Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Takisku a tobie gorące słońca promienie posyłam i zdrówko ...niech juz ten twój dom z bakterii i wirusów sie oczyści ...😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dziś Świętego Walentego , więc dla Was życzenia ślę . Zakochanym - trwałości uczuć , singlom - miłosnych uniesień ... Niech Was niłośc nie opuszcza i niech zawsze będzie bliska . Żyjmy i kochajmy wszystko wokoło, a napewno buzia uśmiechnie się wesoło :-) Dzień świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, Że chcą kochać i kochają! Zdrowia dla cierpiących , radości dla pracujących , czasu dla potrzebujących , dla wszystkich MIŁOŚCI !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Nie mogę Wam przesłać róż kwitnących Tylko moc życzeń gorących. Życzę Wam szczęścia, zdrowia i wiele radości Oraz szczęśliwej długiej miłości Niech los z Waszych oczu nigdy łez nie uroni. Niech życie układa Wam się pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone W dniu Walentynek będzie spełnione!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valentine Tessier i Валентина Терешкова zapraszają na imieninowy wieczór z sercem, winem i twistem w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale tu pustki. Miłego weekendu , buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jeju!Rzeczywiscie pustki tu panuja!Straszne!!! Jak spedzilyscie walentynki??Bo ja mialam zaplanowane wielkie wyjście..Do knajpki,stolik zarezerwowany.A skonczylismy---jak myslicie ??? W domku pilnujac wnuczki,bo dzieci chcialy sie rozerwac...mowie Wam, to Was tez czeka...Nie zgiodzilam sie a i tak zostalam w domku z Marcelka...Dzieci maja takwplyw na swoich starych,,ze nie potrafilam się oprzec.... Ale to samo zycie!!!! Pozdrawiam Was...bardzo ,bardzo serdecznie..jak widac spac nie moge po nocach...Ale moges boie pozwolic bo mam ferie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wymroziło wszystkich:D:D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No najpierw wymroziło, teraz drogę zasypało sniegiem, zostawię termosik jakiejś herbatki z prądem dla zziebniętego wędrowca, może ktoś się tu za mną dokopie do poczekalni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . pozdrawiam i miłego dnia życzę. ( jestem nowa na tym forum , ale mam nadzieje zostac dłuzej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymroziło, zasypało a u nas leje błeeeeeeeeee... Jednak pod parasolem przemknęłam do Was na herbatkę w termosiku.. U nas w weekand hulała grypa żołądkowa. Biedne dzieci wymęczyły się okropnie a mąż tak mi dał popalić, że chyba wolałabym być w pracy... Chory facet w domu to chyba najgorszy kataklizm... :( mało tego, że się xle czuje to jeszcze upierdliwy do potęgi (zasłony zaciągnięte, kompresy na głowie, musi być absolutna cisza..), ale znacie to kochane ze swoich domków więc już Was nie zanudzam. Czasem mam wątpliwości czy oni są z Marsa??? Najważniejsze, ze dziś już lepiej z dziećmi, bo mąż dalej w stanie agonalnym. Witam serdecznie nową panią - napisz coś więcej o sobie, żebyśmy Cię mogły lepiej poznać. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo mocno i idę.....bo obiecałam dzieciom, że bedziemy lepić coś z gliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos cicho i pusto. Wiem cos na temat \"chory mąż w domu\" temperatur 37,2 i juz trzeba sie zacząc zastanawiać czy wzywac pogotowie :) :) :) U mniechyba przesileniezimowo-wiosenne, a właściwei jesienno-wiosenne. Jakis dołek ktos wykopał a ja nieuwazna w niego wpadlam... ale sie wygrzebię. pozdrawiam i życze dobrych humorkwó. Uważajcie i patrzcie pod nogi uważajcie na dolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia ,podaje ci io ręke i ramię.Łap! Wyłaź Z dołów ,dolków i dołeczków :classic_cool: wiśta wio ,ale spróbuj :-D 😘 dla wszystkich NIEOBECNYCH . Amant Spinki zwiał juz , trosze szkoda,ale innym sie przyda. Witaj 39 ,trzymaj sie Ruda,Takisku 🌻 😘 Viki buziaki ,Dziewczyny za chwilke bedzie maj! juz ptaszki spiewaja...jak cudnie dzisiaj u mnie było:-) Dajenku a jak twoje nózki? Bosienko całuski...uciekam ...do faceta w..