Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A zFoggiem to było tak: Moj Młody jak z emigracji do domu wrócił to sluchał..hip hopu, nie dośc ze ostro to na dodatek głośno.Mąz i ojciec ,Busio tak zwany czyli Kaziczek inaczej, wsciekał sie strasznie ,ale jak! No i ja pozalilam sie jednej z was...na te scysje...Aona do mnie mowi tak : no to co ty chcesz Fogga ma sluchac czy co?! Teraz ma słuchawki mlodziez to starzy nie wkurzaja sie ,ale za to Dzemu słucha legalnie...głosno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, mnie się Fogg bardzo śmiesznie kojarzy:-) Kiedyś, daaaawno temu, jak jeszcze bylam panną i mieszkałam w rodzinnym domu, siedziałam w swoim pokoju a moja ś.p. Mama sprzątala kuchnię. W pokoju było włączone radio i ... śpiewał Fogg. I nagle slyszę jak moja Mama rusza w stronę pokoju ze słowami \"Śpiewa jakby mu sierp z dupy wyciągali\" :-D I leci przełączyć radio na inną częstotliwość:-D Trzymajcie kciuki, żeby w tym tygodniu byla ładna pogoda. Bo jak nie, to będę zamęczona przez znudzonego trzynastolatka i dwunastolatka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No i nic dla mnie nie zostało, wszystkie książeczki wyczytane do ostatniej strony, ale nie mam za złe i nie dziwię się bo okazja do świętowania była przednia.:D A Fogg oj moja babcia się w nim kochała;) Ja na szczęście mam identyczny gust jak mój syn, więc wieża na fuul i obydwoje słuchamy dance, techno, trance i takie tam;) Miłego dnia, chociaż od wczoraj leje, to ja wstawiam wodę, zaparzam herbatki, kawki żeby nie było, że samą wodą częstuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mocną kawe poprosze. Jak to jest, czytac z Wami nie czytałam a głowa dzisiaj boli...... ech....biednemu to zawsze............ Ewelinko 👄 miłego dzionka dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ, Dajenku .nie chciałabym byc twoja sąsiadka :-D Dopiero by sie Busio ..awanturował...koniec świata byłby :-D MarMi ma byc cieplej ,bardziej sucho ...ma byc fajnie..BEDZIE . Ksymciu ,z kim ty te literature przerabiasz ,trzeba tobie z nami.:classic_cool: Viki 🌻 dla ciebie. Takisku Fogg jest w porzo...chryzantemy złociste...mój Boze , ile lat on tez juz nie żyje .Dobra pooglądam sobie impresji Spinki i ..fura dokumentów przede mną nawet mnie nie wkurza...dobry dzien mam.Czego i wam zycze.. Bosii cmokasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapię się na te obiecane lody z adwokatem... Mnam, mniam, jak mówi moje już dwuletnie dziecko. Wróciłam z głuszy, miałam pogodę - zawsze mam pogodę na urlopie... Widać niebo łaskawe dla mnie, i widać zasługuję... Sierp w dupie Fogga to już jakieś hardcorowe klimaty (ale fajne powiedzenie - włączam do swej kolekcji). Ja słucham wszystkiego, Fogga i Metallicę, mniej rapu i hip-hopu. Moja progeniturka, jak była całkiem mała, usypiała przy AC/DC. Przerabiamy też klasykę. Nowy drink z wakacji: żołądkowa gorzka z tymbarkowym sokiem jabłko-mięta. No nie, że fajnie smakuje??? Cmoki dla Poczekalnianych Popychaczek Pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ktosia :) i już po urlopie :( - Ofka Twa radość chyba przedwczesna, ale poczytać zawsze można. - Dajen udało Ci się sprzedałaś te kolczyki, których zdjęcia nam kiedyś wysłałaś? Fogg - moja mama bardzo lubiła jego piosenki, oczywiście nadal lubi go słuchać, tylko, że jego piosenek nikt już nie puszcza. Mam jego dwie piosenki na kompie. Ktoś chce? Podeślę ;) Zdjęcia się podobały, to pokaże Wam jeszcze.:) Zrobienie ich to żaden wyczyn, wystarczy dobry aparat i takie widoki przed sobą. Buziaki dla Was👄 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f38415a690936dee