Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ja już nie mogę złożyć Mamie zyczeń z okazji Jej święta:-( Nie ma Jej z nami już od 4.5 roku:-( Choroba dalej mnie trzyma, w ogóle jakis ten dzień dzisiaj szary i smutny. Tylko buziak i życzenia od mojego syncia ten szary dzień rozjaśniły :-) Teraz slyszę jak u siebie w pokoju coś tam robi z klocków Lego i śpiewa na caly głos :-) Bosa, masażyk zrobi pani masażystka:-) Ewa, w takim razie czekam na zdjęcia, swoje też podeślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ewuniu 4444..przepraszam..🌼🌼🌼..właśnie dlatego nie lubie pisać..po \"imieniu\" z obawy że kogoś pominę!!!! Dalatego ,jeśli jeszcze kogoś pominełam to sorry..Wszystkie ....Was serdecznie zapraszam:):):):):):):) Dzisiaj impreza u takiska:):):)..całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ewa..otwieram..uwaga..już ..na zdrowie..z okazji Dnia Mamy:):):):❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia 4444 dziekuje za kwiatka,ja tez oczywiście dopiero czekam na swoje 18-te urodziny.Przed (to chyba z tego radosnego oczekiwania) wypiłam Wasze zdrowie - koleżanka przyniosła do pracy pyszny likierek cytrynowy własnej roboty.Ale mi się cieplutko zrobiło, no i słońce u nie wyjrzało. Ciekawe czy mój syn pamieta o Dniu Mamusi....wróce z pracy to zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale milutko, dostałam buziaka od synusia i czerwoną różyczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No coś Ty Ksymcia..likierek.napewno jest pychotka..ale w połączeniu z koniaczkiem..działa cuda:):Ty również jesteś zaproszona na imprezkę:):::Dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis ja tam taka obrażalska nie jestem, już wypiłam troche koniaczku nie widać jak Ci ubyło w butelce? Zrobiłam przed chwilką młodą kapustę tak ugotowaną na krótko, bo muszę zostawić w domu obiad dla M żeby miał co jeśc jak wróci i zabiorę trochę dla Taty. A pamiętam takie dobre czasy jak wracałam od Mamy i w torbie miałam pełno słoiczków z różnymi dobrociami do jedzenia. Marmi - dziś mija akurat dwa lata jak był mojej Mamy pogrzeb- smutne są takie dni- prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - prawda. Ja też pamiętam, jak zawsze kiedy tam przyjeżdżałam, na stole lądowała moja ulubiona pomidorowa z zacierkami:-) Ja też robię dobrą, alle takiej jak Mama robiła - nie potrafię. Ewcia, dziękuję za zdjęcia. Rzeczywiście laseczka jesteś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę się nie smucić, noski do góry. Pewnie to nie łatwe, ale proszę spróbować. :) MarMi nie przesadzaj z tymi zdjęciami. Czekam na Twoje. Dziewczyny, życzcie mi pogody, bo w planie mam skalniaczek. Przykro mi Takis, nie mogę dzisiaj wpaść na serniczek, ale w rewanżu zapraszam na poprawiny do mnie, wszystkie .....:):):) Wracam w niedzielę, więc kochane nie zapomnijcie o mnie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję MarMi. Oj, oj laseczko, a Tobie czego brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Serniczek już dawno gotowy..my z Ewą juz po lampce koniaczku..Ewcia pojechała..Ksymcia obiecała że przyjdzie z sałatką owocową..MarMi się nie odzywa..Złotego Zagielka też nie ma..NIKOGO nie ma:(:(:(:( Ale mi smutno..chyba sama zjem ten sernik..koniak też wypiję..bedę zalewać robaka..na smutno:):): Gdzie jesteście..naprawdę upiekłam pyszny sernik z makiem!!!!!!!!!!!!! A koniak..no nie jest to ten z górnej pólki..ale dobry..Ewa potwierdzi:):): Damianek już w dobrej formie..zresztą chyba widać po moich wpisach dziesiaj:):):)..Michał tylko coś zaczyna..zresztą Beatka też..ale to juz duże bąble..z nimi sobie raz dwa poradzę:):):) Dobrze..nie ma Was..ale ja poczekam..cierpliwie:):):)do później..buziaczki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ,a w szczególności Ksymcię!!!!! 