Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miśśka

Miał ktoś kamienie na nerkach?

Polecane posty

Gość Wolnyodopiumdlaludu
Uwaga! Poważne źródła medyczne podają, iż pożywienie i napoje o dużej zawartości vit. C sprzyjają rozwojowi kamicy! Sam się o tym przekonalem po fakcie, gdy po intensywnym, trwającym ponad rok piciu naparu z dzikiej róży urodziłem pierwszy w życiu kamyk, który był tego samego koloru, co ten napój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek
Hej, mi przez przypadek wykryli kamyczki, jeden ma 3,6 mm a drugi 4,5 mm. Wybieram sie do urologa. Czy takie kamienie są już dużę? Czy wystarczy leczenie jakimiś lekami czy trzeba to rozbijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sie nie martw
mam kamienie co 2 lata- teraz mam swój sposób- no-spa i duzo uroseptu oraz picia. Kamyczki (u mnie) schodzą po 2-3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka7
Witam wszystkich! Nazywam się Ewa Łukasiewicz i pracuję w redakcji programu "Grunt to zdrowie" emitowanego na antenie TVN Style. Jesteśmy właśnie w trakcie tworzenia odcinka o nerkach i problemach z nimi związanych. Poszukujemy osoby z Warszawy lub okolic, cierpiącej z powodu kamicy nerkowej, która zechciałaby wziąć udział w naszym poradnikowo-medycznym programie i podzielić się z widzami swoim doświadczeniem związanym z posiadaną dolegliwością. Serdecznie zapraszamy do wysyłania maili na adres ewalukasiewicz@formacjatv.pl Pozdrawiam i życzę zdrowia. ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka7
Witam wszystkich! Nazywam się Ewa Łukasiewicz i pracuję w redakcji programu "Grunt to zdrowie" emitowanego na antenie TVN Style. Jesteśmy właśnie w trakcie tworzenia odcinka o nerkach i problemach z nimi związanych. Poszukujemy osoby z Warszawy lub okolic, cierpiącej z powodu kamicy nerkowej, która zechciałaby wziąć udział w naszym poradnikowo-medycznym programie i podzielić się z widzami swoim doświadczeniem związanym z posiadaną dolegliwością. Serdecznie zapraszamy do wysyłania maili na adres ewalukasiewicz@formacjatv.pl Pozdrawiam i życzę zdrowia. ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka7
Witam wszystkich! Nazywam się Ewa Łukasiewicz i pracuję w redakcji programu "Grunt to zdrowie" emitowanego na antenie TVN Style. Jesteśmy właśnie w trakcie tworzenia odcinka o nerkach i problemach z nimi związanych. Poszukujemy osoby z Warszawy lub okolic, cierpiącej z powodu kamicy nerkowej, która zechciałaby wziąć udział w naszym poradnikowo-medycznym programie i podzielić się z widzami swoim doświadczeniem związanym z posiadaną dolegliwością. Serdecznie zapraszamy do wysyłania maili na adres ewalukasiewicz@formacjatv.pl Pozdrawiam i życzę zdrowia. ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papkin61
Dizeń dobry. Ja mam teraz takie objawy dziwne. Nie wiecz czy sa to kamienie na nerkach. Ale jak siusiam zawsze to mnie boli kolo pecherza i nie moge dobrze sie zalatwic. Czasem boli podczas calego siusiania czasem tylko na koncu. Jest to spowodowane kamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losia
ja miałam sześć kamieni w tym dwa duże i ciągle chciało mi się spać chodziłam z podkrążonymi oczami i kazdy mi mówił że żle wyglądam. w ciągu jednego roku mając 9 latek dostałam trzy ataki. ESWL miałam cztery razy... dwa razy miałam zakażenie układu moczowego i kilka razy zastoje trzeciego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losia
brałam już ginial, rowatinex, urosept, furagin, piłam chińskie zioła, i nic mi nie pomagało słyszałam że bardzo dobre jest alveo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losia
odradzam wszystkim którzy mają kamienie picia gazowanego, pikantnych przypraw i czekolady i słodyczy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losia
