Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witam🌻 Deszczyk nie dotarł. Obecnie tez straszy czarnymi chmurami , ale pewnie wody z nich nie będzie. Ktosiu słonko . To nie przez nadmiar opiekuńczości tylko obawa ,że dziecię mogłoby na czas nie dotrzec . Takie ma chłop wyczucie czasu , że zawsze uważa że zdąży. Niestety czas biegnie nieubłaganie . ponadto w tym czasie miał klasówkę , więc chciałam żeby na niej był. Dziś scysja z córcią o sposób spędzania niedzieli😠 Pogodzić 4 osoby jest trudno - szczególnie gdy jedna za wszelką cenę chce postawić na swoim:O:O Ja dziś za waszą radą wygrzewam ciałko w betach . I prawdę powiedziawszy lepiej się czuję gdy jestem na chodzie.Ale jeden dzień wytrzymam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądłam do poczekalni ,cieszę sie że jest dalej komplet pań pozdrawiam wszystkie ,miłych pogodnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ofka..przecież Ty wiesz że to nie jest komplet:( Byłby wtedy gdybyś Ty z Forewer ..Boją..Ewcią..i paroma innymi tu była!!!!!!!!!!!!!! Witajcie🌼 Jak spędzilyście niedzielę?? Ja dośc pracowicie..i choć \"Pamietaj abyś dzień święty święcił\"..to jednak dzisiaj nie miałam na to szans.Musiałam mojemu Kaziczkowi pomóc w pracy..byłam razem z Nim ..i rzeczywiście jak tak popatrzylam..to ma przechlapane:(:(:( Nie jestem jakimś moherem..ale nawet nie byłam dzisiaj w kościele..nie lubie nie Być..ale nie miałam innego wyjścia!! Czuje sie juz zupełnie dobrze..właściwie to juz od wczoraj..jest wszystko w najlepszym porządku:) Naszatko..wszystkim niestety nie dogodzimy:):):) A takie nieporozumienia są potrzebne..ponoć to cementuje rodzinę!!!!!!!!!! Dobranoc koleżaneczki..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam do Was z wioseczki zapadłej.Było milo,ale sie skonczyło!!!! Jak sie ciesze,ze zaglądaja do nas jeszcze Ofka,Spinky i Ksymcia.Ostatnio btły dośc dawno. Tez bym chciała ,tak samo jak Takisek,zeby komplecik zaglądał.Ale trudno,kazdy ma inne obowiazki i potrzeby. Ciesze sie ,ze Basia nam wyzdrowiała.Co tam jeden raz w kościółku nie byłas,odbijesz to w przyszłą niedziele.Ja chodzę tylko w świeta,bo naprawde nie mam kiedy.Ale modle sie często,a zwlaszcza jak mam jakis problem. Moja Mama mi powtarza ,że \" jak trwoga to do Boga\" I ma rację.....Basiunku,najwyzszy Ci wybaczy.Uwierz mi.Jesteś takim dobrym czlowiekiem.❤️ Ksymciu,ciesze sie,ze wraxcaasz do pracy.Kobieta musi pracować i miec swoje pieniadze.Moje dzieci wychowywaly sie po żłobkach i przedszkolach.Też mile wspominam ten rozdział w zyciu.Dasz rade.Oby dzieciaki byly zdrowe. Masz super teściowa!!!!!!!:D A z tym szpitalem to skandal!!!Co raz częściej zdarzają sie takie historie. Napisz lub zadzwoń do Uwagi do Cebuli.Nalezy im sie to!! Spinky,nie spróbujesz,to nie poznasz.Odwagi dziewczyno.Przeciez to Ty zalozyłas ten watek.Zobacz,juz prawie 2 lata tu przychodzimy,a jak dobrze sie czujemy!!!To dzieki Tobie Krysiu!!! U nas deszczu nawet na lekarstwo.Współczuje Ci Ktosiu,tych przezyc.Tez bym sie bała.Dla Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko,dobrze,ze odpoczywasz,na pewno Ci nie zaszkodzi.A dzieci zawsze są dziecmi.Moje juz dawno dorosle,ale syn pyta rano\"Mamo,gdzie moje bokserki???\" A przeciez moze zapytać swoja żonę.Prawda??? Marcelinka juz duza dziewczyna.Ma 16,5 miesiaca.Cały dom kręci sie wokół niej.Ale to rozumiem.Jest jedynym dzieckiem,jak na razie w rodzinie.Forevciu,fajnie,ze zajrzalas!!!! Ofko,napisz wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No dobrze nawet mi się pracowało, pogoda zrobiła mi miła niespodziankę i się ochłodziło tak że było przyjemnie a jeszcze wiatraczkiem się wspomagałam. Szkoda mi było tylko że na festyn pierwszy raz nie pójdę, na ale co poradzić. A deszcz do mnie też żaden nie dotarł, ani burza chociaż w sobotę wyglądało że będzie. Miłego dnia życzę, a może mrożonej kawusi się ktoś chce napić zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza się zaczyna nareszcie pada, wieje i jest chłodniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saulina
