Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czemuu

Dlaczego na tym topiku wszystkie matki oznaczają okres tym znaczkiem ??

Polecane posty

Gość czemuu

czemu tak ? Nigdzie sie z czyms takim nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemuu
No i nie wyświetliło mi w tytule. Miało być małpka @ Czemu tak robicie ? I skąd to się wzięło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tąd, że to jest topic dla tych co są w ciąży, albo dla tych co bardzo chcą być. I te co chca byc nie cieszą się z pojawienia okresu nazywając go małpa. A małpa to też @ i żeby było krócej tak to się pisze:). Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodda
tak, tak nawet dla mlodych dziewczyn, nastolatek(jak ja ;)) okres to malpa i ciota.... i nie chodzi tlyko o to, ze sie nie zaszlo w ciąże, bo w moim przy[adku ten powod nei wchodzi w grę, ale chodiz tez o to , ze okres jest strasznie uciążliwy i w ogole okropny ....ble;/;/ zamienie się na macice z moją czteroletnią kuzynka xD =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodda
moze mysle w ten sposob o okresie , bo dostalam go nie dawno i nie mam do niego takiego stosunku, jak kobiety, ktore urodzily dziecko.... w ogole mysle, ze malo ktora dziewczyna uwaza okres za ,,cud kobiecosci" i czuje się choc odrobine kobieco w ,,trudnych dniach" ..;/ szczegolnie w lecie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje. ja jestem wieloródką i czasami to dopiero w trzecim dniu okresu sie skapuje że go w ogóle mam. właściwie to nic nie czuje.:-0 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemuu
Kurcza no to juz wiem czemu się tak nie orientuje. Ja nie wiem moze jestem jakaś inna ale tu gdzie mieszkam nikt nigdy okresu nie nazywa małpa, a może to zależy od środowiska. Wszędzie się spotykałam tylko z określeniem Ciota, ciotka. Stąd ta nie wiedza, ale dzieki za uświadomienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×