ja mam kamienie już od 7 lat (pierwszy atak miałam w wieku 9 lat ) a obecnie mam 16 lekarz powiedzial mojej mamie ze kamienie bedę miała juz do końca życia nawet jeżeli te mi zejda to utworzą mi sie nastepne i że powinnam przestrzegać diety i dużo pić brać leki i nic sobie z tego nie robić bo z tym sie żyje przez złą diete musze też brac tabletki na wzmocnienie wątroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rady Tombaka
Wariant 1 W celu rozpuszczenia i rozdrobnienia do wielkości ziaren piasku wszystkich kamieni w organizmie stosuje się napar z owoców dzikiej róży. 2 łyżki stołowe owoców dzikiej róży zalać 200 ml wody, gotować przez 15 minut, następnie ostudzić. Potem przecedzić i pić po 1/3 szklanki 3 razy dziennie. Czas trwania kuracji - 2 tygodnie. Co 3 miesiące powtarzać kurację. Wariant 2 Sok z pietruszki - bardzo skuteczny środek przy schorzeniach układu moczowe- płciowego i kamieniach w nerkach (szczególnie wtedy, gdy w moczu znajduje się białko, lub w nerkach jest infekcja). Sok z pietruszki jest jednym z najsilniej działających, dlatego też należy go spożywać oddzielnie, w czystej postaci, w ilości powyżej 30-50 g. Po wydaleniu kamieni z nerek należy zmienić sposób odżywiania, ponieważ kamienie są tylko skutkiem, główna przyczyna ich tworzenia się, to nadmiar kwasu moczowego i jego soli, które w wyniku wielu przyczyn (zaburzenia przemiany materii, dziedziczność, itp.) nie są wydalane z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale musze sie wypowiedziec!! ALVEO?? dziewczyny, moj ojciec w to sie bawi i rozprowadza to.. niestety ja nie wierze w cos takiego.. bo jak cos jest na wszystko, to tak naprawde na nic.. i takie jest alveo - pisza ze pomoze we wszsystkim - cukrzyca, tarczyca, plodnosc, potencja, lysienie, otylosc, chudosc, nerki, rak, grzybice, alergie, blizny ..jejku nie chce mi sie dalej wymieniac... same chyba sie slyszycie jak czytacie :) nikt nie wynalazl cudu na wszystko, a oni to tak oferuja---sorry, ale jedna wielka sciema, jesli komus pomaga, to tylko ze wzgledu na efekt PLACEBO (bo ludzie ktorzy tego uzywaja zachowuja sie jak fanatycy, zachwalajac to - i to ich leczy :)) ale powodzenia, 175zl miesiecznie, efekty maja byc po 3 mies - nie wazne czy na alergie ma pomoc czy na raka :), a jak nie pomoze, to wtedy sprzedawca mowi, ze widac w twoim przypadku trzeba dluzszej kuracji, nawet rok.. lol!!! ale niektorzy sie na tym dorabiaja, i o to chodzi... jako placebo moze i pomaga.... ale nie ze wzgledu na sklad.. ze niby sa tam wyciagi z rafy koralowej wod kolo kanady ...lol!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losia
a g.... to wszystko pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurawina swieza
wsuwaj żurawinę,rozpuszcza nawet żółciowe-wystarczy 2 miesiące zurawinowej kuracji[owoce mają byc swieze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . mam kamienie od ok 9 lat.ojciec mojej kolezanki pozbył sie kamieni korzystając z chińskiego leku SHILINGTONG.wystarczy kliknąć w googlei znajdzie się jaki kolwiek sklep w necie z tym...debeluzyny z amną ginjale..kruszenie .to wszystko nic...potrzebna jest wiedza jakiego typu jest to kamień...z czego zbudowany....i dodstosowana dieta.....bo kamienei mają tendencje do odnawiania się i mająć je na nerkach....często się je ma w pęcherzyku żółciowym...jak mówi moja pani dr....obie kamice lubią iść w parze..doradzam usg żeby sprawdzić czy nie mai ch w pęcherzyku na dodatek ..urolog.hm polecił napój,,,:1część pepsii 3 części piwa.....w ataku jadę na oddział urologi po zastrzyk w pupe.i dożylny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losia