🌼 👄 Takisku kochany nie smuć się już jestem .....sama pić nie będziesz.👄 pogoda akurat do kieliszka \\_/ Ewcia pogody życzę przy skalniaczkowaniu........🌼 a propo ja nie dostałam Twojej fotki , czekam i czekam i nic..... Wszystkie dziewczyny już mam . Ksymcia nie wiem czy już wiesz ,że u nas lubimy wiedzieć z kim klikamy......jak masz jakieś fotki to podeślij koleżankom -odwdzięczymy się..... Pusia witaj także, ale coś tak skromniutko..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dosia..uważaj..pyszniutki serniczek..juz podaję..i już nalewam:):):) Ale jednak jest ze mne straszna gapa..jak mają przyjść jeszcze inne nasze koleżanki..jak pewnie są u swoich mam..albo goszczą swoje dzieci..do mnie tez przyjechała córka..ale oglądają film..to sobie weszłam i dobrze..bo Ty jesteś:):):):Dla ciebie👄🌼 Nasze dzieci są jeszcze w domku..a przynajmniej część moich:)..to tak sobie troszeńke tylko świętuję..!!!! W związku z tym serniczek i koniaczek będzie też na jutro..a dzisiaj my dajemy czadu:):):):)A każdy kto przyjdzie jest oczywiście mile widziany!!!!!!!!!!! No i ciekawe czy Ksymci synuś pamiętał o Dniu Mamy..może na powie:) Ja dostałam śliczną koszulke nocną..perfumy..i karnet do solarium,ale z tego ostatniego prezentu musiałam zrezygnować..bo z powodu alergi..ale takiej innej...mam uczulenie na promienie słoneczne.nie mogę korzystać..z solarium:) Córka..przypomniała sobie jak juz kupiła..i smiałyśmy się że to prezent przechodni:):):): Dosiu..na zdrowie..sto lat Wszystkim mamom❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ktosiu...Kubusiu..Wiki..już podaję..i już nalewam.jak miło:):):):):) Serniczkiem się chwalę..bo dzieci powiedziały..że cytuję\"mamauś..miód w gębie\".koniec cytatu:):):) Na zdrowie dziewczynki..ciesze się że jesteście..{kwiatek]❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w ten uroczysty dla nas dzisiaj dzien,choc ja go obchodzilam 2 tygodnie temu, bo wtedy wlasnie obchodzimy go u nas. Serniczkiem nie pogardze bo bardzo lubie a ze nie lubie tak na sucho jesc to i zapic musze :D Witam Ksymcie 🖐️ Ewcia - twojego zdjecia dalej nie mam:( Pozdrowienia dla wszystkich pa,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Boja..już częstuję i juz nalewan..a dla ciebi dodatkowo jeszcze 🌼 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️kwiatek] Ostatni wpis..jasno pokazuje ile lampek koniaku wypiłam..:):):):): Nie wiem czemu pozjadało mi literki:) A co do wpisów..wiecie że ja dzisiaj przekroczyłam 10:):):):):) No cóż..narazionko..hej ho..hej ho..do pracy by się szło..wymysliły durne krasnoludki:):): Nie żegnam się ..ponieważ jak sie odrobię to jeszcze zajrzę..a i moż e jeszcze komuś poleję:P:P:P:P:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zloty Żagiel
Dzieki za zaproszenie:)wszystko zjadlam i wypilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim goszczącym się ! Czy został chociaż okruszek? No.... tego serniczka....bo ja po przejściach jestem właśnie.....:( Ze wsi już wróciłam :(:(:( Mieliśmy awariię samochodu, nie znam się na tym, ale to chyba poważna i kosztowna sprawa,..:(:(:( Holował nas kolega, bo nasz pojazd szlag trafił na amen. Chyba pisałam niedawno o jakimśuroku czy przemarszu wojsk, prawda? No to wojsko znowu przemaszerowało.... Chyba mam dosyć wrażeń na dziś, wróciliśmy do domu o 22.30 i szybko biegnę czy poczekalnia pełna, ale widzę, że gościnki już się skończyły. Szkoda. Nalałam sobie czrwonego, półsłodkiego winka, zagryzam winogronami i gapię się w monitorek. Widzę, że mamy nowe osóbki na atopiku, witam was serdecznie, nie będę dzięki wam nowym nabytkiem.:) Cieszę się, że