Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Jestem zmęczona, bo troszke poćwiczyłam na basenie,. Masz racje wiosna niby w kalendarzu a za oknem to jakoś tak nijako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez dzisiaj wieczorem witam wszystkich. Życze miłego długiego weendu, dla tych co go maja, a dla tych co nie tez zycze miłych i spokojnych dni (ja w piątek do pracy) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ktosiu, ja do Twojego poprzedniego wpisu dotyczącego kamieni żółciowych... Będąc w Twojej sytuacji nie rozmyślałabym czy operować , gdyż może zrobić się powazny stan zapalny i wówczas nieprzygotowana pójdziesz pod nóż ... Teraz napewno zrobiliby Ci laparoskopem i wówczas nie byłoby dużej blizny , a i czas rekonwalescencji byłby zapewne krótszy . Decyzja należy jednak do Ciebie . Ja życzę Ci dużo zdrowia i abyś podjęła decyzję wg Ciebie najsłuszniejszą. Pozdrawiam wszystkie Panie, życzę udanego weekendu , dużo uśmiechu i jeszcze więcej zdrowia , cmokasy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu Szkoda, że tak jakoś cichutko w tej Naszej Poczekalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o-._.-o ..(\'o\') o(__)o CIEPLUTKO ..(__) o(__)o WITAM! ..(__) o(__)o GORĄCO ..(__) o(__)o POZDRAWIAM! ..(__) o(__)o CAŁUSA ZOSTAWIAM ...._.............-\"--._

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga szuka wiosny stop niedawno u mnie była stop ale niestety zginęła stop kto znajdzie stop niech ją szybko do mnie przysle stop bo straszznie zimo stop. POZDRAWIAM. Szkoda nie ma nawet z kim wypić wirtualnej kawki z małym co nie co. A kawak w miłym towarzystwie smakuje najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę poszukać lata, może bardziej się postara, kawki o tej porze już nie, ale z herbatką chetnie sie przysiądę. Na Podhalu dzisiaj zaczynało słonko wyglądać,ale zimno brrrr niemniej posadziłam już kwiatki na balkonach, a co niech tez się aklimatyzują:D Chyba w naszej poczekalni zaczęło straszyc , bo wszyscy skrzętnie ją omijają. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________ _________$$____________$$ __________________$___$________$___$ __________________$_____$$$$$$_____$ _________________$____sss___sss______$ _________________$____33_____33_____$ __________________$______$$$_______$ _____$$$$$$$$______$_____$________$ ___$$________$_______$$_________$$ ____$_________$_____$___$$$$$$___$ _______$______$____$__$________$__$ _______$_____$____$__$__________$__$ ______$____$___$$$$__$__________$__$$$$ _____$___$____$____$__$________$___$___$ _____$__$_____$____$__$________$__$____$ ____$___$______$____$__$____$_$__$____$ ______$__$______$____$___$_$_____$___$ _______$___$$$$$_$___$___$_$____$___$ __________$$$$$_$____$____$_____$____$ ________________$$$_$_____$______$_$$$ _____________________$$$$___$$$$$ dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 To może i ja napije sie herbatki..albo kawki..chociaż może na mój nastrój.. coś mocniejszego:) Chyba już wiem dlaczego nasz ukochany topik\"upada\"!! Nasza-klasa..wciąga!!Mnie również pochłonęła..bez reszty!!!Tyle wspomnień..tyle zmian..Jednych czas potraktował łagodnie..innych nie:( A wiatr wieje wciąż tak samo!!!Napisałam wcześniej ze mam nastrój..delikatnie powiedzieć\"podły\"..Zobaczyłam dzisiaj mojego przyjaciela sprzed prawie 30 lat!!! Chyba tylko przy porodzie mojej pierwszej wnuczki byłam tak wzruszona..!Napisałam że potrzebuję czegoś mocniejszego..i sobie nalałam..a co:D:D..Dziewczynki moje kochane..u mnie wszystko ok!Pozdrawiam..całuski przesyłam👄👄👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej niedzieli. Takisku - -na zdrówko- i na poprawe humorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, zazdroszczę Ci tak wielkiego zaangażowania w naszą klasę . Ja jestem i na naszej klasie i na czacie , na telefonach , a i tak czasami mam trochę czasu, aby tutaj napisać . Widocznie z wiekiem ma się więcej czasu, chociaż narzekam, że godziny są chyba krótsze , nie mówiąc o dniach i tygodniach ... Pozdrawiam wszystkie Panie, te czytające tylko także , zyczę miłego tygodnia ( dla mnie będzie trudny ), wreszcie dużo słońca i WIOSNY nie tylko w sercach :). Cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie mam