Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XM230

Najpiękniejsze są Ukrainki! Panowie co wy na to?

Polecane posty

Gość orga
według wielu Pan kobieca kobieta, to twarda jak mezczyzna, zachowujaca sie jak mezczyzna, chcąca robić i czesto robiąca to co mężczyzna, czyli wg tych Pań jednym słowiem: kobieta kobieca=mezczyzna bis w ciele kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kobieta, która jest inteligentna, wykształcona, chce osiagnąć w życiu coś interesującego, taka która ma ambicję i godność, to mężczyzna w ciele kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecikowna
NO FACECI- co to znaczy KOBIECA??? założyłam juz nowy topik na ten tamat....ale jakos nie mam odzewu...... Morgaine- podobaja mi sie Twoje spostrzeżenia- uległa i znająca swoje miejsce..... co do takiej definicji kobiecosci- wolałabym juz byc z jakims skandynawem. mój ex był szwedem i gardził takimi uległymi. wg niego i jego kolegów takiej samej narodowosci kobieta która jest uległa to głupia krowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
jednym słowem tak. Po co mi ktoś uważa że chce być traktowany tak jak mężczyzna +zachować przywileje dla kobiet? Jeśli ktoś chce być traktowany dokadnie jak meżczyzna, to niech w moim przypadku zapomni o takich drobnostkach, jak utrzymywanie domu(niby czemy w koncu dwie osoby mogę to robicć) otweranie drzwi, przynoszenie kwiatów i drobnych upominków(ja od kobiety w życiu bukietu kwiatów nie otrzymałem) Choć z drugiej strony mógłbym prawić komplementy na zasadzie: "jesteś taka niesamowita... taka meska... kocham cie za to.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikowna>>> skandynawowie mają inny stosunek do kobiet, dla nich kobieta to także człowiek, równorzędny i o równych prawach. Miałam okazję to zaobserwować. Oczywiście, jest to pewne uogólnienie, jak zresztą zawsze przy takich dywagacjach. orga>>> czyli inteligencja jest cecha wyłącznie męską, a kobiecą ograniczenie horyzontów do ukochanego mężczyzny, kuchni i ewnentualnego potomstwa? Nie masz w swoim otoczeniu kobiet, które są inteligentne, maja sukcesy zawodowe, a jednocześnie są delikatne, wrażliwe, czułe (ale nie czułostkowe), ciepłe i kochajace? To wszystko nie są cechy sprzeczne ze sobą. Mam często wrażenie, że polscy mężczyźni boją się kobiet, które im dorównują, wolą je zdyskredytować na wstępie, określić mianem niekobiecych, bo to zwalnia ich od wysiłku bycia partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
Morgaine, powiedz mi czy związałabyś sie z facetem, który śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój obecny facet był z Ukrainką. Wakacyjny romans - 2 miechy. Ze zdjęc które mi pokazywała jego siostra wcale nie była jakiejś niesamowitej urody ta Ukrainka. Miła tylko bardziej \'wschodnie\" rysy. A tak wogóle to zachowała sie jak kurwa. Miała chłopaka na Ukrainie i przyjechała sie wyszaleć do Polski poznała faceta wykorzystała go ,a potem chmsko mu przysłała zdjęcia ślubne z innym jak pieknie wglądała. pojeba****. A ładna wcale nie była. Zwykła szmata..... Zreszta każdy ma swe zdanie i rózne gusta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to najwięcej prostytutek na zachodzie to własnie Ukrainki i Rosjanki....są widocznie dobre w tym fachu i biedne. O Polkach też coś mówiono ale nie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
nie analogia, tylko pytanie. wystarczy powiedziec tak lub nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
cytryniusia, ukrainki i rosjanki chociaz kase z tego maja polki robia to za darmo(gdzie wiecej niemców, portugalczyków, włochów, anglików, przyjezdza i przyjezdzało? do polski czy na ukraine? jak placa za bilet to wola zaoszzedzic na czym innym, w polsce maja to za darmo, na ukrainie musza płacic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negliszo
Zgadzam sie w 100%. Zawsze krece szyja jak sowa jak jestem na ukrainie. Tyle pieknosci. Fakt ze te kobiety szybciej sie starzeja niz Polki. ale jesli chodzi o mlodosc to nie ma porownaia. Sa biedne, tanio sie ubieraja, ale o wiele lepiej potrafi wygladac niz nasze rodaczki. Poza tym sa sympatyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej narodowosci sa kobiety zarowno piekne jak i brzydke, Ukrainki nie sa w niczym lepsze od innych kobiet... jako kobieta nie bede wypowiadac sie co do ich kobiecosci, ale smialo moge powiedziec ze na pewno nie brakuje im wyrachowania... znam kilka ukrainek i to dosc dobrze i niestety dobrego zdania o nich nie mam:/ oczywiscie nie wsyztskie takie sa, ale te ktore znam, wyjezdzaja ze swojego kraju, zeby wyrwac sie z biedy(dzieki komu? dzieki bogatszym od nich kolesiom), udaja ze kochaja a potem zostawiaja bez skrupolow,jak juz cos osiagna...i tam wiekszosc z nich wlasnie na to czeka - nie zeby poznac milosc swojego zycia i z nim wyjechac, ale poznac nadzianego goscia z ktorym wyrwie sie do lepszego swiata.. a potem go rzuca i sprowadza swojego faceta z Ukrainy... i w ten sposob oboje sa urzadzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