ja tez bralam SHILINGTONG i podobno mi się rozpuściły po tym kamienie ale jak to przestałam brac to mi się spowrotem utworzyły;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia34
miśśka Hej nie martw się ja też kiedyś miałam :( Wiem to jest straszny ból:( ale wyleczyłam to farmakologicznie tzn takimi tabletkami które rozpuszczają kamienie juz minęło parę dobrych lat od czasu kiedy je miałam i wszystko jest już OK!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nera
polecam sok z brzozy, sam doświadczyłem jego działanie naprawde cud na kamienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z was wie jakie są objawy kaamieni na nerkach? od wczoraj odczuwam ból w dolnej części pleców przenikający w strone jajników. często chodzę oddawac mocz przy czym odczuwam ból i zauważyłam krew w moczu. czy to może być związane z kamienicą nerkową?? jeśli ktos z was wie proszę o wypowiedź. pozdrawiam czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŁ
Dzis wyladowalam na pogotowiu i lekarka cos zaczela mi gadac o piasku, o kolce nerkowej. Czuje zajebisty bol po lewej stronie, dali mi zastrzyk ale po godzinie znowu bol powrocil, teraz lece na ketanolu...i ide na szczegolowe badania :/ nie za wesolo to wyglada, a mama miala tez kamienie (2 cm) i musieli operowac...czy mnie to tez moze grozic??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana78
Od pół roku mam bóle w prawym boku w okolicach jajnika. Myślałam, że to torbiel na jajniku, ale po badaniach gin. okazało się że wszystko jest OK.Ginekolog podczas USG dopochwowego i brzucha zauważył 2 kamyki po 2 i 4 mm na prawej nerce i piasek.Boli cały czas w tym boku, chyba trochę pomaga urosept. Czy to kamica nerkowa? Takie są jej objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł21
byłem dzisiaj u lekarza specjalisty wykryl u mnie kilka kamieni ludzie powiedzcie co mam robic by muc sie ich pozbyc dajcie mi jakies porady sposoby prosze piszcie na mojego e-maila prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie starszny ból po lewej stronie złapał w nocy.nagle sie obudziłam i bolało jak cholera.z bólu prawie zemdlałam.juz mi sie czarno przed oczami.pogotowie zabralo mnie na usg i rtg.usg wykazalo jakies poszerzenie drog moczowych chyba.dali mi zastrzyk i kroplowke i do domu.z rana taki sam bol.dzis mialam badanie urograficzne i jutro wyniki.biore rowatinex i ciagle jestem na silnych srodkach przeciwbolowych..mysle ze to kamienie bo z moczem wyleciał maluśki kamien srednicy ziarnka gorczycy;/ mojej koleżance lekarz kazał pic jedno piwo dziennie by jej sie tam przeczysciło wszystko..mój wujek miał kamien średnicy ok2cm.wyszedł przy oddawaniu moczu...konal z bolu;/ ale pozbyl sie kamienia i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
witam.ja tez bylam dzis na usg,od 3 tygodni bolalo mnie podbrzusze z prawej strony,chodzilam od lekarza do lekarza w koncu skierowano mnie na usg,okazalo sie ze mam kamien wielkosci 8mm,podobno jest za duzy do rozbicia..mam zglosic sie do urologa i on stwierdzi co dalej..boje sie:-( jak oni to usuwaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ale komus sie dowcip zaostrzyl:-) ciekawe jakby ci bylo jakby ciebie choroba dotknela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek zaczął mieć problemy w wieku 12 lat , jak miał 13 na własne ryzyko dałam mu SHILINGTONG (uważajcie niektorzy w necie sprzedają za 60-65 zł normalmie kosztuje 10-14 zł) na 2 lata był spokój . w styczniu wykryto mały kamyk, oczywiście znowu SHILINGTONG - 14 dowiemy się , czy i teraz pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ciekawe.napisz prosze czy pomoglo.pozdrawiam i zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×