Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

u mnie dzisiaj pada - ale ja w pracy wiec mi nie przeszkadza. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ktosiu..u nas co prawda nie padało..ale pogoda ..jak kobieta..zmienna jest...przynajmniej dzisiaj:):) Co do imienia mojego\"nowego\" wnuczka..to do końca jeszcze pewne nie jest..ale póki co..i jesli bedzie to chłopczyk..to na pierwszym miejscu jest własnie to imię.Propozycje są jeszcze takie..Denis..Samuel..i Emanuel..ale proszę Boga..CODZIENNIE żeby jednak ZOSTAŁO Marcel:):) To ojciec dziecka ma takie pomysły..a mojej córce nie wiedzieć czemu podobają się te imiona:):) Mam nadzieję że Wszystkim Wam fajnie minął dzień..i życzę aby jutrzejszy był jeszcze lepszy..z pozdrowionkami..i całuskami..do jutra👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczękając zębami.U mnie dziś ziąb i wieje okropnie.JO -wspaniała dziewczyno, kiedy będziesz mieć wyniki? Ja oczywiście wierzę, że będą prawidłowe-Twój optymizm zabije każdą zarazę.Tylko smutek wspomaga i motywuje choróbska.Takisku - szkoda , że niemowlaki nie mogą sobie same imion wybierać,tak więc rodzice powinni pomyśleć czy ich dzieciak nie będzie póżniej wyśmiewany z powodu imienia - wiem coś o tym.Pozdrawiam wszys tkie dziewczyny cieplutko,powodzenia,Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.dostałam wczoraj wiadomość z kafeterii wysłana przez użytkownik \"zupełnie nieważna\",przejrzałam ostatnie dwa dni i nikogo takiego nie ma, nie wiem czemu .Trochę mnie to zaniepokoiło bo wypowiedż jest raczej dramatyczna i czemu nie ma na stronie?Czy wiecie coś o tym, czy ten komp..takie figle płata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wiadomość była na pewno od kogoś z innego topiku, nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj usmiałam sie - Spinaker taki plan lekcji tylko czy nie za duzo tych lekcji ostatnia aż o 16.oo No nie wiem chyba trzeba to oprotestować :) :) :) U mnie dziś znów pada a właściwi to leje - wiadrami z góry ktos leje. Dziś św. Krzysztofa - u nas było poświęcenie samochodów - ksiądz troche poświęcił kropidłem a Bóg z góry calościowo potraktował sprawę - cały samochód łącznie z kierowcą pomoczył. A ja się Wam pochwalę, bo jutro bedę w Gdańsku na koncercie Roda Stewarda - mam nadzieje że bedzie super, choc osobiście nie lubie takich duzych zgrupowań no i głosnej muzyki (cos ze mna nie tak!!! chyba sie starzeję) ale cóż się nie robi dla Kaziczka-melomana - po prostu jadę i bede i jeszcze bede udawała że się dobrze bawię (a może będę sie dobrze bawic naprawdę). Oj żeby tylko nie padało Takisu imie dla wnusia to sprawa rodziców- a nasze dzieci to troche maja inne gusta ale najwazniejsze że babcia i tak zaakceptuje najwiekszą nawet egzotyke i wnusia będzie kochac mocnoooo. CO do zacytowanych imion to tez mam mieszane uczucia - to tak troche nie \"po polskiemu\", ale teraz modne jest wszystko co nieoklepane - po prostu oryginalnośc ponad wszystko. JO tak jak napisała Aspia Ty swoim pozytywnym podejściem do życia nie dajesz szans żadnemu choróbwstu - i tak trzymać. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Spinkuś! Dzięki za fotosy, spróbuje w wolnej chwili poogladać,Ktosia, też bym chciała takiego Kaziczka co by mnie na koncert zabrał i to jeszcze do Gdańska, mojego Stasinka wołami nigdzie wyciągnać nie można. Dziewczyny mam nadzieje ,że nie przegapiłyście ,o 19,15 był w telewizji Psałterz Wrześniowy, to nie to samo co na żywo,ale lepszy rydz jak nic. Napiszcie jak wam sie podobał koncert.Berta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jo..moje ręce będą jutro MOCNO ściśniete..tylko tak zastanawiam sie po co?? Przecież badania NA BANK wyjdą dobre!!!!!!!!!!!Ale ponieważ szczęścia nigdy dosyć..tak więc kciuki bedę jutro trzymać!!!!!!Dla Ciebie ❤️ Ktosieńko moja kochana ..pewnie że tego \"nowego\" wnuczka bez względu na imie ..będe kochać tak samo..nową miłością..Już się Go doczekać nie mogę!! Moje \"stare\" wnusie\" też:):) Dusia stale pyta kiedy mamusi brzuszek będą \"rozpinac\"..bo Ona już chce dzidziusia:D Naszatko..Kacper..podobał mi się najbardziej..ale ojciec dziecka..Niemiec.. nie wyraził zgody..(argument nas przekonał)..i zdecydowlai że będzie Marcel.Ale ja znam moje dzieci i pewnie jeszcze kilka propozycji padnie zanim ten chłopoczyk..(albo dziewczynka)..przyjdzie na świat:) Ciekawe co bedzie jak urodzi sie dziewczynka:D:D Nie mają dla Niej imienia..w ogóle nie biorą tego pod uwagę..sugerując się słowami lekarza który powiedział\"Ale sie ułożył\".Przecież mógł mieć na myśli ..np..płód..prawda:):)No zobaczymy..juz niedługo bedziemy wiedziec..witać nowego człowieka Wszeświata!! Jak widzicie ja już trochę żyję tym \"nowym \" wnuczkiem..lub \"nową\" wnuczką.Wszystko juz mamy przygotowane..no może jeszcze troche nam zostało..Ale jakby miało sie to dzieciątko urodzić jutro..to spokojnie może..Jesteśmy przygotowane:):) Spinki..fajne:):):) Dajenku..kolczyki..super..sama bym sobie takie kupiła!! Ksymciu..Ewelinko..Wiki..całuski..