Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witajcie🌼 Dziewczynki..Marelek jest w szpitalu:(:(:( Ma zapalenie płuc.,..reszta dzieci tez chora..na antybiotykach!! Nie mam czasu pisać..ale duchowo jestem z Wami..Pozdrawiam..i całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, przykre, że akurat to Maleństwo dopadło takie choróbsko , no i pozostałe dzieciaki także ... Podobno panuje wirus zapalenia płuc wśród dzieci, którego nie można wykryć przes osłuch, dopiero przez prześwietlenie , ale napewno wszystko dobrze się ułoży i będą dzieciaki zdrowe niedługo jak rybki. Życzę Ci dużo siłu do walki z przeciwnościami losu, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku ,😘 ,🌻 dla Ciebie, a bardzo uprzejmie prosze, przy tych dogladaniach dzieci ,nie zapominaj o sobie same.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Takisek.Musi cierpiec z powodu tych paskudnych choró swoich wnusiąt. Jestem z Toba Basiu.Będzie dobrze.Dbaj o siebie. Pozdrawiam Wszystkie Panie i panienki:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witajcie Marcelek jutro wychodzi ze szpitala.Był pięć dni..ale się cieszę:):):) Juz wszystko dobrze:):) Reszta dzieic też zdrowieje..tylko mnie teraz zaraziły:D:D ale dam radę..Jak wszytstko bedzie dobrze z Nimi..to ze mna na bank też:):) Pozdrawiam..całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny ten Takisek. Życzę zdrówka i dzieciakom i Tobie. No i wszyscy trzymajmy się zdrowo, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny ten Takisek. Życzę zdrówka i dzieciakom i Tobie. No i wszyscy trzymajmy się zdrowo, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dalej nawala gardło czy raczej krtań. Na szczęście teraz, w czasie ferii, trochę odpocznie. Ktoś tu wspomniał o Naszej Klasie - jest ok:-) Karnawał taki krótki w tym roku, mam straszną ochotę potańczyć a tu raczej się na tańce nie zanosi. No trudno;-) Pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! a ja dzisiaj w pracy , nareszcie!!! bo już doczekac sie nie mogłam. Piotrus tez sie rozchorowal i siedziałam z nim w domku aż od nowego roku na zwolnieniu. Ale dzisiaj juz babcia do niego przyjechała i ja wracam do normalności. Muszę jednak podłaczyć internet w domu bo nie mam z Wami za bardzo kontaktu. U nas nic nowego tzn.dalej sami ale za to coraz bardziej szczęsliwy. Wiecie Piotrus jutro kończy roczek!!! Jeszcze nie chodzi sam tylko nadal na czworaka wszędzie włazi. mam troche nowych fotek to poprzesyłam. Pozdrawiam Was cieplutko i milutko, buziaki przesyłam i duzo zdrowia zyczę szczególnie dla Takiska, papapappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ten czas leci - niedawno przesyłałas nam zdjęcia Siebie z brzuszkiem, a tu juz roczek prawie minął jak Piotruś jest już \"z nami\". Ciesze się, ze mimo Twoich kłopotów jesteście coraz bardziej szczęsliwi - tak trzymaj. takisku, marMi zdrowia Wam życzę, duzo zdrowia. Pozdrwaiam wszystkich pisząco-czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie tez buziaki dla Piotrulki.Niedlugo roczek mu stuknie.Kawaler z niego.Widzisz Ksymciu,mimo tych wszystkich przeciwnosci,jeste szczęśliwa.Oby zdrowie Wam dopisywalo. Wszystkim zyczę zdrowka najlepszego.A Marmusi,zeby krtań doszla do siebie.I Takisek ,zeby nam wyzdrowiakl i Basi wnuczki. Pozdrawiam wraz z powiewem zdrowotnosci. ❤️ 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Piotrusia 🌻❤️🌻❤️ wszystkiego najlepszego!!Zdrowia( wypitego z mlekiem matki ) oraz dobrego humoru ( Ksymciu , dołóż mu do mleka ) . Takis ❤️ dla Marcelka - niech chłopina zdrowieje. Opędziłam się od papierzysk w robocie . MM syna zawiózł do lekarza , bo charle jak stary gruźlik..Zaraz biegnę do pracy.., potem z córką do kina.., jakieś zakupy..sprzątanie , pranie, gotowanie ( co na obiad???!!!!! ) . Jejciu !!! a tak się chciałam kiedyś wyrwac z domu!!!-bo nikt mi nie będzie mówił co mam robić , czasu wolnego będę mieć do woli :O:O Bosia 🌻 - na bezsenność cierpisz ?? O takiej porze przy kompie!! Następnym razem daj znac to sobie piwko lub inne ziółko strzelimy w duecie :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszko bardzo dziekuje za zycenia 🌼 Wiem,ze jeszcze wcześnie ale co tam , nam przecież w poczekalni wszystko mozna. Szampan czeka ....zapraszam!!!!!! Oczywiscie goraco kawa i ciasteczka także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ktosia \"nasze\" poczekalniane dzieci uzmysławiają nam (a może tylko mnie) w jakim tempie się starzejemy. ;) - Ksymciu sto lat dla Piotrusia 👄 wychylam wirtualny kieliszek szampana za jego i Twoje zdrowie.\\_/ - Takisku, Tobie i wnukom dużo zdrówka.