Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktak tak

Mamy nowego prezydenta

Polecane posty

Bardzo pożyteczne zwierzątko:) znana postać;) a świstak siedzi bo milka była konfidentem :P a świstak siedzi i płacze bo nie ma na czym palić... a Gazeta donosi: \"Wierzę w to, że za jakiś czas przełamiemy wszystkie niekorzystne dla Polski zjawiska. Nie będzie to łatwe, ale proszę mi wierzyć – jestem zdeterminowany do walki z dławiącymi Polskę patologiami. miał realny wpływ na służby specjalne i ukrócę ich rolę w polskim życiu politycznym i gospodarczym. Zmieni się bardzo dużo. Będę twardo walczył .\" to oczywiście Prezydent efekt Czy wiecie, że za polityka ociekającego seksem niezmiennie od dwóch lat uchodzi.... no właśnie kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy felek
może ja?;) kodeks etyczny angielskiego Premiera Blair'a przepisany słowo w słowo- ciekawe jakiego 'winnego ' znajdą teraz ? - Blair'a oczyyyyyywiscie..- po ukradzionym expose Belki - to już drugi plagiat- ci ludzie nie mają wstydu..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkk
malutka, a kto jest tym politykiem ociekającym seksem od 2 lat? Bo Miller juz chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek trochę nie tak skończył;) niezmiennie od dwóch latach. tzn. od zawsze tylko wykazały to dwa lata temu badania, jak to ? nie wiecie? Prezydent przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s o s o s o s
I co? Mikke mial jednak racje!!! "Będę miał realny wpływ na służby specjalne i ukrócę ich rolę w polskim życiu politycznym i gospodarczym." Agenci ABW i WSI rzadzily ... i nadal rzadza Polska (oczywiscie wielu z nich to byli pracownicy UB i SB) 1. Mikke: TAK kapitalizm + TAK ujawnienie agentow 2. Kaczynski: TAK socjalizm + TAK ujawnienie agentow 3. Tusk: TAK mniejszy socjalizm + NIE ujawnienie agentow. Lud wybral wiec niech teraz nie marudzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniumen
Lud juz sam nie wie co wybral.Pomieszalo sie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosze kwachu najseksowniejszym
politykiem :( chyba dla jakichś zboczonych redaktorek! Wyobrażacie sobie siebie w łózku z kwachem??? oblecha blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D jak nie , jak tak;) a na kogo stawiasz? Leszek odpada, wiec może hmmm Andrzej L. krawat ma ładny, w paseczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy felek
Będzie kara za plagiat expose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktak tak
Marcinkiewicz mówi "expose było moje autorskie" a prace straci urzędnik hehehehehe, w tym Pisie to same plagiaty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebene
a mailąo byc tak pieknie.uczciwie...tylko,ze to jest jakas inkwizycja..zaklamanie.. takie same dziadostwo ale pod sztandarami prawosci i nietolerancji i przez to bardziej niebezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLD pisze expose dla PiS-u: niezłe ;) Prawo i Sprawiedliwość To dopiero czad :D Nasi są wszedzie heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się boję że po delegalizacji in vitro i badań prenatalnych, zakazie aborcji ciąży z gwałtu i przy zagrożeniu życia kobiety, przyjdzie czas na delegalizację tabletek anty, globulek i prezerwatyw. Ot, polityka prorodzinna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tego mogło dojść? Oto napisał w 2025 roku pewien obywatel IV RP do swojej mamy... Cześć mamo! Żałuj, że w pamiętną noc