Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Zauważyłyście ten minimalizm panujący w naszej poczekalni. Te wpisy z dnia na dzień bardziej oszczędne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochasia Spinki wygoniłam na balkon\\niech wymarznie\\odniechce mu sie nachodzenia mnie i odwiedzam poczekalnię ,w sumie niewiele się zmieniło, jesienią Spinaker będzie zmuszona kupić ksiązki na kolejnego jubla. pozdrawiam zimowo brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Dajenku! A ja mebli nie kupiłam bo juz tych co chciałam nie było, jutro poszukam gdzie indziej. miłej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Troche późno..ale chociaż powiem Wam ..DOBRANOC:):):) Czekałam aż będzie po 24..bo mój Syn ma dzisiaj urodzinki..i chciałam Mu pierwsza złożyc życzenia.. Udało się:):) Nie spał( w końcu ma wakacje) bo oglądał jakiś film.. Uśmiałam się bo powiedział\" Mamo..to ja zacząłem oglądać jak miałem 11 lat..a skończę jak mam 12\":D:D:D:D. Ksymciu..widocznie w jakimś innym sklepie są te które będą Ci się bardziej podobały..Nie ma przypadków:):) Pozdrawiam ..Miłych Snów... Ofka..ekstra buziak dla Ciebie👄 Forewer..MOCNO trzymam za WAS kciuki..UDA się!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ale ta aura nas nie rozpieszcza, czemu nie może być normalnie nigdy tylko same skrajności. Najpierw umierałam w tropikalnym upale, a teraz końca nie widać z tą brzydką pogodą. Wieje jakby się kto powiesił i leje że świata nie widać. Tylko współczuć tym co na urlopach. Takisek niewyspany, ale świętuje urodzinki synka, złóż mu i ode mnie najlepsze życzenia. A Wam życzę chociaż odrobinki słoneczka dziś i wstawiam wodę na kawkę i herbatkę, a sama jak zawsze po angielsku bawarkę wypiję którą uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku wszystkiego naj,najlepszego dla SYNKA!!!!i dla mamy oczywiście, bo urodziny naszych dzieci to tez nasze święto 🌼 A co do mebli to faktycznie pewnie inne gdzieś na mnie czekają, ładniejsze. Pogoda niestety do ......ale moze juz niedługo. Planujemy urlop dwutygodniowy od 6 sierpnia i mam nadzieję, że bedzie ładnie. Zaparze sobie kawe z Dajenki wody 🌼 Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć .Dajenku ,a skoncz z tym wieszaniem ,wiesz ,ze mam uraz...:-( ale faktycznie aura ..no klimat sie zmienia i powinno sie podpowiedziec mojemu idolowi /i nie tylko mojemu/ze wakacje trzeba poprzesuwac...:-D co wy na to od 1 maja np.!!!Ukłony i zycznia dla mlodego mężczyzny ,takisku wysciskaj chłopaka od topikowych ciotek.Ofka ,a moze my wszystkie by te dzieła literackie pokupiły?A ekopisy tez za odpowienia doprawa rewelacyjne !:classic_cool: i taniej by było...:classic_cool: :-D , No ide pobalowac lekko.Buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Takisku duża buźka dla syna, niech rośnie duży i zdrowy 🌻 Już wiem dlaczego kochaś mnie nie odwiedza, a ja czekam i czekam ;) i doczekać się nie mogę.Ofka nie dość, że go wykorzystała, to jeszcze kazała mu marznąć .Oto babska wdzięczność :) Faktycznie pogoda pod psem, wakacje, urlopy w pełni, a słoneczko myk za chmury się schowało i nie myśli wyleźć. Podeślę Wam trochę swojego słonka :) Zachód. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=20d0175327e027c0 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c9e9ae38a4e731fb http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ced0fcce0a50b904 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=453585dabcd4cf0c http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=55eb9d805dc50a2d http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=179943316ce13b40 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c41cbb975d2aedb7 Teraz świt godz.4.30 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3dc13f7ffefe7dae