Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dzień dobry..... ale cięzko mi było rano wstać..... Sinky dziekuje za buziaczka-słodziutki. Takisku wszyscy za Toba tęsknili, ja za kazdym razem wchodzac do poczekalni szukałam czy cos jest od \"Takiska\".Cieszę się,ze już masz dostep do netu. Ktosiu,Viki bardzo dziekuje za życzenia dla synka. Viki katar minął , mam nadzieje, że na dobre!!!Nareszcie oddycham pełną piersią!!!!! Pozdrawiam i miłego dnia kochane 18-tki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie milutko miłego dzionka. U mnie nadal lato w pełni, ciut chłodniej ale w domu nadal upalnie a już od poniedziałku wracają ponad 30 stopniowe upały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Miłego dnia dla wszystkich, może już nie tak gorącego jak dotychczas, cmokasy 👄👄👄👄👄👄 U mnie narazie jest tylko 20 stopni, może łatwiej będzie przeżyć, ale nie wiadomo jak będzie dalej, już takie \"zwody\" ze strony pogody były :D. Narazie papapapaa, może znajdę czas i później się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Melduje że jestem..i witam Wszystkie cieplutko🌼 Dzisiaj mało będę aktywna..ponieważ czekam na gości..przyjeżdża koleżanka z Krakowa..to ta co miała wtedy przyjechać.zostaną chyba do jutra:):):) Przyjeżdża z synem. Piję kawkę..i fajnie mi się czytało że tęskniłyście za mną:):) Ksymciu..to dobrze że już katar minął..i mdłości prawie też!! A ogólnie jak się czujesz? I kiedy nasz dzidziuś da znać fizycznie że już jest..kiedy powinien zacząć \"kopać\"?/ Dajenku..u mnie też trochę chłodniej..nareszcie..trzeba się trochę tym chłodzikiem nacieszyć:):):) Zaraz musze iść na zakupy..nie chce mi się..wogóle śpiący dzień mam ..w nocy długo nie mogłam zasnąć..a rano pobudka o 6,30..Danonek jak zegarek..budzika nie trzeba nakręcać:):):) Narazie dziewczynki..całuję i jeszcze będę❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedziesz miała dzisiaj wesoło Takisku, troche przygotowań ale to takie miłe jak ktos przyjeżdża w odwiedziny. Moja Tośka (bo to chyba jednak córcia będzie- jem na słodko i jestem brzydka) jeszcze sie nie kręci,ale za kilka tygodni pewnie juz da o sobie znać.Juz sie nie moge doczekać,kupiłam sobie bluzeczke ciązową i ogladam codziennie brzuszek! W ogole to ja jakos zdziecinniałam ostatnio! Moja połowka ma niezły ubaw ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ale ładne imię..Tosia..:):) Wróciłam z rynku..i jestem padnięta..na dodatek worek z ziemniakami mi sie rozerwał..musiałam zbierac..numer normalnie:):) Nie lubie robic zakupów w piątek..ani w sobotę..jest tyle ludzi że szok!! Byłam tylko po warzywa i owoce..a i tak się zmęczyłąm:):) A gdzie jeszcze reszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki takisku,tez mi się bardzo podoba... uciekam juz do domku...wypoczywać... Całuje was mocno i miłego weekendu zycze,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Znowu nie przyjechala:( Kurcze tak się cieszyłam!!! Zadzwoniła do mnie że niestety nie może,bo ...paranoja..przyjechała do niej kuzynka z Białej Podlaskiej..Iwona!! No cóż siła wyższa..co sie odwlecze ..to nie uciecze:):):):) Ale nie zmarnowałam tego dnia..jestem z siebie dumna:):):) Ja to niemal jak nasza Dosia..taki żuczek:):):):) Dziewczynki do jutra..pozdrawiam i całuję..Wielkie buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomozcie Martynce
Martynka czeka na operacje.Przeczytaj i oddaj swoj glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za poźno..kurczę..za późno :(:(:(:( Przeczytałm wpis po 24.i pisało że aukcja zakonczona..ale szkoda:(:(:(:(:(..Martynko..chciałam..zrobiłam..ale za późno..przepraszam cię dziciątko!!!!!!!!!!!!!!!!🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takie lato jak dziś własnie lubię. Ciepło ale nie upalnie, słoneczko przed którym nie muszę chować się za żaluzjami i powietrze które mogę wpuścić do mieszkania szeroko otwartym oknem i mogę odetchnąć pełną piersią. No ale to tylko na kilka dni tej pogody jak marzenie potem wrócą te koszmarne upały. Miłego dnia kochane koleżanki , dziś robię sobie wolne i wygonię synka do pracy. A co ma już wakacje, skończył 3 rok studiów niech sobie trochę popracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie🌼 Ale cudna pogoda! Dajenku..zgadzam się z Tobą..ja też lubię taką właśnie pogodę:):) Teraz zabieram się do roboty..wróciłam z zakupów..i mam zamiar umyć okna. Teraz sobie idę..ale jeszcze przyjdę..do później 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! No nareszcie