Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość Angelusia <3
Hej dziewczyny! Świetny topik! Ale co tak cicho??? Święta już niebawem. Moje pomysły: -malutkie szyszeczki zabrokatowane i np: lezące na biurku -duża szyszka w plastikowej doniczce zielona i sztuczny śnieg efekt... super :) Czekam na wasze pomysly i wracajcie na kafeterie!! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze parę pomysłów ze strony: -świeczniki http://miastodzieci.pl/zabawy_dla_dzieci/kategoria/58:zabawy-dla-dzieci-swieczniki-dla-dzieci Zloty orzech http://miastodzieci.pl/zabawy_dla_dzieci/zabawa/16:zabawy-dla-dzieci-boze-narodzenie-dla-dzieci/5307:zloty-orzech-na-choinke Wgl polecam stronę: http://miastodzieci.pl/zabawy-dla-dzieci Wiem, że piszę dla dzieci ale są tam super pomysły :) Polecam a tu prezenty: http://miastodzieci.pl/zabawy_dla_dzieci/kategoria/18:zabawy-dla-dzieci-prezenty P.S sorry za takie długie linki ale są prawdziwe :** KOBITKI WRACAĆ NA TOPIK! BEZ WAS NUDNO :( CZEKAMMMM Z NIECIERPLIWOŚCIĄĄĄĄĄĄĄ :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
ja jestem . :d + macie jakiś pomysł na kartkę urodzinową ? szybką i ładną :p prooooszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Wróciłam. Wczoraj mnie nie było bo tata miał urodziny a przez ostatnie pare dni byłam chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagasia
Witam! Mam pytanie a propo mydełek - czy któraś z Was je robiła? jak wyszły? wg jakiego przepisu? kusi mnie, aby w tym roku pod choinkę włożyć właśnie mydełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydełka hm... Nie robiłam ich ale chyba mam zamiar :) Stronki nie pamiętam i nie mogę znajść ;/ Ale coś pamiętam rozpuszczamy szare mydło i dodajemy aromat np: olejek zapachowy. I dale to coś o włożeniu do formy i wyrzeźbieniu kształtu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagasia
http://e-nastolatki.pl/mydlo.html http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435437 http://www.cafeart.pl/20071127485/misz-masz/Prezenty_na_rozne_okazje/Mydelko_z_cynamonem_miodem_i_migdalami.html http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57581,2246406,Owsiane_cud_mydelko.html?i=5 to są mydełkowe linki, które znalazłam, gdy się przez całe to forum przekopywałam :) jakoś w tym tygodniu będę eksperymentować, jutro idę zakupić mydełko, olejki zapachowe, zastanawiam się czy do rozpuszczonego mydła można dodać barwnik spożywczy taki jak np. do jajek? nadal proszę o wypowiedzi na temat mydełek przez was robionych, może macie np. sprawdzoną markę mydła? albo składniki, których zawsze używacie? ja planuje zrobić chyba mydełko kawowe, cynamonowe rozważam pomarańczowe (tylko nie za bardzo wiem o dodawać - startą skórkę?)... Jak skończę to sie podzielę wrażeniami i oczywiście zdjęciami! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
ja mydełka robiłam bardzo prosto : 1. trzesz mydło/mydła na tarce 2. rozpuszczasz w rondelku i dodajesz wodę 3. dodajesz dodatki : barwniki, zapaszki. 4. mieszaaaaasz 5. wlewasz do foremki . FOREMKA musi leżeć na małym plastkiowym czymś . 6. plastikowe coś to plastikowego pudełka 7. i do zamrażarki :D 8. nie wyjmujcie puźniej .. tylko 1 dzień przed daniem prezentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpuszczasz na ogniu bezpośrednio czy "w kąpieli"? plastikowe coś? chyba nie do końca rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania189898
Jestem nowa tutaj możecie zrobić notesik z żartami a jeśli chodzi o ozdoby to podaje link śliczne cafeart.pl- Makaronowy aniołek-świąteczna dekoracja na choinkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mabissa
Witam wszystkich :) Zaciekawiły mnie Wasze pomysły ;) Macie może jakiś pomysł na prezent dla chłopaka? Ostatnio powiedział, że takie prezenty własnoręcznie zrobione są lepsze od kupowanych, bo są tak z serca ;D i teraz się głowię co mogłabym mu podarować ;D Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, album z waszymi zdjęciami robiony techniką decoupage - na forum znajdziesz dużo linków, może szalik na drutach, ręcznie zdobiony kufel czy kubek, zdjęcie w ręcznie robionej ramce, puszke na bibeloty czy na ołówki do postawienia na biurku, bryloczek do kluczy z modeliny, poczytaj ten wątek, pomyslów jest mnostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób mu breloczek z kłódką w kształcie serca i do tego kluczyk czy coś, możesz też zrobić kalendarz adwentowy np. z literkami pojedynczymi, co by utworzyły coś typu. "i love you" czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
