Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Witam :) Już kiedyś miałam sobie kupić perfumy od Pana, ale zostałam podkuszona przez konsultantkę Avonu i nabyłam jakąś mgiełkę (za ok. 20 zł), a zapach utrzymuje się bardzo krótko :O Może z godzinkę :O Niedawno przekonałam się, że perfumy FM są bardzo trwałe :) mój chłopak dostał od siostry perfum Homme od FM, był wczoraj u mnie i już ponad 24 h czuć na poduszce ten zapach :D:D:D Gdy już zużyję to świństwo to zamierzam kupić sobie perfumy od FM :) Tylko co tu wybrać sposród tylu zapachów :D Ale widzę, że Pan u kobiet preferuje chyba Gucciego, a więc to na pewno będzie dobry wybór ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mówiłem ... szkoda pieniedzy :/ na ale ponoc jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz :) przed Toba karnawał walentynki :) okazji jest milion a perfumy same najpiekniejsze :) jakby co ... hrabiazenhorst@o2.pl :) i już :) a cio wybrac .... heheheheeee Gucciego ;) to wiecie ale ostatnio Hrabina sobie zachciała Sensations Jil\'a Sandera i uklękłem :D śliczne takie kobiece , miłe lekko pizmowe .. długo i miło sie je wacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoncia
a te sensi mogłabym sobie odebrać np gdzieś w Mysłowicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia.W
Witaj Hrabio. Przeczytałam niemal wszystkie posty i zachwycona opiniami Twoich klientek nabrałam wielkiej ochoty na zakup dwóch zapaszków. Powiedz mi proszę czy posiadasz ,,Angel" oraz ,,Chance"?. Proszę abyś podał mi ceny w jakich mogę je u Ciebie zakupić oraz pojemność flaknów. Czy jedynym sposobem jest zakup na aukcji? Interesują mnie całkowite koszty przesyłki. Pozdrawiam. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 01. Cool Water Woman - Davidoff 02. Dune - Christian Dior 05. Rush - Gucci 06. Green Tea - Elizabeth Arden 07. Acqua di Gio - Giorgio Armani 08. L\'eau par Kenzo - Kenzo 09. Naomagic - Naomi Campbell 10. J\'adore - Christian Dior 11. Noa - Cacharel 14. Deep Red - Hugo Boss 16. Muelhens - Gabriela Sabatini 18. Coco Mademoiselle - Chanel 21. No.5 - Chanel 23. Amor Amor - Cacharel 24. Jungle Elephant - Kenzo 25. Hugo Woman - Hugo Boss 26. Naomi - Naomi Campbell 29. Miracle - Lancome 30. Very Valentino - Valentino 31. Boss Intense - Hugo Boss 32. Angel - Thierry Mugler 33. Light Blue - Dolce & Gabbana 34. Chance - Chanel 35. Sensi - Giorgio Armani 36. Ultraviolet - Paco Rabanne 37. Glow by J. Lo - Jennifer Lopez 38. Very Irresistible - Givenchy 39. Celine Dion - Celine Dion 40. Week end - Burberry 44. O\'oui - Lancome 46. In Love Again - Yves Saint Laurent 47. 5-th Avenue - Elizabeth Arden 48. Eternity Moment - Calvin Klein 49. Truth - Calvin Klein 70. Tresor - Lancome 71. Envy Me - Gucci 72. Touch of Pink - Lacoste 73. Echo Woman - Davidoff 74. Mania - Giorgio Armani 75. Opium - Yves Saint Laurent 76. Dolce Vita - Christian Dior 77. Pure Poison - Christian Dior 78. Skin - Trussardi 79. Burberry - Burberry 80. Miss Dior Cheri - Christian Dior 81. DKNY Be Delicious Women - Donna Karan 82. Contradiction - Calvin Klein 83. Sensations - Jil Sander 84w. One - Calvin Klein 96. Amarige - Givenchy 97. Gucci Rush 2 - Gucci 98. Mexx Woman - Mexx 99. Tommy Girl - Tommy Hilfiger wszystkie mam :) z przesyłka koszt perfum to 33zlote plus wybrana próbka gratis :) jeżeli kupuje sie 2 flakony to przesyłka nic nie kosztuje :) polecam sie serdecznie :) oczywiście moge sprzedać poza allegro ... ale naprawdę uważam , ze tam jest najbezpieczniej a nie wystawiam wszystkich numerów bo bym zbankrutował za opłaty allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia.W
Dziękuję za tak szybką odpowiedź drogi Hrabio. Powiedz mi proszę czy zapachy które posiadasz są ,,wiernymi" kopiami tych wskazanych przeze mnie? Wybacz, ale nie przepadam za Allegro, więc jeśli jest taka możliwość to poproszę inną propzycję. A może mogę je kupić w Warszawie? Pozdrawiam. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja i jakies 130osob , ktorym sprzedaje plus 63 osoby z mojej grupy sprzedajacych i uzywających tych perfum twierdzimy , ze sa najbardziej zblizone i najtrwalsze z wszystkich dostępnych na rynku :) niestety ja jestem z Sosnowca wiec do Warszawy mam kawałek ;) ..... a co do Allegro :) to sama wiesz :) Ja nie wysyłam za pobraniem bo jaka mam gwarancje ,ze ktoś odbierze ????? przecież nie mam ani jego danych , nic poza adresem który ktos mi poda w mailu :) a Kazdy obawia sie wpłacic na konto bo wiadomo a jak mi nie wysle ... i kółko graniaste .... dlatego preferuje allegro :) trzeba sobie zapracowac na tyle komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaW.