👄 DOBREJ NOCY..dla Wszystkich..papa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspiu🌻-przegapiłam. Własnie skończyłam \" Ojca Chrzestnego\". Książka to moja ulubiona a i film niczego sobie. Takisku🌻---może być Marcelinka:D Co do wyroków lekarskich to zostawiłabym pewien % na domysły. Mojej szwagierce tak wyrokowali. Miała już kobitka 2 synów , a lekarz ciągle \" on\". Nawet godzine przed pokodem miała badanie. wyrok \"obywatel\". No i jak urodziła , a położna rzekła \" jaką ma pani piękną córeczkę\" - ta się rozglądała do kogo mówią. :D :D Dajenuś🌻 Koczyki naprawdę śliczne. Masz dziewczyno talent. Miłej nocki .🖐️--zostawiam cały dzbanek herbatki dla nocnych marków.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nareszcie słoneczko, dopóki nie pali że jest ponad 30st to go bardzo lubię. Od 2 dni znów nie mam czasu bo utknęłam na allegro. Dziś tylko 3 godz. kupowałam znowu elementy do kolczyków. Cieszę się że się Wam podobają, ale jak zrobię wszystkie to z chęcią bym wśród Was znalazła również nabywcę;) Będą też czarne bo Naszatka pytała to zrobię. Dziś trzymamy kciuki za Jo żeby jej badania dobrze poszły. A ja zapraszam na kawusię. Buziaczki,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy pamięta a ja najbardziej kochana ale coś odmłodniała nam ta Ewcia z 39 na 1 też bym tak chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wstyd sie przyznać, zapomniałam swojego nica.....przypomniałaś mi, więc wracam zaraz do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewcia39..ale numer..co u Ciebie?..Kurcze blade..ale FAJNIE..ekstra dla Ciebie WIELKI buziaczek👄 Jo..czekamy na Ciebie..napisz nam proszę jak po badaniach..Albo może nie pisz..przecież wiadomo że wszytsko w porządku!!🌼 Moja Ola dzisiaj kupiła..Marcelkowi piekny niebieski becik..ale naprawdę sliczny!! Czasem żałuje że jak ja mialam małe dzieci nie miałam takich ślicznych rzeczy..nie było:( Zamówiła też kocyk z imieniem Marcel..ja pytam\"Ola.. a co bedzie jak bedzie dziewczynka?\" a Ona..\"Wiedziałam że o to zapytasz..nie śmiej sie tak..jakby co to mogę zmienić:D:D\" Przyzanm się że ja Oli troche dokuczam..ale nie złosliwie tak dla żartu..Bo same powiedzce..przecież może byc różnie..prada??:D Ewcia..no to ci niespodzianka:):):) Moja Beatka w sobotę była na weselu..być może jutro powysyłam Wam zdjęcia jak slicznie wyglądała!!!!!!Chyba nie powinnam tak pisac..ale no..Matką jestem..Wy przecież rozumiecie:):):) No to tyle..narazionko..do poźniej..albo do jutra..papapa..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko :-D .Ewcia witaj znowu !Cudne były te twoje kawusie raniutko.Zawsze mozna było sie załapac..na gotowe SUpre ze jestes. JO oczywiście WSZYSTKO DOBRZE? No nie mam cienia watpliwosci ,ze TAK!!! Ktosiu ,ale masz cudnie.Moj Busi cały czas marudzi ,ze na R. Stewarda to on by pojechał...on kocha jego piodenki..ja tez toc to nasze dorastanie...I\'m sailing....... no Takisku jak zwał ja czy jego ,tak zwał jak rodzice sobie ochrzcza,aby dziecko zdrowe było :-D no sama powiedz...mam racje? Aspio nie przejmuj sie ,podałas adres to ktos pisze A MAłgorzato Mario czy ty przywedrowałas z innego topiku? Jesli tak to jak czuje sie twój syn? to tyle ...buziaki ewcia 39 sie nam odnalazła a gdzie reszta zagubinych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....:).....no to do kawusi przystąp! U mnie już zaparzona z mleczkiem....:)...... Pozdrawiam wszyskie babeczki..👄...buziaczki dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DJak miło zajrzeć a tu już pachnie kawusia od Ewci, oj chyba moje myśli przywiodły Cię z powrotem na łono naszej poczekalni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dajen...no chyba tak......:D mam trochę zaległości w cztaniu topiku, ale postaram sie to nadrobić. Zauważyła, że przybyło parę nowych osób, to bardzo miłe, że topik cieszy sie w dalszym ciagu zainteresowaniem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!Kawkę wypiłam, rzeczywiście pyszna, ale teraz trzeba kropelki bo mnie cosik trzęsie.Powodzenia babeczki na cały dzień.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałeczka! Dzięki za kciukasy i słowa najlepsze. Żyć będę długo i szczęśliwie, no bo niby jak inaczej, no nie? Przed przygotowaną kawką chylę czoło aromatycznie i romantycznie. Ach... A ja zaserwuję Wam letni sernik z wiśniami. Żeby nam wszystkim dupy rosły i żyło się przyjemniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....mmmmmmm.......serniczek, mniamsiu......ja chętnie.....( a niech rośnie....co tam....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×