Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktak tak

Mamy nowego prezydenta

Polecane posty

Gość Polakom nigdy nie dogodzisz
tak źle i tak niedobrze:-PAle przecieżsami na niego głosowlaiście więcpo co jojczycie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The whole nation got PiS-sed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie
wy to macie jakąś manię na punkcie tego nieszczęsnego 'Rydzyka? A może podalibyście jakieś rozsądniejsze argumenty, co? Rzekomo\ wyborcy Tuska mają wyższe wykształcenie. Cóż ...to widac i słychać i czuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to Lepper
ja nie pisze o żadnej cenzurze ani o Rydzyku tylko o tym co PISS chce zrobic z gospodarką, która dzieki wejsciu do UE po okresie zapaści zaczęła się rozkręcać - zachamują wszystko a pieniądze publiczne oddadzą dla biednych (pogłębiając ich nieróbstwo) i dla RM na propagande, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DC 10
Następny artysta od argumentów. O. Rydzyk jest argumentem sam w sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The whole nation got PiS-sed
wystarczy, że szuka się papierów na dziadka - jak w III Rzeszy. Masz dziadka be - jesteś be, masz dziadka cacy jesteś cacy. Moderator wycina posty, więc nie powiem, co było be i cacy. Kto mądry zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DC 10
Tego nie wycina , bo ten jest na " życiu erotycznym " , a tu z wrodzonej skromności moderatorki nie zaglądaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezydent Lech Kaczyński
Dziekuję za wybór. A teraz SPIEPRZAĆ DZIADY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skądze:p przed chwila bylam swiadkiem wyciecia topiku krytykujacego.... chcialam sie wpisac a tu ciach:p - i... nie ma topiku cenzura jest wszedzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najkaaaaa...aa
A widzieliscie zonke nowego prezydenta? Przecudowna prawda? :/ /jak Pinokio wyglada! Ale niezla reprezentacja Polski, nie ma co... Wstyd, hanba, nie podoba mi sie ze wygral Kaczynski. Nic dobrego nei zrobil dla Wawy to dla Polski zrobi? Jacy naiwniacy w to wierza? NAPEWNO NIE JA! Ludzie popieprzylo wam sie w glowach aby na niego glosowac :/ A pani Pinokio to niech lepiej sie nigdzie nie pokazuje bo wszystkich poodstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie
no super - po prostu mnie przekonaliście, że dziś popełniłam największy błąd swojego życia:P Nie rozśmieszajcie mnie! ?JAkoś waszemu Donaldowi nie pomogło poparcie URBANA, KWASKA, PIJAKA RELIGII, o mieszkańcach trzymanych za szwedzkimi firankami nie wspomnę! Kto jest aferzystą, niech teraz gaciami trzęsie - i wcale się nie dziwię, jak zacznie już dziś. Gratuluję sposobu argumentacji i rozumienia programu wyborczego Kaczyńskiego. Ludzie, nawet nie rozumiecie tego, co czytacie po polsku. Zal mi was:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to Lepper
ta nas łaskawie oświeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The whole nation got PiS-sed
Ależ zrobił bardzo wiele - muzeum Powstania, na ten przykład. Inne miasta mają metro, ale tam śmierdzi biomasą i jest beeeee. Dzlęki Ukochanemu Przywódcy codziennie dojeżdżam muzeumem do pracy szybciutko i bez korków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze fajniej
To juz Białoruś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witulka -> to zglos protest wyborczy :D Jedno jest pewne. Jak widze, wielu ludzi (takze na tym forum) uleglo nadmiernym uproszczeniom wynikajacym z lansowanego przez mass-media obrazu obydwu tych politykow. Nie nalezy tez zapominac o faktycznej roli, jaka spelnia prezydent oraz o jego uprawnieniach. Pozycja ustrojowa prezydenta w RP z pewnoscia zdecydowanie odbiega od systemu funkcjonujacego w USA, tymczasem czytajac komentarze niektorych uczestnikow tej dyskusji mozna dojsc do wniosku, ze wcale tak nie jest. Tylko spokojnie i bez nerwow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to Lepper
chyba, że rozszerzą zakres uprawnień prezydenta, co było jednym z punktów programowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezydent
prezydent 1/4 wyborców - phii,ale poparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The whole nation got PiS-sed
A może to po prostu obrzydzenie wynikające z faktu, że opowiada się o niekoszernych dziadkach, obiecuje zasiłki i za głosy Lepcia rezygnuje z opodatkowania rolników. I mówi się, że Balcerowicz musi odejść... Żenada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to wszystko, po raz kolejny polacy udowodnili swoją głupotę ... no i co będzie dalej ? nie poddamy się my DYSYDENCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo wyborcy w
Polsce beda wierzyc w kielbase przedwyborcza, tak dlugo wyniki wyborow beda takie jak teraz :-( Pozyjemy zobaczymy zdanie szybko zmienicie. Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgasgasfgaf
Drogi Polaku W związku ze zwycięstwem Kaczorów PISiorów na znak protestu roześlij ten łańcuszek do wszystkich, których masz na gg. Jeśli wyślesz go do: 5-10 osób -to będziemy mieli przejebane 10-30 osób - też będzie przejebane 30-50 - będzie przejebane ponad 50 osób - także będzie kurwa przejebane Bo teraz to już nic kurwa nas nie uratuje Rest in PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuna
W związku z wygraną Lecha Kaczyńskiego, uprasza się ludzi światłych o założenie w dniu jutrzejszym ciemnych rzeczy na znak żaloby.przekaż dalej. (Informacja: "Kaczyński 53,52% ; Tusk 46,48% (Gfk Polonia) " dostalam to na gg ,przeslijcie znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeee
ja też na KAczyńskiego, bo mam w głowie mózg a nie siano:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whyl
powiedzcie mi jakie ma zamiary Kaczynski wobec Pl i polakow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×