http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de858f390aa40317 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f171b7616981667c http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a388ba090b5a3b78 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9a7f54f40b1a6a9b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky,te Twoje dziela wygladaja jak obrazy olejne.Są prześliczne.Musisz miec cierpliwość dziewczyno. Czekasz na te wspaniale momenty, zeby uwiecznić.Czy one tak same Ci wchodza w kadr??? Całuski dla Ciebie nie tylko za zdjęcia.👄 To i ja przykladem Jo musze przywlaszczyc sobie powiedzenie Mamy Marmi i Takisa.Bardzo mnie rozśmieszyło.Ale podoba mi sie. Marmi,będziesz miala na pewno pogodę. Tylko jaką????Ale ode mnie masz duzo słońca.Bo co robić w czasie deszczu??? Ksymciu,dywanik mięciutki???A jakiego koloru???? Czy juz był wypróbowany przez małżeństwo??? Bo przeciez Mateusza nie ma a Piotrus jeszcze niekumaty.Przynajmniej w tych sprawach.👄 Ewelinko,chyba juz odliczasz dni do urlopu.O,jak fajnie jest jak ma sie troche luzu.Mój tata jak byl w wojsku to mówil,ze jak do cywila było mniej niz 150 dni,to sie odcinalo po 1 cm z miary krawieckiej i zjadalo razem ze sniadaniem,Ale to bylo poswiecenie.Ale jak trza to trza.Tak mowili koledzy.Ewelinko ,ale Ty nie idz przykladem braci zolnierskiej.👄 Ktosia tez miala śliczna słoneczna pogode. A my to co ???? I JO miala piekne słońce. Moze nie zaslużyłysmy??? Dajenku co z tymi kolczykami??? Produkujesz juz???A co z tamtymi???? Pozdrawiam deszczowo i chlodno. A tak naprawde cieplo.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Z wielu powodów..i dla smutków wielu Chciałabym dzisiaj mieć poduszkę z chmielu Zapach tych lekkich siwozłotych szyszek Sprowadza sen mocny..zjednywa ciszę!!!!!!!!!!!!! 🌼 Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku czyżby kłopoty ze snem? mam nadzieję, ze u Was wszystko w porządki 🌼 Bosiu ale mnie zawstydziłaś......dywanik w kolorze beżu, oliwki i kremu waniliowego.mały bo 170 na 120 ale mam panele na podłodze wiec więszy by nie pasował.Taki akurat w sam raz przy ławie. No i jeszcze \"nie ochrzczony\".Matiska co prawda nie ma ale po pracy wracam tak zmeczona,ze ok 21 juz z Piotrusiem smacznie spimy. Dobrze,ze tesciowa obiady gotuje to chociaz pichcenie mm z głowy. Koleżanka pokazał mi dzisiaj na allegro taka fajna paltelnie na prąd z termostatem. Bardzo sobie ja chwali i chyba zamówie. Wkleje linka moze któras z Was taka juz ma to mi cos podpowie. Całuski 👄 i miłego dzionka. http://www.allegro.pl/item214598916_patelnia_elektryczna_pizza_pan_nowa_tanio_importer.html lub ta http://www.allegro.pl/item211019292_patelnia_elektryczna_pizza_pan_od_bigmatt_a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Na razie czekam na elementy, dostałam dopiero 1 partię a będą jeszcze 3. Tamte sprzedałam wszystkie,ale tych będzie więcej to chętnie pochwalę się moimi dziełami a może którejś z Was się spodobają i znajdę kupca miłego. Dziś robię przetwory z ogórków, jestem bardzo zajęta. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinaker fotki cudne
pozdrawiam Wszystkich w poczekalni Żagiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie urocze panie.Cieszę się ,że przez przypadek trafiłam na te stronę, może zarazicie mnie humorem optymizmem.Póki co nie mogę się pozbierać z różnych powodów.Dorwałam się do internetu córki i pod jej nieobecność ukradkiem zamiast coś robić poszukuję.Próbuję sobie jakoś radzić skoro lekarze strajkują.Pozdrawiam słonecznie.Aspia/może kiedyś powiem co to znaczy./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASPIA ..witaj ,zabładzilaś do nas przez przewrotny tytuł?Poczekalnia? Spinki to ma głowe nie od parady ,no i oko ! Kurde paparatzi nie umywaja sie z tymi sensacjami do tych emocji Matki Natury !Spinki cudnie!