Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

hej Dajenku musisz nam po powrocie dostarczyć reportaż \"Dajen w Trójmieście\"sobie nie mysl ,że Ci podarujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dajenku, ja już dawno nie śpię :) Jak Ty pisałaś, to już do kientki jechałam :). Właśnie załatwiłam sprawę i teraz już mogę odpoczywać. Foreverku, Dzięki za pozdrowienia od Bossy, pozdrów Ją także ode mnie , jak będziesz pisała do Niej 👄 Zyczę Wam także miłej niedzieli, samych radości i dużo miłości 👄😍👄😍👄😍👄😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tutaj pierwszy raz. Sedecznie Was pozdrawiam, byc może bede cześciej tutaj zaglądać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rzeszowianka, jesteśmy prawie krajanki, ja jestem z Tarnobrzega. Napewno będziesz się tutaj dobrze czuła, są tutaj wspaniałe osoby, z którymi można się świetnie rozerwać , zapraszamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi na stacji lokomotywa, która ma jezdzić na biopaliwa. Chciałaby jechać, ale nie może, bo to po pierwsze wypada drożej, po drugie, skutkiem jakichś przekrętów, w kraju brak kilku biokomponentów, a jak się kupi je z zagranicy, to będą stratni polscy rolnicy. Po trzecie spalin skład tak się zmienia, ze wzrosną wokół zanieczyszczenia , po czwarte jazda ma wpływ szkodliwy na biedny silnik lokomotywy... Takich zagrożeń jest ze czterdzieści, sam nie wiem, co się w nich jeszcze mieści. Lecz choćby przyszło ekspertów tysiąc, a każdy gotów nie tylko przysiąc, lecz także dowieść w uczonych pracach, ze ta ustawa się nie opłaca, to ja ochoczo przegłosowali znaczną większością Wysokiej Sali zlobbingowani nasi posłowie, co kłopot maja z olejem. W głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ 🖐️ Takisku nie gniewam się --wprost przeciwnie trochę mnie ubawiłaś....dlatego ja zawsze bardzo dokładnie się wczytuję w tekst, żeby uniknąć nieporozumień Serniczek owszem zawsze, nawet i pod wodą.....mniammmm Cześć Rzeszowianka --zawsze miło witać świeżą krew :)) :)) 🌼 Ostatnio mało nas tu (do pieczenia chleba :)) ) Bossanowa 🌼 🌼 🌼 Foreverku ładna stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Piękna, słoneczna niedziela, nieuchronnie zmierza ku końcowi . - Ktosiu w którym jeziorku będziesz się pławić ? :) Przyjemnego wypoczynku. Niezapomnij o nas w czasie urlopu :) - Foreverku pozdrów Bose i przeslij jej od nas dużego cmokasa 👄 Dzięki za fotke Tygryska z teściową :D - Rzeszowianka witaj 🖐️ Przesyłam wszystkim gorące buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak niedziela juz sie kończy i przed niektorymi z nas pracowity tydzien, a przed innymi tydzień lenistwa - zasłuzonego lenistwa. Spinakerku, dzis pomoczylam nogi w jeziorze, a na urlop wybieram sie nad morze. Troche jestem podłamana, bo zaplanowalismy urlop w Bułgarii (nigdy tam nie byłam) a dziś w telewizji powiedzieli, ze w rejonie gdzie jedziemy przeszla ogromna ulewa i pozalewala okoliczne hotele. Sprawdziłam tez pogodę na czas wyjazdu i niestety ma byc tylko 2 dni słonecznie. To się nazywa mieś farta. Przeciez siedzieć w domu w deszcz to moge i we własnym domu i to dużo taniej. Jedynym pocieszeniem jest to, że może meterologowie sie mylą.:( :( :( Witaj Rzeszowianka - tu jest fajne towarzystwo więc zagladaj częściej. 🌻 Bosanowa o nas pamięta to bardzo miło. Forever przeslij jej pozdrowienia i ode mnie. Całuski dla wszystkich. Figlarnego wieczoru, wspaniałego tygodnia i w dzien i w nocy. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Spinki myślałm że znów cosik dostanę od Ciebie:D już miałam niecne podejrzenia że może nas odsprzedałaś obcemu kapitałowi \\szczegóły u Tygryska:D\\ Dosiu wal smiało na serniczka zagarnij po drodze jeszcze kogoś.. Viki po co się wk..... nawet w niedzielę? lepiej olać naszych najmadrzejszych inaczej Foreverku ,Ty naprawdę arabskiego nie znasz? :D pozdrowienia dla koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia - napewno się mylą, samego słonca zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje OFKA, że mnie pocieszasz, bo już troche mi humorek ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty -ostatecznie opalenizna to nie wszystko , chcesz żeby Ci się skóra zestarzała?hę? !przecież i tak bedzie fajnie \\wariant deszczowy\\ poznasz więcej miejsc,ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia -pracy dla pracujących i- wypoczynkowego dla wypoczywających. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia za Ewa powtarzam, dużo słońca dla wczasowiczek i kuracjuszek, chłodu dla pracujących 👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na szybkie dzień dobry, od srodu upragniony urlopik wiec muszę w pracy wszystko uporządkować... miłego dzionka zycze i całuje goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaxik
Witam drogie koleżanki pozdrawiam.Życze miłego dzionka żeby wam upał za bardzo nie doskwierał .Ja siedze w domku wiec mi wszystko jedno ale w pracy ?papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie..znowu upał.Dajenku .mialaś rację.ale to dobrze właściwie..tyle Was ma urlopy..to taka pogoda wprost wymarzona:) Dla Wszystkich ktore są przed..urlopem też takiej pogody życzę:):):):) No i nowy tydzień..ciekawe co przyniesie..mam nadzieję że będzie przynajmniej..OK:):):) Witam również nowe koleżanki..fajnie że jesteście..tu jest cudownie..ale co Wam będę pisać..same się przekonacie..dla Was🌼👄🌼 To narazie..papapapapa..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś biegam od rana, korzystam że jeszcze w miare nie tak upalnie jak będzie potem. Byłam z rana na poczcie, na zakupach. Nakupowałam truskawek do zamrożenia i produktów na zupy. Chcę trochę nagotować i pozamrażać żeby moi mężczyźni nie umarli z głodu jak zostanę w Gdańsku a oni sami w domku będą. Miłego dnia i trochę chłodnego wiaterku i cienia dla tych co na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w porze obiadowej. Ja też mialam dziś biegany dzien. Chcialam zrobic troszkę zakupów ciuchowych na wyjazd - wydałam troche pieniedzy ale nie do końca jestem zadowolona. No nic jeszcze jutro pobiegam. Cały dzien na nogach - po schodach - nie mam kondycji. U mnie dziś bezchmurne niebo - pogoda typowo na plaże. No pracusie jak tam wytrzymujecie biurowe sauny :) :) :) . Moge sie pośmiać bo sama na własnej skórze wiem co to znaczy. biegne do obadku, bo zaraz mąż wraca, a jak zona na urlopie, to obadek musi byc na czas (szkoda że ta zasada nie dziala w drugą stronę). Smacznego wszystkim biesiadującym. OFKA musi byc fajnie w końcu to urlop, tylko jak bedziedeszcz to gdzie ja pójdę???? EWA dzięki - a Ty pracujesz czy wypoczywasz?? Ksymcia to niedługo dołączysz do leniuchujacych urlopowiczek. Elaxik - witaj nowa bywalczynio poczekalni - Tobie też miłego popołudnia zycze. Viktorio hej Takisku - musi byc lepiej i bedzie lepiej - oby ten tydzien nie zleciał za szybko Dajenku to Ty dziś tez jestes biegający siatkowiec :) Tak się czasami zastanawiam dlaczego my- kobiety robimy z naszych mężczyzn dużych i małych takie mało zaradne osoby. Tak o niech dbamy, że oni wlaściwie nie mają okazji aby sie wykazać jakie mają talenty, np. kulinarne. Dajen np. nakupowała naszykowala, bo jak zostana sami to... oj kobiety jak my rozpieszczamy te druga płeć. :) To ide bo obiad sie przypali, a przecież druga płec zaraz przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... Ofeczko tym razem za wyjątkową aktywność w poczekalni otrzymujesz żółtą kartkę :D Kawał na czasie :) - Dlaczego masz taką nieszczęśliwą minę? - Moja żona wyjeżdża na tydzień - I z tego powodu jesteś taki ponury? - Muszę, bo inaczej nie wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dajen..ale to fajne..ciekawe do jakich mój by się zaliczył:):):) A ja sobie dzisiaj cały dzień prałam..no pomyśli ktoś..\" to nieźle..jak cały dzień pierze..to chyba z całego miesiąca\":):).Nie..prałam wszystkie rzeczy które leżą w szafkach..serwetki..obrusy..te rzadko używane..pościel itd..ręczniki!!!!!! Odśwezyłam wszystkie szafki..a schło..nie uwierzycie:):):):) Lewdwie jedno powiesiłam..już za godzinę mogłam wieszać drugie!!! PACHNIE..cudnie:):):) Ktosiu..to Ty już na urlopie..a kiedy sobie gdzieś jedziesz?? Mnie narazie taka przyjemnośc nie czeka..jedno co mnie cieszyto,to że we wrzesniu idziemy z MarMi na wesele do naszego kuzyna.. Ale to dopiero we wrzesniu:):):) To narazie koleżanki..wejdę sobie jeszcze wieczorkiem..tymczasem Papapapapapa 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki niekoniecznie to mi się marzyło ,ale .......lepszy rydz niz nic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto no tak większość na urlopie. Miłego dnia i oazy chłodu w ten upalny dzień Wam życzę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No faktycznie...puściutko!! Ale co się dziwić..jest przepiekna pogoda..kto by siedział przy kompie:):):) No ja teraz posiedzę..:):):) ale jak Damianek wstanie też idę z nim na spacerek:) Całuję Was..i narazionko..papapa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY! ja znowu sie tylko przywitam i uciekam, bo robotka goni.... od jutra błogie lenistwo.... bedzie mi brakowało naszej poczekalni ale jak tylko wróce to nikt mnie od komputera nie odklei! pozdrawiam Was goraco i samych radosnych dni zycze,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał wielki,ale to nic bo w piatek przyjezdza mój synek z małym Olivierkiem. chłodne (bo upał) buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×