Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Nareszcie poczytałam sobie nasz wateczek.Tyle się tu dzieje. Jestem pod wrazeniem. Takisku,ale z Ciebie bestyjka. Taaaaakie wiersze????? piękne. Aż mi łezka sie w oku zakrecila. Bo sobie przypomniałam jak czekałam na przyjście moich dziewczyn ze szpitala. Byłam taka podniecona i zdenerwowana............To chyba tez moj najpiekniejszy dzien.Moze jeden z kilku najpiekniejszych. Fajnie,ze dołączyly dziewczyny i watek ozyl na dobre. Spinky,wiesz to spotkanie jest calkiem możliwe. Odrobine dobrej woli.I troche czasu wykroic. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Piszę ,ale nie wiem czy pójdzie bo mi net skacze jak oszalały, wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie ( w szczególności podczas przesyłania danych) i tak będzie jeszcze przez tydzień--dopóki mi nie zmieni anteny na talerzową....U nas wczoraj była burza może to też ma jakieś znaczenie...... Bosa zdjęcia dostałam - dzięki ,można się domyślić kto jest kto. Marcelinka kruszynka ,słodka jak cukierek......... Takisku Ty to masz jednak talenta!!! Ewciu zdjęcia wyślę oczywiście jak już będzie trochę lepiej z netem. A narazie zmykam do pracy........Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po burzy słońce. Dziś piękna pogoda a wczoraj była taka fajna burza. Miłego dnia udanego wypoczynku kto będzie wypoczywał i miłej pracy kto tak jak ja dziś pracuje, ale to dopiero na noc idę a teraz mam chwilę relaksu przy kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No Witajcie...juz jestem spokojna..Beatka wociła rano..szczęsliwa..ja nie spałam całą noc..czekałam na Nią..!!! Kubusiu..no to jest nas dwie..chociaz myślę że więcej tylko my się do tego przyznajemy:):):):.Krótko mówiąc ..jesteśmy \"panikary\":D:D:D:D i martwimy się na zapas!! U nas dalej pogoda taka sobie..nie pada..ale ..jest tak jakos ..dziwnie..ani to ciepło..ani zimno...powiesiłam pranie na balkonie,ale to chyba nie był dobry pomysł!!! Dziewczynki..zrobiłam juz wszystko,co miałam zrobić..zaraz idę położyć Danonka spać..i wiecie co...sama też się położe..musze trochę odpocząć!!! Do wieczorka..życzę Wam miłego dnia..zresztą po co??..Wiem że będzie miły..bo wysłałam Wam Wszystkim magiczne fluidy:):):) Buuuuuuuuuuuziaczkiiiiii...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu , dużo słońca i uśmiechu 👄🌼 ___________*_______** * ___________ ____________***__*_**** ___________ ____________**__**_____* __________ ___________***_*__*_____* _________ __________****_____**___****** ____ _________*****______**_*______** __ ________*****_______**________*_** ________*****_______*_______* _____ ________******_____*_______* ______ _________******____*______* _______ __________********_______* ________ __***_________*******_** __________ *******__________** _______________ _*******_________* ________________ __******_________*_* ______________ ___***___*_______** _______________ ___________*_____*__* _____________ _______****_*___* _________________ _____******__*_** _________________ ____*******___** __________________ ____*****______* __________________ ____**_________* __________________ _____*_________* __________________ _____________*_* __________________ ______________** __________________ ______________* ___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No proszę..sobota..to Wszystkich wywiało na wieś:):): A mnie nie..to sobie piszę...Dzisiaj miałam nie bardzo udany dzień..Danonek dostał wysokiej temperatury..nie mam pojęcia dlaczego..trochę zaczyna kasłać..obawiam się że w poniedziałek musimy iść do lekarza!!!! Teraz nie ma już gorączki..ale dzwoniłam do córki..przyjedzie i sama zdecyduje co robić!!!! Wiecie że pomimo takiej pogody..pranie miałm po kilku godzinach suche..a jak pachniało....cudo!! Teraz położę dzieci spać.a my z Kaziczkiem dzisiaj robimy sobie cieplutki wieczór..posiedzimy razem..obiecał że nie będzie pracować..napijemy sie po lampce wina..upiekłam ciasto..fajnie będzie:P:P:P:P Beatkę tak ugryzł. komar..