Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miśśka

Miał ktoś kamienie na nerkach?

Polecane posty

Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO czasu badań w przypadku typowej dla kamieni kolki zrób gorącą kąpiel, weź no spe i czekaj na wizytę specjalisty. Co do wypłukania kamieni to mi pomógł Urocal i picie dużej ilości wody. Ma dobry skład i nie musisz wspomagać się innymi suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas bólu najlepiej leżeć w gorącej wodzie, ja właśnie tam urodziłam kamyka 5mm. To niepierwszy moj atak wiec wiem co robic i jak sobie pomoc. jak dostalam atak to podczas bolu dostawalam kroplowki i wracalam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usuwania kamieni to Urocal. Ja stosowałam różne leki: Liston i Fotolizyne, ale polecam Urocal, mi on pomógł. Jeśli twoje kamienie nie są do usuwania za pomocą zabiegu to taki lek z apteki pomoże je wydalić lub rozpuścić. To jest chyba zależne od ich wielkości. No i ważne, żeby uważać co się je bo zakazane produkty mogą pogorszyć stan i przyspieszyć ich rozwój. Pamiętaj o dobrym nawodnieniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekpe80, ja tez stosowałam Urocal! Serio pomógł, w moim przypadku bardzo szybko. W sumie nie wierzyłam, że naturalnymi składnikami da się wyleczyć kamienie, ale warto było spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasterea0
Ja na szczęście się juz wyleczyłam ale powiem Wam,że skoro się z tego powodu nacierpiałam i na pewno nie polecam tego nikomu.... Kamień na nerce to coś strasznego i bolesnego. Nie chcę już nigdy czegos takiego mieć.... Gdybyście szukali więcej informacji na ten temat to polecam zajrzeć sobie tutaj: http://chorobyukladumoczowego.pl/ Na stornie jest napisane jak walczyć z kamicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaknapek
Ja pozbyłam się kamieni nerkowych za pomocą preparatu Ginjal Urit. Po pierwszym opakowaniu zniknęły bóle, a po dwóch miesiącach zniknął problem z kamieniami. Dla zainteresowanych podaję stronę, gdzie można o nim poczytać. http://ginjalurit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana
w przypadku kamieni nerkowych nalezy unikac miesa albo chociaz je ograniczyc a jesc jak najwiecej warzyw i owocow oraz roslini straczkowych, pomaga tez aktywnosc fizyczna nawet spacery polecam ksiazke JAK NIE UMRZEC PRZEDWCZESNIE dr Michael Greger Moj tata i bacia mieli kamienie nerkowe, zaluje ze nie znalam tej ksiazki wczesniej bo moglabym im pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męczę się od miesiąca..nic nie pomaga.Kamień w pęcherzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rovetti
Naturalne sposoby czasem nie działają i jak z 99% dolegliwości trzeba wspomagać się lekami. Przy tej dolegliwości dla mnie złotym środkiem okazał się lek Nefrostone - dostępny jest bez recepty. Polecił mi go lekarz za co bardzo dziekuje bo teraz bol chociaz jest "znosny"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewplm
Nefrostone podobno jest bardzo dobre na kamienie pamiętam że moja mama bardzo często to brała i jej pomagało także może spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesiaczek
Ja miałam kilka razy byłam w szpitalu ale dzięki temu że szybko odkryły problem to wyszłam z tego teraz biorę tylko Nefrostone i ten problem nie powraca także jeżeli objawy są minimalne to kup coś sobie w aptece i spróbuj zażywać, nefrostone jest dobry także spróbuj jak objawy nie ustąpią to idź koniecznie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina666
ja miałam zerknij sobie na zdrowenerki.expert jak łagodzić ból przy ataku. Jest to bardzo potrzebne bo ból jest naprawdę prze okropny warto zaopatrzyć się w takie właśnie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nerki aby pomóc je oczyścić polecam pić sok z marchewki, arbuza, kolendry i ogórka. Mi taki sok pomógł więc polecam innym. Przepis znalazłem na terapiasokami.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usg wykryje wszystko idiotko Ja mam jeden 3mm a drugi 7 Nie wymyslaj sobie chorób. To się leczy wiesz? Choroby głowy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się łączysz niby?jak nic nie masz :/ Urofuraginum? pewnie masz zakażenie dróg rodnych...przez swoje zaniedbania higieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markovin
ja miałem kamienie na nerkach i wszystko z mojej winy, bo o siebie nie dbałem na szczęście udało się usunąć i teraz biorę profilaktycznie suplement diety Nefrostone, który temu zapobiega - polecam !!! Jest to zalecenie mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halalata
moja mama miała, ponoć to gorsze niż zapalenie pęcherza-nie wiem bo ani jednego ani drugiego nie miałam. pamiętam jak biegałam jej do apteki po nefrostone czy jakoś tak, to był jedyny sposób na przetrwanie bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marolla
Poczytajcie sobie o piasku w nerkach znalazłam o tym świetny artykuł http://zdrowenerki.expert/piasek-nerkach-faktow/ o przyczynach, objawach i mozliwościach leczenia tej dolegliwosci swoja droga... jak bardzo trzeba o siebie nie dbac by do czegos takiego dopuscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu miałam pierwszą w życiu kolkę nerkową. Chodziłam po ścianach, ból nie do opisania. Urolog stwierdził na usg zastój moczu 2 stopnia i złóg w moczowodzie przy pęcherzu. Po kilku godzinach ból ustąpił ale nie zauważyłam żadnego kamienia w moczu. Czy to możliwe że mam go jeszcze w pęcherzu. Minęły już cztery dni od kolki. Kamień był niewielki jak to nazwał lekarz. Jak długo kamień moze przebywać w pęcherzu zanim go wydalę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatalizak
Niestety również miałam kamienie w nerkach i szukałam naturalnych metod, by się ich pozbyć. Mnie pomogło połączenie kilku ziół w preparacie Ginjal Urit oraz picie dużej ilości wody. Bardzo szybko pozbyłam się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczok
Jest też w aptekach coś takiego jak Nefrostone to środek spozywczy wlasnie z takim przeznaczeniem mysle ze przy takich dolegliwosciach jak opisujecie znacznie by on pomogl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×