Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Sie macie !spłynełam i dopłynełam szcześliwie! Ale czym prędzej składam i ja życzonka dla naszej Aspii.Zdrówka ,szczescia i pogody ducha, zdrowego serducyha ,dużo miłości i wiele radości!I ja nadstawiam szklaneczke.................Stooooooo latttttttt . Bosienko a gdzież ty? Ksymciu dobrze ,ze sie odezwałaś dla ciebie 😘 i Piotrusia też i MarMi i wszystkie inne dziewczyny ...jutro do pracy...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystkiego najlepszego życze . Słoneczka jak najdłużej . Pije Twoje zdrowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko dzięki 🌼 ja byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy po urlopie, oj ....ciężko było..... całusy dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszka moje kochane! Serdecznie dziękuję za życzenia.Muszę się Wam przyznać że smutne to urodziny, bo ....esiąte,tak nie lubię upływu czasu,najpierw się człowiek nie mógł doczekać tych 18 lat, pózniej wielkiej miłości i stabilizacji życia , a potem pooooooooooszło jak z bicza strzelił. No ja tak minorowo, a tu......piwko sie chłodzi-karmi-może być ?,ummm jak pachnie,kawka capuchino z magnezem żeby nam nerwy nie puszczały i słodkich snów, bo do tego biszkopciki z galaretką. Piszę głupoty chyba, a słowo daję nic nie piłam. Pokłóciłam się tylko z chłopami na forum Wiara na temat aktów kobiecych. Dobrej,spokojnej nocy.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samych pogodnych dni ,duuużo zdrowia Aspiu i odpuść sobie ,ciesz sie że juz tyle my przezyły a jeszcze tyyyyyyle przed nami ,cmoki i szukaj cos mocniejszego, piwa nie piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspiu!Wszystkiego najpiękniejszego Ci zyczę,niech czas wolniej upływa,kwiatki zawsze kwitną a przy Tobie niech zawsze będzie miłość.🌻❤️ Masz urodziny tego samego dnia co moja córka:) Miłego dnia Wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słoneczka!Ofka- ten śliczny kwiat, to dzielżan jesienny,mam go na działce, pięknie w tym roku wyrosły ,tylko wichury i deszcze polożyły je zupełnie,dzięki . Ewa, Forewerku, śliczne dzięki. Trochę przyzwyczaiłam córcię i męża do mojej obecności przy komp.,ciągle jeszcze dorywczej i w pospiechu, ale zawsze to coś. Mam nadzieję, że Twoja lwica Forewerku nie sprawia ci kłopotu,moja Kasia też lew w całym tego słowa znaczeniu, a ja to chyba jakaś postaś poronna lwa-mam zupełnie inne usposobienie na zewnątrz-ale wewnątrz..coś tam jednak jest.I nie wierz to człowieku w znaki zodiaku.Tak se spokojnie piszę, bo nikogo w domu nie ma. .............Wszystkim życzę miłego, spokojnego-ale nie nudnego dnia.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja podaję łapkę na przywitanie dziś i może kawusi zostawię bo taka senna pogoda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Aspio przyjmij ode mnie trochę spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe. Sto lat, przede wszystkim zdrówka, oby Ci gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasła. 👄 http://www.goscinneprogi.republika.pl/images/skwiat103.gif i pioseneczka - http://www.wrzuta.pl/audio/6NvPWEnGjv/ :) Aspia nie ważne co w metryce, ważne co w duszy. I ja niedługo skończę ...siątkę :) - Bosiu kochana co u Ciebie słychać? 👄 Buziaki dla wszystkich 👄[usta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie🌼 Przyszłam tylko powiedzieć,że córka już jest w szpiatlu!! Prawdopodobnie w czawartek będzie cięcie...ale jeszcze nie wiadomo.W każdym razie dam Wam znać..a teraz Papapapa..całuski👄👄👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie Aspia a to nie rudbekia? \\ten kwiatek\\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspiu🌻- ty mi z upływającym czasem nie wyjeżdżaj . Od 40 liczy się w dół-tym sposobem mam 38 . Co roku młodsza i piekniejsza:D :D Byłam dziś tam gdzie idiotów nie wpuszczają - mnie wpuścili-czy to coś znaczy??!! Oglądnełam wytwory ludzkiej myśli technicznej - nic lepiej nie było widać niż w moim cudzie z przed 15 lat . Jestem wiec do przodu o kilka tysiaków. Ale mały tv do kuchni to sobie sprawimy. Czas na relaks w wannie. 