że cała stopa jej napuchła..nie bardzo wiem czym to posmarować...nie boli Ją ale bardzo swędzi!!! No to cóż..Was nie ma to ja też sobie idę..co tak będę sama siedzieć..pamiętacie tą reklamę::):):):) Dobranoc koleżaneczki..do jutra..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora:D Pustki jakies chyba wszystkieogladacie Eurowizje,ja tez ale krotko chcialam poczytac co sie dzieje. Takisku - jak ja cie rozumie.Pamietam pierwszy raz jak obudzilam sie o 2 w nocy a mojego syna nie bylo w domu,mowil ze bedzie okolo12 Jak dobrze ze sa komorki to moglam zaraz dzwonic i pamietam jak na niego nakrzyczalam. Ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic.Teraz jak wychodzi wieczorem to sie tylko pytam czy przychodzi do domu czy spi u dziewczyny.Mysle ze i Ty przywykniesz to tego,taka to juz jest kolejnosc rzeczy,dzieci dorosleja:D Co do ugryzienia komara polecam Ci Fenistil zel przeciwuczuleniowy oraz Calcium,napewno przestanie swedziec. Pozdrowienia dla wszystkich i milej niedzieli zycze pa,pa 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Boja..dziękuję ..Beatka była a aptece po fenistil..juuuupi..pomogło...dzięki!!!!!! Widzę że naszych koleżanek jeszcze nie przywiało:):):)..trochę smutno bez Nich:(..Ale wrócą..tutaj się zawsze wraca:):):) My juz po obiadku..teraz będziemy sobie odpoczywać.. Co wczorajszego wieczoru to go nie było..bo Kaziczek ze zmęczenia poprostu zasnął:(:(:( No dobrze..Bojeczko jeszcze raz dzięki..i do wieczorka..poczekamy sobie aż nasze koleżanki wrócą do nas:):): Duuuuuuuużże buziaczki..👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduję się że nockę już odespałam i jestem. Dziś u nas \"swięto\" festyn rodzinny będzie Maryla Rodowicz szkoda że tak strasznie wieje, ale oby chociaż nie padało to już będzie dobrze. Życze Wam miłego popołudnia i przekazuję pozdrowienia od Forever zajętej komunią córki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malutko nas, pewnie większość odczywa od komputera .:) - MarMi wiem, że takie spotkanie jest możliwe, góra z górą nigdy....ale człowiek z człowiekiem .... może kiedyś, kto wie :) - Dajen fajnie masz z tym festynem :) lubię słuchać Maryli .Ciekawe czy pogoda dopisała, jak widać wiatr hula po całej Polsce. W nocy u nas przeszła okropna burza, błyski i grzmoty obudziły mnie z błogiego snu. Musiałam pozamykać okna, lało tak jakby niebo się rozstąpiło. - Bossa Marcelka rośnie jak na drożdżach, a ten słodki uśmiech :D Babuniu, jesteś wielką szczęściarą :) ...nie wszystkim zostało dane, tego doświadczyć. Wklejam link, nie jestem pewna czy będzie działał, okaże się jak wyślę. http://video.google.com/videoplay?docid=-5953832571547250287 Przesyłam pozdrowionka i buziaki dla wszystkich 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluje Takiskowi zdolnej córeczki, no i talentu do pięknych wierszy Dajen jak tam koncercik - jestem fanka Maryli - znam na pamięc sporą część jej piosenek, a lubię ją także za to że zawsze czymś zaskoczy - nie chodzi o nowy repertuar. No i \"chodzi w mojej wadze\" i się nie przejmuje. Boja jako, że niedziela ma sie ku końcowi to życze Tobie i pozostałym bywalczyniom poczekalni - miłego tygodnia Viktoria jak zwykle komputerowy kwiat mnie zaskoczył. Dosiu net skacze ale wskoczył do właściwej poczekalni :) :) :) Bosanowa wstyd wstyd - o swojej kochaniutkiej wnusi - ZOŁZA - oj babciu babciu :) :) bo jak wnusia sie dowie to .... Zdjęcia doszły, ależ Marcelinka urosla Oj , niektóre na spotkanie sie umawiają, bo do siebie blisko maja a co z nami ,my tak blisko nie mieszkamy. to gdzie spotkac my sie mamy??? Kalinko zdjęcia doszły dziękuje Ewcia39 