Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Mnie sie nie podoba.. i nie wiem co fajnego w kolczykowaniu.. kojarzy mi sie z gorącymi 16 co chca być cool trendy jazzy..kiedys mialam w pepku ale wyciągłam dziura niestety jest do dziś. Co do kolczyka w języku bałabym się o zęby i to bardzo.. ps ktoś pisał ze chce tatuaż na podbrzuszu. Koleżanko, a wiesz jak on będzie wyglądał po ciąży np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolt
o to to to o ile kolczyk mozna wyjac z języka to taki tatoo... myslisz ze cale zycie bedzie tak wygladc sama mam tauaze ale robie je w takich miejscach ktore nie zaatakuja rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze byłam napalona na smoka na brzuchu.. BAAAAAARDZO sie ciesze ze mi przeszlo i ze nie mialam okazji go sobie zrobic.. teraz jakos do tatuazy u kobiet jestem na \"nie\" oczywiscie co komu pasuje. Ale o takich rzeczach trzeba myslec z głową to samo z kolczykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolt
ja zcasem zlauje i kolczykow i tatuazy wiec laski poportsu odradzam jestescie mlode ale widzcie ze nei potrezbujecie takich dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemik881
Mam Kolczyk w Języku i powiem szczez ze samo przebicie nie boli poniewaz jest znieczulenie ale pozniej to znaczy na 2 dzien budzicie sie z jezykiem jak kartofel mega spuchniętym dawet do 5cm seplenicie,ale ten stan utrzymuje sie przez pare dni trzeba jesc posiłki płynne lub półpłynne niewolna przez 24h palic i całowac sie po ok10dniach gdzy opuchlizna zejdzie i juz nie boli idziemy do tego studia na wymiane stanki w kolczyku na taka o 1mm wieksza od jezyka goraca polecam:):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19
Moze zaczne od tego ze kazdy czlowiek w inny sposob reaguje na kolczyki i tatuaze. ja zrobilam sobie kolczyk w jezyku 3 dni temu. szczerze mowiac kolczyk w jezyku bolal mnie bardziej niz w pepku (musialam go wyciagnac bo przez 2 lata nie chcial sie zagoic) ale da sie zniesc, jezyk do tej pory mam spuchniety i boli dosc sporo, nie moge mowic, bardzo seplenie a o jedzeniu nie ma mowy, tylko pic moge i nie odczuwam przy tym jakiegos strasznego bolu, czasem jogurt ( podobno nie mozna ale zawsze po jakimkolwiek jedzeniu a raczej probie jedzenia plukam buzie dentoseptem i on odkaza wiec sie nie boje). kuleczka od spodu jezyka boli bardziej. aha oprocz tego kolczyk jest troche krzywo przebity tzn nie jest w idealnie prostej lini, dolna kuleczka jest bardziej po prawej stronie dlatego tez (tak mysle) boli mnie prawa strona jamy ustnej i szyji. jesli mi to nie przejdze do tyg czasu chyba go wyciagne.aha apropo szkliwa slyszeliscie moze o kolczykach z bioplastiku? one sa mieciutkie i kolorowe i na 100% nie niszcza szkliwa. ja (jak dobrze pojzdzie z tym gojeniem) zmienie sobie na takiego wlasnie bo jednak szkoda zebow. za ok 10 dni napisze rownierz na tym forum jak zakonczyla sie moja przygoda z kolczykiem w jezyku... zyczcie mi powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19
hellow. wczoraj bylam w studiu tatuazu poniewaz bardzo bolal mnie jezyk, pani wymienila mi kolczyk bo powiedziala ze jest za krotki i ze nie bylo mozliwosci zeby mi sie zagoil i ze chyba jakis kretyn mi to robil...jezyk wciaz bardzo boli. to jest juz szosty dzien. na szczescie moge jesc, powoli bo powoli ale sie da, seplanie juz mniej ale wciaz to slychac. mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej. aha polecam goraco studio tatuazu i kolczykowania KULT w krakowie teraz miwsci sie ono na al. szpitalnej 20-22 w "kamienicy pod słoncem". nie idzcie na grodzka do takiego malego!!! tam sie nie znaja, aha jeszcze jedno studio godne uwagi to lizard od 1.12.06 otwarte na grodzkiej 2. ja tam nie poszlam poniewaz bylo zamkniete i bardzo zaluje. jeszcze napisze jak to wszystko sie skonczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19