sprawny komputer, biedak ostatnio chorował :) i trzeba go było wysłać do lekarza. Po kilku kosztownych zabiegach odzyskał zdrowie, ale niestety tylko połowicznie. Ja i mój małżonek jesteśmy zupełnymi laikami w sprawach wgrywania wszystkich niezbędnych programów, dlatego nie wszystko działa tak jak powinno. Mam nadzieję, że po kolejnej konsultacji (oby tym razem darmowej :) ) wszystko wróci do normy i rożne niezrozumiałe dla nas komunikaty przestaną w końcu działać mi nerwy. :) Wpadłam, aby złożyć wszystkim mamom, mamusiom, mateczkom najserdeczniejsze życzenia z okazji DNIA MATKI. _____List do mamy Otworzyłam cicho szufladę W starej, dębowej szafie, A w niej znalazłam wspomnienia-- wiesz Mamo, te fotografie. Są na nich wózki dziecięce Jeden, drugi i trzeci, W parku, przed domem, w ogrodzie, A w nich uśmiechnięte są dzieci. Jest konik na biegunach I Kasztan dziadka prawdziwy, Stary dom z nowym dachem. Taki, taki szczęśliwy! Są suknie paradne i skromne Święta i dni powszednie, Jest lustro z Twoim odbiciem Ubranym bardzo modnie. Rodzina, sąsiedzi, znajomi, Spacery, wyjazdy, powroty, Dziewczynka w wianku na głowie I chłopiec z samolotem. Wiem już, co powiesz Mamo- -że przeszłość tak szybko minęła, a ja wtedy odpowiem: DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE WSPOMNIENIA. http://martin26-m1.wrzuta.pl/audio/iM9JRPgs4s/ Buziaki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 O Matko kochana..ale piękny wiersz..WZRUSZłYłAM się Bardzo:(:( Ten dzień jest dla mnie od kilku lat bardzo ciężki..Dziękuję Spinki!!!!!!!1 Wiki,źle mnie zrozumiałaś..ja nie siedzę na \"klasie\" bez przerwy..zaangażowałam sie ..to prawda..Ale jeśli miałabym z czegoś zrezygnować..to podejrzewam że chyba nasza- klasa przegrałaby z naszym topikiem!!!! Tam są wspomnienia...piękne..wzruszające..i tylko!!A tu jest życie..to co dzieje się teraz..jesteście Wy..Mieć takie wirtualne przyjaciólki..BEZCENNE!!!!!!! Pozdrawiam..całuski przesyłam👄👄👄 P.S..Mamusiom..Mamom..Mamuniom..Sto lat❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 O Matko kochana..ale piękny wiersz..WZRUSZłYłAM się Bardzo:(:( Ten dzień jest dla mnie od kilku lat bardzo ciężki..Dziękuję Spinki!!!!!!!1 Wiki,źle mnie zrozumiałaś..ja nie siedzę na "klasie" bez przerwy..zaangażowałam sie ..to prawda..Ale jeśli miałabym z czegoś zrezygnować..to podejrzewam że chyba nasza- klasa przegrałaby z naszym topikiem!!!! Tam są wspomnienia...piękne..wzruszające..i tylko!!A tu jest życie..to co dzieje się teraz..jesteście Wy..Mieć takie wirtualne przyjaciólki..BEZCENNE!!!!!!! Pozdrawiam..całuski przesyłam👄👄👄 P.S..Mamusiom..Mamom..Mamuniom..Sto lat❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 O Matko kochana..ale piękny wiersz..WZRUSZłYłAM się Bardzo:(:( Ten dzień jest dla mnie od kilku lat bardzo ciężki..Dziękuję Spinki!!!!!!!1 Wiki,źle mnie zrozumiałaś..ja nie siedzę na "klasie" bez przerwy..zaangażowałam sie ..to prawda..Ale jeśli miałabym z czegoś zrezygnować..to podejrzewam że chyba nasza- klasa przegrałaby z naszym topikiem!!!! Tam są wspomnienia...piękne..wzruszające..i tylko!!A tu jest życie..to co dzieje się teraz..jesteście Wy..Mieć takie wirtualne przyjaciólki..BEZCENNE!!!!!!! Pozdrawiam..całuski przesyłam👄👄👄 P.S..Mamusiom..Mamom..Mamuniom..Sto lat❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 O kurcze..:D:D:D:D Trochę dużo mnie sie napisało:) PAAPAPAPAPA....pozdrowionka raz jeszcze!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.::B ´\"`B: ·... ·:B ´\"`.B::. B::::::::::: (³)::::::::::::B : `B:::::::: ^)^::::::::B ::::: `B:::::: (::::::.B ::::::::::B::: ¦:::B .............`!B!´......... ...............Y.......Cudownego ............../...... ...........(......Dnia ...........)... ........./.. Życzyę ......../. …../. ....!.......(.).____.(.)... .(........\'/...............,.....) .)....... | .....................I.. ..i... _.| ...(ª). _ .. (ª)..|... ...!.. =.i .......`._.´......./.=. .....!......\'.-..____..-.\'. .....!.....`.././.___././`*,.;. .......!..../.I..o.......o.*/.,*; ........! (_.| ...............|._). ..............|____.,____| .(¨`•.•´¨). ............. (____.|____)...`•♥•´