👄🌻 Pójdę za przykładem Ktosi - pozdrawiam wszystkich pisząco-czytających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się bardzo natrudził ;) 10 Przykazań dla żony. 1. Jam jest Twój mąż , który cię wywiódł z panieńskiej niewoli, z domu zgryzoty i cierpień 2. Nie wymawiaj imienia swego męża ordynarnie a mów je zawsze pieszczotliwie ze słodyczą w głosie 3. Czcij matkę i ojca , albowiem oni Cię tym kochanym mężem obdarzyli 4. Nie podbieraj pieniędzy z kieszeni swego męża kiedy późną nocą wraca zmęczony, nie filtruj jego komórki 5. Nie mów fałszywego świadectwa , jakoby twój mąż szwędał się po kawiarniach, barach - pił wódkę, grał w karty choćby nawet tak było 6. Nie zabijaj w sobie miłości do męża a wręcz przeciwnie pielęgnuj ją w sobie i rozniecaj 7. Nie podbieraj cudzych mężów , choćby byli lepszymi od twego 8. Nie pożądaj niczego co by było obciążeniem portfela męża twego 9. Nie zdradzaj męża 10.Nie pożądaj jego więcej niż raz na tydzień , gdyż są jeszcze inne kobiety , które mężów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W imieniu Piotrusia bardzo dziekuje za życzenia. Mo mały mężczyzna był wczoraj tak zachwycony , zmęczony i szczęsliwy,ze z tego wszystkiego przespal cała noc jak aniołek. Pozdrawiam i miłego dzionka ❤️ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ksymciu..z okazji Roczku Twojego dziecka ..życzymy Mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,a Tobie odkrywania nowych uroków wspólnego życia!!!!!!!!!! Dla Piotrusia..wielkiej miłości Mamy i brata..Ciocie z poczekalni całują go wirtualnie MOCNO👄👄👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Marcelek juz w Niemczech.W środę wyszli ze szpitala..a dzisiaj rano wylecieli do Niemiec.Lekarka wyraziła zgodę.Zresztą jest całkiem zdrów..Martwię się,a;lle córka już dzwoniła że wszystko w porządku.Reszta dzieci też już zdrowa..i ja też powoli dochodze do siebie:) Pozdrawiam..całuiję..👄 P.S..Wysłałam Wam fajną pocztę::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszego, topikowego dzieciaczka ,wszystkie ciotki życza: wszystkiego co najlepsze, radości i słoneczka i szczescia dla Piotrusia i starszego braciszka ,ale i dla Ciebie Ksymciu kochana.To tyle.No i stawiam torcik, szampana , no wogóle caluje wsa mocno. Takisku kochany , trzym sie dzielnie.Ofka niech tupnie noga a Tygrysek pobryka,no SPinki pożycz amanta, wysiadł znowu ,nie tam gdzie chciał ,a bardzo potrzeba mi odpoczynku ,bardzo:-( ... No stawiam dla naszatki, ewci, i was wszystkich ,JO???, forevcia??? pyszna herbatke mango ,orange i cinnamon :classic_cool:, no i moze poziomke i truskaweczke ....Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu życ spokojnie:( Damianek mi wymiotuje juz ze dwie godziny..Teraz na chwilkę zasnął..ale jest taki blady.Chyba będe musiała wezwać pogotowie..Zycie mnie nie oszczędza..tylko pytam...DLACZEGO??:(:(:( Musze iść..to są smutne sprawy..a nie chce Wam tu smucić!! Dobranoc..Spokojnych snów..całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Takisku, ewelinko dziekuje , dziekuje, dziekuje 👄 A u mnie jak u Takiska...dzisiaj w nocy Mateusz zaczał biegac po domu, krzyczeć, przed czymś uciekać, niemogłam go utrzymać- miał taka temp imajaczył, potem takze wymiotował- no przestraszył mnie okropnie. Rano poszlismy do przychodni i okazało się , że złapał jakiegoś wirusa. Teraz spi smacznie. pozdrawiam Was cieplutko i zdrowiutko,papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Piękne Poczekalniane Damy!!! Wreszcie jestem w Nowym Roku! Po sprawozdaniach, liczbach i innych tym podobnych, nikomu nie potrzebnych bzdetach, oddycham sobie \"łykendowo\". Życzę samego dobra, zdrówka i uśmiechu. Żeby Wam dobrze się działo... Nalewkę sosnową Wam wysyłam (pozostałości z choinki) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo dzieki za nalewkę - weekend to mozna sobie posmakowac. Takisku - trzymam kciuki i wierze, że będzie dobrze - musi byc dobrze. Pozdraiwam wszystkich - mamy weekend więc oddychajmy pelna piersia, aby nałapac odpoczynku na cały tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuje za troskę..już jest dobrze..to tylko.albo aż grypa jelitowa. Damiankowi już przechodzi( nie wymiotuje)..Co prawda gorączkę dzisiaj miał..ale jżz jest naprawdę dobrze. Przepraszam za tą chwilke słabości..Wiem że ludzie maja DUZO większe problemy..moje to nic w porównaniu...Ale czasem i nam mniej \"obciążonym\" trudno znieść niektóre zdarzenia!!Byłam u lekarza..i wszystkow porządku:):):) Pozdrawiam..całuję (OCZYWIśCIE)...i do jutra👄👄👄 PS..Ksymciu..będzie dobrze..NO bo jak ma być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×