Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Na słodyczowe prezenty jest mnóstwo pomysłów. Np.: drzewko szczęścia z owocami z cukierków, do koszyczka nasypać słodycze, ozdobić koszyczek jakimiś bombkami, igiełkami itp. ozdobami świątecznymi. Można także zrobić kalendarz adwentowy; do 24 woreczków ozdobnych wsypać cukierki i takie tam, powiesić woreczki na ładnej wstążeczce lub sznureczku, bądź zrobić z filcu choinkę lub coś w tym rodzaju i do tego przypiąć. Można też zrobić z ładnego kolorowego bristolu pudełko, ozdobić je śnieżynkami itp. po czym wyłożyć w środku pergaminem lub czymś tam i wsadzić tam czekoladki lub coś w tym stylu. Można też cukierki przywiązać do żyłki, lub czekoladki nawlec na sznurek i zrobić słodyczasty naszyjnik. Jest jeszcze taki pomysł, żeby słodycze zawinąć w papier i skręcić (papier) na kształt cukierka, a na końcach zawiązać wstążeczki. Istnieje jeszcze wiele pomysłów, ale mi się one już skończyły. Mam nadzieję, że moje propozycje się przydadzą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
A ja mam problem - miałam zamiar od Listopada zacząć robić ozdoby, prezenty itp. Bożonarodzeniowe, ale problem w tym że musze się też uczyć na moje pierwsze "poważne" egzamini (1 rok w gimnazjum :D) które będą przed Świętami. Jak mam znaleźć czas na uczenie się i na robienie różnych ozdób? A tak w ogóle, to na stronie tipy.pl znajdziecie mnóstwo "przepisów" na różne pierdółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GimnazjalistkaMarysia - ja jestem od Ciebie rok starsza, rok temu znalazłam czas w sposób, że od razu wracałam ze szkoły, obiad tam jadłam, chwilkę odpoczywałam, od 16 robiłam pisemne zadania , potem od ok. 17.30 - 18.00 zaczynałam się uczyć. Poświęcałam czas na to do 20.00, 20.30 i schodziłam do salonu i robiłam ozdoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
her name is Marta - Dzięki za porady, tylko że ja kończe szkołe o 16.00 :D Ale chyba sobie poradze. Poza tym ja się bardzo szybko ucze a więc nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
http://www.tipy.pl/artykul_5463,jak-zrobic-piekna-choinke-z-drucikow-kreatywnych.html Taką choinke robie dla mojej przyjaciółki, udekoruje ją różnymi cukierkami itp. a na góre zamiast gwiazdy albo aniołka to dam też coś słodkiego, a obok choinki postawie Świętego Mikołaja z czekolady. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Mam kolejny problem - skończyłam już ten prezent dla przyjaciółki, ale choinka wyszła KOSZMARNIE. Wygląda jakby przeszła 10 nieudanych operacji plastycznych. Jest strasznie goła i krzywa. Wszyscy mówią że jest bardzo fajna, ale ja wiem że oni tak mówią tylko po to żeby mnie pocieszyć. Ma ktoś instrukcje do zrobienia jakieś innej koniecznie sztywnej choinki? Albo co innego mogłabym jej dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia wilebicielka
możesz zrobić fajną choinkę (jeśli Ci już na niej tak bardzo zależy) z paru drucików i kilku ładnych gałązek dobrze trzymającej się choinki oraz niewielu patyczków. Patyczek (największy) to będzie nasza podstawa. przyda się też mocny klej lub coś w tym stylu i do patyczka przytwierdzić gałązki, ozdobić i finito. możesz zrobić też słodyczowe prezenciki, które zaproponowałam w ostatnim poście. Pozdrowienia i miłego tworzenia świątecznych cudeniek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Właśnie wpadł mi do głowy kolejny pomysł - moge kupic przezroczystą bombke, udekorować ją z zewnątrz, a do środka wsypać jakieś cukierki np. lentilki Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Święta coraz bliżej, czas zabrać się do roboty:) Chciałam wam polecić stronkę którą znalazłam i jestem nią zachwycona. http://chomikuj.pl/joti/Techniki+r*c4*99kodzielnicze/Koraliki/Ozdoby+*c5*9bwi*c4*85teczne/Gwiazdki+z+koralik*c3*b3w+na+Bo*c5*bce+Narodzenie_Ingrid+Moras,371869158.pdf Macie tu wspaniałe pomysły na to jak udekorować dom. Mi bardzo podobają się pliki w folderze: adwent, ale w innych też są wspaniałe. Gorąco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