sorki za bledy. ma byc ul.szpitalnej a nie al.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda19
hej to ja. sorki ze tak dlugo nie odp ale nie mialam czasu. a wiec przygoda z kolczykiem skonczyla sie na szczescie dobrze. jakies 2 tyg temu cos mi uroslo pod jezykiem i bolalo ale podobno moze sie tak zdazyc. w pierwszym salonie na grodzkiej dali mi za krotkiego kolczyka i sie nie chcialo wygoic ale po tyg poszlam na szpitalna i odkad mi zmienili wszystko bylo ok. tydzien temu tez tam bylam , skrocicli go i troszke dziwnie sie czuje z takim krotkim ale nic a nic nie boli. mam krotkie wiazadelko i powiedzieli mi zebym poszla do dentysty i zeby mi je przecial bo nie moge daleko jezyka wysunac i ze sie moze cos z tym na starosc stac wiec sie chyba wybiore. mam nadzieje ze komus pomoglam w podjeciu decyzji o kolczyku. ja zawsze mam cholerne szczescie do takich rzeczy ale jesli ktos chce sobie zrobic i nie ma problemow ze swoim cialem typu za krotkie wiazadelko czy nie gojace sie dziurki po pircingu to polecam... moj chlopak nie odczuwa rzadnej roznicy wiec niech to nie b edzie priorytetem w podjeciu tej decyzji :) powodzenia wszystkim niezdecydowanym... fajny gadzet... ja mam rozowy i zajebiscie wyglada... ciao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka15
Ja sie z niektorymi nie zgadzam:)ja juz mam kolczyk w jezyku 3miechy i nic mi sie z nim nie stalo:))przez tydzien mnialam opuchlizne a potem to juz normalnie:)teraz sie nim bawie moge wykrecac go na wszystkie strony i takze mojemu chlopakowi nie przeszkadza:*papap przekuwajcie to jest super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkaa.
Ja mam do was pytanie . czy to prawda ze jak sie zrobi kolczyka w jezyku to pozniej zeby wypadaja , buhaha, :D:D:D:D ja chciałam zrobic sobie kolczyka, ale teraz mysle ze to jest głupota,,, pozniej masz przez to problemuy i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... dziwne jetsescie . /
zal mi was :[ ;/ :/ jestescie jakies dziwne :P:P:] myslicieze kolczyk jest taki fajny, a nie jest, robicie go sobie tylko poto :D zeby poszpanować !! GŁUPIE DZIECI :/ ;p:p:p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy.
sama jestres dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam od dawna
przekłucie nic nie boli bo jest w znieczuleniu.mial być opuchniety przez tydzień, a ja już na drugi dzień mialam ok. i tak jest do dziś. szkliwa się nie zniszczy jak jest w odpowiednim miejscu. Jeśli nie jest, to należy zaopatrzyć się w kulkę z końcówką akrylową. Najlepsza jednak jest stal chir. bo srebro zmienia kolor pod wpływem kwasów żołądkowych. z tym seplenieniem to parodia-głupoty piszecie a nigdy kolczyka nie mieliście w buzi. Sepleni się tylko jak jezyk jest spuchniety. Po wygojeniu zmienia się kolczyk na któtszy(sztyft) i już się nie sepleni. kolczyk zawsze można zdjąc. Ja jestem oficerem policji i czasem są sytuacje że nie wypada mi go mieć-wtedy go zdejmuję i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1234
Hej. ja mam kolczyk w języku. przekłucie wcale nie bolało. pani w gabinecie powiedziałą że może na początku leceć krew, ale ja nic takiego nie mialam. sam zabieg i po samym zabiegu nic nie boli, może troszkę drugiego dnia... wcale nie sepleniłam... najlepiej na początku przepłukiwać jamę ustną szałwią i ssać kostki lodu dla zmiejszenia opuchlizny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRIKIRI
pewnie ja sie z tym zgadza to nie jest dla szpanu tylko dla wlasnej satysfakcji a ze niektorym zrobia zle albo o to nie dbaja to nie nasza wina..............laska nie przejmoj sie tymi opowiastkami!!!!!ja mam dwa kolczyki a 2 sobie sama zrobilam i jeszcze nie umarlam ani nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJOY69