Witam serdecznie wszystkich.Powstalo forum i istnieje od 3 miesięcy : www.dmnt.pl www.surgetro.com Na czatach w tlenie w dziale tematyczne jest Diamentowy pokój.Oddaje cale forum i pokój ludziom co chcą coś wnieść i pokazać innym że warto mieć przyjaciół tutaj.Znajdziecie wszystko co chcecie.Kazdy temat i bez tabu.Przepraszam za info i zapraszam serdecznie do czytania , pisania i szybkiej rejestracji.Pozdrawiam i życzę wspaniałych chwil pełnych uśmiechu i serdeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja tylko weszłam , aby się przywitać i życzyć Wam samych radości , przyjemności , żadnych kłopotów i zmartwień , cmoki w boki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W ciągu dnia gorąc a potem znów ulewa. Byłam z koleżanką na zakupach (to ona miała coś kupić) i zmokłam jak kura od stóp do głów. W sklepie wpadła mi w oko fajna bluzka i niestety nie mogłam się oprzeć aby jej nie przymierzyc - no i przymierzyłam no i pomoczyłam no i miąłm pretekst do kupienia. Kupiłam, a teraz się zastanawiam czy dobrze zrobila. Och.... kobieta zmienną jest... Miłego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale tu pustki, chyba korzystacie że pogoda dziś taka fajnie nie upalna nareszcie. A ja mam dziś w ogóle wesoły dzień bo kupiłam sobie nową komóreczkę, nareszcie z klapką:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBIAŁY ŻAGIEL
dajen ,to trzeba opić:D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa_32
Dobry wieczór Paniom! Wpadłam tu na chwilkę, żeby zobaczyć, co u Was słychać. Wiecie, jak to jest... zakończenie roku szkolnego się zbliża. Robota papierkowa!!! Fuj! "Ale już za dni parę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dajenku..Zagielek ma chyba rację..to trzeba opić:):) Wiem jak się cieszysz..bo ja też nie tak dawno cieszyłam sie podobnie..Tyle że niedługo..Danonek mi zgubił..juz drugą.Tamtej nie było mi tak żal..bo była stara..ale ta..no coż ..ma sie pszczoły ma sie miód..ma się dzieci ma się s:D:D Rzeczywiście ..mało nas..ale to mam nadzieje wina ..(jesli tak mozna to nazwać)pogody!! Ale Biały Zagielek..(nie samotny..przynajmniej mam taka nadzieję) jest na stanowisku:):):) J amam się już dobrze..Ola też..dzidziuś daje znaki bardzo wyraźnie,więc tez ma się dobrze..i aż się boję że tak wszystko dobrze:D:D: Ale ..NIECH TAK ZOSTANIE!!!!!!!!!! NIECH WRESZCIE BEDZIE DOBRZE..LEPIEJ I CORAZ LEPIEJ!!!!!!!!!! Ania.z wakacji to najbardziej ciesze ja..Mam dziecko w wieku szkolnym..Syn..zdał do szóstej klasy.. Potrzeba odpoczynku dla Niego oczywiście jest ważna..Ale dla mnie ..chyba ważniejsza:D:D:D Muszę nałodowac akumulatory na następny..myslę że trudniejszy rok niż ten!! Mam na mysli test kompetencji..który nas czeka!! Ty z tego co zrozumiałam czytając Cię ..też sobie odpoczniesz..i dobrze..Wam nauczycielom NALEŻY sie ..Jest nawet takie stare porzekadło\"Obys Ty cudze dzieci uczył\"..oddaje to o czym piszę:):) Moja siostra tez uczy..i wiem jak to wygląda..kasa marna..a roboty FURA!!!!A Bosia..przeciez też!! Pozdrawiam koleżaneczki..Wielki Buziaczki..👄👄👄 P.S..Ksymciu..co u Ciebie?? Wiki..Oooo..nawet Naszatki dzisiaj nie było!! Ale może wieczorem jeszcze przyjdziecie..zajrze później! To jak Dajenku??..My z Zagielkiem jestesmy ZA..Za opiciem nowej komóreczki:D:D:D..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za......opiciem komóreczki, żeby dobrze słuzyła i się nie zgubiła Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dzis ja! Tez opijam Twoja komoreczke Dajenku.Bo za kilka minut bedziemy mieli środę.Wiec do ranka.Pa.Jutro jeszcze pracowity dzionek.A juz pojutrze luzik.W piątek tylko rozdanie świadectw.I w poniedzialek wakacyjny,niestety Rada ped. Ale myśle,że jakos przeżyjemy.Prawda dziewczyny??? Wy tez Matki uczniów,odpoczywajcie przez wakacje i ładujcie akumulatorki.jak pisze Takisek,moze jeszcze trudniejszy niz poprzedni????🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..mialam na mysli trudniejszy rok..nie egzamin. Mój Syn w tym roku szkolnym nie miał żadnego egzaminu..i na szczęście.Wsystko lubi robić..ale jednej rzeczy niestety nie lubi..To własnie.uczyc się:):).Nie to co moje dziewczyny..Ale nie można mieć wszystkiego:D:D:D.Jak z z dziewczynkami nie miałam żadnego problemu..tak Michał wyrównuje bilans:D:D:D Ale nie jest tak źle..w końcu rok szkolny zaliczony..Oceny zadowalające..choć ..No własnie..może to ja mam przerost ambicjonalny ..muszę o tym pomyśleć.Ale powiem jak Scarlet..\"Pomyslę o tym jutro\":D:D DOBREJ NOCY..kolorowych snow..i do jutra..papa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!!!! Nie ma herbatki? no to zapraszam......i mam dobre ciach z rabarbarem (od teściowej). Bosiu faktycznie teściowa mam super powiedziałabym nawet ,ze fajniejszą od męża!!!!! Ktosiu ja tez tak mam, cos zobaczę kupie a potem myslę czy na pewno mi potrzebne itd..... Juz w poniedziałek bede do Was z pracy klikała. Takisku mam ten sam powód do troski co Ty. Również przed moim szczęsciem szósta klasa i egzamin.Całe szczęście,że mu te badania na dyslekcje teraz zrobiłam to przynajmniej wiem na czym stoi i czego moge od niego wymagać. Dajen ja tez niedawno kupiłam sobie Nokie z klapka tyle,ze bardzo chciałam czerwona ale nie było i mam czarną. A tak poza tym to mam bardzo ciężką noc za sobą. Wczoraj wieczorem spaliła sie niedaleko nas kamienica. Zgineła matka z dwójką dzieci a dwie osoby wyskoczyły z trzeciego pietra i są w cięzkim stanie.Jeszcze nie wiem w jakim wieku były dzieci ale to nie ma znaczenia. jak słyszę lub widze,ze coś dzieje się dziecku to bardzo to przezywam. Całą noc o tym myślałam i nie mogłam przestać. a jak już usnęłam to straszne głupoty mi się śniły. Moje maleństwo już słychać.... to sie naspał - 20 min. pozdrawiam Was mocno i trzymajcie się.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu, ja jestem i nauczycielką i matką ucznia, więc ten wakacyjny odpoczynek należy mi się podwójnie hi hi. Moje dziecię zakończyło podstawówkę z wynikiem 36 punktów na 40 możliwych. A na teście próbnym miał 40/40. Już się nie mogę doczekać, żeby bryknąć na działeczkę. Mam trochę spraw różnistych do pozalatwiania w wakacje, ale i tak przede wszystkim odpocznę tam, wśród zieleni. Czego i Wam życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest po prostu cud.Tak sie ciesze,ze mamy te wakacje.I dzieciaki tez sie ciesza i rodzice.Ja też Marminku mam do załatwienia duzo różnych spraw.Przede wszystkim zwiazanych z miom zdrowiem. Chcę wykorzystać troche czasu na zabiegi.Troche sie podreperować. I oczywiście odpocząć i poleniuchować......Ja tez najchętniej odpoczywam na wsi wsród zieleni.W tym roku pojedziemy na krótko nad morze.Chyba.......Moze jeszcze zmienimy plany. Marmi ,ale masz syna!!!!!!!Pozazdrościć. Ksymciu,do pracy czas,do pracy juz czas!Dasz radę,a przy takiej tesciowej to na pewno.Szkoda ,że nie można by wymieniać męża na tesciową?????Powinnysmy miec to zagwarantowane ustawą. Pozdrawiam Was.:D:D:D😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ A ja nie mam wakacji ... Muszę pracować jeszcze bardzp dlugo, aby trochę wypocząć. Teraz pogoda nie jest bardzo upalna, więc nadganiam pracę ile się da . Nie mam więc kiedy pisać za wiele, bo czasami już mam dość lapka i slepienia w niego ... Melduję jednak, że żyję i pożyję jeszcze długo :-) . W sierpniu może odpocznę i będzie wszystko OK, ale do sierpnia muszę jeszcze syzyfową pracę wykonać . Nie wyobrażam sobie jednak zycia bez tej pracy ... Pozdrawiam wszystkie Panie ciepło i serdecznie , cmokam w boki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś ja zrobię kawusię bo wczoraj to cały dzień bawiłam się nową komórką i nie miałam czasu nic nawet napisać:D Pozdrawiam, upał się znów zaczyna a co nas czeka w wakacje to nawet lepiej nie myśleć. http://milosc.ir.