cześć ;D a więc, dzisiaj zrobiłam listę jakie prezenty i dla kogo i wyszło mi, że nie mam jeszcze prezentu dla babci i chrzestnej ? nie wiem co im dać macie jakiś pomysł ? dziękuję bardzo za te słodkościowe pomysły XD na pewno się przydadzą ; p macie jeszcze jakieś pomysły dla taty czy brata ? przyda się wszystko . : ) bo tata ma 23 listopada urodzinki, a mama 3 grudnia . pffy ! więc się prężymy ! GimnazjalistkaMarysia, ja również chodzę do gimnazjum, tyle, że do 3 klasy i uczę się dosyć dobrze ; ) no, a na prezenty znajduję czasami czas . np.: w soboty ; p pozdrawiam Was KAFETERIANKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Dwa miesiące, 2 tygodnie i 5 dni do WIGILIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto się cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
Ja się cieszę i to bardzo ! : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
No ja też, i to jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Co się z Wami dzieje dziewczyny? Boże Narodzenie zbliża się ogromnymi krokami, a wy nic!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
spokojnie, w listopadzie będą pisać :D Ja robię na urodziny dla taty [ma 30 listopada] jakąś ładnie zapakowaną herbatę o jakimś fajnym i ciekawym smaku (bo tata nie może pić kawy), dla mamy na urodziny [ma 3 grudnia] nie wiem ? może macie pomysł w jaki sposób zrobić wieniec adwentowy, ale nie tak ze świerku ... ? a na święta tak : mama - cukierkowe sanie (z pudełka, dwóch lasek i cukierków) tata - ? brat - drzewko z cukierkami babcia x2 - ? chrzestna - obrazek z decoupage :D czyli potrzebuję pomocy, bo nie wiem jak zrobić mamie adwentowy wieniec, coś ALA WIENIEC, dla taty na święta i babciom ? pooooomoooooooocy ! : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
sory , tata ma 23 listopada, a nie 30 listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Tosia : na tipy.pl może coś będzie o wieńcu. A tak w ogóle, to mój tata ma urodziny 4 dni przed Twoim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
gdzie was kurde wcięło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
No właśni też się nad tym zastanawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
więc, jesteśmy same :< czekamy na Was dziewczyny ! :D tak, ja może opiszę co ja tam wymyśliłam . Urodziny : tatuś - kartka urodzinowa i jakaś ładnie zapakowana herbatka, tak dobra mamusia - kartka urodzinowa i ten cholerny wieniec adwentowy (cały czas proszę o pomysły jak go zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wieńca, to możesz zrobić z masy solnej podstawę i pomalować złotym sprejem, a potem doczepić jakieś szyszki itp. pozdrowionka. miłego robienia cudeniek świątecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Hej dziewczyny! Ja też nie mogę się już doczekać świąt! Jeszcze tylko 42 razy do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Miałam taki pomysł na prezent dla rodziców: duży albym z naszymi zdjęciami zaczynającymi się za czasów ich dzieciństwa, przez wszystkie ważne wydarzenia aż do dziś. Ale obliczyłam, że wyjdzie mnie to około 110 zł. Nie mam tyle kasy. Dl;atego zrobię prezentację z tymi zdjęciami, zgram na płytę i jakoś ładnie ją zapakuje. Myśłicie, że rodxzicom się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Madziapawlik - moja najlepsza przyjaciółka zrobiła coś takiego rodzicom na rocznice, byli zachwyceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Na ja też myślę, że im się spodoba. Zrobiłam ze wszystkich fajnych "aktualny" zdjęć, teraz czas na te z przeszłości, ale to musze robić skany. Dobrze, że jeszcze 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Ja mam pomysł na prezent dla taty - uwielbia gotować a więc mam zamiar przepisać wszystkie jego przepisy (które aktualnie są w zeszycie który się rozlatuje) do jakiegoś lepszego, A4 z twardą okładką i dodam też jakieś nowe. Zrobie też pare zdjęć taty w kuchni albo dań które zrobił i je tam powklejam. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że to wspaniały pomysł. ja też o tym myślałam, tyle że chciałam zrobić taki zeszyt z przepisami dla mamy. a do tego na okładce bym zrobiła z modeliny mały czosnek na sznurku i papryczkę czili i takie tam i zrobić na okładce mini kuchnię (coś w stylu płaskorzeźby, która się łatwo nie zniszczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Myślę, że to świetne pomysły. Macie jeszcze jakieś? Najlepiej dla młodszej 8-letniej siostry. Dzisiaj leciał już Kevin sam w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Dla siostry mozna zrobić cos z tych słodkich prezentów o których wcześniej była mowa. Jest może jakiś zespół albo piosenkarz/piosenkarka którego ona lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Hanna Montana i Selena Gomez. Może zrobię jej drzewko cukierkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×