🌻😘 dla ciebie,. Ksymciu czego sie wstydujesz ? Dywan bez próby , to nie dywan jeszcze :-D :-D ,znajdz chwilke dla swojego Kaziczka ... ASPIA zapraszamy ,a z tym poczuciem humoru to róznie ..jakl wszedzie.... JO cudnie ,ze opracowałas recepturke nowa ,rozumiem ze trunek konfekcjonowany a nie rękodzieło.A lody czekały na ciebie i jeszcze sa.A pamietasz na Miesniakach taką recepturke , szklanka spirytusu i łyżka wody ,czy cos takiego? to mniej wiecej te lody z advocatem w takiej proporcji!:-D :-D :-D :classic_cool: Bossi ,no moze teraz sie słonko uśmiechnie,a ja juz naprawde chce urlopu ,nalezy mi sie jak chłopu ziemia ,pare dni..A kurde co! Se moge na razie pomarzyc,ale pracuje juz 2 dzien /tfu ,tfu na psa urok /na luzie ,no na pól gwizdka ,to co bede marudzic ...Ok ,może bez tego połykania miarki sie doczekam....:-D Dajenku a czemu ja nic nie wiem o biżuterii? dla ciebie-buziaki .Dobra ,lece bo mam dzis zaplanowany fajny wieczór,...PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pogoda pod psem niestety a ja nadal na urlopie. Dzis w planie miałam leniuchowanie - i plan wykonany. Na jutro nie mam planów.... Tak bym sobie gdzies ruszyła. Musze coś wymyslic taką samotną wyprawę, bo mój Kaziczek juz pracuje i to do nocki. Zdjęcia jeszcze w aparacie, jak tylko wrzuce na komputer to pare przeslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie 🖐️ Weszłam, abyście wiedziały, że jeszcze żyję , aczkolwiek jestem już bardzo zmęczona i chce mi się urlopu , a tutaj jeszcze miesiąc muszę czekać , aby trochę wypocząć . Jednak właśnie z tego powodu muszę trochę bardziej \"przykręcić sobie śrubkę \" , aby potem w spokoju odpoczywać . Wierzę., że uda mi się wszystko pozałatwiać do połowy sierpnia . Wykorzystuję także trochę chłodniejsze dni, bo wówczas mój organizm nie reaguje tak jak nie powinien. Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie , ślę uściski i całuję ( już nie cmokam ) :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znów nie mogłam się doczekać aby tu wejść . Syn kompa okupuje jak przyrośnięty. Niech się te wakacje skończą . Ja dziś miałam teoretycznie wolny dzień tzn od 10-19 prasowałam . nawet nie wiedziałam ze mamy takąą furę ciuchów. :D Przed chwilą wyszła ode mnie koleżanka. Dzieki jej wizycie odłączyłam się od żelazka ...I wypiłam piwko , I zjadłam ciasteczko...jeszcze trochę zostało . Czy któras chce ?? jest na spirytku---bardzo dobre:D Fotki oglądnęłam . Są słodkie . Ile razy przemykamy koło takich widoków i nawet głowy nie podniesiemy...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinkuś❤️-opłacasz abonament w fotosiku czy masz darmowy . Całkiem niezłe tam fotki . Może warto sie w to pobawić . Lubię czasem pobawić sie aparatem. Teraz mam marną cyfrówkę , ale i tak niezłe wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam, zostawię Wam kawusie i lecę do lekarza po recepty. Dobrze że pogoda fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusie już piję - pyszna- dzięki.Od lekarza już wróciłam znowu z bólem głowy i plikiem recept do wykupienia.Powodzenia.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspia🌻- rozumiem że to nie na ból głowy się leczysz .Dostajesz to raczej gratis od lekarza?? Takisku i Aspiu ❤️- wracajcie do zdrowia.