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nas, mało nas..... Moja córcia juz ma wakacje, och jak jej dobrze. Uroczyste zakończenie gimnazjum mamy za soba, było fajnie tylko bardzo, bardzo duszno - na sali gimnastycznej nie było czym oddychać, a poza tym pelna gala - absolwenci w togach. Naszym nauczcielkom życze wspaniałych wakacji A ja juz za tydzien tez będę miała urlopik.... No i jak tam nasze wspólne spotkanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim,Ktosienko kochana już nie pisz o tym spotkaniu bo wreszcie dziewczyny wogóle przestana pisac. Jesli ktos chce to niech sie deklaruje ,jesli nie tez dobrze. A wogóle mam okropnie cięzki czas...i własnie składam sie powolutku po ostatnim rozsypaniu sie na kawałeczki...ale skoro gangrena mnie nie wzieła..no.To tyle.Pozdrawiam wszystkie .Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do spotkania dojdzie,czy wczesniej czy pozniej.Ktosiu,bądzmy dobrej mysli.:D Ewelinka ma humor strzepiasty.Ewelinko,będzie dobrze,popatrz na to wszystko innym okiem.Jutro tez jest dzień..... Nie na wszystko mozemy mieć wplyw.A życie toczy sie dalej!!!!:) Posłalam Wam zdjecia mojej wnusi.Zobaczcie jak rosnie nasza gaduła i rozrabiara.Nie ma jej od niedzieli . Ale w tę niedziele przyjezdza od drugiej babci.Zazdrosna jestem,ale musi mieć kontakt ze wszystkimi dziadkami.Prawda???Pozdrawiam.Ewa,gdzie jesteś?????Kasiu jak maleńki Piotruś???Przyslij nam kilka fotek swojego kawalera.I Mateuszka także.Jutro ostatni dzień.Tak lżej na duszy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Kawaler właśnie krzyczy bo go spać do łóżeczka położyłam. Wcześniej go zawsze \"lulałam\" do snu a w tymn tygodniu poprostu go kładę i czekam aż sam zasnie w łóżeczku. Czasami bez marudzenia mnu się uda a czasami niestety musi sobie troche pokrzyczeć. Ale chcę ,żeby tesciowa miła jak najmniej problem no i zeby życie było przyjemniejsze. Basiu Marcelinka jest juz taka duża, tak szybko rośnie. Nie mogę się doczekac kiedy Piotruś skończy już roczek. Zdjęcia niedługo wyślę tylko jak zwykle nie ma komu mi ich do komputera wrzucic. Rzno byłam dzisiaj z Mateuszem w przychodni,żeby mu szwy zdjeli ale odesłali nas z powrotem do szpitala, bo szpital juz nie strajkuje i tam nam zdejmą. A że Mateusz ma teraz zakończenie roku więc pojedziemy tam po południu. Oszaleć można. Ewelinko buziak wielki dla Ciebie 👄 Pusto w naszej poczekalni.Ale mam nadzieję,ze to przejsciowe, bo jak nie to samam ze sobą będe pisała. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę mimo,że pochmurny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu nie sama ja jestem cały czas pilnuję poczekalni, czasem tylko nie piszę jak mi się nie chce;) A dziś mam trochę zajęcia po wczorajszym formacie. Pogoda typowo barowa dzisiaj to dziwne że tak pusto w poczekalni. Pozdrawiam , buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ,zagladam w locie.Ale nie mam nastroju na długie pisanie.Do niczego jestem.Ksymciu dzieki, Bosiu też.Takisku buziaki .Viki usciski .Spinki a gdzie ty sie ulotniłaś?ewciu 44 ty juz chyba z naszatka ogródki wypieściłyscie ze hej!🌻 😍Tymczasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w tym tygodniu miałam kontrolne badania . I juz jestem po i otwieram dla Was szampana. Następne w grudniu. A ogródka nie widzialam od dwóch tygodni, i nawet nie wiem czy teraz pojadę. Trochę zawirowań. Zuzia jak Mama? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×