Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

U mnie świciło. Jak wywiesiłam pranie to przyszło gradobicie:O:O Teraz znowu swieci.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tęczowo, deszczowo, burzowo,,i jeszcze jedna tęcza, razem dwie...:)ale gardło masakra po pierwszym dniu...Bosanova ..chyba wiesz co nieco o tym:(:(:( jeśli ktoś chciałby się uśmiać i zapytac co potrafi doprowadzić mnie do chodzenia od krawężnika do krawężnika....to ..hałas szkolny..po 5 godzinach i dyzurach na holach..aż zakręty w głowie..nasze 3 hole mają otwarte klatki schodowe..na każdym holu po 100 dzieci w przybliżeniu..więc głos się niesie:):):),jest też tak ze nie zawsze słyszymy co dzieci do nas mówią..biedne.. dzieciaki:(:(......Bosiu, czy też miewasz wrażenie że pogoda działą na dzieci?.Pozdrawiam all:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palemko🌻 współczuje . A czego uczysz?? Leje, gradem wali i grzmotami ciska:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak Bosiu trochę mam niekomputerowy nastrój. Podczytuje ale pewnie niedługo mi minie i napisze więcej. A teraz biegnę na pocztę, bo słyszałam, że zdjecia wnusia Takiska doszły. Bosiu ja juz pisałm wczesniej, że Twoja wnusia, to po prostu Bosia w wydaniu mini :) P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"stare\" i nowe dziewczyny. Oglądałam sobie zaległą poczte i cóż widzę - piękne nowe dziecko- wcale nie takie małe bo wygląda na kawał chłopa ten nasz Marcel, piekną dużą Marcelinkę - panna juz wielka., Tylko Piotrusia dawno nie widziałam. No i te ogrody i balkony - bym zazdrościła ale wysyłam Wam swój. I swojego wnusia i synków i zdjęcie z 90 urodzin Taty. U nas tak zimno że dziś od rana wyciągnełam zimową kołdrę. Paniom nauczycielkom życze grzecznych dzieci i mało klasówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko:) nauczanie zintegrowane..:):):)jest to wiek taki akurat.....ale ja nie wyobrażam sobie siebie w innej pracy:):):) mimo wszystko...gdybym miała wybierać .to wybrałabym to samo:):).....ja tę pracę wybrałąm z miłości do dzieciaków..zresztą sama myslałm że nie będę miałą swoich.ale mam:):).czasem mam wrażenie że lepiej dogadać się można z dziećmi niż z ..niektórymi dorosłymi:):0:):):0....hałąs męczy li i jedynie ..po prostu..taka uroda tej pracy...ale inaczej się się ją postrzega na początku drogi.a inaczej .20 lat wcześniej.....kiedyś przyszedł pewien tata , stoczniowiec , porozmawiać o swoim dziecku..trafił na dłuuuga przerwę , obiadową..no i te 300 dzieci:):):) stwierdził że hałas w stoczni jest chyba mniejszy:):):):):):):):) ...nie oddałabym tej pracy za nic , nikomu:):):) mam satysfakcję ogromną......nie materialną.ale tą której nikomu bym nie oddała...mój synek pochrząkuje jak Prosiaczek łaśnie..co w jego języku oznacza ..kocham:):):) dobranocki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranną porą !! Wsać trzeba - kawa i ciasteczka na stole na was czekają . Poczestowałabym pierożkami ale zjedli wszystkie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nadal leje, w domu zimno i jakoś tak najlepiej byłoby nosa z łóżka nie wyjmować. Naszatko tak to jest jak się za dobre pierożki zrobi;) Miłego dnia wszystkim.❤️ Ewa dzięki za fotki, aż miło popatrzeć jaka z Was fajna rodzinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! U nas też zimno...Ale dla mnie zaświeci JEDNAK słoneczko!! MArcel z Olą dzisiaj wracają do domku:):):) Wysprzątałam tak mieszkanie jakby książe Karol miał do mnie przyjechać:D:D:D Wiem co powiecie..DOPIERO sie zacznie..Ja też to wiem..ale jednak się cieszę!! Dusia teraz zaczęła nauke w zerówce..trzeba ją zaprowadzać..Wstaję po szostej rano..Spać idę po 12..ale co tam..ZYCIE i tak jest piekne:):):) Tylko czyje:D:D:D To taki żart.Za godzinę po Nich jadę..juz nie mogę się doczekać!! Wreszcie będzie normalnie.Czsem to mam takie wrażenie że upodabniam sie do kury..Jak mam dzieci pod skrzydłami..to wtedy jest ok:D:D Moj syn juz chodzi do szóstej klasy..Powedzcie kiedy to wszystko sie dzieje?? Ja Go dopiero urodziłam!!!!! Czas nam tak strasznie umyka:( Pewnie tylu ważnych rzeczy nawet nie jestesmy w stanie zauwazyć..No dobra..zmiana nastroju:) Ide sobie teraz zrobic kawkę..zaraz po mnie przyjedzie Kaziczek i jedziemy!!!! No to do później koleżaneczki...albo do jutra( mam nadzieje że będe miała trochę czasu) Miłego dnia..buziaczki..Wielkie..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[:D:D:D:D:D :( :( :( :( :( Humor jak zwykle mam zmienny.Gardlo boli Palemko po pierwszym dniu pracy z dzieciakami.Ale zawsze przechodze kryzys w pierwszych dniach roku szkolnego. Trzymajcie się cieplo i zdrowo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku cieszę sie razem z Wami. To wielkie swieto.Tez przezywalam przyjazd wnuczki do domku.