Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

ania189898, nie pamiętam tych gwiazdek z tektury falistej :(. Być może, nawet miałam zamiar je zrobić, ale się tylko na chęciach skończyło, bo ich nie zrobiłam. Na pewno kursik jest tutaj, na tym temacie, ew. na drugim. Jak byś nie mogła mimo wszystko go znaleźć, to myślę że wystarczy wyciąć taką gwiazdkę tektury (możemy ściągnąć jakiś szablon z neta) dokleić do niego drugi, mniejszy np. z innego koloru tektury lub dla odmiany z jakiegoś papieru gładkiego. Doklejamy do środka kokardkę ze wstążki i doszywamy guzik. Możemy porobić bez drugiej gwiazdki. Tyle mogę Co doradzić z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrazka, skoro masz dużo orzechów, to może porobisz orzechowe kule do zawieszenia np. na okno? Wystarczy kula ze styropianu, orzechy, pistolet na klej i farba w sprayu i można zrobić fajną ozdobę świąteczną. Szczególnych umiejętności do tego nie trzeba, bo wykonanie takiej kuli nie jest zbyt skomplikowane. http://www.marthastewart.com/270623/walnut-ornament Na tej stronie, po lewej stronie, znajdziesz film wideo z tutorialem A tu jest moja kula, którą zrobiłam bodajże 2 lata temu https://picasaweb.google.com/madziorek322/OzdobyOkienne#5417277727372321602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
madziorek32 piękna ta kula z orzechów! Chyba sma się na taką zdecyduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
Dziękuję za pomoc fux_ja :* madziorek32 super pomysł z tą choinką z gazety, może i dużo zabawy ale super efekt i praktycznie zero wkładu, bo nic nie trzeba kupować. coś mi się wydaję, zaraz się za nią zabiorę :D strasznie mnie nęci od dłuższego czasu by zrobić coś świątecznego dla rodzinki jak co roku, ale niestety mam tyle nauki, że nie idzie wyrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
Magda - Też tak mam. Niedawno zaczeły się egzaminy i to z każdego przedmiotu, w tej chwili ucze się muzyki i w tym samym czasie pisze to :D Potem przechodze na biznes bo jutro mam sprawdzian. Madziorek - Ja chyba też zrobie tą choinke z papieru, jak znajde czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
No właśnie.. i jak tu znaleźć czas na cokolwiek. Ale ja nie mogę zawieść rodzinki, wszyscy co roku wyczekują co wymyślę tym razem ;) 2 lata temu robiłam choinki z makaronu, rok temu malowałam duże bombki farbami akrylowymi. teraz myślę nad tymi choinkami z sizalu o ile zdołam kupić go gdzieś. A Tobie życzę powodzenia w egzaminach i obyś znalazła choć trochę czasu na jakieś robótki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrazka
sliczne te kule- dziekuje madziorek,chyba bede musiała po pistolet jutro poleciec, bo takowego nie posiadam pozdrawiam wszystkich,mam nadzieję,że w sklepie mi wszystko wytłumaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrazka, tu masz przykładowe pistolety: http://www.okazje.info.pl/szukaj/pistolet-do-kleju/ceny.html Kupisz je w marketach budowlanych typu Obi, Castorama oraz w centrach ogrodniczych. Ceny są różne, ja za swój jakieś 3 lata temu płaciłam ok. 20 zł. Służy mi do dzisiaj, nie miałam z nim żadnych problemów. Pamiętaj żeby do pistoletu dokupić laski kleju. Można je kupić na pojedyncze sztuki (ja tak kupuję) jak i w paczkach. Dobierz sobie do pistoletu odpowiedni rozmiar laski, bo są różne rozmiary. Grubsze i ciut cieńsze. Nie jest to droga inwestycja, a będzie służył Ci na lata. Jest niezbędny, przy różnych choinkach, kulach i etc jak i przy wiankach i stroikach. Jak połkniesz bakcyla, to bez pistoletu nie będziesz mogła się obyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, co pisze madziorek32, jak się kupi to już jest niezbędny do wszystkiego. Ja swój kupiłam za 15 zł w Kauflandzie. Teraz gdy więcej pracuje z pistoletem kupiłabym lepszy. Mam na myśli z wyłącznikiem, bo mój nie ma i trzeba za każdym razem wtyczkę wyciągać. Sprawdź długość kabla, u mnie jest za krótki i muszę posiłkować się przedłużaczem. Przy zakupie kleju zwróć uwagę do czego ma służyć, bo są do drewna, metalu, żółte, przezroczyste. Ja kupuje uniwersalny przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiewiemmmm
Kartki swiąteczne ręcznie robione- Zapraszam na aukcję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