wyborczą wyjechałaś na Madagaskar. U nas wszystko dobrze, tylko ludzie ostatnio utuskują na IV Rzeczpospolitą Obojga Praw i Sprawiedliwości. A to, że służba zdrowia bezpłatna, a to znów, że emerytury za wysokie. Odkąd wprowadzono u nas w kraju bezpłatną opiekę zdrowotną lekarze się nie wyrabiają i szkolą kogo popadnie na lekarzy. Stary kowal Zenuch przekwalifikował się dzięki unijnym funduszom na dentystę, rzeźnik Mietas na chirurga, a Mariola krawcowa teraz mu nici przycina. Nawet ksiądz dobrodziej przyjął fuchę anestezjologa, bo w 5 minut cały kościół usypia. Niech mu w niebie wynagrodzą. Jak renty podnieśli to zaraz rodziny rzuciły się na emerytów jak impotenci na viagrę. Taka Grzesikowa hoduje sześciu, a Ćwikło od Jeremiego Zoda kupił ojca, za dwa barany i kurę. U Jeremy nic się nie zmieniło, w domu smród i gdakanie, tylko zamiast renty są niezłe jaja. Jak Majchrzakom teściowa zmarła, w tajemnicy zakopali ją w ogródku i młodą przebrali za seniorkę aby renciny nie stracić. Ostatnio emeryci od Andrzeja Samozwańca zarządzili blokadę Wychodka Spółdzielczego sp. z o.o., ufundowanego jeszcze za jego miłości Leszka Killera zwanego przez złośliwych prawdziwym mężczyzną. Co lud słusznie odebrał jako wyrażenie stosunku władzy do plebsu. I teraz mamy gówno. Zresztą wcześniej też mieliśmy, ale w kupie, a teraz każdy indywidualnie pod płotem - ot uwłaszczenie. Odkąd wprowadzili u nas becikowe to mamy co 9 miesięcy nową pociechę. Za ten 1.000 zł to ja rodzinę przez rok wyżywię, a jak starsze podrosną, to też pomogą. Pracy nie ma nigdzie, kto mógł uciekł za granicę, zanim ich nie zamknęli. Turyści już nie przyjeżdżają, bo rząd nie chciał ich wypuszczać, bo u nas brakuje podatników. Ogólnie żyje nam się całkiem nieźle. Tylko Unia nie chce już dawać na restrukturyzację biednych regionów. Nawet rolnicy z Albanii i Białorusi (rozszerzenie z 2021) zbuntowali się i powiedzieli że nie będą na nas dłużej pracować. Rok temu nas z Unii wyrzucili, a jak babcia mówiła żeby nie wchodzić do tej Unii to nie słuchaliśmy i teraz mamy. U nas jest jeszcze znośnie, to turyści coś z samolotu rzucą to jakoś czasem jest coś na okład. Gorzej mają ci na wschodniej granicy, bo Rosjanie ustawili tabliczkę z napisem „Nie dokarmiać tubylców”. Z tymi bezpłatnymi studiami też nic dobrego. Rząd aby zmniejszyć bezrobocie wysłał wszystkich na studia i teraz mamy najlepsze wskaźniki na świecie. Byłabyś dumna, Jasio już robi piątego doktora, a jak dobrze pójdzie to za rok może przyjmą go do Biedronki, bo wujek Edek idzie na rentę. Na ulicach jest bezpiecznie, odkąd rząd wprowadził prewencję - teraz wsadzają wszystkich potencjalnych przestępców. Niestety Mirka, twojego syna też wsadzili - potknął się na piątym przekazaniu - dostał 25 lat, ale staramy się o przedtermin. Jego córka Bogumiła miała więcej szczęścia pomyliła się na czwartym, a skoro jej ojciec siedział dostała medal za postawę obywatelską godną patriotki IV RP. Odkąd dwa lata temu TV Trwam dostała jako jedyna stacja koncesję nie ma co w telewizji oglądać. Ale słyszałam, że mają uruchomić dwa nowe kanały: rozrywkowy Trwam - Spowiedź Live oraz turystyczny Trwam - Pielgrzymki, to znów będzie czym się emocjonować. Pozdrawiam Twój syn Marcin z j.m. 69 miałaś:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatooorka
Gdy wygrał kaczynski widezialam ze bedzie zle! Ale ...nie az tak Żle! jest gorzej niz myslalam! Lepper wicemarszłakiem a i Giertych nie pozostał bez stanowiska(ozcywiscie obaj zaklinali sie ze o cieple posadki im nie chodzi, a jak tylko nadarzyła sie okazja to...Eh) a teraz Kaczynski-wielki obronca praw biednych ,niedozywionych etc,ktory wyzywał wszyskich ktorzy wydaja pieniadze podatnikow na pierdoły,wyjechał sobie z żona na wakacje rzadowym samolotem dla 20 osob na Sycylie -a nas kosztowało to jakies 900tys (o ile dobrze pamietam to ,co uslyszalam w wiadomosciach bo nie jestem pewna czy 90 tys czy 900- w kazdym razie kupe kasy) I NIE WIDZI NIC ZLEGO w tym co zrobil! Taaaak,nowy prezydent nam pokaze jak dobrze wydac pieniadze podatnikow. Ciekawe jakie koszty poniesiemy za jego wycieczki po swiecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo
Ministrowie gospodarki oraz transportu i budownictwa, Piotr Woźniak i Jerzy Polaczek, przedstawili w sobotę wieczorem na antenie Radia Maryja i telewizji Trwam plany działania swoich resortów. A gdzież by mieli wystąpić?W TVN?Muszą się oddźwięczyć swoim wyborcom!Nie wiem jak oni tego dokonają o czym mówili. I gdzie jest odpowiedzialność rządu, jeżeli nie ma jej nawet u premiera i nawet za jego własne słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7-dmy stopień wkurwiania
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawaty....a Ty go tak kochaleś ehh No zobacz heheheh, a przed wyborami walczyl jak lew:) Oj jest wiele rodzajów socjalizmu: komunizm, anarchizm komunistyczny, narodowy socjalizm (nazizm), socjaldemokracja, socjalliberalizm... Jak podkreślił, to jest trzecia droga , coś innego, niż socjalizm, komunizm czy kapitalizm. Co chcecie od Sycyli, a czym mial polecieć hę? Wypocząć przecież musi, zregenenerować siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktak tak
No proszę, jaki kameleon z Leppera. Przed wyborami jak lew walczył o to wszystko, co teraz stwierdza, że to niedorobione. Wcale niegłupi ten Kaczor, że mu ten stołek fundnął. I uciszył Leppera obrońcę narodu polskiego i biednych rolników,he,he,he. Teraz tylko patrzeć jak będzie latał z Kaczorem samolotami bojowymi,a my za to wszystko zapłacimy.Lepper z Kaczorem wezmą nas za mordę i będziemy mieli państwo wyznaniowe, bo wiadomo - dla maluczkich kara boska, a dla władzy same dobra i inne profity.To ci bajkę nam wysmarowali,no,no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co oni sobie myslą
że im wszystko do cholery wolno??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie:) awracając do wątku wakcji ak donosi gazeta Podroż do Palermo kosztowała podatników 130 tys zł.Współpracownicy Kaczyńskiego wyjaśnili, że podróż rządowym samolotem podyktowana była względami bezpieczeństwa. Jednak przed zaprzysiężeniem Kaczyński pozostaje osobą prywatną i nie przysługują mu przywileje należne głowie państwa. Ochronę BOR-u dostał na mocy decyzji MSWiA. Współpracownicy Kaczyńskiego zapomnieli chyba, zę Kawśniewski jako elekt lat temu 10, za wakacje na kanarach zapłacił, sam nie miał ochrony nie miał samolotu na każde wezwania ani pałacyku przy Foksal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS ogłasza zapotrzebowanie na łagodniejących, współpracujących. PREWODNICZĄCY odpowiada na ten sygnał, pokazując swoje nowe oblicze: Przewodniczący w dwóch odsłonach O Prywatyzacji 1.26 sierpnia Prawie 95% prywatyzacji przeprowadzono z naruszeniem prawa! Trzeba to sprawdzić! A jeśli inwestor naruszył prawo..Zaklad nie jest Twój 2.18 listopada Prywatyzacja jest dobra, byle Poalcy na tym zarabiali, to co zostalo, trzeba jak najszybciej sprzedać, zawsze tak mowilem O PiT 1.26 sierpnia Progresywny! Najwyższa stawka 50 %! Od dochodów powyżej 12 tys miesięcznie! 