Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ale tu duzo slychac. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki,które otrzymaly zlotą klawiaturkę od Spinky.Ale skromna jesteś Spineczko,zapomnialas o sobie??? Ale nie tylko. Pozrdrawiam , które maja zwyklą czarną klawiaturke.👄 To do rzeczy.Kalinko,tak sie cieszę,ze z dziewczynką wszystko dobrze.Wiem dokladnie co czuliscie na poczatku. Ale naajwazniejsze,ze mama z córcią idą do domku.Pozdrow od nas wszystkich te dwie kobietki,zycz im duzo zdrowia. Napisz jeszcze jak ma malutka na imię?????????❤️❤️❤️ Takisku,dlaczego sie do mnie nie odzywasz na GG? Dzięki,ze nasz częstowałas ciasteczkiem i kawka. Ale wiesz jak to ze mna bywa. Ja po prostu nie mogę slodyczy.Bo lato tuz tuz,a ciuchy ciasne na mnie. Gdybym miała tka figurkę jak Ty,to co innego.Ale dzięki za dobre chęci.👄 Ofeczko,to masz teraz pięknie i czyściutko w kuchence.............. A nogi z ... wyjda powoli,a potem wejda na miejsce. Ja tez tak często mam.👄 Dosieńko,a u mnie byla pierwsza większa burza wczoraj wieczorem. Byliśmy na spacerku i nas dorwalo.Zmoklismy jak kaczki.Ale wcale nie uciekalismy.Bylo nawet przyjemnie.A zamiast włosów mam dziś szope po tej deszczówce.👄 Dajenku,nie smuć sie juz.Córcia przyjedzie,na pewno. Czas szybko leci.I niebawem będziesz się z nią witać.👄 Dobrze,ze Ilonka czasem nam wysle jakiegos meila,bo przynajmniej wiemy,ze żyje.Ilonko,czy byl juz deszcz u Ciebie???Czy juz zaczęłaś wychodzic z domku???Jak tam Twoja alergia?O.przepraszam,napisalaś na topiku 12.05.Wiec mój wpis nie na miejscu.Ale sie nie gniewaj.👄 Forevciu,masz racje,szkoda urlopu na manifestacje.I tak dopniecie swego,bo rząd wedlug mnie nie moze się zbyt długo ociągac.Wiecej na tym stracą.Trzymaj się.Dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ale zapomnialam zapytac o Ewunię. Jak tam Ewciu w Twoim ogrodzie???Czy już rosna kwiatki???Oczywiście te,które Ty zasiałaś i posadzilas?Jak zdrowko??👄 A nasz Kubuś, a Ktosia, A Wiki, A Marmi????????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba123
Robie pyszny sernik z galaretka i brzoskwiniami. Zapraszam wieczorkiem . I na male co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy Ci babo. Na pewno przyjdziemy. Pozdrawiam BSBŻ.Macham Tobie tez na przywitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a ja pieke własnie prototypa Rafaello próbuje nowej kombinacji smietany kremówki i Śniezki i Śmietan-fixu:D Razem z Babą 123 zapraszam wieczorkiem na duże co nieco:D Buziaki. PS.Kto mi upiecze kilka ciast na za tydzień??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ciasto, ja juz po obiedzie więc deser jak znalazł. A dobre ciasto to jest to co KTOSIA lubi najbardziej :) :) :) Spinki dzięki za wyróznienie, szkoda tylko, że nie moge pretendowac do tych najbardziej udzielających się aby nasz topik zył jak najdłużej. Kalino ciesze się razem z Toba, że dzieciatko ma się coraz lepiej. Pozdrawaim i dziękuja wszytkim, które o mnie pamiętały. U mnie nadal jak na hustawce, raz w górę, raz w dól. Jeszcze nie moge o tym pisac, ale cały czas jestem dobrej mysli. zazdrosze Wam domków z ogródkiem do ktorego mozecie się udac w piekny dzien. ja też miałam altaneczkę w pięknym miejscu - blisko miasta, jeziora, lasu i łąc - po prostu okolica cudna. Spędzaliśmy tam razem z przyjaciółmi piekne chwile - dzieci były zachwycone. Ale nistety ktoś podpalil domek obok i wiatr przeniósł ogien na nasz domek i już nie mamy gdzie sie podziać. ze względów formalnych nie moglismy go odbudować. Zbyt wygórowane \"pazerniactwo\" właściciela (prywatnego) gruntów. teraz musimy czekać az ktoś nas zaprosi. Dobrze że mamy przyjaciół. wczoraj też bylismy na wsi u znajomych. Miał byc piekny słoneczny dzien, a była burza z piorunami, ale i tak było cudnie. Ojej ale się rozpisalam. TO