Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Rosoli
Ja mam. Nie chce nikogo straszyć:) ale boli dopiero po przekłuciu:) Raczej niczym sie nie płucze, tylko łagodzi zimnymi napojami, anjlepiej zwykłą wodą. Boli bardzo gardło. Ale życze powodzenia...:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przekłuciu języka najlepiej płukać jamę ustną wodą destylowaną ( z apteki) i ewentualnie ( to wersja extremalna) roztworem olejku z drzewa herbacianego (straszny syf) można też przepłukiwać zimnym naparem z szałwi i rumianku :) wszyskie płyny powinny być bardzo zimne , to bosko działa na zmniejszenie opuchlizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNiSiA P
ja za dwa dni idem sobie przebić po tym co piszecie to nie jest az tak zle juz myslalam ze bedzie gorzej kolczyk w jezyku jest lajtowy dlatego go chcem :P ale to nie tylko dla szpanu poprostu dla lepszej samooceny i dla satysfakcji pozdrowionka dla tych co mają kolcyk :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerafluto
jezusssss chce sobie zrobic ale mam tyle wątpliwości ,że masakra :P jedni mówią,że nie boli drudzy,że zaś boli cholernie - qmpela przebijała to straciła smak na jeden dzień..druga jak przebijała,sepleniła przez tydzień i ją bardzo bolało z tego co widziałam,trzecia natomiast jak przebijała nie sepleniła ani nic z tych rzeczy :P najbardziej się obawiam tego ,że jak mi przebiją i dadzą znieczulenie to będzie lajt a potem jak mi znieczulenie już minie to umre w nocy bo mi spuchnie i się nim udławie albo coś hehe :P Co będzie jak mi przebije źle ? i też strace smak ? Skad mam wiedzieć kiedy w pełni już będzie gotowy kolczyk [ a raczej język ] żeby móc w pełni wshystko jeść itp :P Słyshałam,że nawet przy myciu zębów głupie wylewanie wody z buzi boli masakrycznie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecz gustu
i upodobań.mi osobiście sie to nie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ponad pol roku. przebicie w ogole nie boli( mialam bez znieczulenia) tylko pozniej boi jak zaczyna puchnac. a tak too lajt. polecam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana_wariatka
ja mam kolczyk?!?!?!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana_wariatka
i powiem ze ja plukalam rumiankiem faktycznie przeklucie to nic w porownaniu z tym co jest pare dni po!!!! najlepiej gumowe bo ja polamalam na nim zeba :) ale naprawde przykladac rumiankiem zaparzonym ja prawie caly czas mialam ruminanek 12 godz na dobe i bylo o wiele lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to laski z gwoździem w języku i te tzw. sztuczne pryszcze (kolczyki na nosie) mnie odstraszają, ale jak lubicie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekłuta zadowolona
jak ktos ma pytanka piszccie :) ja jestem zadowolona gg 8457540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooohhaaa
czy to prawda,ze po przebiciu języka boli gardło ?? Czemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka ona
hejka ja przkulam sobie jezyk w sobote przekucie samo nie bolalo tylko jezyk mi spuch i nic jesc nie moglam plukam caly czas rumiankiem dzis jest poniedzialek a jezyk mam nadal opuchniety i troszke piecze leci troszke ropa ale jak sie dowiedzialam to jest to normalne PRZY GOJENIU SIE juz moge jesc jeszcze nie wszystko ale moge... mam oczywiscie dlugi kolczyk narazie i pamietajcie ze zawsze przy przekuciu musicie taki miec pozniej jak sie zagoi jezyk nalezy go wymienic na krotszy POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kongo bongo
ja tez mam kolczyk w jezyku nie bolala tak bardzo ale puchnie język i trudno jesc przez ok 2 3 dni ale jak dla mnie warto !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QqQqQqQQ
a cio z zzabiegiem chirurgicznym takim jak wyciecie migdałków??bede musiała go wyciągnąć?????czy moge go miec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela=