2.18 listopada Odchodzimy od twego! Te 50 % nie ma sensu heheheh. Tak naprawdę prawi nikt by tego nie płacił O socjalizmie 1.26 sierpnia Jestem socjalistą!_ tak jestem!! Jesteśmy partią lewicy socjalistycznej, jesteśmy socjalistami! 2.18 Listopada ja jestem kapitalistą! Zawsze tak mowiłem, Partia socjalistyczna nie ma dziś szans, ja wybieram kierunek socjalliberalny O Balcerowiczu 1.26 sierpnia Balcerowicz musi odejsć! Powinien stanąć przed Trybunalem Stanu! Choćby za prywatyzacje, za reformy gospodarcze 2.18 Listopada Nie musi odchodzić, on dobrze wykonuje to co mu karze ustawa, każdy ekonomista robiłby to samo:D I zmienił krawat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicepremierem chce być
Lepper chciałby wicepremierostwo łączyć z szefowaniem MSWiA lub rolnictwa, wtedy rząd miałby z głowy rolnicze blokady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa wersja Listu z przyszłośc
1.05.2008 r. Kochana Mamusiu! Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Właśnie przed chwilą dowiedziałem się że nasz Pan Prezydent IV RP Lech Kaczyński podpisał umowę o wymianie turystycznej z Białorusią, Mongolią i Kubą! Tak że już niedługo będziesz mogła z tej Białorusi do nas przyjechać bez specjalnej przepustki i wizy! Kiedy do nas przyjedziesz bardzo się zdziwisz jakie zmiany u nas zaszły! Nasza córka Kasia pracuje i już dostała pierwszą wypłatę! Na początek niewiele ok. 5.000.000.000 zł. Tak! Nie przewidziało ci się! Nasz wspaniały Pan Premier Andrzej Lepper wraz z Panią Minister Finansów Renatą Beger odkryli że pieniądze leżą w bankach i należy je rozdać ludziom którzy są w potrzebie. Od tego czasu pieniędzy nam nie brakuje bo jak tylko sejf jest pusty to natychmiast pieniądze są dodrukowane. Balcerka i tą całą resztę z tej rady pognali i teraz każdy może wziąć sobie kredytu ile chce. Kasia pracuje w fabryce i wyplata koszyki z trzciny. Kiedyś miała tam być fabryka jakichś samochodów, ale po wyborach z października 2005 roku właściciel uciekł. To był jakiś Anglik czy Żyd, nie wiem dokładnie. Całe szczęście bo gdzie by teraz nasza Kaśka pracowała przecież na samochodach się nie zna, a matury nie zdała. Pieniądze nie są nam prawie potrzebne bo i tak nie można nic w sklepie kupić poza chlebem, cukrem, olejami no i tymi koszykami co Kaśka wyrabia ale to nam nie przeszkadza. W sąsiedniej wsi produkują bimber a u nas w pegeerze hodujemy świnki i krowy. Raz na miesiąc na jarmarku robimy wymianę i każdy jest zadowolony. Nasz Pietrek w fabryce pracuje w Polskim Cukrze zarabia aż 8.000.000.000 zł więcej co jego szef z mgr i inż. przed nazwiskiem, a więc tera jest sprawiedliwie nie będzie przecież jakiś obibok, który tylko przerzuca papierki zarabiał więcej od naszego Pietrka, który ciężko pracuje cały dzień nosząc worki z cukrem. Fabryki też mamy teraz wszystkie państwowe, a pan Zygmunt Wrzodak Minister Pracy dba, aby wszyscy pracowali. Mówi też, że Polska jest teraz trzecią potęgą gospodarczą Europy zaraz za tą Unią z której wyszliśmy gdy nie chciała z nami renegocjować traktatu i Rosją, a w produkcji cukru i koszyków to nawet ich wyprzedzamy. Prąd u nas we wsi wyłączyli bo to przez tych ze Śląska. Powiedzieli że huta ma im dać stal a elektrownia prąd. No to elektrownia powiedziała że da