Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Czesc kochane.Ale sie steskniłam..Było super .W głuchej dziczy odpoczełam ,bardzo. A tu co widze?Bosiu kochana jak zwykle Viki powiedziała wszystko prawie co i ja bym ci powiedziała,a Naszatka dopowiedziała... Wiem ,.ze boli ,bo to ogromna zmiana,ale poszlochaj ,popłacz i badź przy swoim dziecku.Wiesz przeciez,ze potem ,z perspektywy czasu wszystko niby tak samo ,ale inaczej wygląda .A dzieciak moze po prostu kocha.Moze mysli ,ze to miłośc...A czy szcześliwsza Ty bys była ,wiedzac ,ze córka dusi sie w poprawnosci i konwenansach i po prostu jest...poprawnie nieszczęsliwa... Bosienko kochana, dobrze ja wychowałas ,ze dzieciak ma odwage na zmiany i zdaje sie ,przyznała sie do porażki we własnym małżenstwie .Moze bedzie ok, moze bedzie szczęsliwa..może wszystko bedzie dobrze...a czasem za zamknietymi drzwiami jak pisza dziewczyny róznbie jest...bardzo różnie.Kochana ty moja przytulam cie do mojego serducha i nie WOLNO odwracac sie od dzieciaka ...Masz synów ,ale to córka kiedyś wszystko wybaczy i bedzie kochac.. Małgosia witaj w szaconie popapranym ale życzliwym gronie .Aspia , ewcie ,ofelia i Dajenek ,i Tygrysek i Spinki i forevcia i MarMi wszystkim całuski.Mam dziewczyny problem chwilowy z gg ,ale zainstaluje niebawem.Buziaczki .JO uściski . Acha i ja grzybka tzw.dostałam .Mlekiem sie zalewa i pije..wiecie o czym mowie? mozna to pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przespałam:Do jeden wpis się spózniłam,Ewelinko,brawo!!!!!!Niech żyje 10000Poczekalnia!!!!Viwat Ewelinka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko , gratuluję zdobycia dziesięciotysiecznika !!!!!!!! [usta} 🌼 A ja przespałam rozpoczęcie drugiego ... Foreverku - Gratulacje [kwiatek} . Stawiacie obie z Ewelinką :D, ja nadstawiam kubek :))\\_/> \\_/>\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko🌻- gratulacje. !!! Ja padam na mordke . Dziś położyliśmy wykładzinę w kuchni pełnej mebli . Niestety nie wzystko dało się wynieść . jejuś co za mordęga..Ale już mam półmetek . Jutro mają być pozostałe meble . Przed nami składanie i jeszcze tapetowanie dwóch ścian. Ide pod prysznic bo w wannie bym usnęła. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Ewelinki, a ja stawiam kawusię bo jak widzę nikt nie zrobił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nazywa czarny! koń !Fuks nieprzeciętny! Zaczynamy dzien od lektury !Jaka literatura?Dla każdej wszystko co chce:-D ! Zaczynamy od oczywiscie lektur obowiazkowych !przez dowolna ,a jej mnogosc, a skonczymy na rękopisach....A co tam!!! moze do stu tysiecy dojedziemy?no to jadziem...płyniem.... no i czytamy !podstawiajcie szjklaneczki ,pucharki i kieliszeczki:-D.Kurde ,ale mi sie fart nawinał.... Bosienko ?jak Ci? Viki i naszatko i ewcia i wszystkie uwielbiam was.A jak jeszcze poczytam.... . :-d :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajmy kochaniutkie.......oj czytajmy........:) Dajen, dzięki za kawkę, czyżbym zapomniała? Oj gapa za mnie, a fe....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie tak sie kochane moje zaczytałyście ,ze nie mam tych gg numerków moj jest 9524672.......😘:classic_cool: czytamy dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaczynam dzień od kawy i drożdżówki ze serem, co wy na to? Zapraszam.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ale miło, witaj Ewcia. Zgadnij jaką mam tapetę w kompie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zawsze zmienia na swoją jak siedzi i na zmianę jak ja siadam zmieniam na własną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz postarać sie o swój sprzęt i wtedy nie będzie problemu..:) Poszłam wczoraj twoim śladem i też zmieniłam tapetę i musze Ci powiedzieć, że mi sie podoba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Dajenku i ewcia ,co to za szyfry?Kurde tak sie zaczytalam ,ze ni w zab nie łapię. Ksymciu gdzieś sie nam zapodziała?sama to sama ,duża dziewczynka z ciebie ,ale Piotrus? ;-D Takisku machnij chociaż łapką,czy wszystko ok?I u ciebie i u Oli.😘dla ciebie. Bosiu jak z twoja równowagą duchowa ?powoli sytuacja sie stabilizuje ?