Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XM230

Najpiękniejsze są Ukrainki! Panowie co wy na to?

Polecane posty

Gość gość
Miałam w klasie ukrainke ładna była ale czy piękna ? Zależy od gustu a o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanwia mnie dlaczego ktoś wychodzi z założenia ze jakąś narodowość jest lepsza od innej , rosjanie o półkach też mają opinie ze bardzo piękne kobiety , o ukraincach nie wiem bo nie mam z nimi styczności ale Rosjanie sa ciekawi Polek z moich obserwacji , jeden przecież chciał mnie wywieźć na Syberię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa piękne no i co z tego , charakter się liczy , najlepsze sa skandynawki bardzo uczciwe i kochające jeśli im sie okaże ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki o siebie dbaja Polki raczej wolą wydawać na książki i podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam Ukrainki sa zadbane i kobiece. tyle ze jak zamieszkaja na stałe w Polsce to przejmuja wzorce zachowania Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy wzorce wychowania Polek ? Kazdy ma wolną wolę i każdy ma swój rozum , jeśli ktoś sie źle zachowuje to jego sprawa a nie wina innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne są ale młode lubią udawać kobiety z zachodu , miałem dziewczynę ukrainke i była całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo

Piękne są Rosjanki , ukrainki mają taką samą urodę jak polki czyli zwyczajna , jak ukrainki zaczną jeść fast foody i się ubierać jak kobiety z zachodu to będą wyglądać jak drugie polki,  rosjanki za to są piękne bo mają delikatne rysy twarzy i małe noski,  kobiety z Ukrainy raczej wyglądają Polsko tylko że są ciemniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrena

Mówić że ukrainki są najpiękniejsze to z całym szacunkiem śmiech na sali jest ich w Polsce wystarczająco dużo żeby stwierdzić że wcale nie są ładniejsze od Polek , to jest ten sam poziom , ukrainki nie mają jakiejś specjalnie delikatnej urody jak ruskie czy japonki które mają twarze jak dziewczyneczki takie słodkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×