Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

I dzien w pracy dobiegł konca.... Pozdrawiam goraco czuwajacych i miłego weekendu Wam zycze....ja jade sie troche polenic i w koncu zdrzemnąc, bo oczy to juz prawie na zapałki trzymam. do poniedzialku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- MarMi dla synusia buziaczki 👄 od topikowej cioci :D Niech mu zawsze szczęście sprzyja. - Bosa wpadłam, żeby Cię uściskać i życzyć miłego wypoczynku 👄 Nie zapomnij o nas .:) Dziewczyny mnie też nie będzie, ale tylko do wtorku. Robimy sobie z siostrą i siostrzenicą mały wypad w góry. Chłopcy zostają w domach :D Od nich również trzeba czasem odpocząć ....mam rację ? Dla wszystkich duuuuże buziaki i nie pozwólcie zbyt nisko upaść naszej poczekalni :D:D:D Jeszcze sprawdzę listę obecności ;) - Dajen 👄 - Ktosia👄 - Bosa👄 - Ewa4444👄 - Viki👄 - Dosia👄 - Boja👄 - Takis👄 - MarMi 👄 - Forever👄 - Ofka👄 - Puchatek 👄 - Ewcia39👄 - Ksymcia👄 - Riina👄 - Kalina👄 co u Ciebie ? Daj jakiś znak życia. - Była jeszcze Zuzia 👄 Długo już milczy. - Żagielek 👄 .....chyba udało mi się wszystkich wymienić. Gdyby jednak było inaczej, z góry przepraszam i o wybaczenie proszę :) 🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinaa jeśli chcesz coś dostawać na maila to proszę opróżnij skrzynkę bo wraca wszystko z adnotacją że jest przepełniona. Resztę zapraszam do oglądania i sluchania życząc miłego wieczorku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dziewczynki..dopiero udało mi się dostac do kompa..mój Kaziczek pod koniec miesiąca szaleje..jak zwykle..ale trudno..Urząd Skarbowy goni..i nie ma że boli:):):):) Ogólnie dzień spędziłam bardzo fajnie..mioja córcia przyjechała..będzie do jutra..a jutro znowu do pracy.. niestety też nie ma że boli:):):):) Takie czasy...cieszy się że wogóle ma pracę!!!!!!!!!! Bosa..wypoczywaj..kuruj się bidulko..i szybciutko do nas wracaj..:):):):):) Juz masz wakacje..HUUUUURRRRRAAAA!!!!! Mój Michał..bo ma tak samo na imię jak syn mojej siostyry MarMi..przyniósł świadecto..zwinięte nieomal i powiedział \" No wakacje..jeszcze tylko zobaczymy co powie Tata..i spokój\" Tata co prawda nie był zachwycony..jak to Tata..ale nasz syn jest dyslektykiem..i zawsze bierzemy to pod uwagę!!!!!!!!! Oceny może nie są rewelacyjne ..ale jak na takie schorzenie ..nie jest tak źle..i oboje Mu to powiedzieliśmy..ale Tata oczywiście dodał..\" No mogło byc lepiej\":):):):):) Wreszcie..czekałam na ten odpoczynek..szczerze..czekałam!!! Dziewczynki..do jutra..całuję..i miłych snów..nie gaszę światełka ..może Ktoś jeszcze przyjdzie:):):):) PAPAPAPAPAPAPAPAPA 👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zagiel
Dzieki za swiatełko🌻 spinakier🌻 poczekalnio🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra jestem pierwsza na stanowisku. Wodzu -jedż sobie spokojnie. Poczekalnia jest dobrze strzeżona:D Może spotkasz się z Ofką?Odpocznij ,nabierz sił i wracaj do nas . Bossi i Ewciu-miłego urlopowania pięknej pogody i samych miłych chwil.Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja nie pierwsza, ale się także zjawiłam, aby złożyć Wam życzenia miłej soboty . Niech tym co lubią , słoneczko świeci, a tym co mniej kochają, aby cienia trochę miały. Zapowiada się piękny , słoneczny dzień. Spinky👄, nawet parę dni dobrze robi w zmianie klimatu, odpocznie więc i wracaj szybciutko do nas. Jedziesz w towarzystwie dobowowym, więc napewno będzie bardzo fajnie . Bossi, a Tobie może się uda do nas zaklikać z jakiej kafejki ?? Będziemy bardzo tęsknić za Twoim pisaniem. Zyczę miłego wypoczynku i wracaj zdrowa i wypoczęta 👄 Dla reszty samych miłych chwil w ten weekend, nie dajcie się zwariować porządkom, znajdźcie czas na trochę wypoczynku na łonie natury, a wiaterek niech powiewa, aby nie bylo czuc żaru lejącego się z nieba 👄😍👄😍👄😍usta]😍👄 Żagielku dla Ciebie całkiem ekstra 👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żagiel