http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e5a4148c3f8203dd http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=87224e2dd23289da http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=02e97134878491c9 Wszystkie zdjęcia robiłam z mojego balkonu :D Pozdrawiam i buziaki przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki ,a udawałas taka skromniutką,a tu taki talent fotograficzny-cudo. Ewelinko ,wszelakich sugestii wzgledem ksiązek chętnie słucham:P Dla 12-letniego młodzieńca samych szczęsliwych dni............ a reszcie umormowania się pogody pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku Twojemu synkowi życzę szczęśliwego nastoletniego wieku. A na resztę życia złożę mu zyczenia jak bedzie kończył 19, Bo przeciez my tu jeszcze będziemy- prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..trzymam Cię za słowo:):) Dziękuję Wam za życzenia..mój Syn czytał wszystkie i prosił abym w Jego imieniu równiez podziekowała...co niniejszym czynię:):) Już posprzatane..wszystko wróciło do normy. Nie jestem fanką Hip Hopu..i pewnie nie bedę..ale jedno temu.(.bo trudno nawać to muzyką ) przyznać trzeba..teksty mają poruszające.Nawet wzruszyłam sie jak słuchałam..Z drugiego pokoju:D:D:D..Oczywiście!!..Mój Kaziczek skomentował to wyraziście.\"Nie lubię chamstwa i góralskiego śpiewu\":D:D:D Włączył słuchawki i tyle!!:D Spinki..zdjęcia robią wrażenie..piorunujące wręcz..Taki mały dreszczyk miałam jak oglądałam..Sliczne!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki jeszcze raz dziekuję..i zmykam na Allegro..muszę popracować..poszukać..zanczy:):) Papapapapapa..DOBRANOC..buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakata
całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że nie jest twoją rodziną, wyjawiasz mu prawdziwe sekrety. Mimo, że zawsze może odejść, opowiadasz mu o swoich marzeniach. Mimo, że nie jest z tej samej krwi, nie traktujesz go jak obcego przybysza. Czujecie do siebie coś więcej, niż zwykłą znajomość, Ufacie sobie, jesteście szczerzy Mimo, że każdy pójdzie kiedyś w swoja stronę, ale po latach się znowu spotykacie I już wiecie jak na siebie mówić Przyjaciel... Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego weekendu.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsjo
dajanku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie , wydałam właśnie majątek na allegro i będę teraz szukać kupców na kolczyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorową pora. Takisku ,,,a co Fogga ma słuchać młodzieniec\" jest to cytat z wypowiedzi jednej z Was.No ,zgadnijcie której.Strasznie mi sie to spodobało,,no i rozladowalo napietą sytuacje w moim domu ...:-D Więc powiedz tak kaziczkowi...bedzie sie smiał sam z siebie,bo jak mlodzieniec ma miec gusty rodziców..no chyba ze Blecharz...:-D To tymczasem...jutro do pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!🖐️Wróciłam.Wymarzłam jak diabli.;) Widzę,ze humorki Wam dopisują.A to i dobrze. Spinko,obejrzalam.Piękne masz widoki z okna.A umiejętnosci pozazdrościć.Brawo! Dla Kawalera -syna Takisa ,12 letniego , samych radosnych i szalonych pomyslów.I zeby nie musiaał słuchać Fogga w ciagu najblizszych lat zycia.Co za beznadziejny pomysł? Ksymciu,a o meble sie nie martw,że braklo.Jest tak duzo,że na pewno coś wybierzesz.A urlop z pewnoscia sie uda.I pogoda dopisze.Całuski dla Piotruli. Ewelinko,to ja sie pisze na to\" spicie \" lodami.Uwielbiam.Mozesz mi nakrecić uszy.A dziewczyny pewmnie sie wystraszyly Twoich grózb. Dajenku, piękny wierszyk.A o jakich kolczykach mówisz???Podeslij stronke,to moze cos kupię??? Naszatko,szafki na pewno sie sprawdza,aTy śpij spokojnie. Forevciu,10 dni to sporo,na pewno wypoczniesz,jesli nie będziesz w tym czasie remontowala chaty.Bo ja zaczynam remont stolowego za tydzien.Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem.Brrrrr. Ofeczko kochana,bardzo lubie,gdy od czasu do czasu cos skrobniesz.Wywialo Cie w tych górach bardzo??? Ewa,dobrze,ze i Ty sie odzywasz.Bo mam wrazenie,ze tylko czytasz w zaciszu domowego ogniska.Co tak malo Leonsjo piszesz???Wiktorko,tez za wiele sie nie udzielasz.Ale i tak dobrze,ze czasem sie odezwiaesz.Przynajmniej wiem,ze oky. Ale przydlugi ten moj dzisiejszy wpis.Nawet nie pasuje na tę stronę. Pozdrawiam wszystkie panie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaczynamy nowy tydzień:D Może kawusi zapraszam mam do tego jagodzianki. Bosi fajny taki długi wpis, miałam co poczytać bo ostatnio to coraz mniej tej lektury;) , a kolczyki to jeszcze nie mam dopiero zamówiłam produkty na allegro, ale jak ktoś chętny będzie to zawsze mogę podesłać fotki jak już zrobię.Bo na razie mam tylko zdjęcia tych co poprzednio robiłam. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko, nareszcie słoneczko u mnie zaświecilo i wiać przestało.Oby tak jak najdłuzej...... Bosiu dzieki za buziaki, dla Ciebie od Piotrunia 👄 🌼 Mebli nie kupiłam ale za to w sobote dywan znalazłam taki jak chciałam i oczywiscie od razu kupiłam.pasuje super nawet bez mebli w pokoju. Matis pojechal na wakacje do taty i jako że bez komputera obejść się nie moze więc zabrał go ze sobą. dobrze,ze w pracy moge buszować po internecie. Całuje mocno i miłego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie manko:-D , Bosi , z tym Foggiem to chodzi o to ,że młody odpowiada, a co ?!Fogga mam Słuchać?!!! Poza tym stawiam litr adwokata i kilogram lodów, i w takiej proporcji bedziemy spozywac lody i czytac lekturę:-D , przyjemne z pożytecznym:-D :-D :-D ,a co!!!Jak sie bawic to sie bawic.OBo ziu kochana ,ja jeszcze 12 dni do urlopu:-( ,jakże bym chciała już wolna byc a nie procedury jakies dostosowywac do naszych warunków 😭 Wogóle do bani .Ale moze potem aura bedzie łaskawsza... Ksymciu ,widzisz ,udało sie z dywanem to i na meble sie natkniesz ,na takie jakie chcesz, usciski dla Piotrusia . Spinki ,jesteś artysta fotografik!Super widoczki! cudnie !Brawo! Artystyczna dusza z ciebie ,i klip i teraz foto.Buziaki Dajenku ,strazniku topiku 🌻 dla ciebie ,ewciu jak chwasty?No i tyle zmykam...na lody..sie panie częstuja do woli a jak zabraknie dołoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinka ma rację:D Tak było:):):) Witajcie🌼..Ale deszczowo..powiesilam pranie na balkonie..a za moment..tak lunęło:):) Nie jest zimno..tylko trochę ..smutno!! A ja własnie buszuje sobie na Allegro:):) JAk to wciąga..Matko kochana:):):) Narazie koleżanki..do jutra...papapapa..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba szczęcie zaczyna się do mnie usmiechać........Lepper.......Piłka...może Rydzyk oj otwieram barek i polewam.............oby nam sie dobrze działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cała zdrowa i szczęśliwa - pogoda była super, humory też no i słońce, duzo słońca. Jutro napisze więcej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam i ja żeby Was wszystkie pozrowić:-) Jutro zabieram chłopaków - mojego syncia i młodego Takisa - na działkę. Martwi mnie tylko ta paskudna pogoda. Biorę dla chlopców różne gry na wszelki wypadek, ale mam nadzieję, że pogoda jednak dopisze i będziemy mogli się w pelni rozkoszowac tamtą PIEKNĄ okolicą. Bossi, o co chodzilo z tym Foggiem? :D 🌻 dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka ,dosiadam sie ,chocbym miała jutro...migrene miec!!!Takie rzeczy sie zdarzyły...nieprawdopodobne...no to do ostatniej karteczki...ksiazeczki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×