i ja mam wolne!!!! już myślałam ,że się nigdy nie skończy ta robota. Dzisiaj jeszcze tylko obiadek i pełny relaks.......... Widzę,że dziś tylko dyżuruje Dajenka i Takisek no to i ja się dołączę ( jak mnie dopuszczą do komputera) Nie masz Dajenku już nic dla mnie ? Smutno bez Twojej poczty.Jak tylko coś będziesz mieć to poproszę. Ewa od Ciebie żaden plik mi się nie otworzył , nie wiem dlaczego....? Wiki też czasem coś podeśle wesołego,a ja się nie mogę odwdzięczyć tym samym......niestety dalej nic nie mogę wysyłać oprócz zdjęć. Pełny relaks........... Pozdrowienia dla tych co ciężko pracują ( dla żuczków) Miłego wypoczynku wekendowego {usta] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dosiu..no co za pytanie..czy Cię przyjmiemy..to cała przyjemność❤️ To bardzo fajnie że wreszcie sobie trochę odpoczniesz..ja też wpadam tutaj między jednym oknem a drugim..ale już kończę..i też poleniuchuję:):):) Pisałam to wcześniej..ale mi nie chciało przesłać..do później 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼..:):):):) Do później dziewczynki..tak chciałam napisać..ale się pośpieszyłam:):):):) Do wieczorka..jeszcze tutaj zajrzę👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nie ma nikogo!!!!!!!!!!!!!! Ale smutno w naszej poczekalni:(Jedyne pocieszenie to,to że pewnie o wiele ciekawsze i fajniejsze rzeczy macie do roboty,niż tutaj zaglądać:):):):) A ja sobie co jakis czas wchodze i czekam...czekam...czekam..i pewnie w końcu się doczekam aż przyjdziecie:):):):) 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku Ty jak zwykle jak nie przekręcisz to sobie dopowiesz :)) Ja nie miałam na myśli czy mnie dopuścicie do topiku tylko czy mnie dopuszczą do kompa- moje pociechy......które mają wakacje, no i niestety cały dzień ktoś siedzi.....a że jest ich trzy to każda po trochu i cały dzień poszedł........ Ale się udało !! poszły sobie wszystkie !! Dla Takiska specjalne 👄 👄 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć leniuchom i pracusiom:D Zgadnijcie kto za Wami mocno tęskni i przesyła pozdrowienia?? Bossanówka napisała smsa,że juz tydzien jak wyjechała,tęskni okrutnie,zdrowieje po zabiegach i kazała Was mocno pozdrowić.Pozdrawiam więc wszystkie goraco.Ode mnie tez pozdrówki nie mniej gorace.Nara.Wróce tu troche pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ale heca...Dosiu..teraz jeszcze raz przeczytałam..rzeczywiście..no ja to jestem:):):):): Tak czy owak..dobrze się stało..bo przynajmniej wiesz ..przez to nieporozumienie że mam przyjemnośc przebywać z Tobą i kawkę pić też:):):):) Forewer..dzięki..bardzo fajna wiadomość:):):):):):) No to co..może napijemy się winka..i zgadnijcie co upiekłam..no??Nie..nie truskawki..serniczek..bardzo dużo sera..mało ciasta..i pyszniutki.jest taki że rzeczywiście palce lizać:):):):) No to podstawiajcie lampki..polewam..Dosiu.ale nie gniewasz się na mnie prawda??..Buziaczki..👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ignoruj
له، وأكدت مصادر فلسطينية ان قوات الاحتلال اقتحمت المدينة وحاصرت عددا من البنايات السكنية فى ميدان المنارة اعتقلت فيها خمسة من نشطاء

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz druga informacja na temat sernika w ciągu ostatniej godziny.Takisku daj kawałek:DPracowity dzisiaj miałas dzien i okna i ciasto.U mnie piecze sie piernik na szybko ,może nie bedzie zakalca.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe -to chyba po hebrajsku pisane pod linijkę albo jakis werset Koranu albo wiem, to chyba fragment tego nowoznalezionego rękopisu Judasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Forewer..mowisz..-..masz:):):):)..To prawda..troszkę pracowity..ale co tam//każda z nas tak ma..przecież:):):) Co to jest..od \" nie ignoruj\" nic nie kumam..:):):):) Dziewczynki idę już na dobre..żegnam się z Wami do jutra..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaż ja jedną noc przy kompie. Bo zawsze mi zazdrość że Wy taką porą możecie a ja nie:D Dziś wysłałam synka z mężem do stróżowania a ja kompa pilnuję;) Ale chyba już wszyscy śpią no to karaluchy pod poduchy,kolorowych snów, a ja wirtualnie już planuję i przeglądam w necie co się będzie działo w Trójmieście w czasie mojego pobytu.Już siedzę jak na szpilkach i doczekać się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już pogaszę bo widzę że wszyscy śpią. Kolorowych snów telepatycznie Wam życzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli chciałam życzyć no może ktoś zajrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×