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspiu🌻- ty mi z upływającym czasem nie wyjeżdżaj . Od 40 liczy się w dół-tym sposobem mam 38 . Co roku młodsza i piekniejsza:D :D Byłam dziś tam gdzie idiotów nie wpuszczają - mnie wpuścili-czy to coś znaczy??!! Oglądnełam wytwory ludzkiej myśli technicznej - nic lepiej nie było widać niż w moim cudzie z przed 15 lat . Jestem wiec do przodu o kilka tysiaków. Ale mały tv do kuchni to sobie sprawimy. Czas na relaks w wannie. 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam,padam...i z nieba i z oczu.Zeżarło mi coś poczte ze skrzynki,chyba ze 40 pozycji.Dajenku,trzymaj sie, Naszatko-ja sie czasem w lustro boje spojrzeć- to na pewno ja?.Ofciu- nie wiem na pewno czy na fotografii to rudbekia, czy dzielżan-są do siebie podobne, z opisu w katalogu to co mam na działce ,to jednak dzielżan.Wszystko jedno-lubię kwiatki, choć na balkonie od nich śmietnik się robi-troche za dużo,ale wole mieszane niz grzeczne jednakowe.Pozdrawiam gorąco, będę dalej szukać wczorajszego dnia,swoją drogą wyłaże juz z siebie-2 godziny temu wróciło część poczty aż do 15 sierpnia, zagladam teraz-jest nowe 4 pozycje,a to na czym najbardziej mi zależało zniknęło,wirus jaki,czy haker?Jeśli któraś z was zajrzy,proszę o rade.Pa,Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!! Ja tez padam:) Jutro o 9,30 moja córka ma cięcie cesarskie.Jutro już urodzi się Marcel..JEDNAK!! Po powrocie ze szpitala napisze Wam czy wszystko dobrze..Ale z drugiej strony..przecież inaczej być nie może!!!!!!!! Niemniej jednak BARDZO się boję..trzymajcie kciuki..proszę!!! Teraz sobie idę..jestem przezmęczona..nie tyle fizycznie co psychicznie:( Do jutra..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Nastawiam wode na kawe i mooooooocno trzymam kciuki za Takiska córcie i wnusia! Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku jestem myślami z Tobą i Twoją córką , trzymam kciuki za Marcelka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Spieszę Wam poweidzeć..ZOSTAŁAM BABCIĄ!!!!! To nic że po raz trzeci..przeżywa sie tak samo:):) Urodził się chłopczyk..Marcel..2650..waga..52 cm dlugi..czarne włoski..ponoć śliczny.Ja nie widzialam bo z powodu niskiej wagi jest w inkubatorze..Dopiero popołudniu Go zobaczę i przywitam się z Nim!!! Dziękuję z trzymanie kciuków..Jestem pewna że pomogły..Ola czuje się dobrze..już z Nią rozmiwałam..WSZYSTKO JEST W NAJLEPSZYM PORZĄDKU!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście zapraszam na tę okazję specjalnie upieczony serniczek..i lampke wina..ale jesli ktoraś z WAS nie może to mam też inne trunki..ZAPRASZAM!!!!!!!!! ALE SIĘ CIESZĘ.!!!!!! Buziaczki👄👄👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Zapomniałam napisać że ja równiez oddałam swój głos Hani!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku!Strasznie się cieszę, moje gratulacje,trzymałam za was wszystkie nie tylko kciuki ale obydwie dłonie. Z całego serca życzę maleństwu i córci zdrowia i.samych radosnych dni .Sciskam Cie gorąco i życzę wszystkiego co najlepsze.Aspia.Pozdrowienia dla wszystkich serduszek,które dziś odwiedzą naszą kawiarenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku gratulacje!!!!! Niech Marcelek rosnie zdrowo i wesolo na pocieche mamy i babci!! A mój Piotrunio juz 8-my m-c zaczął. No i ma juz pierwszy ząbek. pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla rodziców Marcelka i wielkie brawa dla Marcelkowej BABCI!!!😘 Takisku i twoja zasługa w tym ,ze wszystko ok i Ola ok! Buziaki i oczywiście pępkowe musi być.Stawiam lody z ajerkoniakiem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×