🖐️ Kwiaty na balkonie jęczą z nadmiaru wody . Wzięłam bidule do domu by oddychnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, mn.in.na ból głowy,jestem zdechlak, a kawusia wirtualnie od Dajen. Na balkonie mam mnóstwo skorków, nie dość że wyżerają mi petunie, to jeszcze dostają się do mieszkania brrrrrrrrrrrrr. Co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko ja to w tym roku nawet jednego kwiatka nie mam na balkonie. Jak zadnego roku, az wstyd. Dzisiaj byłam na ryneczku i oglądała kwiaty i chyba jutro cos kupie bo balkon taki smutny. U mnie tylko jeden problem- brak słońca - slońce jest tylko wczesnie rano a potem cien a nie kazdy kwiatek lubi taka takie zaciemnienie. Trzymaja się tylko pelargonie i to tez slabiutko kwitną . Jak tam u Was pogoda, bo u mnie pada i szukam miejsca gdzie słoneczko świeci, mam jeszcze urlop i chciałabym jeszcze troszkę powygrzewać się na słońcu leniuchując. Pewnie jak wróce do pracy to wróca upały i bede korzystac z \"sauny biurowej \" :) :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już zastanawiałam czy nie lepiej kupić takich do stawów i akwariów - w tym roku pewnie by sie nieżle trzymały. Petunie i surfinie lubią wode ale przy dużej ilości słońca , którego niestety niet.:O Kilka dni temu kupiłam osłonki do tych kwiatków i teraz muszę je zdjąć bo mi się kwiaty topią. Nie znam niestety innego sposobu na skorki niż kapeć lub gazeta:D Chciałam pofarbować biały ręcznik. Nie daje się cholera. :D ciągle mogę uprać go do białości . Jak nie chcę to wszystko się zafarbowuje:O . Czy któraś zna sposób?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ktosia za co i kto chciał Cię zgilotynować :D Piękne kwiaty . - Naszata Fotosik to portal bezpłatny, wystarczy się zarejestrować ---->>>> http://www.fotosik.pl/index.php - Witaj Aspia 🌻 Wysłałam Wam na pocztę coś do odstresowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki to corcia wydała na mnie wyrok, za całokształat - takie niewdzięczne dziecię :) :) :) Roślinnośc w Chorwacji bardzo mi sie podobala - juki wysokie i bujne , oleandry różnych kolorow wysokie z olbrzymia ilościa kwiatów. U moich rodziców był kiedys oleander wysoki do sufitu i wydawało mi sie że to olbrzym, jak zobaczyłam okazy w Chorwacji to zmieniłam zdanie. No i przede wszystkich palmy różne, które rosna przy drogach i chodnikach jak u nas topole. No cóz klimat śródziemnomorski to i roslinnośc inna. Dziwne było to, że pomarańcze, cytryny, kiwi czy limonki rosną prawie wszędzie, to do posiłków dostawalismy jabłka ???? A tak na lepszy sen to stawiam trawarice - podstawiac kieliszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu❤️-super. Wspomnienia mnie dopadły jak fotki zobaczyłam. W Chorwacji podziwiałam akacje. U nas zawsze zielone, ale kwiatów i owoców na nich nie widziałam. A tam takie piękne. Jednak wraz z klimatem zmienia się wygląd rośliny.... Ciepło tam mieliście????Bo my narzekamy na brak słoneczka:O Pa, pa Spinkuś🌻 zalogowałam się . zobaczymy na ile starczy mi cierpliwości. Jak przelicza się te piksele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek. Stawiam wode na kawkę - czarna czy z mleczkiem. Do kawki tylko herbatniczki - musze w końcu przestac łasuchować, bo jakośc dziwnie ciuszki mi sie kurczą w szafie i mam problem z dopieciem guzików :) :) :) Naszatko na wycieczce pogoda była wspaniała - slońce, słońce, słońce. Na szczęście w drugą noc była burza i deszcz co sprawiło, że nie było później duchoty, ale rzeźkie, ciepłe powietrze. Mnie zauroczyła nie tylko roslinnośc, ale parki narodowe - Plitvozkie Jeziora i rzeki Krka. Cuda, które stworzyła sama natura. U mnie niestety znów leje. Dziś sama siedzę w domu - mąż w pracy, dzieci w terenie, musze iśc po zakupy a tu taka pompa z nieba. :( :( Ale najpierw wypije kawkę kto ze mna, bo samej smutno popijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×