łózku ..chyba ma juz z 36,9 ;-D :-D :-D !!!Satwaim herbatke orange ,mango i cinnamon ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fakt Ktosiu pusto tu i cicho, czasem ktoś ukradkiem przemknie, kawę albo herbatkę na stole postawi i znów znika. Świeżej krwi nam trzeba. Ruda, Biuralistko i 39 proszę się nie lenić i za pracę się brać. :) Na poprawę humoru - hit ostatnich dni. ;) Jozin z Bazin - http://pl.youtube.com/watch?v=nzdrhOJ0DrA Donald marzy - http://pawelooss.wrzuta.pl/film/bUQvhAlMCy/ Buziaki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyja to wina że pusto? Załozycielka gdzies bokami przemyka więc my bierzemy przykład z niej..... ale wiosna tuż tuż , topic zacznie bujać jak młoda trawa , a na młodej trawce to i Tygrys chętnie pobryka . Witam wszystkie nowe,świeża krew się przyda:D:D Bosi jak twoja silna wola? My też nowych sił nabierzemy i nowych chęci do życia. A propos naszych mocno cierpiących panów -nieraz kusi mnie żeby przy okazji biegania z herbatką , tabletką , chusteczką mimochodem nadmienić jaka to eutanazja jest fajna:D:D takie praktyczne rozwiązanie skracające te straszne męki. Ciekawe czy nastąpiłby wtedy cud ozdrowienia czy rozwód:D:D Nie dajmy się choróbskom, pozdrawiam wszystkie ,wszyściutkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobitki!!! Tak, eutanazja to byłoby jakies rozwiązanie...ale ja znalazłam inne całkiem dobre wyjście... Wczoraj mój luby zwlókł się z łoża bleści ostentacyjnie trzymając się za głowę, na co ja stwierdzając że mu się poprawiło na cały dzień zwiałam z domu....bo jeszcze jeden dzień z kompresami, tabletkami i termometrem i na pewno wylądowałabym w dołku, jak nic. Poszłam do fryzjera, do kosmetyczki zrobić sobie hennę, na fitness i do solarium. Wieczorem umówiłam się z koleżanką w Rynku. Poszłyśmy do fajnej kawiarenki na kawkę i ploty...Nic tak nie poprawi humoru kobiecie, jak druga kobieta :) Wieczorem wróciłam na rodziny łono zrelaksowana, zarumieniona z nową fryzurą... a ukochany???? tak mu dzieci dały w kość, że wziął je na łyżwy, cóż dziś leczy zakwasy :) ha, ha, ha faceci!!!!!!! puch marny!!!! I niby my to słaba płeć???? Dziewczyny omijajcie dołki szerokim łukiem i może małe co nieco na wiosenne smuteczki - jakiś ciuszek albo fryzurka?? Ja sobie kupiłam odlotową, zieloną torebkę, nie było nikogo kto by się nie obejrzał :) Pozdrawiam Was serdecznie, nie dajcie się ani mężom, ani mikrobom. Chcociaż może znak równości pomiędzy dwoma pojeciami byłby bardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was też tak piź....???!!! U mnie jak na Uralu. Pomóc to może jedynie w przegonieniu kurzy z domu - jak sie okno otworzy. Córcia od tygodnia opowiadała jaki to obiad przygotuje , a na razie tylko jakieś nieśmiałe zapachy dochodzą moich nozdrzy.. Dopiero do pikarnika wstawiła.... Ech, skończy się na gorącym czaju...:D miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ruda posluchałam sie Twojej rady i wyruszyłam na zakupy..... i wrociłam z wisielczym humorkiem, bo nic, ale zupelnie nic nie kupilam. Poraz kolejny okazało sie, ze niestety osoby o mojej figurze, to albo na ścisłą diete, albo moga nabyc ciuszki fasonu babcinego i kolorów, które w latach 70-tych świętowały swoje triumfy. I tym sposobem zamiast poprawić sobie humor osiągnęłam odwortny skutek. Byłam też u fryzjera i dziecię moje juz od drzwi zadało pytanie - \"mamus czemu masz taka męska fryzurkę...?