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno narzekałam na upały a dzisiaj w Tatrach śnieg , Dunajec grozi podtopieniami, w mieszkaniach grzeją i ta ostatnia rzecz tylko cieszy:D Witam nowe twarze w poczekalni,może by tak jakąś książeczkę poczytać? okazji sporo : Takis szczęsliwy , bo skompletował rodzinkę :D Bosi, Marmi i Palemka bo znów na pełnych obrotach, a reszta na rozgrzewkę i poprawę humorku. Pozdrawiam wszystkie nieobecne ,zmarznięte , przemoknięte i te na przekór wszystkim szczęsliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po koniaczku dla wszystkich - bo to i na humor i gardełko zachrypniete, na smuteczek i rączki zmarznięte.Pozdrawiam.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ktoś miał wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.Szkoda że mnie w marsjańskim nie szkolili , ale i tak miło witam przybysza z kosmosu.:D Ofeczko ❤️ nie ciesz sie tak z tego grzania. Co będzie jak ci rachunek potem przyslą?? Aspia ❤️ załapię się na koniaczek?? Muszelki makaronowe nadziewane mięskiem są w piekarniku . Czy któraś chce póki moja rodzinka sie nie dorwała?? 🖐️ a co jadają kosmici??:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknął kosmita:O ---nie myślcie że to o was bo by było nieładnie . Tu naprawde była pomarańczka:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Na to wygląda że dzisiaj ja parzę kawkę:):) Maszatko..to podobnie jak ja miałam..Ktoś pomarańczowy się wpisał..Ja go troche obsztorcowałam..bo brakiem kultury sie wykazał. Napisłam..mój wpis był..a pomarańczkę chyba administrator skasował..Smiesznie to wyglądał..bo tak jakbym do WAs.pisala.Potem wyjaśnilam o co chodzioło!!!! Straszna pogoda u nas..zimno..leje..Starsze dzieci juz w szkole..małe jeszcze spią..A ja sobie korzystając z okazji..na chwilke weszłam poczytać. Pozdrawiam cieplutko..i zapraszam na kawkę!! Papapapapapa..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No ja też nigdy nie widziałam jak te pomarańczki harcują, bo jak rano wejdę to już skasowane i dobrze w sumie co nam tu będą śmiecić. Pogoda faktycznie okropnie mokra u mnie leje 2 dzień bez przerwy. Przyda się ciepła kawusia na rozgrzewkę. Miłego dnia wszystkim i słoneczka po tym deszczu. Takisku jak wnusio dał pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Spi.. Dajenku..faktycznie śpi..Jak nakarmiony i suchy..to śpi!! ALe przeciez tak bedzie do czasu..zdaję sobie z tego sprawę!! W nocy też..Ale dzieci Oli ..cala trójka( O matko kochana):D To takie śpioszki..lubią spać:):):) Traz idę na rynekkpo jakieś warzywa..owoce..Pokończyło mi się wszytsko!! A tu tak zimno..leje..paskudna pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miło:) Bosanova..mi tez zawsze gardło na poczatku..po wakacjach albo po jakiejs przerwie..juz tak mamy:) takis..maluszki jak spią to rosna[kwiatek,🌼,🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ A ja nie jestem belfrem, a także we wrześniu głos straciłam ...Byłam dziś u medyka i dał mi jakieś mikstury, po których mam mówić normalnie . U mnie zimno, mokro , wstętnie ... Nam już chyba nikt nie dogodzi :-), gdy upały źle , gdy chłodno - jeszcze gorzej ... Pozdrawiam wszystkie Panie ciepło i serdecznie , cmkasy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luciano Pavarotti............ ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety...:O:O U mnie dziś szalało słoneczko!!! miałam 24 st . Wreszcie mi pranie wyschło. Jutro do pracy . A jak taka pogoda to na lenistwo mi idzie a nie na robotę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://teledyski.onet.pl/0,2632940,0,1,teledyski.html super Foreverku dzięki. No pogoda straszna nadal zimno nadal leje od rana , a ja mam pretekst żeby znów nie wyjść z domu;) Miłego dnia, może kawusi komuś ciepłej z mleczkiem, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A co tu tak cichutko?? Nic sie nie dzieje..a u mnie ..matko kochana..co rusz coś..Nie mam czasu sie nudzić..oj..nie mam..A czasem TAK bym chciała:D:D Moj czas zaczyna sie po 22..kiedy wszyscy juz śpią..Tylko, wtedy ja tez najchętniej bym sie położyła(wstaję bardzo wcześnie)..ale gdzieś tak mnie ciągnie tutaj:):):) Dziewczynki moje kochane..Marcel jest tak spokojnym dzieckiem,że ja nie wiem jak On płacze.W nocy śpi..w dzień też.Jasne..budzi się do karmienia..ale zje i dalej śpi:):) Pewnie..wiem że to sie zmieni..ale póki co..dla naszej przemiany jest to bardzo potrzebne!!! Dusia zachwycona..Damian zdezorientowany:D:D Ale chyba dobrze przyjęli nowego braciszka!! Narazie oznak zazdrości nie ma..ale spodziewamy się że będą..i dlatego opracowjemy strategię jak sobie poradzic z ewentualna zazdrością..która myslimy bedzie nieunikniona!!!! Acha..Damianek włożył do łóżeczka Marcelka swój samochodzik..Bardzo nas tym ujął..bo innym dzieciom raczej(choć zdarza się że daje) nie za chętnie pozwala ruszać swoje zabawki:):) Wczoraj była połóżna..chciała przychodzic kapać..ale stwierdziała że nie ma u nas co robić:D:D:D Popatrzyła n nas i powiedziała..\" Po co??..kwalifikacje są\":D:D:D No dobra..idę sobie lulusiać..Lidka nie lubi jak tak zdrabniam..ale mnie śmieszy to że Ona nie lubi..i dlatego tak napisałam:):):) w każdym razie..DOBRANOC..papapapapapa..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×