prąd jak dadzą węgiel. A huta powiedziała że chce i prąd i węgiel. No a potem się okazało że żeby wydobyć tonę węgla z kopalni to trzeba dać tonę dla elektrowni i dwie tony dla huty. No i się wszyscy pokłócili i prądu we wsi ni ma. Ale to nic! Mamy NAFTE!!! Bo jak tego węgla brakło to Pan Prezydent Kaczyński powiedział że Polska ma NAFTE i nikogo prosić się nie musi zwłaszcza Rosji o tę ich ropę. No i teraz mamy w domu lampki naftowe. A jak my od razu mówili że trzeba do NAFTY to nas żaden nie słuchał. Są też smutne wieści: umarła ciotka Stefka. Bo jak to te wszystkie lekarze pouciekali w tym 2005 roku do Unii to został nam się ino weterynarz Józek no i mu się dawki zastrzyku z koniem pomyliły... A!!! I umarł też ten Heniek z sąsiedztwa i to na AIDS-a!!! Bo to chodził do tych panienek z Tajlandii i Bangladeszu co to u nas we wsi mieszkają no i się zaraził! A Pan Minister Zdrowia Gabriel Janowski ostrzegał że połowa ich ma AIDSA a połowa gruźlicę i żeby się zadawać ino z tymi co kaszlą... Natomiast tych panienek z Rosji przy drogach już nie ma pojechały do Czech, na Węgry i na Słowację, w głowach im się poprzewracało kiedyś to można u nich było za 50 zł, a potem nawet za 5000000 zł nie chciały i o tych euro, których nie chcieliśmy, bo mamy przecież naszą polską złotówkę, tylko mówiły. W zeszłym tygodni pisali w gazecie że złapali na granicy z tą uniom kilku takich co to chcieli uciec na Litwę niby to za robotom. Ale ja sobie myślę że to jakieś szpiegi musieli być bo to przecież Pan Minister Propagandy Czarnecki mówił że w tej unii to roboty ni ma a bieda aż piszczy. Zresztą Minister Sądownictwa i Więziennictwa Danuta Hojarska powiedziała, że pracę da im u nas w kamieniołomach. Mamo, spróbuj też przemycić prezerwatywy bo ich się w Polsce już nie produkuje odkąd wicepremier Giertych uznał je za narzędzie zbrodni dzieci nienarodzonych. Słyszałem, że Białoruś to bogaty kraj w sklepach mają nawet czekoladę i banany mogłabyś z tej Białorusi przywieźć tego trochę dzieciaki się ucieszą a może i co wyhandlujemy za to. Tylko uważaj na granicy bo ci celnicy od Ministra Spraw Wewnętrznych Ludwika Dorna mogą chcieć łapówki albo wszystko zabiorą. Polska też jest bogatym krajem mamy 3 miliony nowych mieszkań, po prostu pan premier kazał pozabierać wszystkie dacze i domki letniskowe bogaczom i zamienić je na mieszkania. Zresztą dużo liberałów, Kulczyków i mu podobnych wyjechało z Polski w 2006r., a pan premier znacjonalizował ich pałace. Zamieniliśmy na mieszkania również hotele przecież już żadni Niemcy i Żydzi nie przyjeżdżają wykupywać Polski. Muszę kończyć bo zaraz idę na zebranie koła `Ligi Samoobrony Polskich Rodzin w Imię Prawa i Sprawiedliwości' a jak się spóźnię to zaś mi zabiorą talon na naftę. Po zebraniu koła idziemy wszyscy razem, żeby nikt po drodze się w knajpie nie zapodział do kościoła. Jak ksiądz doniesie przewodniczącemu koła, że kogoś nie było w kościele to też mogą zabrać ten talon na naftę. Wiem, że polityką się nie interesujesz, ale musisz wiedzieć, że teraz mamy tylko jedną partie `Ligę Samoobrony Polskich Rodzin w Imię Prawa i Sprawiedliwości' te z Unii coś gadają o braku demokracji i chcą przyjechać obaczyć nasze wolne wybory, ale my przecież już dawno postanowili na zebraniu Koła Ligi, że w następnych wyborach będziemy mieli jednego kandydata, którego nam polecił sam ukochany przywódca Lepper. A ci wszystkie liberałowie z Platformy Obywatelskiej i komuniści