Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Takisku❤️ biednaś ty kobito . Nie dośc , że masz w domu przedszkole , to i wieczny lazaret . 🖐️ ci podaję . Jak ci będzie cięzko , to ją złap. Najgorsze , że jak dzieci choruja, to czujemy sie takie bezradne. :(:( U mnie leje . wyjśc się nie chce.. sprzątam od rana. Przede mną prasowanie.Czyli standard. Kiedyś marzyłam o życiu pełnym przygód. Obecnie jestem szcześliwa jak nic sie nie dzieje:)Oby zdążyć wypić gorącą herbatę i poczytać , zanim życie znów sobie o mnie przypomni...... miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pogoda za oknem nasraja nas niestety depresyjnie. Dlatego musimy się trzymać i znajdywac dobre strony nawet najmniejszych rzeczy. Przesyłam Wam fluidy dobrego humoru i wirtualne promienie słońca, bo one porpawiaj humor. U mnie tez niestety lej- szaro, ciemno i ponuro. Zdrówka życzę wszytkim potrzebującym i humorku -DOBREGO :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziekuję Naszatko..złapałam..i zatrzymam (na wypadek gdybym potrzebowała)..jeśli pozwolisz:):) Danonek juz całkiem dobrze:):) Nawet nie wiecie jak mi lekko na sercu..NIENAWIDZE ..jak dzieci są chore..Ze zdrowymi trudno wytrzymać..a co dopiero z chorymi:D:D Ale nie jest źle..a przynajmniej nie mam zamiaru narzekać..Byleby zdrowe były!!!! Mnie tez już przeziębienie mija..myślę że co \"złe\" już za mną..czego i Wam życzę z całego serca!!!!!!!! Pozdrawiam..całuję..Miłej niedzieli]usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słoneczko za oknem , więc chyba skuszę się na spacerek. Wczoram byłam na imprezce. Spotkanie szkolne. Ale ze my tak częściej ,więc nie musimy się szukać po wirtualnych klasach.... Oczywiscie moje dzieciaki skorzystały że starych nie było i do 2-iej grasowały po necie.Pewnie dziś będą nieprzytomne. Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeznik miał syna, mało rozgarniętego, ale jedynego więc chciał mu przekazac dorobek zycia. Prowadzi go do fabryki i mówi: - Zobacz, synu. Tu jest maszyna. Wkładasz do niej barana, wychodzi parówka, kapujesz ? - Nie.- No, co tu do nierozumienia, baran, maszyna, parówka - kapujesz?- Nie.- Patrz tutaj : tu wkładasz barana. Chodz na drugą stronę, widzisz,wychodzi parówka. Kumasz ?- Nie. Tato, a jest taka maszyna, gdzie wkłada się parówke a wychodzi baran?- Tak, twoja matka! Pozdrawiam deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dajenku..dla mnie bomba..:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dzisiejszy dzień jest do..nie będę się wyrażać..ale wiecie co mam na mysli!! No co za pogoda..W nocy w ogóle nie mogłam spać.. Pociesza mnie tylko fakt..że coraz bliżej do wiosny i lata (choć za latem nie przepadam)..i ta pogoda się w jakimś stopniu unormuje!! Dzieciaczki już zdrowe,jak pisałam..rozrabiają jakby chciały nadrobić stracony podczas choroby czas:D:D Pozdrawiam..Was..i całuję 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zdrowia Wam wszystkim zycze,bo widze,ze zaczynacie sie rozkladac.Nie dajemy sie zadnym chorobskom.Nie!!!!! I dla waszych dzieciaczkow.A szczgolnie dla dzieci Ksymci i wnusia Takiska ❤️ U mnie wszystko oky.Lezalam jak betka,bo chora bylam na grypsko.Ale juz dobrze.Calusy dla Was. Pozdrawiam serdecznie. Na oslode super klip.I do posluchania.👄 http://pl.youtube.com/watch?v=_KKog1sqSQU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bladym switem ,Na stole stawiam kawusie pachnaca i dzbanek herbaty malinka z truskaweczką i poziomeczka ,a w drugim wisienke .Odrobina lata nam pomoze zebrac sie w garsc i powiedziec ze juz za chwilke maj:),Miłego dnia🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I ja dołączam do kawusi. Stawiam jeszcze ciasteczka,dla tych,którzy lubia.... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę miłego weekendu, chociaż pogoda znów niezbyt ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Myslę,ze dziewczyny przeniosly sie na Nasza Klase. Ale nie zapominajcie o poczekalni.Prosze. Czesc Ewelinko i Dajenku.Widze,ze pilnujecie ogniska domowego ,no prawie domowego... A we Wroclawiu cudna sloneczna pogoda.Słoneczko świeci az zyć sie chce.Calusy dla was. :classic_cool: 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pogoda dzis u mnie okropna - deszcze, wiatr, buuu.. Bosiu mysisz, że nasze poczekalniane koleżanki wspominaja swoje szkolne lata. Ja też tam zaglądam, ale czasami. Myślę, że przyczyną pustek w Poczeklani jest albo brak czasu albo nastrój bylejakości przez ten brak słońca. W