Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **pszczółka**

kółko stęsknionych

Polecane posty

Gość **pszczółka**

dla tych którzy tęsknią za kimś bliskim, za uczuciem, uśmiechem dla wszystkich którzy chcą pogadać o wszystkim :) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja psa nigdy nie miałam choć zawsze chciałam mieć. za takim wymarzonym psem tęskniłam parę lat temu teraz prawie nie mam czasu pomyśleć o tym że fajnie byłoby mieć psa. dzadków i pradziadków jeszcze mam ale tęsknie za kimś bardzo mi bliskim kogo długo już nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmmm
a za kim tak tesknisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa orlico----> ja wcale nie mówię że nie możesz tęsknić za pradziadkamiczy dziadkami albo psem, co innego miałam na myśli może źle mnie zrozumiałaś. miałaś psa??jakiej rasy?? jak się wabił?? do hmmm-----> tęsknię za...mężczyzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmmm
przczolka ktory wyjechal i sie nie widujecie czy za 2 polowka ktora bys chciala miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmmm
przczolka ile juz sie nie widzicie ?? i ile jeszcze nie bedziecie sie widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzech miesiącach widziałam się z nim we wtorek tylko szkoda że na pogrzebie jego dziadka a zobaczymy się za półtora miesiąca wtedy już na stałe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papier serwus
a ja tesknie za latami szkolnymi kiedy moglismy wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmmm
pszczolka a gdzie on wyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w wojsku daleko ode mnie i nie może często przyjeżdżać bo mają w swojej jednostce dość duży rygor pozatym jest pisarzem majora więc musi cały czas z nim jeździć wyjeżdżać i pisać co major sobie zażyczy...tak już tęsknię za tym co robiliśmy kiedyś za jego dotykiem, oddechem, pocałunkami...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowko
Dołanczam się i ja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiooona
za kim tesknie?za moim kochanym chlopakiem!chodzimy ze soba prawie rok pstatnie miesiace spotykalismy sie dzien w dzien o to dlatego ze mieszkaly obok siebie.teraz on wyjechal....do anglii...dzwoni...pisze...ale coz z tego?to mi nie zastapi tego co bylo wczesniej....pragne znow poczuc jego bliskosc...zapachu jego skory....dotyku jego dloni...tego nie mozna niczym zastapic!!!po jego wyjezdzie jest mi zle....nie rzadko lezki poleca mi z tesknoty na podusie...ale pocieszam sie faktem ze wreszcie zobaczymy sie na swieta Bozego Narodzenia!ale niestety tylko na 10dni bo znow wyjezdza....wiem ze mnie bardzo kocha...planuje nawet wspolna nasza przyszlosc ale ja tak nie moge....nie moge sie pogodzic ze go nie ma obok mnie!!i coz z tym zrobic???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tesknie za mezczyzna,za bliskoscia...poczuciem ze ktos mnie kocha....tesknie za tym by moc kochac ze wzajemnoscia,dzielic sie smutkami i radosciami...za wszystkim co jest zwiazane z byciem z druga osoba:( jakze ciezko jest byc samemu pozdrowienia NIESTRUDZONA OPTYMISTKAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala
za moim zonatym kochankiem, który teraz pewnie męczy się ze swoją zoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka

Ja tęsknie za moim A, nie wiem czy faceci tez potrafią tęsknić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×