Drogi Hrabio , nie znalazłam na aukcji moich zapachów.Proszę powiedz mi jakmam je zamówić, gdzie szukać? Chcę zamówić nr. 34 Chance-Chanell, Nr. 32 Angel - Thierry Mugler i 73. Echo Womann - Davidoff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz prosze maila :) hrabiazenhorst@o2.pl podasz mi swój nick z allegro , wystawie aukcje specjalnie dla Ciebie z tymi zapachami , które Cie interesuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Hrabio - a czy jest szansa ze za doplata dostane nie jedna a np 3 czy 4 probki? chodzi o to ze nie moge sie zdecydowac co do pewnych zapachow i dlatego wolalabym dokupic cos wiecej :) a czy jesli biore na allegro 2 sztuki damskie i mieskie to przesylka tez jest gratis? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christina 26
Hrabio, jak długo utrzymuje się na ciele dziecka zapach Chocolate Pudding z oferty FM? Czy zapach nie traci na urodzie np. po kilku godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christina 26
I jeszcze - jakie byś mógł polecić perfumy świeże, taką "wodę i powietrze", chętnie z jakimś subtelnym dopełnieniem przez zapach stylizowany na owoce leśne (np. dzika jeżyna); ogółem - perfumy pasujące do sportowej, chłopięcej nastolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christino ... perfumy dziecęce to wody kolońskie , skóra dziecka reaguje inaczej jest delikatniejsza :) a z zapachów dla nastolatki :) z kategorii morskiej to cool water albo noa Cacharela delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuś................=
na allegro kosztują 27pln te wystawione, a jeśli wystawiłbyś wybrane przeze mnie zapachy, np gdybym się zdecydowała :> to 27 czy 30:>:> a za probke dodatkową ile :>? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27zł plus 6 zł kosztów przesylki jest do wszystkich perfum ... również dla tych wystawainych na zyczenie :) Próbka w grartisie 1 lub dwie nie kosztuje nic :_ kazda nastepna jak ktoś chce to 1 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisia
hrabio mam pytanie moge u ciebie zamówic próbki perfum lub perfumy szukam VERSACE - crystal noir ( w czarnej butelce)...najlepiej próbki i jak mozna kilka sztuk...prosze o szybka odpowiedz, albo polec mi kogos kto mógłby mi pomóc..pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bisiu Federico Mahora nie robi tego zapachu :/ wszystkie dostępne na stronie www.perfumy.fm :) kazdy znajdzie coś dla swojego naoska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisia
dziekuje za odp a powiedz czy to sa wierne zapachy tych oryginalnych ? i jaka pojemność...czy odpłatnie mozesz przesłać próbke- chodzi i o naomi campbel- naomagic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak to wierne zapachy :) próbke moge przesłać ale pokrywasz całe koszty :) 11,50 :) tyle teraz przesyłka za pobraniem :/ próbka w gratisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisia
A JAKIEJ POJEMNOŚCI SĄ TE PRÓBKI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
szukam slodkiego zapachu z perfum fm dla mezczyzn cos jak carolina herrera 212 men............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki jest Joop :) i bardzo mocny , żadnych poprawek :) serdecznie polecam ... dokładne opisy jak zawsze na www.perfumy.fm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Was uzywala odpowiednika Gucii Envy me i moze podzielic sie wrazeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×