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to nie wyszło, ale i tak cieplutko pozdrawiam. Ćwiczę formę na wyjazd bo to już 4 lecę, ale dopadła mnie znów ta przeklęta rwa ramienna i cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko, kotek jest śliczny !!!!!!!! Pozdrowienia i uściski dla wszystkich, cmokasy. Ja jestem w tym tygodniu strasznie zajęta, mam wiele pracy na lapku i już alergię na komputer . Pogoda piękna , więc i Wy pewno macie dobre nastroje i wiele zajęć poza kompem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słonko nieźle przygrzewa, to roślinki ogródkowe bardziej mnie potrzebują . No i czasu jakoś nie chcę spędzac w domu. Jak tylko z pracki przyjdę to chyc na powietrze. Czasem raniutko wejde na sekundkę , pocztę sprawdze , okiem rzucę ...no chyba , że Dajenkę dorwę - wtedy na inne nie ma czasu . Niedzielę spędziłam nad morzem . Poprzednią zresztą też. Co ja ....Jakbym za mało wody miała... Ale ono tak ładnie szumi.. W tym roku zasadziłam jaskry , ale jakoś mi szybko padły. Jest tu jakaś znawczyni?? miały wytrzymać na słońcu , ale nie....Moze trzeba do nich lać tyle co do surfini??? Straciłam właśnie nastolatkę na rzecz dorosłości. A tak niedawno na rękach nosiłam , po pupci klepałam....Kiedy to zleciało???!!!:D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskas
Jakie inne - oprocz miesniakow ktore wykluczam, gdyz regularnie sie badam i gin twierdzi ze jestem zdrowa - moga byc przyczyny dluzszych miesiaczek??? Moj gin mowi ze jestem coraz starsza i wszystko sie zmienia ( 37 lat)Jednak cale zycie mialam po 5 dni a w tym roku 6-7 dni moze brakuje mi czegos??? jakiegos magnezu czy cos w tym stylu? najdziwniejsze ze w trzecim dniu miesiaczka sie osłabia i to bardzo a w czwartym jakby zaczyna od nowa... Dziwne to jest bĘDĘ wdzięczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, Nasza-Klasa wciąga;-) Ale można połączyć nasz topic i NK. Mnie się miło \"odwirtualniło\" dwie koleżanki stąd na NK;-) U mnie nic specjalnego się nie dzieje, aż nie mam o czym pisać. Codzienność, codzienność i jeszcze raz codzienność. Ale to w sumie dobrze, że żadne specjalne burze mnie nie dotykają:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........((`\'-\"``\"\"-\'`)) ............)....-....-....( .........../..(o._.o)_._\\ ...........\\....(.0.)..._./ ..........._\'-._\'=\'_..--\'.._ ....../`;#\'#\'#.-.#\'#\'#;`\\ ......\\_))......\'#\'.......((_/ ........#.....................# .........\'#.................#\' ........../.\'#...........#\'.\\ ........._\\..\\\'#.....#\'./../_ ......(((___)...\'#\'...(___) Nie żałuję czasu na przyjaźń - to droga do szczęścia, Nie żałuję czasu na marzenia - to pojazd unoszący mnie do gwiazd, Nie żałuję czasu na to aby kochać i być kochaną - to przywilej bogów, Nie żałuję czasu na rozglądanie się dookoła. Dzień jest za krótki aby myśleć tylko o sobie. Nie żałuję czasu na śmiech, - to muzyka duszy, Głos serca ... Wspaniałej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim dzieciom, w szczególności naszym topikowym maluchom z okazji ich święta życzę: Aby ich dzieciństwo było jak najlepsze, i żeby trwało jak najdłużej!!! :) Pozdrawiam wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściutko tu, a ja wpadłam się pożegnać na 2 tygodnie. Lecę do córeczki :D Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem juz w domku lżejsza o kamyczki. Duzo strachu o nic. Życze zdrówka bo ono jest jednak najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. jako, że jestem na zwolnieniu więc mam czas to ja dzisiaj stawiam herbatke i kawke - ciekawe kto zairzy. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak mi zapachnialo kawusia dolacze chetnie. Pozdrawiam z Llandudno, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ktosiu zdrówka życzę :) Jak Ci kamyki usuwali, tradycyjną metodą, czy laparoskopem. - Dajen Ty ciągle latasz i latasz po tym świecie. Ucałuj córkę i baw się dobrze. Proszę o szczegółowe relacje i foteczki do meilowej skrzyneczki. :D BOOOOSAAAAA daj znak życia, chociaż jeden mały uśmiech nam prześlij. :) O to samo proszę wszystkie milcząco-czytające panie. Co jest z Wami? Czy się na coś gniewamy? Tak mało nas, tak mało...eh co się z nami stało? Na stoliku obok kawy stawiam pachnące, soczyste, truskawki .....mmmm niebo w gębie. :D Buziaki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×