moim przypadku to jedno i drugie - zupełnie NIC mi się nie chce, no nie cos mi sie chce - ciągle spać - musze zrobic wyniki, bo może znów Pani Anemi przyczepiła sie do mnie :) :) :) Pozdrawiam słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Faktycznie wichury wpływają na mnie depresyjnie. Nie tyle żeby sobie życie utrudniać , ale robić to mi się za nic nie chce. Nawet jak mam kompa włączyć to brrrr....:) Ale dziś słonko wstało . Mimo ze mróz ścisnął , to miło się na duszy zrobiło. Czy któras ma w domu rybki?? Postanowiłam sprezentowac córci na imieniny... Ale jakie?????Co tam wsadzić oprócz rybek?? Więcej małych czy mniej większych??Rety!!! Nigdy nie miałam nic w wodzie. Nawet kwiaty potrafię zniszczyć :( miłego dnia 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak tu cicho. Naszat - mpoja córcia ma rybke sztuk 1 - kiedys miala więcej ale niestety ostała sie tylko jedna. Na poczatku było fajnie, a potem w miare upływu czasu powszedniało jej akwarium i teraz niestety z wielka niechęcia wykonuje niezbędne czynności związane z wymiana wody. W zalezności od wielkości akwarium mozna dołożyc rosliniki - najlepiej żywe (choć nie zawsze sie przyjmują), oczywiście termometr, filtr wody, żwirek lub większe kamyki (latwiejsze w czyszczeniu) Pozdrawiam wszystkich wirtualnie - nawet tych co nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam Mam nadzieje, że nieobecnośc w poczeklani jest podyktowana właśnie dobrym zdrowiem. Coż słychac u was ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natknęłam się na ten topik całkiem przypadkowo, poczytałam Wasze posty i ciepło mi sie jakoś zrobiło w ten styczniowy, mglisty dzień. No cóż też mi tych dobrych fluidów potrzeba jak słońca, a tego u Was dostatek. Więc jesli myślicie ze i dla mnie wystarczy.....zadowolę się garstką dobrego słowa przyprawioną nutką optymizmu....to dołączę się do Was. W kwietniu skończę 42 lata, jestem mamą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jedna z moich córek w maju wyjdzie za mąż a druga jest w przedszkolu ma prawie 5 lat, mam też dwóch synów :) pozdrawiam Was bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ktosiu liczę sie ze słomianym zapałem córci - ale mnie też się podobają , wiec zaryzykuję . Dziś sprawdziłam - osprzęt 150-200zł.:( ale co tam - stara się dziewcze w szkole . Witam nową koleżankę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien dobry stawiam pachnaca kawusie i dzbanek herbatki /może w termosiku,zeby nie ostygła?:-D :-D:-D. ruda witam serdecznie i zapraszam na herbatke .🌻 Rozbieznosc w rocznikach to u ciebie..no rozmachem bym powiedziała ,i jaka wygoda!:classic_cool: Jedno dziecko w domu ..a drugie dla siebie.Nigdy pusto w nim nie bedzie .Super. Zapraszam .Zapraszam inne koleżanki do podpisania listy!Co jest? skoro wiecie ,ze Nasza klasa chodzi w dzien jak cięzko poturbowana , to prosze wstac o 6,20 i w kilka minut wszystko chodzi:-D ,:-D ;--D . No i chciałabym zapytac gdzie zdjecie odnowionej z kg.Bosi?Gdzie Piotrus ?Ksymciu... No .To obie pogadałam.A teraz lece...do łazienki i do pracki :-D i prosze sie tak nie pchac do podpisywania listy.Link nie chce mi nic otworzyc.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja to chyba za Rudą tu przydreptałam, hihihi- cóż za zbieg okoliczności. Kurde, tylko dlaczego POCZEKALNIA????-jakos tak mi sie źle skojarzyło... Jako nowa- to kilka słów o samej sobie. Natura niespokojna, zbuntowana i uparta lecz z humorkiem podchodzę do życia. Matka Polka-o tak,tak, przez duże \"P\" Całe 3 córy w tym jedna najmłodsza 5-latka, podobnie jak u Rudej. Zatem cosik nas łączy, cieszę się, że nie tylko to. Wdroże się w Was troszeczkę czytając Wasze wcześniejsze posty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja podpisuję tylko listę obecności, bo lecę do lakarza. Strasznie zdenerwowana jestem. Buziaczki i witam nową koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! No przede wszystkim witam cieplutko nowe koleżanki..Fajnie że do nas dołączycie.Potrzeba nam \"świeżej krwi\":D:D Dla Was🌼 Moja córcia dzisiaj wraca..i dobrze..bo zmęczoną juz jestem:):) Ja nie wiem..piszą \"że tam gdzie dom pełen dzieci..diabeł traci swą moc\"..To u mnie chyba odwrotnie...nabywa tej mocy:D:D Skąd dzieci maja tyle energii i dlaczego ta energia nasila między 19-21?? Wtedy kiedy ja marzę tylko o spokoju..oni zaczynają żyć..i to żyć pełną parą:D:D Pozdrawiam ..i WIEKIE buziaczki przesyłam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×