z SLD to podobno są w Londynie i jakiś rząd tam sobie wymyślili. Rozrywek u nas mało jak mamy prąd to oglądamy albo Telewizję Publiczną albo Telewizję Trwam naszego kochanego ojca Rydzyka. Zresztą Telewizję Publiczną też przejęło Radio Maryja, a pozostałe zbankrutowały bo wszyscy mieli dość tych ich reklam. Teraz wszyscy płacimy dobrowolny abonament na obie telewizje, który pobierają nam co miesiąc przy wypłacie pensji i emerytur. Opowiem Ci jeszcze jak to było, że tera rządzi i jak powiedział będzie rządził przez 20 lat, aby zaprowadzić porządek Andrzej Lepper. Więc wybrali my go tzn. sejm na wiosnę 2006r. na premiera. Na początku powiedział, że supermarkety nie płacą podatków, a więc my poszli na te markety i na poczet tych podatków wzięliśmy sobie sami towary z tych marketów. Wiesz jak było klawo? Żyliśmy w dobrobycie przez całe 2 miesiące. Potem nie było już marketów nie rozumiem czemu nie chcieli ich otwierać, a Józik z naszego sklepu wiejskiego podniósł ceny dwukrotnie. Potem wszyscy dostaliśmy tzn. bezrobotni bony od naszego kochanego przywódcy na 900 zł co miesiąc! Po trzech miesiącach mogłem dostać za nie 3 chleby po 300 zł. Ale radzimy sobie tak jak ci już pisałem. A takich jak nas sklepikarz Józik też Lepper kazał pogonić jak tak można podwyższać ceny. Tera mamy sklep GS co w nim już pisałem. Daj znać kiedy przyjedziesz to wyślemy furmana na stację. Pozdrawiam Twój Syn Edek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa wersja Listu z przyszłośc
Wiem, że polityką się nie interesujesz, ale musisz wiedzieć, że teraz mamy tylko jedną partie `Ligę Samoobrony Polskich Rodzin w Imię Prawa i Sprawiedliwości' te z Unii coś gadają o braku demokracji i chcą przyjechać obaczyć nasze wolne wybory, ale my przecież już dawno postanowili na zebraniu Koła Ligi, że w następnych wyborach będziemy mieli jednego kandydata, którego nam polecił sam ukochany przywódca Lepper. A ci wszystkie liberałowie z Platformy Obywatelskiej i komuniści z SLD to podobno są w Londynie i jakiś rząd tam sobie wymyślili. Rozrywek u nas mało jak mamy prąd to oglądamy albo Telewizję Publiczną albo Telewizję Trwam naszego kochanego ojca Rydzyka. Zresztą Telewizję Publiczną też przejęło Radio Maryja, a pozostałe zbankrutowały bo wszyscy mieli dość tych ich reklam. Teraz wszyscy płacimy dobrowolny abonament na obie telewizje, który pobierają nam co miesiąc przy wypłacie pensji i emerytur. Opowiem Ci jeszcze jak to było, że tera rządzi i jak powiedział będzie rządził przez 20 lat, aby zaprowadzić porządek Andrzej Lepper. Więc wybrali my go tzn. sejm na wiosnę 2006r. na premiera. Na początku powiedział, że supermarkety nie płacą podatków, a więc my poszli na te markety i na poczet tych podatków wzięliśmy sobie sami towary z tych marketów. Wiesz jak było klawo? Żyliśmy w dobrobycie przez całe 2 miesiące. Potem nie było już marketów nie rozumiem czemu nie chcieli ich otwierać, a Józik z naszego sklepu wiejskiego podniósł ceny dwukrotnie. Potem wszyscy dostaliśmy tzn. bezrobotni bony od naszego kochanego przywódcy na 900 zł co miesiąc! Po trzech miesiącach mogłem dostać za nie 3 chleby po 300 zł. Ale radzimy sobie tak jak ci już pisałem. A takich jak nas sklepikarz Józik też Lepper kazał pogonić jak tak można podwyższać ceny. Tera mamy sklep GS co w nim już pisałem. Daj znać kiedy przyjedziesz to wyślemy furmana na stację. Pozdrawiam Twój Syn Edek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×