jak weekend miąłś troche słońca, bo u mnie cała niedziela to tylko deszcz i wiatr. Jak tam przyroda wiosenna pora? Troche sie pozbierałam wewnętrznie, to postaram sie częściej zaglądać. Jeszcze raz zycze miłego, spokojnego tygodnia pracy ale szalonych rozrywek. pa pa 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....link działa :D oglądać z włącznym głośnikiem. Czy, czegoś Wam to nie przypomina ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki w tym samym czasie zajrzałysmy do poczekalni a ja Ciebie nie zauwazylam , czyżby wzrok nie ten??? :) :) :) Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
WITAM WSZYSTKICH I DZIEKUJE WSZYSTKIM Takisku ,chodzilo mi o to ,ze to Ty ,jak mnie pamiec nie myli powiedzialaś ,ze dajesz mi złoty żagiel czy coś w tym rodzaju,dla Was🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej, Ktosiu dobrze słychać, że u Ciebie idzie ku lepszemu.:) Tak trzymaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś przespalam pół dnia jak nie więcej. Mam chore zatoki (typowe dla mnie w okresie pylenia traw niestety). Nagrzewałam się Bioptronem, zbijalam temperaturę, bo rano do pracy. Teraz czuję się lepiej. Przynajmniej wyspałam się dziś za wszystkie czasy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi zdrówka Ci zyczę. Dobrze że w przykrych dolegliwościach znajdujesz pozytywy. Pewnie sen to najlepszy lekarz. Spinki ja tez sie ciesze, małymi kroczkami ale do przodu. Złoty Żagielku juz sie ktoś pytał wcześniej czy Ty jesteś Żagiel czy Zagielka??? DOBREJ NOCY albo FIGLARNEJ NOCY do wyboru. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ktosiu..to najlepszy koniec tygodnia..ta wiadomość że u Ciebie jest lepiej..jest najcudowniejszą widomością!!!! Ten tydzień zapowiada się bardzo dobrze..więc i u Ciebie będzie napewno nie ..lepiej..ale już całkiem dobrze..🌼..dla Ciebie!! Dajenku..byłaś na tym koncercie..czy nie..pewnie tak..kto by przepuścił taką okazję..napisz nam o swoich wrażeniach:):) Zagielku..chyba Ci się troszkę pomyliło..albo ja sobie nie przypominam:)W każdym razie..cudownie jest że czujesz się lepiej..i teraz rzeczywiście !..teraz rzeczywiście !daję Ci dużo wiatru w żagle..i obyś nigdy już nie była \"Samotnym Smutnym Zagielkiem\" NIGDY..!!!!!!!!!!!!!!!! MarMi dzwoniła do mnie że czuje się znacznie lepiej..a mnie ,a właściwie mojej Beaci pomogła Boja..tak Ją komar ugryzł..że cała stopa Jej napuchła:( Niby nic..a tak Ją bolało:( Dziewczynki: D❤️o❤️b❤️r❤️a❤️n❤️o❤️c❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wpadłam z Wami sie przywitać. Co prawda ciemna noc,ale kazda pora jest dobra na spotkanie z Wami.:):):):):):):) To dobrej nocy.[usta ]MarMi,ja tez cierpie teraz [w okresie pylenia roslin] na zatoki .Ból mam taki przenikliwy,ze przeszywa mi cale czolo i jeszcze poliki.Tez dziasiaj wygrzewalam i robilam inhalacje.Pa,pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki w poniedziałkowy ranek :):):) Weekendy są piękne i tak ciężko znowu wrócić do cotygodniowych obowiązków. Pododa dopisała, chociaż z soboty na niedzielę tak strasznie wiało, że plastikowe krzesełka zmieniły miejsce w oródku i padało przez całą noc. Niedziela była fajniutka, ale bez upałów. Jeżeli chodzi o roślinki to są super.:):):):):) Pelagronie kwitną przcudnie, róże zaczynają wypuszczać nowe pędy. Cudownie móc to obserwować. Szkoda tylko, że trzeba się z tym rozstawać na cały tydzień. Dzękuję Kubusiowi Puchatkowi 2 i Bosanovie za zdjęcia. Ja sprężę się wieczorem i spróbuję wam wysłać swoje. Dajen dziękuję ci bardzo za obszerną \"kocią\" pocztę - \"koteczki górą\".Jak sie udał koncert Maryli M? Takis, piszesz, o paskudnych komarach, przykro mi, ale dobrze że udało się z tym uporać. Mnie chyba dopadły mrówki, podczas plewienia trafiłam na mrowisko i wsadziłam w mnie przysłowiowy kij. Mam parę śladów