Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Dziś pragnę Was zaprosić na moją stronę, która w końcu powstała!!! www.kosakowskart,pl Na razie początki i strona będzie systematycznie uzupełniana o kolejne rzeczy! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxofsweetness
czesc dziewczyny! 🖐️ :) weszlam na to forum, zeby sie troche podpytac, a moze i Was czyms zainteresowac. :) jakis czas temu zaczelam robic ozdobne pudelka, glownie takie na bizuterie, albo malutkie drobiazgi - zalezy kto ma jaka wizje - wystawilam zdjecia wsrod znajomych, ale raczej nie bylo wiekszego zainteresowania. dlatego chcialam sie Was spytac, czy takie rzeczy maja szanse sie sprzedac, albo sprawic komus radosc w postaci prezentu i jezeli juz, to gdzie z tym sie oglosic? oprocz allegro, oczywiscie, bo na razie nie mam grosza przy duszy, zeby tam zrobic dodatkowe oplaty. pudelko wyglada tak http://imageshack.us/photo/my-images/856/mexystore.png/ i nie jest jakies przeogromne, ale z tylu widac wieksze, nad ktorym zaczelam niedawno pracowac. gdyby ktoras z Was zechciala sie wypowiedziec, albo udzielic cennych rad - bylabym ogromnie wdzieczna. :) pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Ja uważam, że te pudełka mogą się sprzedać. Możesz założyć swój blog lub strone. Gdzie wy jesteście laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Jesteśmy, jesteśmy! Dzisiaj zaczął się adwent, pierniki już upieczone i coraz bardziej czuć magię świąt. Macie może dziewczyny jakieś oryginalne pomysły na kartki świąteczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxofsweetness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kurtałki bez płaszczałki
a za miesiąc już po świętach będzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramoneska 16
ojej, jakie ślicznosci! hyba tesz cos zrobie takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Świetne pomysły na kartki, napewno je wykorzystam. Już niedługo postaram się pochwalić swoimi pracami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania189898
Co tam dziewczyny, madziorek32 bardzo Ci dziękuje za linki,a i nie pamiętasz te gwiazdki z tekturki falistej z guziczkiem i wstążeczką których mówiłaś że je zrobisz parę lat temu b o kupiłam 5 tekturek falistych różnokolorowych tylko nie mogę znaleźć tej strony z tym linkiem z tymi gwiazdkami jeżeli pamiętasz ten link albo stronę na której sie znajdują to byłam by wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Dzięki za te linki, madziorek. "Bookmarnełam" wszystkie i wejde jak będe mieć czas, teraz musze iść się uczyć :( Straaaaaaaaaaaasznie mi sie nie chce, ale co robić? Czeka mnie caaaaaała masa egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania189898
Do Świąt pozostało: 24 dni, 03 godzin Więc do roboty,wszystko się przyda gimnazjalistko życzę powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Wie ktoś może, co można dać tacie na Gwiazdke? Lubi : gotować, słuchać muzyki (tak szczerze doprowadza mnie to czasami do szału), czytać, pyszną kawe (NIE STAĆ MNIE NA NOWY EKSPRES), dobre filmy Do 20 euro. Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Ci nie znajdę, ale poszukaj na Youtube pod hasłem bombka origami - Ja tam znalazłam w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
witajcie dziewczyny :) przepraszam, że tak wchodzę Wam w temat, przyznaję, że nie przeczytałam wszystkich waszych wypowiedzi, a jedynie zajrzałam, ale mam małe pytanie. Strasznie spodobał mi się pomysł zrobienia choinek z sizalu, tylko zastanawiam się, w jaki sposób go utwardzić, żeby był w miarę stabilny? Jest potrzebny klej hobbystyczny czy może wystarczy owinąć to na jakimś stożku z bristolu i spryskać lakierem w sprayu? z góry dziękuję za pomoc i życzę wielu pięknych własnoręcznie wykonanych prezentów ;) tu podaję przykład takiej choinki: http://allegro.pl/stroik-swiateczny-sizal-stozek-30-cm-i1962924800.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę na tym zdjęciu to sizal jest na stożku (może być np. z bloku technicznego) i okręcony sznurkiem/drucikiem. Z pewnością jest też przyklejony chociaż miejscowo. Polecam klej "magiczny", który można kupić w papierniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że jak zaczynasz robić większą bombke to daj 2 dłuższe tasiemki na krzyż, by zasłonić styropian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
taka sobie jedna ja...... - Niestety nie wiem, ale też mnie to zastanawia :D agrazka - Śliczne te dekoracje, naprawde piękne. Zazdroszcze XD I mamy tak samo na imie, też jestem Maria ^^ A co do tych bombek to nie mam pojęcia, ale widze że fux_ja wie. A tak w ogóle to zdecydowałam się zmienić mój nick z Gimnazjalistka Marysia na Artystyczna Bomba :D Coś mi ten stary nick nie pasował. Ale i tak mówcie do mnie Marysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrazka
Dzien dobry wszystkim, fux_ja-dzieki serdeczne,chyba sobie kupie te kule i zaczne robic.Mam jeszcze cały worek orzechów z zeszłego roku ,powinnam je wykorzystac,tylko jest jeden problem ,mam dwie lewe rece do takich robótek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×