Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość marzenia111
a ja ma w pępku moj tatus do tej pory nie wie i dobrze dal niego po co sie ma denerwowac jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka ona
radze wszystkim przekowac jezyk u profesjonalistow oni wiedza jak to zrobic zeby nie stracic smaku itd.. z moim jezykiem jest juz wszystko ok. ladnie sie wygoil;-) jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_pijak
jezu jakie bzdury !!! sławy maja poprzyklejane kolczyki na jezykach no nie (o fuuj wez sie zastanow nad soba i nie gadaj takich pierdol !!!) kolczyk w jezyku jest spoko ...w zyciu sie nie urwie z jezykiem jak sie je platki z mlekiem...mam kolczyk praktycznie nic nie bolalo jak przebijalam..w nocy boli a takto nie :)) jem normalnie wszystko :PP pije % na luzie normalnie sobiepale i jest wszystko ok :)) blagam was..jezeli nie wiecie o czy piszecie to nie piszcie bo jak sie to czyta to sie chce plakac z waszej glupoty :)) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaaaaa
nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaa888
Przeuwanie kolczyka nic nie boli. Ci co nie mają niech nie pisza głupot...Po przekuciu nawte mi język nic nie spuchl i nawet nie bolał(ale to sie rzadko zdarza). Na poczatku nie mozna jesc pewnym potrw( np.; nic slodkiego) i trudno jest jeść cokolwiek bo kolczyk jest dlugi i uniemozliwia to. Ale wszystko się ladnie goi i wogole fajna sprawa. Polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet Gaja
hej;) ja mam kolczyka w języku, przekłócie w ogóle nie bolało..lecz po kilku godzinach język mi tak spuchł że makabra:( a to z pleniemiem to w ogóle nie prawda!! ja normalnie mówie;P tylko po tym jak Ci spuchnie język to w ogóle prawie ruszac nim nie możesz i straaasznie boli...teraz tego troche żałuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_xD
eloo. ja mam kolczyk w języku. . . ( ; i goiło sie tydzień... opuchlizna mała xP nie bolało za zwyczajnie. Ale nie przyjemne było xD No tak. Ale warto pocierpieć troszku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GÓWNIARY
Mam KOLCZYK w języku, wyjęłam KOLCZYK, zgubiłam KOLCZYK! Nie KOLCZYKA na miłość boską! :O Dziurawić język to jedna z drugą smarkatą umie, ale posługiwać się poprawnie językiem, tyle że POLSKIM to już nie da rady, prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p24
prawda prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliii
HEeej :* Własnie ja chce sobie Zrobić KOlczyka w języczkuuu!:p;p Ale o to chodzi zeby moja mamusia sie nie dowiedziałaaaa!!! więc mam pytanko czy mówiąc jest on widoczny i czy mama go zauważy ???:> proszeee o odpowiedzzz!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja pierdolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kolczyk w języku :) Zagoiło się wszystko ładnie.. i jest ok :) lecz... nie wiem czy chce go mieć dalej :( Mojego..Faceta on obrzydza i mu się nie podoba.A pozatym... co druga dziewczyna już go ma :(.. narazie trzymam ale..zastanawiam się nad wyjęciem go:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingaaaa88
Nie wyjmuj...co z tego ze coraz wiecej dziewczyn sobie robi....przeciez zrobilas go dla siebie a nie dla innych.,...bez sensu...powinnas sie wczesniej zastanowic czy chcesz go czy nie. J mam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuLkAa
Siemka;) ja maam kolczyk w jezyku juz od kilku miechów.. samo przekłucie nie boli;) a poźniej tez nie ma az takiej jazdy.. bynajmniej ja nie miałam;) normalnie jadłam.. ale trzeba duzo lodu jesc zeby szybciej oipuchlizna zeszła.. ale ogólnie teraz jest zaje********:D pozdroO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulepule22pati
