Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość a po co robić zwykła
z melaniny ze 2 zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania189898
Polecam stronę http://www.listydomikolaja.pl ,ja napisałam tam list ,jeżeli ktoś chętny to jest mój adres listu.http://www.listydomikolaja.pl/letter/show/type/2/page/1/year/2011/id/11576.Jeżli ktoś może to tam na dole jest prezent ,że może to tej osobie wysłać tutaj akurat może mi.A jak komuś nie chce się wchodzić na tą stronę to list brzmi tak..... Kochany Mikołaju!!! Mam na imię Ania i obecnie 10 lat.Mam brata Kamila,który ma 18 lat.Mam zwierzątka pieska Maksia,kotka Kaktusika któremu zmarła mama,kocice Psotkę.Uczę się dobrze,grzeczna jestem nie do końca ,ale Ty o tym dobrze wiesz,bo mnie i dzieci z całego świata uważnie obserwujesz.Chciałabym złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia,zdrowia,szczęścia,zadowolenia z wykonywanej pracy ,oraz radości na każdy dzień.Mikołaju wiesz ,że dotychczas nie ceniłam sobie tego co mam ,ale teraz gdy przeczytałam te wszystkie listy, z prośbą o pomoc to się natychmiastowo zmieniło. Gdybyś mógł,poprosiłabym ,również o upominki dla mnie i mojej kochanej rodzinki o upominki ja chciałabym kosmetyki i pamiętnik na hasło z monster high,mama marzy o dobrych kosmetykach,tata o zestawie :perfumy,żel pod prysznic i dezodorant,dziadek o książce z fajnymi kawałami i zapasie herbat porzeczkowych,mój brat o nowych,dobrych głośnikach do komputera,babcia o nowym czajniku (ie malowanym farbą i nie wielki), a siostra cioteczna o błyszczyku,lakierach .Proszę abyś ,spełnił,chociaż jedno z każdego z marzeń,nie koniecznie muszą być to te prezenty które wymieniłam liczy się gest.Wiem,że musisz wręczyć prezenty dzieciom i nie tylko z całego świata ,ale bylibyśmy szczęśliwi i wdzięczni,gdybyś i o nasz nie zapomniał i obdarował bo na tyle rzeczy akurat nas nie stać.W ramach podziękowań byłabym bardziej grzeczna,pomagająca i lepiej bym się uczyła. Pozdrawiam cieplutko ANIulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
Dziewczyny gdzie was wcieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
Chyba każda zajęła się swoimi pracami ; ). Ja wczoraj zrobiłam na szybko 2 choineczki, ale wyszły bardzo ciekawe :) Kupiłam 2 'stożki' w kolorze kremowym (http://www.sklep.elektra-light.pl/photo/product_info/b/a/5/1_ba5d905637f5.jpg to prawdopodobnie jest używane do bukietów, tak się mi zdaje). Ozdobiłam złotym drucikiem z czerwono-bordowymi koralikami, do tego przylepiłam kilka piórek, również czerwonych. Naprawdę zajęło mi to nie więcej niż 10 minut, a efekt zadowala oko ;D Tak więc podaję szybki pomysł na coś fajnego.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania189898
Dziewczyny help.!!!Pojutrze święta i mam w sumie prezenty,ale nie do końca ,wie któraś jak w godzinkę , dwie ,albo dwie i pół zrobić własnoręcznie kuferek na biżuterie,pojemniczki na przyprawy,kapcie i etui na telefon.Bardzo proszę was o szybkie,fajne odpowiedzi na ten temat.Bo nie wiem czy zdążę to wszystko ogarnąć a muszę do jutrzejszego wieczorka to zrobić.Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.I Wesołych Świąt życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
O ludzie...będzie ciężko... Etui możesz uszyć/usztrykować, na pudełko na biżuterie możesz po prostu kupić zwykłe, drewniane (czy jakie tam chcesz) pudełko i ładnie udekorować (tu masz pomysł : http://www.tipy.pl/art ykul_1470,jak-zrobic-pudelko-na-bizuterie.html), pudełko na przyprawy : może tu coś znajdziesz http://survival.p un.pl/viewtopic.php?id=228 , a na kapcie brak mi pomysłów. Może też usztrykować? Mam nadzieje że pomogłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://s30893898787.mirtesen.ru/blog/43632293568/Moi-sunduki,-lartsyi-i-shkatulki tu masz kuferki, możesz zrobić prostokątny jeśli masz deseczki i tekturową rure, ewentualnie okrągły z tektury po taśmie klejącei. Na moim blogu możesz podpatrzeć z czego można ozdobić, nie musi to być skóra jak w linku. wystarczy nawet papier pakowy i jakaś kokardka. Najtrudniejsze to wszystko posklejać w całość. Mam jeszcze kuferek wyklejany kawą, ale nie miałam czasu zrobić zdjęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Bomba
Wesołych Świąt i do zobaczenia w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapawlik
Drogie dziewczyny! Życzę wam wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt. Żeby wasze ręcznie wykonane i kupione prezenty spodobały się bliskim. Abyście wy też były zadowolone z tego co dostaniecie. A oprócz tego życzę wam wspaniałego sylwestra i szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
