Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witaminy w ciąży

Jakie są najlepsze witaminy w ciązy ?

Polecane posty

Gość witaminy w ciąży

Jakie zestawy witamin lekarze wam przepisuja ? Chce poczekac jeszcze ze 3 tygodnie z pojsciem do ginekologa ale w miedzyczasie chcialam sobie zaczac cos brac sama .Czy kwas foliowy mozna kupic bez recepty ? Jaki kwas foliowy przepisal wam lekarz .Folikum czy Folik bo widzialam rozne opakowania Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy - folik - kupisz bez recepty, co do witamin -wybór jest duży (wszystkie zawierają kwas foliowy, więc nie musisz kupować osobno), porównaj sobie skład preparatów, bo często różnią się tylko nazwą i ceną...Ja sobie chwalę Witrum - prenatal (ostatnio trudno go kupić) lub Prenatal firmy Puritans Pride - zbliżone ceną. Najlepiej kupić od razu 100tabletek, wychodzi najkorzystniej cenowo około 30zł . Nie miałam po nich żadnych sensacji i wyniki w normie. Ale możesz też kupować sobie falwit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feminatal N
mozesz brac juz od teraz.Co do witamin lekarz poleca,ale nie nakazuje.No chyba,ze wyniki sa gorsze wtedy wydaje recepte. Feminatal N zawiera juz kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
Ja tam łykalam MATERNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EML
radze zaczekac z witaminami jezeli masz dobre wyniki, i lakarz nie zaleci ich brania sam, wydaje mi sie ze nie ma takiej potrzeby znam wiele osob ktore braly i poprostu zle sie czuly :( takie witaminy maja dosyc mocny sklad witamin i ich nadmiar moze nie wyjsc na dobre sama jestem w 14 tygodniu i lakarz po objerzeniu wynikow, kazal lykac tylko folik, powiedzial ze jak bedzie mi czegos brakowalo to dopiero wtedy pomyslimy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaszłam w ciążę to brałam Folik i Falwit jednak w trakcie ciaży lekarz kazał mi je odstawić i zacząć brać Feminatal N. Więc najlepiej będzie jak dowiesz się od swojego lekarza co powinnaś przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×