magda9195 - Dzięki :D W przyszłym tygodniu ide do szkoły tylko w Poniedziałek, Wtorek i Środe (Czwartek i Piątek mamy wolne) a będziemy mieć aż 8 egzaminów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Hej dziewczyny. Ciekawi mnie czy kupujecie przyjaciółką jakieś drobne prezenty na Mikołajki? Ja w tym roku postawiłam na śmieszne czekalowe figurki, już dzisiaj je ładnie zapakowałam. No właśnie a macie pomysły na ciekawie zapakowane prezenty na Boże Narodzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia ; )
przyłączam się do wypowiedzi u góry (szczególnie ostaniego zdania) :D no dzisiaj jestem po imprezie i taka nie do życia a zaraz jeszcze do kościoła na spowiedź . aaa ! :o rekolekcje się już kończą :D:D:D i ja już czuję święta ... 21 dni dziewczyny, jeszcze tylko 21 dni . dzisiaj mama ma urodziny i dostała ode mnie kalendaz adwentowy ;) no to ja idę dalej umierać i zaraz się ogarąć, a potem kościół . taa, już biegne .. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
Ja mam pare linków na pakowanie prezentów: http://www.tipy.pl/artykul_225,jak-z robic-opakowania-na-prezenty-pod-choinke.html http://www.tipy.pl/artykul_675,jak -pakowac-prezenty.html http://www.decoartel.pl/modules/ sections/index.php?op=viewarticle&artid=33 http://www.cafeart.pl/20061202381/misz-masz/Praktycznie/Pakowanie_pr ezentow_-_mala_tuba_na_cukierki.html Usuńcie spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
Marysiu, poradzisz sobie jakoś :) a w takim razie we czwartek i piątek na odstresowanie możesz coś porobić :D Co do pakowania prezentów, ja zwykle kupuję przezroczystą folię, na środku układam wszystko co trzeba i u góry spinam całość, a do tego ładne wstążeczki czy kokardki. Najprościej, a jak dla mnie zawsze wygląda fantastycznie. Dziś zabrałam się za bombkę a'la karczoch (czy jak się to zwie) i wyszła całkiem fajna, być może dołączę do prezentu dla babci na mikołaja :) zrobiłam zdjęcie jakby któraś chciała spojrzeć, mało efektowne i bo z laptopa, ale dobre i co^^ http://imageshack.us/photo/my-images/171/snapshot20111203.jpg/ A póki co nastrajam się świątecznie piosenkami bożonarodzeniowymi (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
Ja jestem w trakcie robienia czekoladek na prezenty, czekam aż mi karmel wystygnie. Troche się oparzyłam bo mi prysło na ręke :( ale przeżyje :) boooooooooli :( Stoi przede mną szklanka mleka w proszku którą będe musiała zaraz dodać do karmelu i z trudem się powstrzymuje żeby tego nie zjeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
madziapawlik - trzeba linki skopiować, wkleić tam gdzie się wpisuje strone i usunąć spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
A dzięki, już mi działają ;) Alemam nadzieje, że moje tez się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreatywna marzycielka
Hej wszystkim. Ja chciałabym obdarować swoich bliskich mega prezentami ale cały czas nie wiem co może to być ;/ Swoim przyjaciółkom mam zamiar natomiast zrobić kolczyki z modeliny ale nie mam pomysłów . POMÓŻCIE proszę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
witaj kreatywna marzycielko ;)) w temacie padło już mnóstwo ciekawych pomysłów na prezenty, powinnaś znaleźć w nich coś ciekawego, poszukaj troszkę;) oo, kolczyki z modeliny, moja dizałka^^ sama się już jakieś 3 lata tym zajmuję. hm a chcesz zrobić wiszące czy wkrętki? bo w sumie od tego też zależy wzór. i jakieś świąteczne czy inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreatywna marzycielka
to zależy od tego czy znajdę w moim mieście bigle i sztyfty jeżeli tylko bigle to wiszące . Temat przeczytałam ale nadal nie mogę nic do mamy przypasować :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
Dla mamy możesz zrobić tzw. "bumper" (nie wiem jak w Polsce na to mówią) czyli kup spory koszyk i włóż do środka różne rzeczy które lubi np. *Kosmetyki *Słodycze *Filmy *CD *Biżuterie itp. Mam nadzieje że pomogłam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania189898
Madziorek32 bardzo Ci dziękuje, nie o te mi chodziło ale te ,też są równie ładne ,może je zrobię też miałam robić około .1 tyg temu ale skończyło się u mnie ,również na chęciach.Dziewczyny myślę że czas robić świąteczne prezenty gwiazdka tuż tuż .............więc co robimy?Mam małą pustkę w głowie ,chodzi mi o coś fajnego,przydatnego i własnoręcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×