za to że tak dawno nie zagladałam. A tak a\'propos ciepłych dni - kiedy wybieramy sie na wspólny odpoczynek w piękne warmińsko-mazurskie krajobrazy???? całuski 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Was też wkurza to, że w tygodniu jest ładnie a weekendy deszczowe? Może to i dobrze, bo jak mam robotę do skończenia, to przynajmniej mnie przy takiej pogodzie nie ciągnie na dwór, ale jednak... jak jest tak ponuro za oknem, to aż się nie chce nic robić. No ale jesli za tydzień będzie też tak paskudnie to się zdenerwuję. Zaprosilam na niedzielę, moją szanowną, znaną Wam siostrę z mężem do siebie na działkę na grilla i bardzo bym chciala, żeby była pogoda. Spinky, ładna nagroda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chyba wstyd mi sie zrobilo ze taka zacna nagrode dostalam od Spinki ze od razu poostanowilam cos tam skrobnac.A wiec tak deszczu umnie jak nie bylo tak nie ma,ale dzisiaj postanowilismy isc na dzialke do siostry gryla sobie zrobic.Okazja jak najbardziej jest,dzisiaj u nas Dzien Matki tak ze idziemy wszyscy razem z moja mama swietowac. Zycze Wszystkim milej niedzieli pa,pa 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi - zima już dawno się skończyła :-) Mam nadzieję, że doly poszly precz razem z zimą. Oj, zapomnialam - już dawno powinnam była podziękować za zdjęcia Małej Księżniczki - ale cukiereczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wystarczyło trochę wjechać na ambit :D jak trafnie ujęła to Ofka, a od razu zrobiło się weselej :D mmmm i słodko od wybornych wypieków ....mniam :) - Dosiu sobie w nagrodę przydzieliłam kija samobija, co by nie pozwalał mi zbyt często zapominać o poczekalni ;) Dla Żagielka mam złoty maszt, aby nie był taki samotny i cześciej zawijał do \"poczekalnianego\" portu ;) - Bosonówko kochana, co tam złota klawiaturka 👄 Nie srebro, nie złoto, to nic, chodzi o to, by zdrowym być, więcej nic....:) czego sobie i Wam kochane psiapsiółki z całego serca życzę . - Dajenka i Viki pocztę nam przesłały, ale na forum się nie odezwały ;) - Ewuniu daj jakiś znak, pomachaj nam chociaż ręką na ekranie :) Hej, babo123 witaj, dobry serniczek :) na początek, może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼[serce🌼 No ..no ..no..ale się wysypało..:):):):):) Tak się cieszę..nawet moja siostra się odezwała..skrobnęła nawet trochę..no proszę..Spinki..widzisz jak działasz:) To prawda w przyszły wekend jedziemy z moim Kaziczkiem na działkę..juz się cieszę..caly dzień z ulubionymi osobami..to dopiero frajda:) Bosa..no nie wiem..ja mało pisze na gg..jakos tak..ale poprawię się..obiecuję:):):) Ktosiu.a gdzie nie ma hustawek..wszystko sie ułozy..NAPEWNO::):):) Teraz sobie idę lulusiac..już spokojna że wsystko będzie dobrze..nie wiem czemu ale wiem to..:):):):):) Duuuuuuzzzzzzeeeeee buziaczki..tym razem OGROMNE dla WSZYSTKICH.👄👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam \"padnięta\" po 14 godzinnym siedzeniu w pracy i niezbyt dospana po nocce, więc sił wystarczyło mi tylko na rozesłanie poczty na pisanie już niezbyt. Jak czasem nic nie wysyłam to nie znaczy że nie pamiętam o Was, poprostu wyczerpałam zapasy i teraz na bieżąco mogę podesłać tylko jak coś sama dostanę. Za to po południu świętowałam 23 rocznicę ślubu, ale tak troszeczkę tylko poszłam z mężem do pizzerii. miłego dnia, fajnie że tyle nowych wpisów, było co poczytać, oby tak dalej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle z rana. Dzisiaj jedziemy z Kubusiem do W-wy, do ortopedy z dzieciakami.Jedno ma coś z kręgosłupem , drugie z kolanem.........utrapienie z tymi dziećmi..... Obiecuję solennie ,że niedługo zobaczycie Kubusia na własne oczy!!! Mam już aparat,zaproszę siostrzyczkę na sesję zdjęciową i lada moment dostaniecie fotki. Babo witam Cię .Bardzo smacznie się