Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktak tak

Mamy nowego prezydenta

Polecane posty

Gość romano
Kochany pamiętniczku! Właśnie stoję przed lustrem i ćwiczę najbardziej męskie pozy. Napinam mięśnie i rzucam kuszące spojrzenia spod swej bujnej czupryny. O mamo, jaki ja jestem przystojny! Nie zdziwię się, jeżeli od jutra na mój widok kobiety będą histerycznie krzyczeć: "Och Roman! Och MEN!"… Ta kobieta z sejmowej biblioteki to chyba jakaś nienormalna jest. Wczoraj żona napisała mi sms’a, żebym wypożyczył jej książkę. Nieważne co, byle nic Grocholi! I dokładnie takie instrukcje przekazałem bibliotekarce. Dziwnie na mnie patrzyła, więc na dowód pokazałem jej tego sms’a. Wywaliła mnie za drzwi… Ech, za grosz życzliwości u tej kobiety, drogi pamiętniczku! A czy tak trudno spełnić prośbę żony? Przecież wyraźnie napisała "Nigdy w życiu" Grocholi… Hurra! Jarek zaprosił mnie na obiad! Ceruję skarpety i idę… Później: Dziwna jest ta jego mama. Odebrała domofon, więc mówię, że ja do Jarka. Odpowiedziała, że ona kombajn i mrucząc coś o dużych, a głupich trzasnęła słuchawką. Nigdy nie zrozumiem starszych ludzi…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent Kaczyński odwiedza wzorowe gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, fotoreporterzy natychmiast zaczęli strzelać fotki. Na to Kaczyński: - Żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem! Typu \"Kaczka i świnie\" czy coś takiego...😠 - Ależ skąd panie Prezydencie! - odpowiadają reporterzy. Wszystko bedzie cacy. Nazajutrz ukazuje sie gazeta ze zdjęciem Kaczyńskiego wśród świń z podpisem: \"Lech Kaczyński (trzeci od lewej)\".:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze niespokojne
Na łąkach kaczeńce, A na niebie wiatr, A my lustrujemy Polityczny świat. Ustawy zmienimy, Wszystkich załatwimy, Bo to ważna gra. Deszcze niespokojne, Pokropiły las. Na walkę o stołki Wreszcie przyszedł czas. Do Sejmu weszliśmy, Większość zdobyliśmy Pałac też jest nasz. Teraz majstrujemy, Dół opanujemy, A to ważna gra. Na niebie obłoki, Po wsiach hula kurz. Trza kasę obiecać, wybory tuż, tuż. Powrócimy szczerzy My czterej premierzy Nie liczymy strat. My czterej premierzy Powrócimy szczerzy, Z nami Irasiad. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekkk
wlasnie --- o co chodziło w poprzednim temacie? bo już go nie ma. Ale widac ze stary odzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, dla mnie prezydentem to był Wojciech Jaruzelski, Aleksander Kwaśniewski, no może Lach Wałęsa, ale nigdy nie lech kaczyński (to celowo z małych liter, by wyrazić mój stosunek do tego patafiana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×