Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Halo, halo!🖐️ Melduję się posłusznie na stanowisku :D Dzisiaj miałam dzień biegany, zaganiany, albo trochę rozbrykany? W pracy trochę się nawarstwiło. Miałam iść z kierownikiem do szefa inwestycji, zapwiedział sie na 11.00. Kurcze, ale łajza gdzieś musiała koniecznie wyjechać i wystawił mnie sierotę samą. Miałam nerwy na niego co niemiara. Przesiedziałam tam prawie 2 godziny i wyszło na to, że będę mieć roboty \" w trzy aleje\", albo więcej. Hura! Już się cieszę :(:(:( Ten to ptrafi! Przyszłam do domu a mój komputer informuje: włóż płytę windows, nastąpił błąd.....itd. Przemarsz wojsk, normalnie... Dziecko się zlitowało, komputer poganiało... W tym czasie zakupy zrobiliśmy z Miśkiem do lodówki, bo za bardzo było widać w niej światło. Teraz jestem i melduję swoją obecność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i nikogo więcej..... Ktoś tu kiedyś wspominał o liście obecności....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria - zdjęcia wysłałam w tej chwili, sprawdź czy dotarły.:) Również proszę o Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proszę o zdjęcia ;-) Jestem dziś \" lżejsza\" o 82 złote. Tyle zapłacilam za naprawę pralki. Niby obawiałam się, że naprawa będzie droższa, ale jak zobaczyłam ile czasu panu z serwisu zajęło naprawianie, to...pomyślalam, że pora się przekwalifikować :-D Ile ja się musze ozorem nakłapać, żeby zarobić te osiemdziesiąt złotych - a on piętnaście minut pomajstrowal i gotóweczka jest :-) Ja dalej z chrypką, zajętymi zatokami katarem po same pachy i kaszlem. Na szczęście jutro mam wolny dzień w pracy, więc trochę się podkuruję. No i masażyk mnie jutro czeka:-) Bossi - współczuję, bo czytam, że też dalej masz problemy ze zdrówkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Podpisuję listę obecności :) Na zakończenie dnia, kawał dla Was mam ..... - Mrówek i słonica stają przed urzędnikiem USC. - Ten zdziwiony pyta : - WY chcecie się pobrać ???? Mrówek rozdrażniony przedrzeźnia : - Chcecie, chcecie.... MUSIMY! Życzę wszystkim, miłych snów....i znowu się rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dziewczynki..idę spać..nie mam siły..a myslę że jutro czeka mnie to samo..Ola dopiero w sobotę przyjedzie..albo w niedzielę..i musze byc sprawna:):): Siostra.. jak to fajnie że masz juz sprawną pralkę..ale rzeczywiście trochę zapłaciłaś..nie lepiej znaleźć kogoś..jakąś złotą rączkę..będzie milej i taniej::P:P:P Dzieci już śpią...ja też idę..miłej nocy Wam życzę..i do jutra..❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro tez mam wolne. marMi,dzisiaj bylo trochę lepiej. Lekarz przepisal mi Mucosolvan w aerozolu.Moze to zadziala??? A moze zadziałało,bo czulam lekką ulgę. A jęzorem to rzeczywiście trzeba namielić,zeby zarobić te 80 zł. Ale nie kazdy moze być fachowcem od RTV.MarMI,a kto bedzie masował???:classic_cool: Biedny Takisek,ale Ty jeszcze duzo mozesz,nie martw się . Ty masz jeszcze duzo sił i poradzisz sobie doskonale. Każda kobieta tak ma. Moze nie tak ciężko jak Ty Takisku ale tez mamy różne problemy.A Ty masz ten miodzio na własne życzenie.Ale super się sprawdzasz w roli Babci.Bo Ty jestes Babcia Polka.Dzieci powinny Ci pomnik postawić.jesteś wielka Takis.:D:D:D. Ewciu,ja nie wiem czy wysłałam Ci swoje zdjęcia, a Ty nic nie piszesz.Ale ja naprawde Twoich nie mam I bardzo,bardzo proszę. Spineczko,listę obecności to się podpisuje w biurze.A nie tu w poczekalni. Tu się po prostu wpada jak najczęściej.Ty mój leniuszku kochany.Napisz co u Ciebie?? Jak Twój Macius i Mamusia??A jak koteczka??? Czy na tym zdjeciu to jest ONA? Takaaaaaaa duuuuuuuuża??? Dzięki za wierszyk.Jest przecudny i prawdziwy. Widzę w nim siebie z tym czerwonym nochalem.Na jaki koncert sie wybierasz w najbliższym czasie???:D:D:Dla Ciebie👄 Wiktorku,super instrukcje obslugi przeslałaś Ewie. Krótko ale bardzo obrazowo. Kiedy wyjeżdżasz di przyjaciółki?? Nie zapominaj o nas.:):):) A Tygrysek z Ewcią świetnie poleciały rymem. Zdolne sa bestie. Aż sie miło czyta taka poezję.A Ewa sie do nas wkupila bez ksiażeczki.Bo i po co???Rymy tez wystarczą.Dla Was👄 Wreszcie zamówiłam te nagrody za punkty w programie 5+.Realizacje dopiero w lipcu. Zaczekamy..... pozdrowionka dla Dosi,Kubusia,Ktosi,Ewy,Forever,Ofki,Boi,dajen,Kalinki Iwszystkich,których nie wymienilam w dzisiejszym poście.Pa,pa.Do jutra,Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ewciu,sprawdzilam. Wysłałam do Ciebie ,więc pytam,gdzie Twoje? Pozdrawiam. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevusiu.Gratulacje za 3800 wpis. Czy masz jeszcze łyczka czegoś mocniejszego??Jesli nie,to poproszę tylko o promienny usmiech.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie, wczenym rankiem 🖐️ viktorio bardzo dziękuje za zdjęcia, są super :) Bosa i MarMi wam kochane prześlę zdjęcia dzisiaj z domku. Zdjęcia Bosy dostałam i bardzo dziękuję. Babcia Takis to prawdziwe złoto dla swoich bliskich. Pada ze zmęczenia, ale się nie poddaje. Słowa uznania :) MarMi, może jak to napisała Takis, przystojny, miły fachowiec byłby ciekawym wyjściem :) Mam nadzieję, że się nie gniewasz.;) Zazdrozscze ci masażyku :) Ja też poproszę! Życzę miłego dnia, wytrwałości w zmaganiach z alergiami i niezbędnego na codzień uśmiechu.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na dworze zrobiło się sympatycznie, buuuuuuuuu;( Mokro, deszczowo :( Robię kawę, może postawi mnie na nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie, no tak za okno chyba lepiej nie patrzeć i staram się udawać że nie słyszę jak coś bębni o parapet;) Dziś mamy swoje święto a mnie rano zaskoczyła e-kartka od córci aż się wzruszyłam. Wczoraj biegałam pół dnia, załatwiłam sobie przy okazji wizytę u lekarza i zarobiłam skierowanie na poziom cholesterolu. Dobrze że dziś mogę już posiedzieć w domku. Miłego dnia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamom wszystkiego, naj, naj, naj...dzisiaj i każdego następnego dnia...🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie👄 Bosa..masz racje..mam to miodzio na własne życzenie.:):):).i dlatego tutaj z tego miejsza..i z pełną odpowiedzialnością piszę.. - Mamy..nie bądźcie takie głupie i takie nadgorliwe jak ja.!!!!!!!!! Mogę jeszcze dużo.to prawda.ale tylko dlatego że muszę..i każda z nas pewnie też by mogła,ponieważ mamy glęboko zakorzenione poczucie obowiązku..to \"wada\" naszego pokolenia:):):) Ewciu..załapię się jeszcze na kawkę..czy juz wypiłaś:) U nas też pogoda do du**y..pada i wogóle jest wstrętnie:( Szkoda..zaplanowałam sobie pranko(ale bez skarpetki):):) .na balkonie szybciutko byłoby suche..a tu pogoda.mnie zawiodła!! Danonek już dużo lepiej się ma..nie ma już gorączki..w końcu..ale jeszcze kaszle..teraz mój Michał.zaczyna \"śpiewać\" ale tutaj swoją robotę zrobiły lody..a raczej ich nadmiar:):)Wiecie czemu napisałam\"Spiewać..bo Beatka jak była mała i miała kaszel..to ja mówiłąm\"Dziecko no i czemu ty tak kaszlesz\"..a ona do mnie\"mamuś..jak się martwisz że kaszle..to myśl że śpiewam\":):):) Miała chyba pięć latek..i :):):):):) No dobra..idę sobie zrobic śniadanko..narazionko..zaraz się znowu zobaczymy..Ewciu to jak z tą kawką??..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na tą kawkę, bardzo serdecznie ( z mleczkiem, cukrem, może z czymś jeszcze...) :D:D:D Ps. Uważaj na podstępne skarpetki, one czuwają.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZŚĆ!!! Dołączę się i ja do Was z kawką, właśnie piję. Macie rację pogoda dziś okrutna,szczególnie dla pielgrzymów,ależ oni zmokną i zmarzną. I modlitwy nie pomogły, pochmurno ,mokro i tak jeszcze ze dwa dni........ Mam szczęście ,że się nie wybierałam do Warszawy......Pamiętam jak Nasz Papież przyjechał do W-wy, byłam wtedy w podstawówce i wybraliśmy się obejrzeć .Byłam bardzo zawiedziona, bo mimo ,że bardzo wyglądałam i tak nie zobaczyłam.....może tylko czubek głowy.....i to przez chwilkę, bo szybko przejechał.....a takie tłumy były wszędzie ,że nie sposób było się dopchać gdziekolwiek,ludzie po drzewach skakali, na latarnie wchodzili..... A co do Waszych alergii, to mi strasznie Was żal.......ja nigdy nie miałam.Ale z tego co słyszę to jeszcze nic straconego.......ludzie się uczulają w różnym wieku......mam nadzieję ,że mnie to ominie!! Miłego dzionka Wam życzę mimo niedogodności i zdrówka przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