hi!!!Mialam kolczyk w jezyku ale musialam go zdjac poniewaz kobieta ktora mi go przebijala,zle to zrobila(poznan)zastanawialam sie dluzszy czas czy zdecydowac sie na kolczyk czy tez nie...no,ale chcialam przekonac sie sama i niestety zle na tym wyszlam.powiem tak samo przebicie nie boli wogole,dziwne uczucie jak wyciaga jezyk szczypcami do gory.jezeli godzine po przebiciu nie leci krew to powinno byc wszystko ok a jesli nie to trzeba sciagnac.mi wogole nie leciala krew wiec powinno byc dobrze ale dzien pozniej czulam dziwnie skrepowany jezyk i to nie ze wzgledu na opuchlizne.bardzo mnie to niepokoilo wiec wybralam sie z wizyta do tej kobiety u ktorej przebijalam...zadalam jej kilka pytan...ktore ja zdziwily no ale i tak twierdzila ze jest wszystko wporzadku.jednak wybralam sie do innego"profesjonalisty"i jak sie okazalo moje przypuszczenia sie sprawdzily.ZLE PRZEBITY JEZYK-NA WIEZADELKU:((czyli pionowo,co powoduje ograniczenie mowienia itd.szybko sciagnieto mi ten kolczyk no i niestety mam krotszy jezyczek.wogole myslalam ze sie udusze,mialam takie wrazenie...:(((nie zycze nikomu z was takiego czegos co ja przezylam...:(lekarze,specjalisci itd.zostalam okaleczona na cale zycie!pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybniczanka
ja mam kolczyk od sierpnia jestem bardzo zadowolona za miesiąc kupuje kolczyk silokonowy by nie niszczył szkliwa :)troszke sepleniłam ale minęło jest ok-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palcia
ja mam kolczyka juz ponad miesiac:) nic mnie nie bolalo znieczulenie zadzialalo:) przez 3 dni bolalo potem juz wogule tylko nie moglam jesc zupe pilam przez rurke a jak jadlam to plakalam:) ale to tylko pierwsze 3 dni potem juz spoko 2 tyg. wymienilam kolczyka na mniejszego :) i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wrześniu zrobiłam sobie kolczyk w języku w krakowskim salonie. W ogóle nie bolało. Co więcej! Ledwo co poczułam, że wkłada mi tą grubą igłę do języka. Krew? Może ze dwie krople. Język lekko spuchnięty przez 4 dni. Płukankę stosowałam zaledwie raz dziennie. Paliłam w tym czasie, piłam, imprezowałam, normalnie jadłam. Nie sepleniłam czy coś tego typu. Ogólnie to SUPER :D Bardzo cieszę się, że mam ten kolczyk :) Mój mężczyzna również jest z niego bardzo zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sivia
Kolczyk w jezyku nie bli moze troszke poczujesz najgorszy jest kolczyk w nosie wiesz kolczyki sa niedrogie w dobrym studiu w warszawie ktore osobiscie polecam www.juniorink.pl/ zaplacisz 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkacalineczka
ja tam wole miec penisa w buzi niz kolczyka i na tym poprzestane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczek006
Ja mam kolczyk od 5dni.I juz w ogolemnie nic nie boli.PO 2dniach normalnie jadałam.Na drugi dzien odrobine spuchł,ale juz jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNiaP
wlasnie chce sobie kolczyka w języku zrobic ale troche sie boje :D najbardziej tej igły?;d serio nis nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalone_Hehe
Siemano oko hehehe:) Wlasnie jestesmy z kolezanka kilka godzin po zabiegu...Niektore kosmetyczki robiły z tego problem ale trafił nam sie jeden spoko koles:D heheheh dał nam znieczulonko i jest gites:) Kolczyki w jezyku sa zajebiste!! Polecam jak najbardziej...Wlasnie zjadlysmy 1 posilek troszq boli ale co tam:p hehehe satrzy tez nic nie wiedza...A i co do seplenienia to jest mit!Ja razem z kolezanka robilam wiec mam porownanie:) Moze pierwsza godzine heh..Ona ma tez tego kolczyka blizej bo to zalezy od wiazadelkaaa! pzodrawiamy pozdrawiajacych =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka ona
mam pytanko wybieram sie zrobic kolczyka w jezyku ale troszke sie obawiam sama nie wim czego ale jestem dobrych mysli ze bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka ona
powiedzcie mi prosze czym najlepiej plukac buzie po przekuciu jezyka zeby szybko sie zagoilo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×