Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia25

Szampon Pantene Pro Vi a WYPADANIE WŁOSÓW

Polecane posty

Gość kasia25

Czy to prawda, ze po tym szamponie wypadają włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulenieeeee
jesli jest ktos uczulony to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura
myję tym szamponem włosy od jakis 10-ciu lat i nic takiego nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anga
Niestety ja tych szamponów już nie kupię. Po zmianie na tę nową aminokwasową serie włosy wypadały mi okropnie już podczas mycia a co dopiero podczas czesania. Wcześniej bardzo lubiłam te szampony i odżywki, włosy miałam po nich ładne ale teraz tak się zraziłam, że boję się powtórnie zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
A jaka to nowa seria???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
Ja uzywam teraz PANTENE PRO-V 2 w 1 Amino Pro V Complex..... Własy mam świećące mięciutkie i naprawde miłe w dotyku. Jednak jakos tak włosy zaczęły mi garsciami wypdac i juz nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maae
Do Kasi 25, Mnie też włosy wyłaziły garściami, wypróbowałam Panteen Provi amino complex - dla mnie rewelka - wychodzi mi znacznie mniej, tylko nie wiem czy mam chwalić sam szampon czy to efekt picia skrzypu polnego oraz jedzenia rzezuchy od kilku miesięcy. Ale fakt niezaprzeczalny ze po tym szamponie znacznie mniej włosów zostaje na szczotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi teraz świta! Faktycznie to chyba wina tego nowego tej firmy szamponu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia
mi tez po nich zaczely wypadac pisalam to na innym topicu ze wyszlo mi 1/3 wlosow , nigdy wczesniej mi tak nie wychodzi a tego gowna uzywalam prze pol roku bo wydawalomi sie ze to dobry szampon po ktorym mam miekkie mile wlosy a tu lipa nic tylko do sadu ta cholerna firme naszpikowana chemia i innymi gownami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka s
Nio, moje włoski też były po nim miłe w dotyku i lśniące tylko jakoś po każdym myciu było ich mniej, musiałam się potem uciec do droższych szamponów i tabletek żeby przestały wypadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelly123
tak to prawda ja go uzywalam onad 6 miesiecy i na poczatku wlosy byly fajne, a potem tragedia jak mi zaczely wypadac, skonczylo sie na leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampony Pantene są bardzo dobre, i to prawda: nie wszystkim pomaga. Zależy to od rodzaju włosów. Radzę wam, żebyście używały szamponów naturalnych np Shauma z zielonym jabłkiem, takie szampony jak Pantene to zwykła chemia i mogą niszczyć włosy, chociaż stworzone są po to by pomagac, ale radzę naturalne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wypadly
Mnie po całej serii "intensywna regeneracja" wypadło 1/3 włosów w bardzo krótkim czasie. Pakowałam cały czas to świństwo na głowę zanim się zorientowałam co jest główną przyczyną tego stanu. Do tego głowa strasznie mi śmierdziała łojem, nawet po umyciu, włosy były szorstkie i matowe. Odstawiłam całą serię, kupiłam sobie zwykły szampon z serii Trzy zioła, ampułki Radical, wcierałam sok z pokrzywy i włosy mam piękne jak nigdy. Gładkie i błyszczące, choć grubość kitki mam o wiele mniejszą. Ale pocieszam się bo na głowie pojawił się jeżyk nowych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygaaaaaaaaaaaaa
po co kupujecie takie szmpony przereklamowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupiłam ten szampon, ponieważ z opisu wynikało, że będzie on dobry do moich kręconych, puszących się włosów. Teraz włosy wypadają mi garściami. Ponieważ nigdy nie miałam takiego problemu zaczęłam zastanawiać się co może być powodem. Wyszło na to, że problem pojawił się z chwilą kiedy zaczęłam myć włosy w tym szamponie. Widzę, że nie jestem odosobniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak to dziadostwo . Ja sie zastanawialam jak to mozliwe ze z dnia na dzien mi wlosy zaczely leciec dziennie kolo 100 gdzie wczesniej ze dwa wylecialy bardziej sie lamaly niz wylazily z cebulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Kochana, miałam ten sam problem i pomogły mi taki ampułki do wcierania w skórę głowy. Możesz je kupić na stronie kv1.pl. Cena jest moim zdaniem odpowiednia, kuracja składa się z 10 etapów – masz 10 ampułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×