Któż nad moją kołyską czuwał nieraz w noc ciemną Któż gorąco się modląc łzy wylewał nade mną Kto strzegł pierwszuch mych kroków gdy się chwiała dziecina TYŚ była,TY zawsze moja Matko jedyna za tetrudy i prace czyż się tobie o Matko kiedy w życiu odpłacę wiem co czynić należy byś sie Matko cieszyła postępować tak jak uczyłaś mnie ,miła . Dla wszystkich mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Zloty Zagielku..sprawiłaś że płaczę..coś pięknego ..żałuję że ja już nie mogę mojej Mamie przekazać zyczeń..zrobiłam to duchowo...mam nadzieję że usłyszała!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼..DLA WSZYSTKICH MAM....❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Zloty Zagielku..sprawiłaś że płaczę..coś pięknego ..żałuję że ja już nie mogę mojej Mamie przekazać zyczeń..zrobiłam to duchowo...mam nadzieję że usłyszała!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼..DLA WSZYSTKICH MAM....❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
Takisku👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ewciu..czy Ty znowu to widzisz:):):):) Dosiu..miło jest tak kawkę wypić w miłym towarzystwie..widzę że Złoty Zagielek do nas też dołączył:):):):) Dla Was 🌼 dla osłody mam przepyszne ciasteczka..a i coś do ciasteczek i kawki też znajdę:):)..białe pólwytrawne winko..w końcu my też jesteśmy Mamy.i mamy śięto!!!!! ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) Takisku masz rację, my też jesteśmy mamy! Ja na ciasteczka i małe co nieco bardzo chętnie :):):) Poświętujmy troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼serce]🌼 No.to dziewczynki..polewam..dla Tych których jeszcze nie ma ..zostawiam nakryty stoliczek..śmiało dla wszystkich starczy:):):) Popłudniu zapraszam na sernik z makiem..i koniaczek..ale obecność obowiązkowa!!!!!!!! WSZYSTKICH :):):):):) Do zobaczenia..całuję👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -KSYMCIA-
przepraszam,że sie "wetne" w Wasze rozmówki, co prawda mam dopiero 33 lata,ale tak mnie wciagnął Wasz topik,ze całkiem zapomniałam,ze jeszcze nic dzisiaj nie jadłam.Macie taka fajną rodzinną atmosfere .Pozdrawiam gorąco i idę na sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagiel jesteś wielki/a. Naprawdę piękny wiersz. Ksymcia witamy serdecznie - i widzę że od razu na ciacho i koniak sie załapałaś. A jak jak zwykle spadam do Taty Do usłyszenia w niedzielę. Ale miałam dzis w nocy piękne sny o moim domu nowym- zainspirowały mnie te wczorajsze maile hahahahahaahahaha. Ale staremu mężowi ich nie pokazałam - zazdrośnica ze mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ksymcia..jak miło..smacznego śniadanka..dla Ciebie🌼 Dziewczynki serniczek juz w piekarniku..mam nadzieję że mnie nie zawiedziecie..i Wszystkie przyjdziecie..o jak mi się zrymowało:):) Złoty Zagielku..liczę na Ciebie!!!! Ewciu..gdzie Ty jesteś..pracujesz?? Bosa..przecież Ty masz dzisiaj wolne..Dajen..Kubusiu..Ktosiu...Ofka..Forewer..Kalinko..Dosia..Wiktoria..Spinki... MarMi...zajrzyjcie..bo jak nie, to nie będzie Was na przyjęciu::(:(:( skąd będziecie wiedziały że jest:(:( A serniczek z makiem zapowiada się całkiem fajnie..paluszki lizać!!!! W przerwach tu wpadam..czytam sobie..i fajnie że 33 letnia Ksymcia się do nas odezwała..Ksymciu...smacznego:):):) Papapapapapapa...całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ksymcia-
dziekuje Wam bardzo, a teraz biore się za czytanie Waszej lekturki. Bo chce być w "temacie". Miłego dnia wszystkim zycze. Serniczek pieknie pachnie....ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis jeszcze jestem w domu swoim ale o 16 wyruszam ponieważ z ciast najbardziej lubie koniak to poproszę już. A co do Ksymci to przecież my wszystkie jesteśmy od niej młodsze - my skonczyłyśmy 18 lat niedawno Ksymcia [ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×