Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XM230

Najpiękniejsze są Ukrainki! Panowie co wy na to?

Polecane posty

Gość XM230

Przeciętne dziewczyny... Kobiety mieszkające na Ukrainie, mimo iż mają o wiele mniej pieniędzy i możliwości o to by o siebie dbać, przewyższaja klasa kobiety innych narodowości,w tym polki, którym klasy brakuje zdecydowanie... Jak za żone to tylko Ukrainka!!! Chyba sam sie z Ukrainka ożenię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XM230
JA bym sie z tym nie zgodził. A mieszanki są najwyzej przeciętne. W zyciu nie widziałem tak kobiecych i naturalnych kobiet jak ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XM230
Tylko czyste Ukrainki. Mieszane są już wychowane w innej sposób i troszke im tej kobiecości brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XM230
Nie wolą, tylko najwiecej amerykanów i niemców sie tam kręci. Poza tym finansowo stoję lepiej niż większosć amerykanów czy niemców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia222
mój facet miał Ukrainkę. Był nią bardzo oczarowany. Ale po jakimś czasie mu to minęło. A teraz mówi wręcz z niechęcią o ich kulturze itp. mówi mi, że to nie ten poziom i niższa kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XM230
Zazwyczaj źle się wyrażamy o osobach które nas zostawiły... Taka jest niestety prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia222
On ja zostawił, mimo, że mają dziecko. Ona do dzis chciałaby z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XM230
Kurcze... wredny ten Twój chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my na to
pokaż pochwę powiem Ci kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia222
Czemu wredny? Nie kocha jej i nigdy nie kochał. Ona pierwszą ciażę usunęła, mmo, że on nie chciał by to robiła. Potem nie chciał juz z nia być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem co do tematu topiku ma usunięcie pierwszej ciąży przez byłą dziewczynę Twojego faceta, Kiniu. Polki chyba też dokonuja aborcji... Co do nie tej kultury... Ukraińskie społeczeństwo jest tak samo zróżnicowane jak polskie. Ja na przykład nie wyobrażam sobie wspólnego życia, ba, wspólnych tematów do rozmowy z byłym robotnikiem rolnym z byłego PGR o wykształceniu podstawowym. Z tej prostej przyczyny, że żyjemy w różnych światach. Nigdy natomiast nie miałam problemów z porozumiewaniem się z Ukraińcami pochodzącymi z podobnego środowiska jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainki sa the best
ja to wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoś
A ja na to jak na lato...;) Całkiem fajne dupeczki z nich są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muratorek
oj niektóre.... palce lizać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty powiesz
ale gdzie kupił? Ja generalnie wiem jak sie Polki kupuje, ale na białorusi nie miałem jeszcze przyjemności być wiec nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram !!! Mam sliczny usmiech, ladne oczy, kobiece ksztalty, jestem inteligentna, wyksztalcona... Dorobilam sie mieszkania... Wiec... Zapraszam do Winnicy... A wiecie co? Tysiace Amerykanow przyjezdzaja do Winnicy do tutejszych dziewczyn, i zenia sie z nimi... Polacy, jeszcze macie szanse !! Pozdrowioneczka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat tez tak uwaza - dlatego ma za zone Ukrainke Anie i malutkiego synka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te zdjecia sa
z jakiejs amerykanskiej imprezy, byly juz pokazywane gdzie indziej. Rownie dobrze mozna je zatytulowac - Polska to piekny kraj :P Caly ten topik to w znacznej mierze gadanie slepego o kolorach. Kto z was byl na Ukrainie?? Otoz ja bylam. Sa tam dziewczyny piekne i mniej piekne, jak wszedzie. W niczym nie sa ani lepsze ani gorsze od polek. Jedno co mi sie tam zdecydowanie podobalo - mniej tandetne ubrania, oby nie dotarla tam moda na obrzydliwe bialo - rozowe ciuszki :o Piszecie: "Ta coś w tym jest,jeszcze nie sa tak rozwydrzone i pojebane jak kobiety zachodu". Mozecie to napisac w czasie przeszlym. Ukrainki maja swiadomosc swojej atrakcyjnosci i jesli chca uciec od biedy nie wybiora Polaka. Polacy sa postrzegani jako dobre partie tylko przez starsze kobiety. Obejrzyjcie http://find.bride.ru/cgi-bin/ph/find.pl?since=&gal_free=1&height_min=&height_max=&weight_min=&weight_max=&age_min=&age_max=&country=Ukraine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link nie dziala
musicie poradzic sobie sami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wschodu
Mam rodzine na wschodzie, wielokrotnie bywalam w Rosji na Ukrainie ,Bialorusi i jakos nie zauwazylam tam samych pieknosci. Ich uroda jakos specjalnie nie bije po oczach.Owszem sa piekne kobiety tak jak na calym swiecie, ale nie ponad norme. Nie zgadzm sie z autorem ze sa piekniejsze. tak jak w Polsce sa i piekne i brzydkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca jakw polsce
tam jest wiecej ładnych niz w polsce. I przedewszystkim 100000000000000000000000000000 razy bardziej kobiece niz polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecikowna
co to znaczy że sa kobiece???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według wielu Panów wypowiadających się na tym forum, kobieta kobieca, to uległa i znająca swoje miejsce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×