mam kolczyk.. super sprawa.. koszt to 70 zl z kolczykiem.. opuchlizna i seplenienie przez 3 dni.. potem schodzi.. kolczyka wogole nie widac.. przebicie nie boli.. rodzice nawet nie zauwazyli do tej pory.. jadlam od poczatku co chcialam i plukalam tylko szałwia albo korą dębu.. moze z 5 razy.. zagoilo sie szybko.. jak kiedys juz nie bede tego chciala wyciagam i szybko zarasta - 1 dzien.. wszytskie doznania sa lepsze.. no i co najwazniejsze jak nie jezdzisz kolczykiem po zebach bawiac sie nim to nie uszkadzasz szkliwa na zebach.. normalne.. a co do intymnych sytuacji.. nie trzeba go wyciagac.. kreci to bardziej innych..;p pozdrawiam i milego kolczykowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluska_GS
Ja nie mam kolczyka ale bardzo bym go chiala mić .. gadalam z mama i pytalam czy moge sobie go zrobic na wakacje tak tlyko na 2 miechyba ale to wal taki bo jak juz przebije i bd wiedziala to juz go zostawie mam tlykotakie pytanie ... Ale jak ktos nie wie to nie pieprzcie ! ;D ;PPP Czy bardzo boli jezuyk jak sie go przebija ... Prez ile najdluzej sie goi .. jakie moga byc objawy tak zwanego,,paprania sie'' i woogole hehe nie mozna sie calować booszz nie przezyje heheh ! ;D No ale warto bo dyzo kuplelek ma kolczyki i jak patrze to az mnie skreca ;D hehe czekam na odpowiedz ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluska_GS
a i jeszcze jedno ... Czy to seplenienie mozne zostać na zawsze ? i czy jezeli mama kazala by mi go wyjąc i np.wyjmowala bym go na noc i pozniej wkladala i do przyjscia do domu spwrotem go wyjowala no tak w kolko to czy zarosla by siem diórka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Hej Dziewczyny! Od grudnia 2006 roku mam kolczyk w pępku. Ostatnio bardzo chce mieć kolczyk w języku, ale moja mama twierdzi, że wulgarnie to wygląda i że bardzo niszczy żeby, bo obija o szkliwo. Czy to prawda. czy można zapobiec obijaniu o zęby. prosze pomuszcie mi. Opowiedzcie mi o tym jak to przekluwanie wyglada czy boli i jak sie pielegnuje, ile nie mozna jesc, I wogole o wszystkim. Z góry bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Hmm...Piszecie, że Jak przerzucacie kolczykiem po zębach to nie niszczy szkliwa? ??!!! Trudno mi w to uwierzyć...? ?? Jak mam przekonać mamę ?? Ratujcie....U mnie w budzie 90% dziewczyn ma kolczyk w języku, a mnie normalnie skreca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisana
nom ja przekulam 4 dni nie moglam jesc troche opuchl, i nawet bolalo ale to sie wszystko da wytrzymac, tylko w nocy slina cieknie, i pierwszy misiac nie wyraznie sie mowi.......ze szkoiwe sa problemy owszem ale, jak macie sylikonowy kolczyk jest ok ........ tylko idcie do dobrego salonu i wszystko bedzie ok , a i caly czas myc zeby , na poczatku nie bawic sie kolczykiem bo sie jesyk porwie i najlepiej po miesacu zmienic kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geeeez
Ja mam kolczyk i tak jak czytam niektore komentarze to az zal... po pierwsze nie mozna na poczatku miec srebrnego kolczyka... po drugie nie mozna go plukac alkoholem jak to niektorzy pisali, jedynie szalwia... a po trzecie najpierw male gowniary zrobcie sobie ten kolczyk a dopiero pozniej podniecajcie sie i mowcie co mozna a czego nie, co i jak... :/ I tak ogolnie samo przeklucie nie boli, zacisk szczypcami tez nie jedynie dopiero jak odejdzie juz wam znieczulenie (najpierw spryskuja ci nim jezyk) poczujecie co to znaczy bol ]:> ja jadlam juz prawie normalnie po tygodniu, przez pierwsze dni na samej wodzie :] a pozniej kisielki itp, mowic to tez jakos dopiero po tygodniu zaczelam normalnie. No i oczywiscie dla mnie bol byl straszny szczegolnie przez pierwsze 4 dni ale to juz sami odczujecie jak sprawicie sobie taki kolczyk :] hmm co tu jeszcze, a dopoki dziura nie zagoi sie nie mozna jest jagurtow, serkow, pic mleka itd, jednym slowem wszystkiego co ma zywe kultury bakterii, goracych ostrych potraw, palic, pic ( to tylko zwiekszy opuchlizne) i ogolnie nadwyrezac jezyka co kolwiek to znaczy (o calowaniu mowy nie ma chyba ze chcecie sie posrac z bolu). I na koniec zeby zmniejszyc opuchlizne mozecie ssac kostki lodu i po posliku dobrze by bylo zebyscie szalwia plukali usta, to tyle bo wiecej nie pamietam i nie chce sie pisac...zycze straszliwych meczarni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geeeez