Wiec ja nie mam kolczyka(przynajmniej narazie:))Bo mam 15 lat i boje sie tego ze kosmetyczna nie zgodzi mi sie przevic no i jeszcze rodzice:/BARDZO MI SIE PODOBA KOLCZYK!!!!tylko boe sie troszkke przeklucia:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookoo
ja tewz mam kolczyk w jezyku od 4 lat i jestem zadowolona:) przekłucie zupełnie nic nie bolało tylko jak język spuchł to było gorzej- ale dało sie wytrzymać :) polecam ale tylko u profesjonalistów sie przekłówać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junior
Ja mam dwa pytanka. Czy odrazu można założyć kolczyk ze sztangą długości 16mm?? W# jakm miejscu powinien się znajdować kolczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka ona
miejsce przekucia wybiera osoba ktrora przekowa jezyk kazda osoba moze miec w innym miejscu z teko wzgledu ze zalezy jak sa ulozone zyly i nerwy tak mi powiedziano w gabinecie kosmetycznym kolczyk musi byc dlugi z tego wzgledu iz puchnie jezyk...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek17kce
Jesli nie macie kolczykow to nie piszczie takich glupisz rzeczy .... Kolczyka ani bolu nie ma sie co bac to nic nie boli sama se robilam kolczyki a mam ich 5 nos jezyk brew pepek nad warga i wszystkie sama robila nic mnie nie bolalo 3 z nich robilam w ubikacjach w Silezi City Center. Zaraz po przekluciu jezyka pilam piwo palilam i nic mi nie bylo na drugi dzien normalnie jadlam i najwiecej jadlam bialka i mi w ciagu 3 dni sie kolczyk zagoil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUSINESSWOMAN
WLECIAŁAM W ŚLINĘ Z GOŚCIEM , KTÓRY MIAŁ KOLCZYK W OZORKU-NIGDY NIE MIAŁAM TAKICH ODLOTÓW PRZY POCAŁUNKU TO BYŁO ZAJEBISTE DOŚWIADCZENIE. JA JESTEM ZA KOLCYKAMI W JĘZYCZKACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junior
Tygrysek a jaką miałaś długą sztangę jak sobie przebiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wam coś powiem jako
hmmmm, znająca się na metalach ciężkich -- na zdrowie wam kolczyk w języku na pewno nie wyjdzie (czy to złoto, czy srebro czy platyna ;) czy cokolwiek innego) Ale to WASZ wybór :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ...
kolczyka w jezyku - moj chlopak go uwielbia! tylko troche mu nie pasi ze mam tez w brwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda 19...
kolczyk masz minimalnie krztwo bo ten kto ci przebijal omijal ta glowna zylke na samym srodku.bez tego stracilabys smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izii
Hey dzisiaj zrobilam sobie kolczyk w jezyku troche mnie teraz boli i jest spuchnięty, ale da sie wytrzymac mam pytanko co z sexem oralnym nie ma problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyk w języku od 3 miesięcy... jestem bardzo zadowolona z niego ;] szybko sie zagoił i fajnie wygląda... i można z nim normalnie funkcjonować ..wszystko jeśc i nie przeszkadza w całowaniu ani innych rzeczach... partner mówi ze to jest fajne i całkiem przyjemnie sie ze mna całuje ;D nie trzeba sie tego bać.. samo przebicie nie boli.. najgorsze są pierwsze dwa dni bo lekko boli i trzeba jeść same jogurty ale to sprzyja sylwetce ;D.. naprawde serdecznie polecam! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belusia
ja mam przeklowanie nic nie bolalo ale po 4 godzinach nic nie moglam powiedziec strasznie spochlo!!i seplenie teraz strasznie!!ale jednak sie ciesze ze go zrobilam!!:)):PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junior
Dzisiaj zrobiłem sobie kolczyk w języku, jak zobaczyłem igłe to myślałem że zemdleje;p;p Przebicie nic nie bolało (może troszeczkę). Narazie nie spuchło, ale wiem co mnie czeka, ale narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka ona
hejka juz wymienilam sobie kolczyka na krotszego jest super nic a nic nie seplenie wszystko jem i wogole mam go 2 tygodnie jest super nie ma co sie bac....;-) jak macie pytanka to piszcie do mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziuQa
ja wlasnie tesh se chce zrobic kolczyka w jezyku .. tylko boj sie ze strazy wylukaja i slyszalam ze mozna cos przbic i pozniej nie czuc smaku.. jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×