Viktoria🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Cześć..ja też się melduję..ale właśnie dałam się zwariować porządkom..nigdzie nie jedziemy..bo Kaziczek ma jeszcze duzo roboty...niestety!!!!!!!!!!! Lecę robić dalej..trzymajcie się cieplutko..całuję👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys bryknął kilka razy Żagielkowi machnął łapką Żagiel nic nie odpowiedział Dalej woli być zagadką. Zdrowo trzymaj się Żagielku Chcesz -miej swoje tajemnice Kliknij czasem Tygryskowi Nawet jeśli dzielą nas różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem wprost - żagiel, może już pora uchylić rąbka tajemnicy? Nie sądzisz, że to trochę nieładnie siedzieć z nami przy stole w masce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawa
żagiel chyba nie odpowie może nie ma o czym gadać albo .....zbyt serio chce bogatym żaglem zostać bo przeliczył na złotówki ceny kruszców-srebra, złota i dorównania Rotshildowi chęć okropna Nim wciąż miota :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No..wreszcie..mogę odetchnąć..narobiłam sie jak głupia..ale warto było:):):):) A co Wy tak na Zagielka zrobiłyście nalot..niech sobie będzie tajemnicza(y)jak chce...Zagielku nie daj się..🌼:):):):):) Gorąco u Was?? Ja to normalnie ugotowana jestem na twardo..a jeszcze moj wygląd teraz wskazuje na to że się zagotowałam i mam pęcherzyki na ciele:):):):) No dziewczyny juz pewnie pojechały sobie..Bosa..Spinki..Ewcia..i Ksymcia..bawcie się lepiej niż dobrze:):):) No, może Bosa..bardziej będzie się leczyć niż bawić..ale też Ci życzę udanego popbytu..i żebyś nie tęskniła za domkiem aż tak bardzo..i za Nami też:P:P..to tylko trzy togodnie..i wrócisz;❤️ Dobra..idę .zrobię sobie na jutro makoron do rosołku i ugotuję kapustę..jutro będzie mniej roboty..a chęci dzisiaj jeszcze mam..chyba jestem w transie:):):) PAPAPAPAPAPAPAPA..do wieczorka..buziaczki 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest gorąco, nic mi sie nawet niechce napisać. A na noc do pracki niestety. Miłego weekendowania, smutno tak jak się porozjeżdżacie na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sobota za nami. Na szczęście jest jeszcze cała niedziela. No co niektore szczęściary juz zaczęły wakacje zazdroszczę ale życze samych miłych i zaskakujących chwil. Ja za tydzień, jak wszystko będzie ok, tez bede urlopowiczka, a na razie to się gotuję w urzędniczych pokojach \"na twardo\", jak napisala Takis. Ksymci to Ty sie w moje strony wybierasz, życze Ci pogody i małego tłoku. Niestety latem Ruciane jest tak zapchane że ja sobie nie moge wyobrazic jak mozna wypocząc w talim tłumie, no chyba że na jeziorze na żaglówce. Spinakerku Tobie też życze udanego wypadu, \"jak dobrze nam zdobywac góry i młodą piersią .....\" ups nie pamietam co było dalej. Bosanowa Tobie w sanatorium życze udanych zabiegów, fajnych współlokatorek i tylko pamiętaj nie zaszalej za mocno :) :) :) U mnie dziś było ciepło ale nie parno całkiem milutki dzien. Byłam na działeczce u moich rodziców. Urządzilismy plenerowy Dzień Ojca. Było superawo, jak mówi młodsze pokolenie. Moja młodsza pociecha tez ma już wakacje - świadectow było nienajgorsze, choć jak mowi moja córcia - \"mamie to zawsze za mało :( \" . Nie jest to do końca prawda. Ale prawdą jest że zawsze moze byc lepiej. A dziś są imieniny Danuty (moje nie). Czy są tu Danuty które maja dziś swoje święto???? Jeżeli są to życzę wszystkim Danusiom, Danuśkom, Dankom i Duskom samych szczęśliwych dni i mądrości życiowej, bo ona daje możliwości osiągnięcia tego co dla każej z Was najwazniejsze. Przesylam buziaczki każdej z osobna 👄 👄 👄 Idę klikac i sprawdzać poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żagiel
Tygrysku brykniem ,bo odwykniem,bardzo ci dziękuję,za poemat🌻 MARmi ,może i nie ładnie,ale tak już mam(może trzeba uszanować to mimo ciekawości TEŻ) Takisku,już chciałam odpłynac z tad,ale widze,ze jesteś i mnie bronisz to ci dzieki,wiec jeszcze przycumuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No...Zagielku..pewnie..steruj z tą bryzą...dla Ciebie..👄 Nie zrobiłam tego makaronu..wogóle nic juz nie zrobiłam.poprostu mi się nie chciało..tylko to, co oczywiście trzeba było..i tu mam na mysli wyłącznie dzieci:):):):) no i oczywiście Kaziczka:):):):) Teraz idę sobie smacznie lulusiać..życzę Wam miłych snów..i spokojnej nocy..do jutra..PAPAPAPAPAPA ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Widzę.