Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość kaskas
Mam 37 lat. Przez całe życie miałam miesiączki 5 dniowe. Od 4 miesięcy trwają 6 - 7 dni. Wyczytałam w internecie, że około 40 tki miesiączki wydłużają się lub skracają i jest to normalne. U ginekologa byłam w listopadzie i wszystko było ok... Jak jest z Wami? Zauważyłyście jakieś zmiany w tym wieku? A moze mogą byc inne przyczyny np niedobor zelaza itp? Z gory dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień, i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!❤️ dla naszej kochanej Marmi najlepsze życzenia w dniu jej imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień, i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!❤️ dla naszej kochanej Marmi najlepsze życzenia w dniu jej imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sto lat, sto lat niech Lidka żyje nam. :) http://www.goscinneprogi.republika.pl/images/skwiat173.gif Nareszcie odnalazły się nasze Ewy. :) Kaskas chciałbym Ci pomóc, ale zapomniałam już, co to jest miesiączka. :) Jednak z własnego doświadczenia wiem, że nie powinno się bagatelizować, żadnego odstępstwa od normy. Chcesz się pozbyć wątpliwości, idź do innego lekarza, zrób np.USG, sprawdź poziom hormonów... lepiej zrobić za dużo, niż .... Życzę zdrowia. Cmokasy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solenizantce życze wszystkiego najlepszego!!!Oby humorek dopisywał... Pewnie udało jej się zrobić lekką imprezkę - kto by dzis jadł??? Choć ja delicje zawsze..:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Lidki najserdeczniejsze życzenia - zdrowia i takich dobrych uśmiechnietych dni o smaku malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskas
dzieki Spinaker wybieram sie w przyszlym tygodniu wszyscy mowia ze to poczatki menopauzy i myslalam ze cos na ten temat mi powiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo dziękuję za wszystkie życzenia:-) Jesteście niesamowite że tak pamiętacie, chociaż ja ostatnio jakaś zagoniona i zakręcona, rzadko się tu udzielam. Jeszcze raz dziękuję:-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskas
Bylam u gina Wszystko ok Powiedzial ze w moim wieku moze sie juz wszystko zmieniac i stad dluzsze miesiaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marminku!Najserdeczniej jak tylko potrafę..Zycze duzo zdroweczka,milości i sloneczka na twarzy..Pociechy z syneczka .... i wiele cierpliwosci do tych szalonych istot...,ktore musisz codziennie znosić... Zebys częściej zaglądala do nas...Piosenka-\"Bo tutaj jest jak jest,po prostu.........\" specjalnie dla Ciebie... http://pl.youtube.com/watch?v=v3lxrlOKN34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie melduję!:) Byłam dziś na kursie robienia bizuterii. Co prawda nigdy nie dorównam Dajen , ale spróbować warto . Sama zrobiłam bransoletkę - tym bardziej doceniam prace mistrzyni:D Słoneczko dziś grzeje aż miło! Ale uwaga z wygogolaniem- po wczorajszym balkonowaniu na słoneczku moje korzoneczki znowu krzyczą . Jednak to tylko kwiecień:( Na obiad dzis przegląd lodówki - zrobiłam naleśniki , przełożyłam je resztkami pieczarek na ostro , pomidorem i śerem , zalałam keczupem i zapiekłam . Całkiem dobre jedzonko - dzieciaki wszamały wszystko. :) Miłego dnia 🖐️ Pamietajcie że to 1 IV i nie dajcie sobie ciemnoty wcisnąć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam..Podpisuję listę obecności..Oj..frekwencja słabiutka:) Dziewczynki..mam do WAs prośbę..Czy macie może zdjęcia mojego Marcelka. Waszych zdjęć też nie mam..ZADNYCH nie mam:( Przyślijcie mi na pocztę..PROSZE!!!!!! U mnie wszystko w porządku..dzieci zdrowe..rosną..Marcel już w chodziku sobie zasuwa:) Stojące kwiatki które mam..już nie są takie piękne..trochę listków im ubyło:) Pozdrawiam Was cieplutko..całuski i uściski przesyłam..👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podpisuję listę - pozdrawiam. Takisku, to Marcel taki ogrodnik ???? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona. Żona mówi: -No weź, puść mnie na chwile, teraz ja sobie posurfuję po internecie... A mąż na to: -No kurwa mać, czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środku lata facet wybrał się z żoną do ZOO. Ona bardzo atrakcyjna: makijaż, różowa sukienka spięta paskiem, pończochy samonośne. Gdy szli pomiędzy klatkami małp, goryl na jej widok oszalał - zaczął skakać na kraty, chrząkać, zawisać na jednej ręce. Widać było, że jest mocno podniecony. Facet zauważywszy podniecenie małpy, zaproponował żonie, żeby podrażnić go jeszcze bardziej i zaczął podsuwać jej pomysły: - Obliż usta, zakręć tyłeczkiem... Żona wykonywała jego instrukcje, a goryl zaczął wydawać takie dźwięki, że chyba obudziłby martwego. - Rozepnij pasek - facet mówi do żony... - ona rozpina, a goryl na ten widok próbuje rozgiąć kraty, aby wyjść z klatki. - Teraz podciągnij sukienkę nad pończochy - mówi facet, żona podciąga sukienkę, a goryl szaleje aż piana leci mu z pyska. W tym momencie facet łapie żonę za włosy, otwiera drzwi klatki, wrzuca ją do środka, zatrzaskuje za nią drzwi i mówi: - A teraz mu się wytłumacz, że cię boli głowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dajenku i Naszatko..cóż powiedzieć..tylko :D:D:D:D:D:D:D!! Ktosiu..z Marcelka to taki mały urwisek rośnie: Spaceruje już w chodziku po całym mieszkaniu..pyszną zabawę mamy z Niego:):) Dziewczynki..pozdrowionka..Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popołudnie. Wiosna- cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosan, wiosna w koło rozkwitły bzy... Szukamy wiosny, że nie ma nas w poczekalni??? Zajrzyjcie choć wieczorkiem, bo pusto tu bez nas... Zapraszam na popołudniową kawkę z mała lamka koniaczku lub likirku kawowego (pycha). Ojej znów mam ogromny apetyt na słodycze. Nie jadął przez cały Wielki Post to teraz mój organizm domaga sie SŁODKOŚCI i nie moge mu odmówić POMOCY co zrobić, żeby nie jeśc ciągle coś słodkiego, przecież idzie lato i kostiumy koapielkowe i te rzeczy, a ja znó pędę pączkowa nie tylko z powodu :kochania\" pączków ale też z powodu ogromnego podobieństwa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ,dołaczam sie do życzeń dla MarMi , witam nowe koleżanki, i zmykam 😘, zostawiam na stole dzbanek herbatki pachnącej wanilią drugi jaśminem ..a trzeci z zapachem poziomek ...Miłego weekendu.Ewciu , powrót syna,to naprawde jedna z lepszych rzeczy,która mi sie również przytrafiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Bioptron
Zapraszam na moje strony: www.bioptron.hg.pl oraz bioptron.net.pl wszystkie panie pragnące poprawić swoją cerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaspałam . Słońce świeci już na dobre.Pranie czeka na wywieszenie . Mam dużo zajęc zaplanowanych , ale że są mocno rozstrzelone jakością i miejscem to nie wiem czy się wyrobię . Wczorajsze spacerki wcale nie postawiły mnie na nogi . Dalej czuję sie jak wymiętolona- czyżby wynik nadchodzącej wiosny?? A w ogrodzie tyle do zrobienia... Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwicień plecien bo przeplata troche zimy troche lata Oj dzisiaj sprawdziło się to przyslowie, w niektórych rejonach az za bardzo. U mnie tylko zimny wiatr i deszcz buuu ... nie zima tylko późna jesien. Pozdrawiam i życze słoneczka w duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście????? hallooo hallooo cicho wszędzie ciemno wszędzie co tu będzie, kto tu będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło. - Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować! Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka. - Wróciłam do domu i mówię: \"John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję\". Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia - widzę... gotuje jajko. Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka. - Wróciłam do domu i mówię: \"Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję\". Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia - widzę... pierze majtki. Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka. - Wróciłam do domu i mówię: \"Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję\". Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzatam , córcia gotuje , a robota nadal nie znika niestety..:( czy któras może mi pożyczyć swoją czarodziejską różdżkę ??? Dzis bawiłam sie w "disc jokeja" - przegrywałam stare tasmy na kompa . Boziu... co za melodie...:D Od razu odmłodniałam - oczywiście do momentu przejscia koło lustra , ale to drobiazg...🖐️ Gdzie się podziewacie?? NIe mówcie że w ogródku , bo nie uwierzę . Pewnie was śnieg zasypał.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×