rozpuszczamy od razu w kąpieli . a plastikowe coś, to np.: jakaś duża pokrywka albo plastikowy tależyk, czy coś takiego ;) dzisiaj mój tata ma urodziny dostał prezencik i się baaardzo cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam robić mydełko... Stygnie w lodówce, zobaczymy co z tego wyjdzie :) powiem Wam, że zaczęłam rozpuszczać w kąpieli, ale mnie denerwowało bo się przechylało i wgl nie wiadomo co się z naczyniem zaczynało dziać, więc rondelek postawiłam na małym gazie. Dodam, że rozpuszczałam mydło dla dzieci ("bobas. mydło dla niemowląt" firmy henkel) takie według opakowania prawie bezzapachowe. Jednak wiadomo, zapach mydlany zawsze jest :) starłam całe na tarce, wrrzuciłam do rondelka, włożyłam do kąpieli, dolałam troszkę wody i zwykłej rozpuszczalnej kawy tak na oko, potem przełożyłam na mały ogień. Gotowało się to chyba z 15 minut, cały czas mieszałam żeby nie przywarło. Kiedy w naczyniu już prawie nie było grudek mydlanych, dodałam łyżeczkę sypanej kawy, żeby uzyskać takie małe kropeczki na mydełku :) poza tym ma intensywny zapach i mam nadzieje ze neutralizuje ten mydlany. Przestudziłam chwileczkę, przelałam do pudełek po "Danio" i włożyłam do lodówki. czekam na efekty, jak tylko się przekonam, co z tego wyszło, to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Ja zostaje w domu aż do poniedziałku, mam zapalenie płuc (właściwie jednego). Jutro ide tylko na jedną lekcje bo mam egzamin. Może przez ten czas coś zrobie, jakieś dekoracje, prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mabissa
Dziękuję za pomoc ;) Ciekawe pomysły. I widzę, że to mydełko jest teraz popularne tutaj ;D Może kiedyś też się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna GimnazjalistkaMarysia... Nie martw się będzie dobrze :) Ja już mam zieloną szyszkę która jutro spryskam sztucznym śniegiem :) A w sobotę prawdo podobnie zrobię masę solną. Jest jeszcze sporo czasu ;D P.S dziewczyny a wy gdzie się podziałyście ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
One cały czas gdzieś znikają. Dobrze że teraz jest pare nowych dziewczyn, przynajmniej mam z kim popisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
Ja mam pytanko : ile w Polsce kosztuje mleko w proszku? W Irlandii w polskim sklepie 500g kosztuje 5 euro i zastanawiam się czy to zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
10 zł, 0.5 kg :D nie długo święta < 333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablicaaa
jebać swięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablicaaa
kurwa, nie wiem jacy ludzie kochają ten świąteczy czas. Nagle przed świętami w sklepach w chuj ludzi robiących zakupy na ostatnią chwilkę, chwilę zdenerwowania, każdy jest zestresowany bo trzeba wydać kupę kasy ;/ Na stole 12 potraw? No chyba kogoś ostro za przeproszeniem pojebało. Na 4-5 osobową rodzinę - ( 2 rodziców 3 dzieci) tyle jedzienia? No dobrze faktycznie może macie apetyt, a potem jest pierdolenie ,ze przytyłam jestem gruba itp itd. Skoro tyle wpierdalacie to nie dziwię się ,że tyjecie ludzie. Ni mówię tego do wszystkich , głównie do tych ,którzy wychwalają to komercyjne-sztuczne swięto. Oczywiście najpierw wszyscy wkurzeni, a potem jak pierwsza gwiazdka zaswieci wszyscy zdejmują płaszcz złych uczynków, grzechów itp itd i jest uroczysta kolacja. Nic bardziej ... żałosnego? Ok, ja rozumiem ludzi ,którzy nie mieszkają z rodziną i spotykają sie z nią sporadycznie. Ale kazdy normalny człowiek ,który żyje do cholery przez cały rok z osobami, ktorzy pojawią się przy stole wigilijnym to już .. ehh szkoda gadać/ Wole oglądać Kevina ,niż pieprzyć pouczenia moralne przy tej sztucznej atmosferze/ A po świętach i tak każdy taki sam pff. :) no ale nic , wolne jest i z tego chyba się tylko cieszę . A wy szczęśliwi bo święta, żyjący w zakłamaniu współczuje;) iżegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sobie jaja robisz
ty u góry - jaja sobie robisz dziewczynko ? twierdzę tak, poniewaz popisujesz się tym, że umiesz przeklinać, albo zostałaś dziwnie wychowana, albo coś z tobą nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co diablica nikt ci nie każe wchodzić na ten topik jeżeli tak bardzo nie znosisz świąt. Dobra dziewuszki ruszamy się bo do świąt mało czasu :) http://magia-swiat.web21.pl/category/zrob-sama-ozdoby-na-choinke/ Ozdoby na choinkę. Już szyszka gotowa i jabłka się suszą. Jutro masa solna ;** Moje dzieła(jeżeli można je tak nazwać;p) Dam je troszkę później kiedy już skończe. :) P.S Nasze dziewuszki chyba już czują ducha świąt. Dlatego nie ma ich na forum. Miejmy nadzieję, że obsypią nas swoimi dekoracjami w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka993
Hej dziewczyny, czujecie już święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimnazjalistkaMarysia
To w Irlandii zdzierstwo z tym mlekiem. 5 euro to jakieś 20 złoty. Widziałam dzisiaj Świąteczną reklame coca coli !!! A Wigilia równo za miesiąc!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania189898
Siema!!!Jak widzicie mikołaj już 6 grudnia (za 10 dni),a Boże Narodzenie ,potocznie gwiazdka już za miesiąc bez jednego dnia myślę że to najwyższy czas aby stworzyć samemu coś ładnego na podarunek,ozdobę opakowanie lub kartkę.Bardzo proszę was o pomysły i linki z stronami.Jak na razie ja podam moje pomysły, nie które nie zrobiłam a niektóre nie.Oto one:1-pudełeczko z papieru 2-kartki świąteczne 3.-etui na telefon (uszyć z materiału można dodać dodatki) 4.-wazonik 5.-świeczkę 6.-mydełko 7.-notatnik według wyobraźni. 8.kwiatuszki z bibułki 9.-orzechy złote 9zwykłe orzechy popryskać farbą w spreju lub pomalować farbką) 10.-szkatułka np.na biżuterię,skarby i wiele więcej.Mam nadzieje że pomogłam.Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×