Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktak tak

Mamy nowego prezydenta

Polecane posty

Wywiad z Ojcem Dyrektorem na okoliczność wypożyczenia limuzyny od ministra Jurgiela: - Wśród polityków zdarzają się uczciwi ludzie... - Przepraszam, ale intonacja Ojca Dyrektora nie wskazuje, czy to jest twierdzenie, czy pytanie. - To jest zdziwienie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o. V-ce Dyrektor
chłe chłe chłe przedsiębiorstwo taksówkowe rząd RP Maaluchy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx dzisiaj to przeszedłeś sam siebie o vce :P heheheheh:D nie sprzątać śniegu z dachu sejmu IV PR aktualne wciąż:) Poseł Tadeusz Cymański: ... ale nie ukrywajmy, że są, można to sprawdzić w urzędach skarbowych, bardzo luksusowe nieraz remonty łazienek za 25 tys. zł i wtedy osoba bardzo zamożna, może to być poseł, burmistrz, albo inny VIP... Poseł Piotr Gadzinowski: Wassermanna się czepia! Proszę się nie wcinać, panie pośle. Panie marszałku, czas na interwencję. Poseł Marian Piłka: Panie marszałku, cała moja wypowiedź zmierza właśnie do pytania. Korzystam z tego, że pan zapomniał określić czas trwania pytania. Poseł Andrzej Mańka: Nie będę polemizował z panem posłem Gadzinowskim, bo to jest chyba poniżej jakoś mojej godności. Poseł Andrzej Lepper: I chcę powiedzieć, że jeżeli ktoś dzisiaj tak się wymandrza, że trzeba zwiększać... Głosy z sali: Wymądrza! Wymądrza, wymądrza, przepraszam. Oj, oj, ale bystrzy jesteście. Wymądrzajcie się nadal. Poseł Jan Bury: Panie Ministrze! Byłem przekonany, jak czytałem pana CV, że stać pana na wiele więcej. Poseł Iwona Śledzińska-Katarasińska: Jeśli taki człowiek nie rozumie tej ustawy, to co ja, biedna myszka, mam ją zrozumieć inaczej? Nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o. V-ce Dyrektor
Bury jest mój ulubiony. Bury, jak habit zakonny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się bardziej kojarzy się z kotkiem :) i taką zabawą: uciekaj myszko do dziury niech cię nie złapie kot bury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze nie było takich zabaw w Twoim przedszkolu?? nie wierzę:) cóż, kazdy sądzi wg siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo padnę:D:D:D Ty mialeś watpliwości????? to co ja, biedna myszka, mam powiedzieć??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łże elita III PR
misie stąd tez Cie skasowali😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
a kto to taki ten prezydent???????????????????????????????????????????????............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarosIaw Kaczyński
To forum będzie zamknięte jako zagrażające nieletnim!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kiciusss
pospiesz sie sezon na kaczki tuz,tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarosIaw Kaczyński
moj brat lubi strzelać GOLE ja tam klocki LEGO wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarosIaw Kaczyński
NIE PODSZYWAĆ MISIE!!!To forum będzie zamknięte jako zagrażające nieletnim!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo
wybrac chociarz Tuska! Bo jest ładny :-P a nie takie brzydactwo jak Kaczyński!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam zagłosować
na niego:-P ale co taka gówniara ma do powiedzenia!?!?!?! :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łże elita III PR
Ty Jaruś niczego nie zamkniesz, Tysię módl, zebyś przetrwał następne 100 dni. Ty już zdołałeś przeciwstawić sobie wszystkie elity społeczno-zawodowe w Polce, ludzi mediów, lekarzy, prawników, przedsiębiorców, biskupów, klasę średnią, ludzi, którzy do czegoś doszli po 89 r., mając ich wszystkich za przestępców. Ciebie Jaruś popiera gdzieś 15% społeczeństwa, co to zawsze się cieszy, jak bije się tych, co się im lepiej powodzi. Ty Jaruś módl się o zdrowie, bo o rozum już za późno zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWVY
widzieliscie Pani prezydentowa Kaczyńska nie rzuca się w oczy tak bardzo, jak Jolanta Kwaśniewska – nie chodzi w krótkich spódniczkach ani kapeluszach z wielkim rondem, nie ma fundacji, nie jest też specjalnie urodziwa. Myli się jednak ten, kto myśli, że jest wolna od uczucia próżności. Okazuje się, że prezydentowa znacznie się odmłodziła. I nie mam tu na myśli zabiegów kosmetycznych. Według oficjalnej biografii, Kaczyńska jest młodsza od swojego małżonka o rok – urodziła się bowiem w 1950 r. Wiadomo też, że studiowała na Uniwersytecie Gdańskim. Ale kiedy to było - tego już się z oficjalnej notki biograficznej nie dowiemy. W wirtualnej encyklopedii czytamy jednak, że naukę na UG rozpoczęła w roku 1961 – czyżby więc rozpoczęła studia jako 11-letnia dziewczynka? Bynajmniej. Koleżanki z roku, do których trafił tygodnik „NIE” zaprzeczają, jakoby Marysia była od nich młodsza – twierdzą, że były równolatkami. Encyklopedia i koleżanki podają też inną, prawdziwą, datę urodzin prezydentowej – jest to rok 1943, co czyni ją o 6 lat starszą od swojego małżonka. Poproszona przez „Super Express” o wypowiedź psycholog Izabella Kurzejewska wyjaśnia, że to kłamstwo ze strony Kaczyńskiej traktować należy jako kokieteryjne mrugnięcie okiem do Polaków. Moim zdaniem, kokieteria wychodzi w takim razie Kaczyńskiej podobnie jak kłamstwa – czyli nie za dobrze. Nie rozumiem po co to przekręcanie daty - nie ma się czego wstydzić. Szczególnie, że gdyby nie to - nikt by nie mówił o jej wieku. A tak już wszyscy wiemy, że babcia narodu ma 62 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheh:P Niech Będzie Pochwalony Lech Kaczyński, Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i Brat Jego Jarosław - zawsze Dziewica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka...
http://wiadomosci.onet.pl/4112,21,7,pokaz.html co zobaczył???????? „swój koniec Ja stawiam na to że to była żonka!!! mysliwego.jest sezon na kaczki czerwonego kapturka. tak Wizy dla moherów? Jak uciekną to czyim on będzie preziem? brata ? "Nie dziękuje, lustro juz mam" Chucka Norrisa półobroty Rydzyka??? „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPN
yes, yes, yes :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzą takie te, szef Pała i Sprawiedliwość, który zeznawał w charakterze świadka przed sądem, zabronił używania w mediach swojego wizerunku. Sąd przychylił się do prośby Kwaczyńskiego tylko i wyłącznie ze względów estetycznych, na wypadek gdyby wydawcy zamierzali zastąpić jego foto wizerunkiem brata, prezydent również zarządził zakaz używania grosz uzbierany na ratowanie stoczni ojciec Szydzyk zamierza zainwestować w e-biznes! Krajowe Stowarzyszenie Idiotów na czele z Leppenen, oskarzyło jedną z sieci hipermarketów o rasizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość producent toaletowy
Bardzo przepraszam ale ja tu trochę w innej sprawie , jestem producentem papieru toaletowego i tak się zastanawiam, czy mógłbym , czy to nie jest zabronione aby na papierze toaletowym znajdowały się podobizny pana prezydenta i jego szanownego brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave duck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×