dołączyłyście do naszgo grona i zagościcie tu na dłużej. Dziewczyny przepraszam za brak zdjęć, jutro o nich pomyślę, bo dzisiaj to już tylko kieliszeczek pysznego winka i mięciutko poduszeczka :):):) Fajnie, że tak milutko spędziłyście dzisiejszy wieczór. Do szybkiego skrobania, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Złoty Zagielku...buźka👄 No dziewczynki..idę spać..myślałam że dam radę jeszcze posiedzieć..ale już wyczerpałam swój limit sił na dzisiaj:):):) A jeszcze kto wie co mnie czeka:P:P:P Kaziczek jest taki tajemniczy..ale czemu w Dzień Matki:):):):)..Serniczka zostało..a jeszcze Kazio od swojej Mamy przynióśł szarlotki..tak że jutro do kawki mamy spory zapas!!!! Zegnam się z Wami cieplutko..dobrej nocy życzę WSzystkim..milusich snów..i do zobaczemia jutro..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ewciu..juz częstuję cię srniczkiem..i juz nalewam koniczku:):):): Cieszę że jesteś ..ale smutno mi że miałaś takie przejścia:(:(:(:( Wszystko będzie dobrze..napewno..samochód się naprawi..albo kupi nowy..i już!!!!! Całuski ekstra dla Ciebie.👄👄 Napisz mi zaraz jak ci smakował serniczek i konaiczek:):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis, jak to fajnie, że jesteś. Serniczek - TAK! Koniaczek - TAK! Tak sie to wszystko dzisiaj niezbyt szczęśliwie poukładało.....;) Jutro, a właściwie za niecałą godzinę będzie nowy dzień i może jakoś to będzie ... Jeżeli chodzi oserniczek to jest ekstra klasa, poproszę o przepis. Dzięki za słowa otuchy, i miłych snów życzę Wam wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Takiskowi za gościnę i Wam za miłe towarzystwo. Przykro mi Ewciu, że miałaś takie przejścia z samochodem, ale dzięki temu pobędziesz więcej z nami. Do miłego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aby moje dobre myśli dotarły do Was wszędzie tam, gdzie jestescie, niezależnie od tego, co akurat robicie. Niech otocząWas przyjemnym uczuciem Wciąż przybliżającej nas przyjaźni (nawet mimo dzielącej nas odległości), która po prostu trwa, bez konieczności wykazywania się czymkolwiek. ❤️ Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!! Super takie imprezy!!!!! Zero kaca ,żadnych skutków ubocznych...... Ewciu padnięty samochód ,to jest straszna sprawa......wiem coś o tym.....Jak się człowiek przyzwyczai ,że ma transport, to potem ciężko bez..........a i koszty napraw.........nieraz to już lepiej nowy kupić. A teraz do pracki , miłego dnia i weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie🌼 No..i jak po imprezce..rzeczywiście Dosia ma rację..super takie imprezy..bez kaca..chociaż.ja dwie lampki..takie..hmmm wypiłam..ale po tym trunku kaca się raczej nie ma:):):) I po takiej ilości którą ja wypiłam też:) Dajenku..ale to fajne co napisałaś:):):):):Ewciu..napisz do nas ..martwimy się.....Zresztą mamy jeszcze serniczek..i trochę szarlotki:):):)do kawki::):): No chyba że już wypiłyście kawkę!!!!!!!! Co robicie na obiadek, nie mam jeszcze pomysłu..może coś mi doradzicie:) Muszę iść na rynek.nie mam żadnych warzyw..i wogóle trzeba zrobić jakieś zakupy..lodoweczka..pusta się jakaś zrobiła..ale nie lubię robić zakupów w sobotę..tłoczno..jest:):): Narazie koleżaneczki..wrócę .to zajrzę:):):):❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Boja..nie mogę otworzyć tej strony!!!! Nie wiem,czy tylko ja..w każdym razie mnie nie wychodzi:( No i nie poradziłyscie mi co zrobić na obiadek..i musiałam zdać się na siebie.tak też zrobiłam.i ugotowałam spagheti..(chyba tak się pisze)..Chyba Im smakowało..a ja nie ..to już Ich problem:):):) Gdzie Wy jesteście???? No cóż..zajrzę później..może będzie nas więcej:):):):)..buziaczki👄👄]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×