Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3MArcinek

NIe moge wejsc w dziewczyne

Polecane posty

Gość o matko
o, "rety" mnie ubieglo ;) Jesli faktycznie 16, to nie dziwne, ze sie wstydzi. W tym wieku ma sie male pojecie o funkcjonowaniu wlasnego ciala, jego potrzebach itd. Ona naprawde jest gotowa sie z toba kochac? Bo moze podswiadomie nie jest gotowa, zaciska miesnie pochwy, stad problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MArcinek
ja z nia duzo rozmawialem na takie tematy i staralem sie wytlumaczyc pytalem sie czy chce tego i czy jest gotowa staralem sie zawsze stworzyc klimat taki aby czula sie wyluzowana i zrelaksowana ja mysle ze problem tkwi w budowie jej pochwy scianka jest za gruba i tzreba bedzie sie pomeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
No, to odpusccie sobie chwilowo full action, na razie poznajcie swoje ciala, troche sie popiesccie, sprawdzcie "gdzie nacisnac", zeby bylo dobrze... Kto powiedzial, ze trzeba natychmiast prosto do celu? Jej kolezanki z klasy, ktore pewnie maja swoj pierwszy raz za soba od stu lat, a przynajmniej tak twierdza? Madrze kombinujesz, nic na sile, czas to pieniadz i przyjemnosc ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
"Scianka" nie moze byc za gruba, bo nie w scianke celujesz, tylko w blone. Owszem, zdarza sie, ze blona jest przerosnieta i wymaga naciecia przez ginekologa, ale to cholernie rzadkie przypadki. Mimo to wizyta u specjalisty jest wskazana, jesli was az tak pili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MArcinek
chyba tak zrobimy ale ja nie jestem jakims amatorem juz czesto sie kochalem z kobietami i w sumie dziewczyne drugi raz rozdziewiczam z poprzednia nie bylo takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......./........
ruchaj psa jak sra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłeeeeeeeeeeeeehehe
Posikalam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahha
nie no kozackie ale sie uśmiałem ahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MArcinek
Nie podszywac sie !!! A moze ja obudzic jak bedziemy sie kochali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MArcinek
żesz kuźwa,majtek nie zdjęła ,dlatego nie wchodził 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quares
wiertarką spróbuj poszezyć otwor xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
sory, ale 16 ltnia dziewczyna nie jest fizycznie przygotowana do sexu, narzay rozorodcze dopiero sie kszataltuja . stanowczo za mlody wiek na pierwszy raz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
sory, ale 16 letnia dziewczyna nie jest fizycznie przygotowana do sexu, narzay rozorodcze dopiero sie kszataltuja . stanowczo za mlody wiek na pierwszy raz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej
żeby zdjęła rajstopy. Bo inaczej będziesz pchał aż do usranej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylon
Rajstop może nie zdejmować, aby nie były grube i z mikrofibry, bo wtedy wacek ci spuchnie na 100%. Rozerwij je sobie w kroku i może je zostawić na sobie, wtedy będzie milej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girzan
Tu znajdziesz odpowiedź http://nastek.pl/art.php?id=2084 miałem podobnie to może wynikać z nieprzygotowania kobiety do stosunku zresztą poczytaj a zrozumiesz. Masz rację że nic na siłę robisz czyli jesteś wrażliwym facetem a dziewczyna to doceni. Prędzej czy później uda ci się porozmawiaj tylko z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek__
Temat sprzed 5 lat a wy dalej bzdety wypisujecie... W takiej sytuacji zalecana jest wizyta kobiety u seksuologa i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MArcinek
Problem rozwiązany mam za małego. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le co za watek k*****. hhhd co ty p********z? jak 16 latka nie jest fizycznie przystosowana? po pierwszym okresie jest gotowa. nie p*****l ze organy rozrodcze sie jeszcze ksztaltuja bo chyba p***y sam nigdy na oczy nie widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieńkowska
Sorry,takie mamy cippy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×