Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziwny

Czy Les-ki tez maja problmey z dojsciem do orgazmu ?

Polecane posty

Tzn, w zwiazkach 2 kobiet, czy tez sie zdarza ze jedna nie ma orgazmu ? Teoretycznie pownno tak byc, bo czemu nie, ale kto wie ? :) Moze kobiety reaguja wiekszym stresem na mezczyzn ... Moze kobieta lepiej wie jak zaspokoic kobiete, a w dodatku jak ma klopoty z dojsciem to mniej sie wstydzi powiedziec czego jej potrzeba ? Jak to jest ? Ma ktos doswiadczenia z pierwszej reki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
nie maja raczje problemow z dojsciem bo kobieta wie jak piescic druga nie najezdzam na facetow ale kobieta kobiete lepiej potrafi wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bi...i powiem ze z kobieta nigdy nie mialam problemow,zebym nie miala orgazmu,czy cos takiego..z facetem zawsze.on musi sie nameczyc, musimy sie pospotykac zeby wiedzial jak to robic. A laska...nie.. Mialam roamns z taka jedna, poszlysmy pierwszy raz do lozka, i bylo cudnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaadroszcze ci Baba Jaga :) Tez bym chial byc laska i pojsc z laska do lozka :) Jedyne co mnie pociesza to to, ze ja pewnie mam okazje popiescic cipke czesciej od ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
dziwny zmien w stopce lezbijka na lesbijka:) hmm skad pewnosc ze ty czesciej mozesz popiescic "pussy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
a co do orgazmow kobiecie z kobieta to przychodzi latwiej na 10 razy 9 :) z facetem hmm na 10 razy 2 gora 3 razy ale to tylko moje doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zmienilem :) Aha !! czyli tez nie zawsze macie !! :) A skad wiem ze czesciej ? no moze niekoniecznie :) ale szanse sa spore, ze mam okazje polizac cipke czesciej niz okazjonallna \"bi\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
dziwny ale sa kobiety ktore nie sa okazjonalnie bi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, poddaje sie :) I tak lize cipke za rzadko :( Ale za to jaka sliczna ostatnio lizalem ... mhhhhmmmmm... mozesz mi zadroscic .. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
moze nie do dupy ale sie mniej staraja ja mam stalego i co kochamy sie raz moze dwa razy w tyg ,bo on ma takie potrzeby jak ja widze sie z moja mzoemy z lozka nie wychodzic wiec ilosica a przede wszystkim jakoscia "panowie przegrywaja w przedbiegach "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
moze i moge ci zazdorscic ale ja mam swoja Naj i inne nie sa mi do szczescia potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry
ale wibratorki używacie, więc jednak czegos wam brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D Dziwny 🖐️ alez rzucasz pomyslami na topiki....jak z rekawa :D odpowiadajac: trudno powiedziec bowiem doswiadczen z kobietami brak ....i nie tesknie :O preferuje mezczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leski -> Tak myslisz, bo nie widzialas myszki mojej niuni.. ;) Nie poczulas na jezyku jej sztywniejacej lechtuni .. .;) Nie zobaczylas jak wysacza sie z niej ta cudowna kropelka rosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
jedne uzywaja inne nie po co i wibrator jesli mam tez faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry
więc nie jestes les tylko bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
jerry chcialam ci powiedziec ze nie wazne sa okreslenia:) ale ty sie dalej mozesz bawic w nazewnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leski - czy myslisz ze kobiety sie ze soba mniej stresuja, sa brdziej smiale w pokazywanieu czego im potrzeba, czy tez wiedza lepiej jak sie zaspokoic , czy jak to jest ? Z czego wyplywa ta roznica w twoich \"statystykach\" ? Z moich doswiadczen wynika ze kazda kobieta nawet te przyslowiowa \"palcowke\" potrzebuje miec robiona nieco innaczej .. A wiec, jak wy sie miedzy soba dogadujecie ? Jak sobie to komunikujecie, pokazujecie, itd ? Czy tez pewne sposoby pobudzania dadza orgazm 99% kobiet i tylko ja mam takiego pecha ze trafiam na same \"nietypowe\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOKRRRAAAAA
Mam takie troche z innej beczki pytanie?! czy jak calujecie sie z facetem tak bardziej namietnie to robi wam sie wilgotna cipka??? Bo mi bardzo czesto ..zaczynam sie z nim calowac po jakies przerwie gdy ide do lazienki widze ze juz jest wilgotna. czy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
mokra tak mamy tak dziwny kobiety pryz sobie sie mniej krepuja- mowie tu o wlsnym doswiadczeniu:) nie mysle "co ona sobie o mnie pomysli" totalne zapomnienie w lozku a z facetem jest gorzej ..trudniej glowe wylaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak to czytam.......:D przeciez oczywiste jest ze nie znajac drugiej osoby, za pierwszym razem nie dostarczysz takiej satysfakcji sexualnej, jak pozniej, po zapoznaniu sie z jej cialem i preferencjami...... tutaj nie ma roznicy, czy 2 kobiety czy kobieta + mezczyzna :D zdarzaja sie pewne wyjatki od reguly ale to wlasnie chyba ten 1% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z Toba leski ;) pozwole sie nie zgodzic...... co to znaczy: bac sie co o mnie facet pomysli? Jak juz kogos \"zapraszasz do siebie\" to chyba robisz to po pierwsze dlatego ze komus ufasz a po 2 spontanicznie, bez zastanawiania sie jaka pozycje przyjac i co robic aby byc lepiej postrzegana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
chodzilo mi o to ze jelsi spotykasz sie z facetem ktory raczje nei zostanie twoim mezem to mzoesz byc odwazniejsza w lozku jelsi jestes z kims z kim chcesz byc do konca to czasem moze pojawic sie mysl czy to co zrobisz w lozku ...czy on tego zle nie odbierze przeciez kazdy ma inny temperament i nie kazdy lubi to samo wiem wazne sa rozmowy:)tylko z kobieta mi sie latwiej o tym rozmawia (tak wiem to juz moj problem) a z tym ze za pierwszym razem mzoe nei byc tka super jak za kolejnymi-zgodze sie ale nie do konca nie ma regoly z Moim uczymy sie siebie juz 3 latka i widze duze postepy a z Moja pierwszy raz hmm -obie bylysmy zaskoczone tym ze bylo tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokkraaa
nikt nie chce mi odpowiedziec na pytanie... a mnie to strasznie zastanawia..czy moja cipka dobrze reaguje na takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do leski- jesli chodzi o mnie nie ma takiej obawy, wrecz przeciwnie, w takiej sytuacji staralabym sie zrozumiec te inne zachowania, zaakceptowac a nawet polubic.....:) wystarczy tylko chciec :) no......moze to tylko ja wobec tego jestem tak sklonna do kompromisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackie -> czy ciebe tez interesuja kobiety ? :) czy tylko tematyka pieszenia cipki .. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leski
jackie jeden partner bedzie otwory drugi bardziej zamkniety i to tez "wychodzi " potem w lozku nie ma co porownywac , i te pytania z kim jest lepiej z kim jest latwiej sa do duszy.... kazdy jest indywidualny:) dobrze ze ty jestes otwarta , ja tez taka jestem , moj jest ciut inny wiec robie cos ale malymi kroczkami:) mezczyzne tez mozna przestraszyc, wpedzic w kompleksy poprzez swoja otwartosc i odwage w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×