😍dla ciebie. A wszystkim miłego dnia ,;-D :-D :-D :-D ,na stolik stawiam kawusie aromatyczna i pyszna...no i herbatke....całe dzbanki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - posłałam Dajen zdjęcia swojej kotki i ona zrobiła sobie z tego zdjęcia tapetę na komputer. My jesteśmy poprostu fankami kotów i tyle....:D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sie powoli żegnać z wami.....Wychodzę z pracy dziś troszkę wczesniej i całe 2 tygodnie wolnego w zapasie...Stasznie sie cieszę :) Bawcie się dobrze, odpoczywajcie, remontujcie, spędzajcie miło czas... Do szybkiego zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No doszła mi dostawa dziś zabieram się za nowe kolczyki i bransoletkę dla Naszatki zaczynam kombinować;) oj będzie się działo, hurrra znów mam zajęcie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciu ,odpoczywaj ,ładuj akumulatory ,trzymaj sie ,i do rychłego po powrocie czytania.Buziaki dla ciebie,a nie pytałam o te tapete ze wscibstwa,tylko gapa jestem czasem i myslałam ,ze cos znowu przegapiłam...Ja tez juz spakowana z lekka jestem najgorzej ,ze mlodziez sie znalazła a karta pamieci i baterie do aparatu...nie ...musze odbyc rozmowe poważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie słoneczka! Czytam i zastanawiam sie co z tym tapetowaniem, myslałam że to w mieszkaniach-ale heca.Ja niestety nic nie tapetuję ,nawet twarzy- jak mi to powiedziała pewna \"życzliwa\" nie pomoże puder,róż kiedy buzia stara już, a ja tylko lekki makijaż poprawiałam.Dajenku, a będziesz może wisiorki robić?.Ale wam zazdroszcze tych urlopów, przykrzy mi sie w tym bloku, dobrze, że mam was i chwilowy dostęp do komputera.Pozdrawiam gorąco.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta Naszatka bransoletka gotowa, ale z zakończeniem czekam na dokładne dane a jej nie ma i nie ma. Aspia jak ktoś bardzo chce to robię też wisiorki, czyli zawieszki do kompletu, ale jak mam z czego, czasem kupuję specjalnie jak ktoś zamówił na komplet, a czasem poprostu koralików w komplecie sprzedają nieparzystą liczbę i wtedy robię zawieszkę również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj przegapiłam takie ważne wydarzenie - dziesięcotysięcznik. Ewelinko taki fart- rzadko sie zdarza - wykorzystuj dobra passę i LOTTO zagraj - jest kumulacja. Naszatko - nie zazdroszę ci tej pracy remontowej i jak keszcze pomyslę, że potem to sprzątanie - oj jak się cieszę że to nie u mnie. No ale jako dobra koleżanak wspieram cię duchowo-internetowo :) :) Dajen zawsze zadrościlam osobom którym Bozia dała talen w rękach - ja niestety nie posiadam tego daru, ale umiem docenić Ewcia - odpoczynku i sloneczka i pogody ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja także jeszcze się odezwę , aby Was poinformować , że już od poniedziałku ODPOCZYWAM !!! :D I to całe dwa tygodnie :). Pracującym życzę mało wysiłku, odpoczywającym - ślicznej pogodny , a wszystkim dużo zdrowia i radości , mało stresów i samych przyjemności 👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam, miłego weekendu życzę, trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie❤️ Ja też chcę zyczyć Wszystkim miłego weekendu..oczywiście. U mnie po \"staremu\":):) Ola w środę juz idzie do szpitala..a w niedzię(Jej lekarz ma dyżur) prawdopodobnie bedzie cięcie cesarskie! Tak że w niedzielę być może urodzi sie mój nowy wnuczek bądź wnuczka.Jak pisałam wnusio bedzie miał na imię Marcel..a wnusia..Bosiu uważaj..Marcelinka:):):) Moja córka jest tak pewna że bedzie chłopiec,że zamówiła kocyk z imieniem Marcel. Ciekawe co zrobi jak sie urodzi dziewczynka:D Ale jej pewnośc już jest chyba zachwiana,ponieważ uzgodniła z panią która haftowała kocyk(niebieski) że gdyby coś sie potoczyło inaczej..to może wymienić na różowy..i oczywiście zmienic imię:):):) Jesteśmy juzżcałkiem przygotowane ..dosłownie..teraz tylko czekamy na dzieciątko!!!!!!!!!!!!! No to tyle..narazie koleżaneczki..do następnego razu..papapapa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale jakby mnie nie było. Marzę o kąpieli w posprzątanym domu. Klamoty walają się wszędzie. Wczoraj położyłam tapetę , a jak dziś na nią spojżałam to pobiegłam po inną . niby była ładna ale jakoś taka nijaka. I zerwałam to co miałam położone. Jak ja nie lubię takich sutuacji. Teraz chłopaki wieszają tę częśc szafek które mamy do dyspozycji. Oby choć trochę bałaganu ubyło. Takisku 🌻 Czekam na Marcela. ❤️:D niech chłopak nie da sie we znaki własnej mamie na przywitanie. 🖐️ Dajenku🌻 - biżuteria super. Czekam na dalsze wieści . Trzymajcie się dziewczyny. Narazie to nawet czytać nie mam siły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×