\" Porazka w kazdym calu. W związku z powyższym. z powodu wielu prób samodzielnego poprawienia humorku, któe zakończyły się niepowodzeniem, zwracam sie z uprzejma prośba o przeslanie mi dobrych fluidów droga elektroniczną. Z poważaniem\" KTOSIA PS. na dokładkę jest mecz siatkówki więc mąż jest nieosiągalny i popsuła sie lamka przy komputerze, a tu wokoło szarówka wielka i ja pisac musze po\"omacku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miały byc smutne minki :( :( :( jak mój humorek A może to prorocza pomyłka... Pisze i pisze a serwer nie chce mnie puścić, bo pokazuje że jest jakiś błąd i moge spróbowac później ... oj nie wiem co się dziś dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu posyłam ci pozytwne wibracje..dobra energie i co tam ci sie przyda. Problem mamy ten sam.Kazde twoje słowo jest prawdą.Nienawidze zakupów ,a ciuchy..ech...pokupiłam troche na zgniłym zachodzie .Tam 50tka to ok rozmiar. Ale z 40na 50 to jest szok w 4lata co? Jaki z tego wniosek . Albo sie odchudzic,albo po prostu zejśc z oczu, albo sie polubic .Ale z taką wagą o sympatii do siebie trudno mówic.Musimy sie odchudzic.Ja juz latam i czytam o Meridzie ale pierunsko droga ,a inne nie wiadomo jak kupic,bo sie aptekarze wzieli za konkurencje.W internecie -SZKODLIWE ,w aptece to samo -NIE.Cud po polsku...Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanego ciałka nigdy za wiele, zresztą co dobre dla fikuśnych nastolatek to niekoniecznie dla nas........ poważnych dwudzietokilkuuu.... latek:D. Mi najlepiej wychodzi odchudzanie dwoma metodami ;jedna to jeden posiłek dziennie:D:D a druga to \"od jutra\" obie jednakowo skuteczne. Ale co tam ,...wiosna idzie , dłuuuugie spacery i chęć do życia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ewelina tak bywa, że różne cudowne leki kupione na bazarze lub w necie mogą być bardzo szkodliwe. Nigdy nie wiesz, co tak naprawdę Ci sprzedadzą. Nie ryzykuj, szkoda zdrowia, zamiast wymarzonej figury, wpędzisz się w gorsze kłopoty.👄 - Viki właśnie obejrzałam filmik \"Niewiarygodnie sprawni\"...jestem pod wrażeniem. Super chłopaki. :) - Ktosia ja sie pytam, czegoś Ty znowu do dołka wlazła...łap,rzucam linę....no już, wychodź, bo wiosnę przegapisz.🌻 Przesyłam wszystkim swój promienny uśmiech :D :D :D... przecie jesteśmy damy i smutkom się nie poddamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Spinki ,masz racje ,jesteśmy damy , smutkom sie nie damy ,od jutra nie podjadamy...jemy raz dziennie.Jak zaczniemy rano to skonczymy wieczorem😭 ,bedziemy chodzic na spacerki :classic_cool: no i ogólnie WIOSNA.No i posyłam wam zyczenia tak pieknej pogody jaka dzis była na moim niebie,a dla zdrowotności jaką herbatke np. truskaweczke z poziomeczka ,albo słodka wisienke...nie gasze światełka ..jeszcze kto bedzie chciał zajrzec jeszcze i sie rozbije...po ciemku. :-D :-D :-D Bosienko pozdrawiam , Ksymciu kochana a co u Ciebie i dzieci? Zapomniałas o ciotkach klotkach? No i Tygrysek ,mi cała reszta wielce nieobecnych by moze liste podpisała, widze ze moj huncwot zbójnicki juz sie podopisał .JO jaki trunek na jutro proponujesz? z poniedzalku? hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOOOOOO!!!!!!! Gdzie się wszyscy podziali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dajen, pewnie to koniec poczekalni. Powtórzę za Anią Jantar... Nic Nie Może Wiecznie Trwa Samo życie. Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza klasa zacznie szybciej chodzic i sie dziewczyny moze znowu odnajda TUTAJ Spinakerku :-D .No sama powiedz ,gdzie takiego amanta jak twój pożyczyc? I jeszcze trzeba czekac zeby wysiadł tu gdzie trzeba :-D .Bardzo prosze wyjśc z cienia i sie podpisac na liście ;-) , o foto nie prosimy . Na wabia stawiam aromatyczne herbatki erly grey, niech bedzie i malinowa i jabłko z cynamonem , Bosienko dla ciebie z zapachem jaśminu..,no zielona niech bedzie.No co 😭 ,nie smakuja herbatki ?😭 a moze jednak ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Rzeczywiscie portal NK,robi furore..jestem na nim juz od pazdziernika...Odnalazlam wiele osob,o ktorych tak naprawde zapomnialam. Dziewczynki dzieki za poczte,fajne rzeczy mi przsylacie.. Pozrawiam Was....Cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×