Do Oluska_GS: Tak SIEM dziurka by ci zarosla... po godzinie wiec nawet nie wiem o czym ty mowisz, zdjemowac na noc i wkladac rano? chyba na zywca bys musiala kolczykiem sobie przebijac dziurke codziennie na nowo... jak masz zamiar go wyjmowac itd to nie radze robic w ogole tego kolczyka, bo raz to nie ma sensu tylko strata pieniedzy i niepotrzebny bol, a dwa jezyk bys sobie ladnie zalatwila... zastanow sie przed zrobieniem czy bedziesz mogla go nosic... tak w ogole jak ktos ma jakies pytania (sensne) to pytac, moze odpowiem... :] a i szkliwo sie niszczy jak dla szpanu jezdzisz nim po zebach w ta i z powrotem zeby go koniecznie pokazac i odradzam robienie kolczyka dlatego ze 'kolezaneczki' go maja, robicie go dla siebie a nie dla innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia*
mam 14 lat....chce to zrobic bez zgody rodzicow....jak myslicie skapna sie ?? nie boje sie o zaden bol..bo wiem ze nic nie boli..ale czy bedzie mocno spuchniety i czy mocno ropieje?? kurcze boje sie ze moja stara sie skapnie...prosze o szybka odpowiedz bo w piatek zamierzam isc...blagam was! pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziula
ja mam kolczyk w jezyku i jest SUPER! kolczyk goi sie okolo tygodnia ale w 100% jest zagojony po 2 tyg. najgorsze sa pierwsze 3-4dni. Jezor jest spuchniety ale ja nie mialam mocno spuchnietego;)) na poczatku sie sepleni ale to szybko mija trzeba sie nauczy mowic dobrze. Na poczatku trzeba jesc papki ale ja po 4 dniu jadlam kanapki paczki frytki itp. Wszystkim polecam kolczy w jezyku!! pozdrowionka;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geeeez
Eeeee na 100% jest zagojony po 2 tygodniach ?! no nie powiedzialabym... :/ mojemu koledze goil sie prawie 2 miesiace a seplenil przez miesiac... Aniusia* rodzice zauwazyc go nie zauwaza jezeli nie bedziesz przy nich otwierac szeroko buzi, wystawiac jezyk na zewnatrz itp, ale za to usłyszą... przeciez przez jakis czas bedziesz seplenic, niewyraznie mowic, zapluwac sie ;p i nie bedziesz dala rady normalnie jesc (ja przez pierwsze dni nic nie jadlam tylko pilam) wiec jezeli chcesz go zrobic tak zeby sie nie dowiedzieli nie mozesz z nimi rozmawiac dopoki nie zaczniesz znow normalnie mowic... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziula
geeeze czy jak tam mi sie tak zagoil wiec sorrka ale kazdemu goi sie inaczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
hej ja zamierzam isc w piatek i zrobic sobie kolczyka w jezorku tylko moze mi ktos napisac czy musze miec ze soba kolczyk czy oni daja w salonie i pozniej mozna samemu wymienic czy robia to w gabinecie w ktorym sie robilo i po jakim czasie mozna wymienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp upp up upp uppp
w salonie dają, oczywiście płacisz za niego, potem sama możesz kupić czy w salonie czy w innym sklepie i wymieniasz go sama, a po jakim czasie to zależy ile będzie się goił, ale wątpię że wcześniej niż po miesiącu. Czasem wydaje się że już się zagoiło, wyjmujesz kolczyka żeby włożyć drugiego a tu nie da rady! Ja tak miałam bo za wcześnie chciałam wymienić i namęczyłam się potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiuniaa
hej, ja idę dzis przekłóc języczek;P nie boję się samego przekłócia tylko tych poczatkowych "efektów" tym bardziej że przez weekend mam zjazd a w pon w pracy muszę już być "normalna" (nikt w wydawnictwie nie pozwala sobie na takie "przyjemności";P) kostki rumiankowe lodowe juz czekaja. szałwia kupiona, jeszcze dziś musze skoczyc do apteki po dentosept;) a jakie tabletki przeciwbólowe brałyście??? bo ja słyszałam że tylko ibuprofen, ew. ibuprom można.... a czy zna ktoś jakis dobry salon we Wrocku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadnych tabletek nie bralam;/ tylko plukalam. gowno prawda ze bol i sie sepleni;/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×