nie zwiazałabyś sie z nim bo się boisz? Widzisz są cehcy które uważamy za atrakcyjne w osobach płci przeciwnej. Nie boimy sie tego tylko nam to nie odpowiada. tak samo jak tobie moze nie odpowiadac ktos kto smierdzi na takiej samej zasadzie moze nie odpowiadac nam kobieta, która robi kariere i jej poświecea najwiecej czasu. Czesc z nas woli inny typ kobiet i nie ma w tym nic dziwnego. Kazdy ma prawo miec swoje preferencje.Nie mam nic przeciwko takim kobietom ale z zadna z nich bym sie nie zwiazał bo nie sa dla mnie atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stereotyp goni sterotyp... Na szczęście życie jest bogatsze , niz stereotypy. Może dlatego tak ich potrzebujemy, jak drogowskazów, a że czasem prowadzą nas na manowce... I na szczęście ludzi, ich charakterów, emocji, motywów ich postepowania nigdy do końca nie uda nam się poszufladkować, zawsze coś nas zaskoczy, poztywnie, lub negatywnie. Seksbomba z umysłem Einstaina, cnotliwa dziewica w skromnych ciuszkach mistrzynią orala, brzydka jak noc Ukrainka o dominującym charakterze, bezinteresowna Polka, uczciwy polityk (eeee...to ostatnie już chyba s-f?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orga>>>> nie neguję faktu, że każdy ma swoje upodobania i prawo do nich. Każdemu co innego wydaje się atrakcyjne. Ja nie związałabym się nie tylko ze śmierdzielem, ale także z facetem, który widziałby we mnie tylko kobietę, taką ze stereotypów. I też mam do tego prawo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orga
odnosze wrazenie ze kobiety boją sie mezczyzn , którzy widza w nich kobiete ze stereotypów PS. W sume to Ty zaczelas rozmowe nt. spolecznej niesprawiedliwości oraz wszechobecnego męskiego szowinizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, boję się, nie chce być postrzegana jako postać z określona nalepką, etykietką. Żadną. Bo wszystkie są niesprawiedliwe. Co do męskiego szowinizmu... jedynym miejscem gdzie się z nim spotykam na codzień, jest to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskachica
jasne, jak zwykle polacy wolą ukrainki zy rosjanki hehehe dziwne ze z zagranicy panowie się zachwycają polkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak gadają
faceci , którzy są olewani przez piękne polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolishChica
Niech nie gadają że "ukrainki są najpiękniejsze" a wiesz że na Ukrainie też się zdarzają brzydule? Tak jak wszędzie, i nie ma 100 % Ukrainki, to niemożliwe, a jeśli panowie już mówią że na Ukrainie sa "the best" to dlatego że jest tam pomieszana krew rosyjska, żydowska, polska cygańska itd. Hehehe jeszcze nie istnieje naród pięknośći i nigdy nie będzie...................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neva37
A ja jestem Rosjaninem i mam żone Polkę jesteśmy razem od 2001 roku. Byłem w związkach z rodaczkami ale nie byłem szczęsliwy. Moja żona bije je wszystkie na głowe pod względem moralności, elegancji, kultury i inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakonowiczankaa
Mieszkam obecnie w Grecji.Ukrainki szukaja tu nadzianych facetow.Moze i ladne ale wszystko dla kasy.Poznalam jedna,ciagle biegala w stringach po plazy i nie dbala wcale o male dziecko ktore miala.Puszczala sie ze wszystkimi a w koncu zlapala dziadka 75lat,bogaty i chajtneli sie.Bardzo zle sie tu o nich mowi.O Polkach za to ze maja kulture ,sa dobrymi matkami i zonami.Sluchac cale zycie tego ukrainskiego akcentu,no co kto lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechły widelec
ukrainki to głownie prostytutki ;Pa co do urody słowiańska typowa uroda Polki Czeszki Rosjanki Litwinki Ukrainki Białorusinki etc środkowa europa Wenezuelki i Brazylijki to jednak najpiękniejsze kobiety na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki sa wspaniałe i mówię to jako dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu nie widzialam bardziej tandetnych kobiet niz Ukrainki czy Rosjanki. Mieszkam zagranica i tutaj z daleka mozna poznac, ze kobieta z Ukrainy albo Rosji. Ukrainki to rowniez najbardziej rozwiazle babska jakie widzialam w zyciu... Ten kto twierdzi, ze one sa piekne - prawdopodobnie w zyciu nie widzial pieknej kobiety, albo podoba mu sie taniosc i tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to prawda xd sama mam faceta Rosjanina wielki chłop z niebieskimi skosymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki sa chudsze od Polek i inne ale czy piękniejsze ? Mną się zachwycali Rosjanie i Ukraińcy bo jestem naturalną brunetka z zielonymi oczami a rosjanki mają mysia urodę , szare oczy i popielate włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×