Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puszynka

Leki homeopatyczne

Polecane posty

Gość gość
Leki homeopatyczne na przeziebienie spowodowaly u mnie i u dziecka bol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPAMedzia8282, WON! Nikt normalny tego góowna nie kupi, bo normalny człowiek nie kupuje wody z cukrem w granulkach (a tym tylko i WYŁĄCZNIE jest homeopatyczne oszustwo!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no jaka agresja, zamiast homeopatii moze powinni niektózy brać naturalne środki na uspokojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ostatnie doswiadczenie.Kupilam drogi homeopatyczny syrop Drosetux..i nic dziecko jak mialo kaszel tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka_90
czy dawałyście może swoim dzieciom pyramidonek?? działa?? bo nie wiem czy kupować.. nacczytałam się dobrych opinii, ale nie wiem czy im wierzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem jak najbardziej "za" w temacie homeopatii. Polecam ciekawą audycję w tym temacie. Można wysłuchać ciekawostek specjalistów i mam.Oto link: http://www.polskieradio.pl/18/4388/Artykul/1475443,Naturalne-metody-leczenia-Dziecka edzia8282- podzielam Twoje zdanie, oscillococcinum jest rewelacyjnym środkiem na przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gosc- co do syropu Drosetux, może kaszel był mokry i odrywający się? mojej córci zawsze pomagał Drosetux badz Stodal. Chętnie je piłą bo są dobre w smaku. Również inne propozycje leków homeopatycznych znajdziecie drogie Panie w audycji, której link zamieszczony jest wyżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilika2312
Świetna audycja wczoraj jak znalazłam to na raz cała przesłuchałam :) i całkowicie zgadzam się z mamami i pediatra na temat tych wszystkich chemicznych leków od których zaczynamy się uzależniać. Dlatego homeopatia to idealne rozwiązanie, aby nasz organizm nadal dobrze funkcjonował bez niepotrzebnego przeciążania organizmu antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm moze odpale pozniej ale czytając wasze odpowiedzi to w sumie sie zgadzam bo we wszystkim trzeba zachować umiar, raz pomoże antybiotyk, a razem homeopatia a jeszcze innym razem naturalne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za wklejenie linka do audycji w Polskim Radiu na temat leczenia homeopatia, jest przeciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leki homeopatyczne pogaja na choroby za pomoca czarow i magi na podstawie ktorych sa produkowane ale wprowadzaja diabla do domu i na ludzi uwazajcie to to omamianie ludzi po odzuceniu ich nieraz potrzebny bedzie egzorcysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka po antybiotykach dalej kaszel i czerwone gardło , po lekach homeopatyczych przeszło , dla mnie to wszystko czary i magia jak atybiotyki jak i leki homeopatyczne , mnie antybiotyki mega zniszczyly organizm, jak działa jest za :-) po atybiotykach jestem w 100% pewien ze niszcza organizm. Obecnie ja na przęziebienie stasuje stare naturalne metody kiedys ludzi tak sie leczyli 5 dni i zdrowy :) . ząbek czosnku posiekany (bo wyciskany bardzo zoladek podraznia) pare kropel soku z cytryny swoj naturalny sok z malin 3 razy na dobe i mieszanka z łyżeczki miody (naturalnego) sok z mleczy z czarnego bzu i aroni (wszystko stary domowy wyrób) 3 razy dziennie i po 5 dniach zdrów pozdrawiam zanim ktoś napisze jakiś sprzeciw na jednego działa bardziej na drugiego nie prosta zasada. sam spróbuj widzisz efekty lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaa0000
Zwątpiłam, że chemia w antybiotykach i maściach kiedykolwiek mi pomoże i że kiedykolwiek wrócę do pełnego zdrowia. Trwa to już ZA DŁUGO. Nie wspominając, że mój zły stan rozpoczął się odkąd pierwszy raz dostałam antybiotyk. A więc - jakie leki homeopatyczne na zapalenia "kobiecych spraw"? Proszę niech odpowie ktoś komu na to pomogły.... BŁAGAM niech ktoś odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
idź do homeopaty, nie da sie tak napisać nazwy leku, szczególnie jeśli to nie jest ostra choroba, a stan przewlekły. Możesz wejść na forum homeopatia na gazecie wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaa0000
@5_monika dziękuję za odpowiedź, link do wątku na forum gazety nie działa, ale zaraz poszukam "ręcznie", a do homeopaty chyba się wybiorę, nie wiesz w jakich cenach są wizyty? Tak jak u zwykłych lekarzy (koło 150 zł) czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że temat dość już stary ale może komuś się przyda moja uwaga. Leki homeopatyczne działają - sama to wiem, ale podstawą ich skuteczności jest ich właściwy dobór, a tym samym niezbędny jest dobry lekarz homeopata. Dobrze jeśli łączy swoją wiedzą z wiedzą z medycyny konwencjonalnej. W Warszawie to tylko Centrum Medyczne VERDE. Szczególnie polecam bo wiem, że to dobrzy specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynska549
ja u mojej homeopatki płaciłam za pierwszą wizytę 200zł każda kolejna 100zł w tym leki. leczymy się całą rodziną, synka z autzmem i jest ogromna poprawa w pół roku, wszystkie infekcje też u niej leczymy, ja niedoczynność tarczycy i hashimoto. bardzo polecam homeopatię bo to naprawdę działa tylko musi byc dobry homeopata co da właściwy lek. jakby ktoś był z Chorzowa to polecam Anne Marie Wilk tel. 519-790-190 my chodzimy do gabinetu do Chorzowa ale wiem ze przyjmuje tez w Bielsku i chyba w Opolu. Strona internetowa www.naturwit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
teraz nie wiem, kilkanaście lat temu byłam ostatnio. Od tego czasu sama radzę sobie lekami homeo. Na pewno pierwsza wizyta jest droższa-150-200zł w W-wie. Ale tez trwa ok. godziny. Można zadzwonić i się zapytać, żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie na co stsouje się okoubaka D6 i jak on działa? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
leczy dolegliwości związane z przewodem pokarmowym, czyli np. alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na kaszel mogę polecić Dicotuss. W składzie ma miód, prawoślaz i wyciąg z bluszczu lekarskiego. Bardzo szybko działa na każdy rodzaj kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem bardzo uciążliwe kłopoty z kręgosłupem ale już jest lepiej. Pomogła homeopatia w Vitanea - www.vitanea.eu Jestem zdecydowanie na tak, jeśli chodzi o takie naturalne metody. Super efekt, a nie musiałem inwestować w tabletki i niszczyć nimi wątroby. Zamiast tego mam domowy biorezonans za pomocą małego aparaciku Smart. Wychodzi taniej niż tabletki w dłuższej perspektywie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata leczył się jakiś czas lekiem urarthone, który jest lekiem homeopatycznym. Wiem, że pomógł mu dużo bardziej niż inne z wyższej półki, bo polecał go wujkowi. Moja ciotka jest zwolenniczką homeopatii i akurat ona nigdy nie choruje, więc moze warto zacząć sie tak leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja akurat wierze w skutecznosc homeopatii. ja zawsze gdy dopada mnie przeziębienie to lecze sie kropelkami na grype L52. co wazne, one są polecane rowniez w leczeniu zapaleniu pluc. sa naprawde mega skuteczne i nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeden jedyny lek homeopatyczny, który stosuję u swoich dzieci od wielu lat i który działa za każdym razem. Jest to Viburcol w czopkach lub kroplach. Wszystkie inne, które miałam nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×