po nich na nogach i plecach:( Pogoda zapowiada się dzisiaj chyba słoneczna, więc Zycze wszystkim słonecznego dnia, co ja mówię tygodnia całego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jeszcze śpie dosłownie ale tak na gorąco . Na koncercie byłam niestety nie na całym ponieważ mąż poźno wrócił z pracy a samej tak głupio mi było iść i bałam że się tam nie odnajdziemy w tym tłumie. No Maryla jak zawsze dobra co same wiecie z bliska jej nie widziałam bo nie sposób się dopchać do sceny. Ale ogólnie fajnie i pogoda na popołudnie się poprawiła było ładnie. Na koniec był jak zawsze pokaz ognii sztucznych czyli główna atrakcja i to było super, co roku ładniejsze. Miłego dnia, no a taka śliczna pogoda jak dziś ma być podobno tylko dziś, ale oby się nie sprawdziło co przewidują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! Niestety wiele nie napiszę , bo nie wiem czy mi się uda wysłać.....Cały czas mi ginie radiówka....... Dobrze jak uda mi się wejść i poczytać. Dlatego ograniczę się do czytania dopóki mi nie zmieni anteny A narazie pozdrawiam i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! Niestety wiele nie napiszę , bo nie wiem czy mi się uda wysłać.....Cały czas mi ginie radiówka....... Dobrze jak uda mi się wejść i poczytać. Dlatego ograniczę się do czytania dopóki mi nie zmieni anteny A narazie pozdrawiam i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
Takisku,może i mi sie pomylilo. Dzieki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Od wczoraj bardzo zle się czuje ...jakieś dziwne zawroty głowy , niskie ciśnienie i złe tętno. To wszystko powoduje że głównie leżę i nie ruszam się bo cały świat ze mną wiruje. Z pomocą córki dotarłam do komputera i piszę te kilka słów. Zastanawiam się czy to skutki menopałzy , pogody czy coś poważniejszego. Nie mam siły dowlec się do lekarza, a powinnam.Poczekam do jutra. MarMi słoneczko , prześlij jeszcze raz bo zamiast zapisać skasowałam...przepraszam. Jak tylko będzie adres wyślę zdięcia. Pozdrawiam Was i ściskam , miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Złoty Zagielku..dla Ciebie..❤️🌼❤️ kalinko..co się dzieje..mam nadzieję że to przejściowa sprawa..co ja piszę..to NAPEWNO jest przejściowa sprawa..zdrowiej nam..szybciutko..smutno bez ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajenku..no to sobie posłuchałaś..ale fajnie..cieszę się że miałas taką okazję:):): Ewciu..fajnie że jesteś:):):):) Cały dzień nie mogłam do Was pisać..nie wiem czemu..ale nie wysyłało mi..podobnie jak dosia..mogłam czytać..ale nie mogłam wysłąć!!!!:(:(:(:( Dziewczynki..narazie tyle..mam nadzieję że teraz wyśle..buziaczki dla Was..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie Takisku dzięki za slowa otuchy, będe sie ich trzymac mocno. Bosanowa Ty to jestes SOWA, co po nocach nie spi, a jak tam u Ciebie z rannym wstawaniem?? Ja wprawdzie tez o tej porze wczoraj nie spalam, ale to nie z własnej woli. Córcia czytała po nocy i przestraszyła sie pająka, który szedł jej po ręce (tak twierdzi). tak sie rpzestarszyła, że nie mogła zasnąc. Mąż pajączka zabił (biedne stworzenie), ale strach pozostał i nie mogła spac. Więc leżałam razem z nią i nie mogłam zasnąć. Ale przyczyna bezsenności nie był pająk tylko szum napowietrzacza w akwarium i ta oto półprzytomna poszłam dzis do pracy. Dobrze że nie było dzis \"urwania głowy\". Ewciu podglądanie przyrody to fajna sprawa. Dajen miło spędzony wieczór i pospanie dłużej w łóżeczku to jest to. Dosia wysłałas i to dwa razy,znaczy sie nie jest źle. Złoty Żagielku już niedługo wodowanie. Kalinko zdrówka Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Mam dosyć, zrobiłam pranie białych rzeczy z jedną głupią czarną skarpetką. KOSZMAR!:(:(:( Chce mi się wyć. Wracam do prania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×