Wam dziewczyny ja również życzę wesołych świąt spędzonych w gronie najbliższych, byście potrafiły cieszyć się z tego czasu, oczywiście dużo prezentów i udanego sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda9195
Wam dziewczyny ja również życzę wesołych świąt spędzonych w gronie najbliższych, byście potrafiły cieszyć się z tego czasu, oczywiście dużo prezentów i udanego sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska82
Własnoręczne ozdoby bożonarodzeniowe super sprawa ale jak je samemu zrobić i żeby za bardzo nie było skomplikowane. Moja córka mi dala zadanie bojowe żeby jej aniołki z papieru zrobić heh szukałam trochę i znalazłam bardzo prosty aniołek zhttp://www.tipy.pl/artykul_2344,jak-zrobic-aniolka-z-papieru.html od razu zrobiłam 5 szt i zawisły u małej na lampie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia.<3
Witajcie Kochane! W tamtym roku był temat więc może go reaktywujmy! ;* Przepraszam, że tak wcześnie ale ja mam obsesje na punkcie Bożego Narodzenia! ;** Zapraszam was już teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusia.<3
O jednak widzę, że tu też już wcześniej dwie osoby były :) Ja polecam stronkę http://www.e-ogrody.pl/Ogrody/56,113386,10761238,Ozdoby_i_dekoracje_swiateczne_na_Boze_Narodzenie__Recznie,,4.html. Urocze ale zastanawiam się jak to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaljena
no to ja tez chyba potrzebuje pomocy.. niby listopad, ale zawsze sie stresuje tymi prezentami;) nie mam pomyslu na prezent dla męża no i na prezent dla córki. córka ma 9 lat, w mikołaja nie wierzy, wobec tego listu nie pisze. co robic? ;) moze uda sie jakos zmusic mała do dzialania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka0000000
jak nie wierzy w listy do mikolaja, to powiedz jej zeby napisala list na komputerze:) moje dzieciaki tak juz zrobily, zdaje sie ze adres do tego byl listdomikolaja.pl . jakas tez maja loterie dla rodzicow, wiec dwie pieczenie przy jednym ogniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka879
fajne prezenty można znaleźć na http://www.lovelypassion.pl bardzo podobają mi się te lampiony i wiklinowy kosz, chyba się skuszę i kupię samej sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaljena
dzieki za te strone mikołajową. mam juz list, mam tez prezenty usyalone. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świąteczna Ozdoba
Moim zdanie najlepsza będzie masa solna. Ja w tym roku zrobię domek z piernika. Składniki takie same jak do normalnej masy solnej ale daje mniej wody wtedy jest twardsza i tez się lepi ale się nie rozwala jak robimy ściany czy dach :) Proponuje takie coś zrobić moja ciocia robiła:) Efekt: NIESAMOWITY. Chociaż domek z piernika też może byc tylko, że ja mam 12 lat i nie dałabym sobie rady z takim czymś Pozdrawiam i czekam na inne ciekawe pomysły :) (: Świąteczna Ozdoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat kupuje ozdoby bożonarodzeniowe u tego producenta myślę że wy również ale nawet o tym nie wiecie firma sławna w całej europie solidne produkty oraz bardzo ciekawe,a wy co myślicie o produktach tej firmy ?? Ja mogę polecić każdemu z racji zbliżających się świąt i szczerze zachęcam was do laikowania ich na feys www.facebook.com/ChoinkiCzar podaję stronę na feys tam znajdziecie przekierowanie na ich stronę internetową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pomysły na własnoręczne prezenty ;3 : 1. (tak jak wcześniej napisałam) "obrazek" na desce drewnianej do krojenia 2. świeczka zapachowa w cytrynie wykonanie: małą świeczkę wkładamy do ( wcześniej wydłubujemy z niej miąsz łyżką ) połówki cytryny. i włala ! piękna dwu zapachowa świeczka. Orginalna i (jak komuś brak funduszy ) tania :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się cieszę że jeszcze istnieje ten topik.... moim pomysłem jest wykonanie Niezwykłego obrazka (!) potrzeba : 1 deskę drewnianą ( taką jak jest np. do robienia kanapie itp.) materiały ( np. wykałaczki i jakieś cekiny,koraliki, kartki pap. albo bibułę itd.) klej nożyczki trochę czasu ( oczko.gif ok. 30 min. ) wykonanie : na deskę przyklejasz materiały klejem. Nożyczkami wycinasz coś z bibuły/kartki i przyklejasz. na koniec na środku wyklej czymś napis " Wszystkiego najlepszego z okazji ... ". Jest to unikalny prezent, ale za to jaki piękny ! ( oj niezapisałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pomysły na własnoręczne prezenty ;3 : 1. (tak jak wcześniej napisałam) "obrazek" na desce drewnianej do krojenia 2. świeczka zapachowa w cytrynie wykonanie: małą świeczkę wkładamy do ( wcześniej wydłubujemy z niej miąsz łyżką ) połówki cytryny. i włala ! piękna dwu zapachowa świeczka. Orginalna i (jak komuś brak funduszy ) tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×