zapowiada to ciasto.......może się skuszę..... Ktosiu ja zapraszam do siebie. Spinki należy Ci się specjalna nagroda!!!! Apel pierwsza klasa.....od razu ożywienie.....więc odstaw tego kija samobija gdzieś w kąt może pózniej się przyda. Miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo. Znalazłam kawała jest taaaki prawdziwy, jakby z życia wzięty :D Przed wyborami zajączek zastanawia się na którą partię ma głosować. Postanowił zorientować się co na kogo będą głosować inne zwierzątka. Pyta myszkę: - Myszko, na jaką partię zagłosujasz? - Na Prawo i Sprawiedliwość. Moja babka żyła z kościoła, moja matka żyła z kościoła i ja też będę z niego żyła. To partia w sam raz dla mnie. Zajączek pokicał dalej i zobaczył ślimaka. - Ślimaku, na jaką partię zagłosujesz? - Na Platformę Obywatelską. Mój dziadek miał własny dom, mój ojciec miał własny dom i ja mam własny dom. Po chwili zajączek zobaczył hipopotama. - Hipciu, na jaką partię będziesz głosował? - Na Samoobronę. - A dlaczego? - Mój dziad miał wielką gębę, mój ojciec... - Dajenku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. 🌻 Niech Ci się szczęści w małżeństwie, jeszcze dwa razy tyle ❤️ - Dosiu trzymam za słowo :) 🖐️ Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No..dziewczynki..maturę zdałysmy na 100% !!!!!!!!!!!!! Czyli na największą ilość punktów:):):):):):):) Teraz muszę iść..ale wieczorkiem napiszę więcej..dodam tylko że gdyby była ocena..to zdała na ..6 !!!!!!!! Całuję..papa 👄👄👄👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku gratuluje wspaniałej rocznicy ,z kolei my dzisiaj świetowaliśmy [tez skromnie] 24, mąz twierdzi że jakby mnie wtedy udusił ,to warunkowo ,albo amnestia i byłby wolny duuuużo wcześniej:D ale jakoś niespieszno mu do duszenia i tym sposobem latka lecą Spinki, niby kawał a taki jakis z życia wzięty:D pozdrawiam gorąco WSZYSTKIE pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam jeszcze raz a tu takie butyyyyyyy!!!! Dajenko wielkie gratulacje !!!!! Zyjcie długo i szczęśliwie jeszcze trzy razy tyle!!!! 🌼 🌼 🌼 My z moim ukochanym mamy dwudziestkę w przyszłym roku. Spinakerku jakbym widziała Leppera w tym kawale!! Fotki już poszły, tak jak obiecałam a i Kubuś też swoje wyśle . Jak by w razie nie doszły lub kogoś pominęłam, to napewno nie mam adresu, bo do tych co mam adres to wysłałam.Reszta niech się upomnie. A Takiskowi wielkie gratulacje udanej córci i maturci!!! Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko Tobie i Twojemu M też wszystkiego nnnnnnnnaj nnnnnnnnnnajlepszego !!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy mogę prosić żebyście mi jeszcze raz podesłały swoje fotki? Zmieniałam program pocztowy i razem z tym starym stracilam też wszystkie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez takie ekspresowe gratulacje Dla naszych Młodych małżonek.Czyli Dajen i Ofeczki. Takie rocznice trzeba uczcic. !00 lat sto lat .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiatek❤️🌼 No jestem.ale dzień..pełen wrażeń!!!!! Obiecałam że napisze coś więcej..ale co tu pisać..zdała i już:):):) Dajenku..ja też ci życzę dużo szczęścia przez następne lata!!!!!!!!!!!! Dzisiaj u nas na osiedlu była potworna awantura..jakieś małżeństwo strasznie sie biło..to jest patologiczna rodzina..i takie rzeczy dość często sie tam zdarzają..ale dziś to juz przegięli!!!! Dobrze że nie mają dzieci(podobno).bo byłoby mi okropnie żal!!! Tych dzieci..oczywiście!Nie dalej jak ze trzy tygodnie był u mnie dzielnicowy i pytał o nich..robił wywiad środowiskowy z sąsiadami..nic nie powiedziałam..bo po pierwsze,nie znam ich..a po drugie po co sie mieszać w takie sprawy!!Ale dziś było strasznie..oboje nawaleni ja meserszmity..aż wstyd żeby kobieta byłą taka pijana!!I I do tego w tym wieku! No a wracając do matury ,w czwartek Beatka zdaje ustny z angielskiego..mam nadzieję że wszystkie \"ciocie\" też będą trzymały kciuki:):):):):) To tyle...miłych snów moje miłe koleżanki...Papapa..całuski👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmus,na pewno wysle,ale nie dziś,bo padam na .....Nareszcie widze Kubusia. Jestes piekna Malgosiu. i dorotka takze. A Patrycja jaka śliczna. Jestem zachwycona tym co ujrzałam.Pa do jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,mozesz na mnie liczyc.Będę trzymała za Beatke. A marginesem się nie przejmuj,Szkoda Twojego zdrowia. Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dajen i Ofka ode mnie tez wszystkiego najlepszego z okazji Waszych rocznic i aby nastepne lata byly jeszcze lepsze jak te ktore razem przezyliscie. Dosiu - ja nie dostalam fotki od Kubusia a bardzo bym chciala :D Takisku - gratulacje dla corci i aby ustny jej tak samo dobrze poszedl jak pisemny . Pozdrowienia dla wszystkich i udanego dnia zycze pa,pa 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dzień dobry..kochane \"ciocie\".Mama pozwoliła mi napiać do Pań kilka słów..poprosiłam,ponieważ chciałm osobiście podziękować za trzymanie kciuków za mnie:) Jestem pewna że wasze wsparcie bardzo mi pomogło - dziękuję.Jeszcze tylko język angielski w czwartek i to już koniec..ale wiem że \"ciocie\" też będą trzymac kciuki :):):Pozdrawiam serdecznie-Beatka. No ..to fakt.pozwoliłam..ale fajnie:):):):):) Ale u nas piekny dzień..śliczny..chyba w sobotę uda nam się wypad z MarMi:):) Dosiu..mam prośbę..mogłabys mi jesczcze raz przysłać zdjęcie to w pociągu..i przy fontannie..nie wiem dlaczego ale otworzyło mi się tylko do połowy twarzy.i nie wiem jak wygląda Kubuś:):):) A Patrycja..suuuper dziewczynka..śliczna!!!!! Bosa..ja się zawsze przejmuję i wszystkim..i na dodatek nawet na zapas..ale dlaczego..nie wiem!! Pewnie że masz rację że to margines..ale patrzeć na cos takiego..zresztą później juz nawet nie patrzyłam..byłam zażenowana tą sytuacją..dorośli ludzie!!!!!! No to narazie tyle..miłego dnia koleżanki..do później..buziaczki👄👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powoli zaczynają działać tabletki antydepresyjne i zaczynam również powoli wracać do życia. Ja nie dostałam żadnych zdjeć a też chcę. W ogródku zielono ale nie wiadomo czy od tego co zasiałam czy od chwastów. W piątek zaraz po pracy jadę i od razu za gracę. Serdeczne życzenia z okazji rocznic małżeńskich.❤️ Beatce 🌻 za wspaniałe wyniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale dużo się dzieje! Mam takie zaległości, że już nie wiem, co pierwsze!Gratulacje dla Beatki i jej mamy Jamniczka! Drugie: Najlepsze życzenia dla obchodzących rocznice ślubu!(Ofka, mój też tak mówi -co rok!) Kalinko- cieszę się razem z Wami- a nie mówiłam! Sp[inki, dziękuję za wyróżnienie-zasłużyłam na nie- to lenistwo! Takisku!Ślę zdjęcia! Ewo, zmieniałam pocztę i nie mam Twego adresu- skrobnij dwa słowa na mój, to Ci wyślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zrobiłyśmy sobie z Dosią(dzięki niej) sesję zdjęciową. Połączyłyśmy przyjemne z pożytecznym. Byłysmy z dziećmi u ortopedy(cała wyprawa) i przy okazji zdjęcia w stolicy. Zwróćcie uwagę na tło- nie jest wybrane przypadkowo!Byłam już o22 taka padnięta, że położyłam się i zasnęłam w opakowaniu. Zdjęcia -świeżutkie-wczorajsze przesyłam dziś. Jak pisałam na forum musiałam zmienić pocztę i z onetu nie mogę nic odbierać, musiałam też uzupełnić Wasze adresy, więc komu nie wysłałam.... A dziś czekam na Patrycję - to moja chrześnica- będziemy pisać pracę z polskiego. Mam jeszcze pytanko i sprawę nie swoją -proszoną- która z Was zna się lub wie o programie(dobrym) o księgowości jesdnostek samorządowych?jeśli coś wiecie, to proszę o wiadomość na GG lub Tlenie! to pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×