że jeszcze nikoga nie ma..wobec tego Witam Tych którzy przyjdą:):):) Upał jest nie do wytrzymania..ale przynajmniej leciutki wiaterek gdzieś od czasu do czasu zawieje!!!! Piję sobie teraz kawkę..i poczekam aż ktoś przyjdzie..zajrzę tu później..może ktoś się ze mną napije tej kawy:(:(PAPAPA👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Ja wypję z Tobą Takisku tą kawę. Niestety zaraz uciekam do pracy....wczoraj troszkę sobie poluzowałam ,to za to dziś muszę to odrobić.. Niestety u Puchatka nie byłam, ale wiem od mojej drugiej siostry ,że u niej wszystko w porządku.....ale dlaczego nie pisze-niewiem.Myślę ,że jest zajęta czym innym....... Żagielku jak sobie chcesz,to sobie bądz nadal taki tajemniczy, to nawet ma swój urok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam także 🖐️ Co prawda nie z kawką, ale mam chwilę czasu. Wczoraj trzy razy mi wcieło pisanie i już nie miałam sił, aby walczyć z portalem. A tak chciałam stanąć w sprawie prywatności Zagielka ... Mnie nie przeszkadza i nie jestem ciekawa kim jest, a wazne że ma odwagę napisać, nie to co inni (czytają, a nie piszą ). U nas wczoraj było upalnie Takisku, i dzisiaj także się chyba taki dzień zapowiada. Ja jednak dziś jestem \"pod kloszem\" , czyli w domu, aby wyleczyć moje przebarwienia alergiczne. Przerażaja mnie jednak te zapowiadane 34 stopnie w poniedzialek, bo we wtorek mam ważne spotkanie i nie chcialabym wygladac jak dziecko przy ospie :). Życzę wszystkim miłej niedzieli, aby Wam się dobrze odpoczywało , aby Wam szczeście sprzyjało 👄😍👄😍👄😍👄😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dosiu..a do kawki mam cisto z truskawakami!! Swoją drogą ..jak jest sezon na truskawki..to moje dzieci juz nie chcą żadnego innego ciasta..a ja mam ochotę na serniczek..w każdym razie ciasto mam :):):) To dobrze wiedzieć że u Kubusia Puchatka wszystko dobrze..ciekawa jestem jak córka po tym zabiegu..ale pewnie jak będzie miała czas to nam napiszę.:):) Nawet w niedzielę musisz pracować:(:(:(.dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki..a herbatkę z cytrynką..napijesz się:):):) Wiem o tych 34 stopniach..mnie już nawet nie przerażają..i tak nigdzie nie wychodzę..nie mogę.a wyglądam własnie tak jak piszesz..jakbym miała ospę:):):):):):) Ale trudno nic nie poradzę..Ale Wiki napisz mi jakiego filtru używasz?? Ja 40..ale chyba muszę zwiększyć..bo mnie już nie pomaga:(:(...❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tskisku, ja nie moge uzywać kremów z filtrami, bo także mnie uczulają . Najlepiej mi służą najtańsze kremy, a takich nie ma z filtrami. Ostatnio kupiłam krem z masełkiem kakaowym, jest niby na uczulenia, a u mnie ( przy grubej warstwie) powoduje nawet niezłą ochronę . Wczoraj po zakupach nawet mnie nie wysypało, ale smarowałam przed wyjściem 3 razy... Poza tym po kremie Elocom, który mi lekarz przepisał juz się zrobiły moja łapki trochę podobne do normalnych. Na buzi na szcześćie mnie nie wysypało, więc pomyślałam, aby tym samym smarować ręce . No i zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, ale naknociłam ! Takisku, sorry za przekręcenie nicku 👄 I ten krem z masełkiem jest na opalanie, nie na uczulenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek] A ten krem jest na receptę?? Nie wiem już sama czego używać!! Mnie jakieś trzyt lata lekarz zalecił..abym zaraz na początku roku..juz od stycznia chodziłaa na solarium..żeby skórę już przygotowywać..i stworzyć jej wierzchnią warstwę ochronną..ale mam takie jakieś opory że jeszcze tego nie zrobiłam!!!! Teraz chyba to zrobię.mam dość..naprawdę mam dość..i szukam jakiegoś złotego środka:):):): Dosiu..ciasto z truskaweczkami na poprawę humorku..i żeby Ci się lepiej pracowało..Wiki częstuj się..sama piekłam:):):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️ Wiki...mówisz - masz :):):):) Herbatka owocowa dla ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Wiki ..sorry..Herbatka dla Ciebie..czasem nie wstawia mi dużych liter..i dopiero jak wyslę zauważam to❤️ Idę teraz wstawić jakiś obiad..wczoraj miałam sobie zrobic parę rzeczy..ale mi się nie chciało..to teraz muszę zasuwać:):):):) Do później dziewczynki..albo nawet do wieczora..bo mój Kaziczek wstał..i pewnie zaraz opanuje komputer..bierze przysznic.więc jeszcze chwilkę pobędę..:):):):):) Zyczę Wam miliutkiej niedzieli...PAPAPAPAPAPAPA ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×