Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

... cos w typie :) pewnie bym coś znalazł :) ale jaki to zapach z avonu ... owocowy , kwatowy , morski ,pizmowy ... pomóz troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poproszę o wystawienie aukcji z nr 83. Sensations - Jil Sander :) Spodobał mi się opis. Masz Hrabio dobry gust, więc ............ zamawiam + próbeczka Mania - Giorgio Armani albo Jungle Elephant - Kenzo który ładniejszy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 ORIFLAME WIOSNĄ ZA 1 ZŁ ! :D Chcesz rozpocząć własny Biznes?? nic prostszego:) Jeżeli lubiesz kosmetyki firmy Oriflame lub chcesz je poznać DOŁĄCZ DO ORIFLAME WRAZ Z WIOSNĄ! WPISOWE 1ZŁ ! Super nagrody w programie \"WITAMY\" dla nowych konsultantów np.elegancki portfel,segregator firmowy,kosmetyczka,torebka oraz krem do ciała Silk.Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków-zysk natychmiastowy 30%. Zaproś nowe osoby do Oriflame-otrzymasz do 21% od ich sprzedaży. Odroczony termin płatności za kosmetyki 14 dni. Samodzielnie wybierasz warunki współpracy,dostosowując je do własnych potrzeb. Możesz potraktować Oriflame jako dodatkowe zajęcie lub poprowadzić własny biznes. Więcej info na -> jenny_17@op.pl 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossi
Witajcie Hrabio ja też sprzedaję te perfumy jestem też w Oriflame i właśnie otwieramy nowe biuro regionalne w Bieruniu (koło Tychów i Oświęcimia) Jeżeli ktoś czegoś potrzebuje to również zapraszam, Hrabio mam nadzieję, że nie będziesz mi mial tego za złe :) Co do perfum FM to niektóre zapachy uważam za mniej niektore za bardziej trwałe :) Ale mimo wszystko i tak za tę cenę naprawdę warto! E_MAIL: rossi20@interia.pl Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiaaa
rossi podaj które są te bardziej trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusia :) jeżeli może byc wg. mnie i opinii klientek ... to Rush Gucciegio , Jadore Diora , Miracle Lancoma , Naomagic Naomi , Jungle Kenzo , Sandera sensations , Light Blue D&G .. i wiele innych :) oczywiscie sa tez delikatne zapachy jak Noa , skin Trusardiego , Echo davidowa ... ale czy mniej trwałe ... nie każdy lubi pachniec z kilometra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli 72
hrabio kochany Jil Sander to ONA nie ON , ona jest niemiecką kreatorką perfum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiaaaaaa
dzięki za info Hrabio - ja uwielbiam pachnieć na kilometr czy rush 2 jest trwałe? kiedy można spodziewać się nowych zapahów w ofercie? bo wiem że w planie są antiperspiranty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie Panie Hrabio
mnie też doszły informacje o poszerzeniu listy zapachów FM ;) proszę uchylić rąbka tajemnicy jesli coś Pan wie na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie lubi pachniec na tzw. kilometr :) to Rush ale pierwszą wersje polecam :) nowe bedą bedą ale cierpliwości moje drogie :) wiem ale nie mogę powiedzieć :(za to jak juz bedzie można zostaniecie poinformowane wszystkie jako pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie Panie Hrabio
to może choć zdradzi Pan kiedy to będzie? czy to też musi byś skrywane w największej tajemnicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebawem :) niebawem moje miłe Panie :) a tymczasem polecam na prezeny zajaczkowe perfumy dla Waszych Panów :) pełna oferta ... przy wpłacie na konto przesyłka gratis :) zawsze jakas próbeczka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Pan dociekliwych i zainteresowanych :) niebawem spodziwać sie możemy :) ... : Damskie: Cacharel - Promesse Signature - Escada Lancome - Hypnose Calvin Klein - Euphoria Calvin Klein - Obsession Night Paris Hilton Valentino V - Valentino Angel Schlesser - Essential Christian Dior - Hypnotic Poison Mexx - Water Love Giorgio Armani - City Glam Męskie: Paco Rabanne - Black XS - niesamowity zapach! Moj ulubiony, gorąco polecam! Hugo Boss - Energise Davidoff - Silver Shadow D. Backham - Instinet Very Irrestible - Givenchy Giorgio Armani - City Glam Issey Miyake - L'Eau d'Issey Jil Sander - Sander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Panie Hrabio
a czy nie mozna zrobić coś z problemem niefunkcjonalnych opakowań perfum??? Mam już chyba 3 lub 4 buteleczkę i problem zawsze jest ten sam... po kilku użyciach zaczyna szwankować rozpylacz i perfumy albo rozlewają się w torebce albo psikają strumieniem albo wcale Można coś zrobić w tej sprawie? Może jakaś petycja do firmy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyaba jestem ciemna masa :(( bo ie wiem co to sa perfumy FM??kto mnie oswieci .. i to całkiem serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wesz , ze ja nie miałem nigdy reklamacji :) raz spotkałem sie z przypadkiem ,ze klientka z allegro prosiła o otworzenie i sprawdzenie atomizera :) psikały :) ale myslę , ze gdybys powiedziała o tym osobie u której kupujesz pewnie rozwiazałałaby problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmaro :) Firma FM Group to polska firma produkująca kopie najpiekniejszych zapachów świata . W Monachium znajduje się siedziba firmy \"Drom\" istniejąca już od ponad 100 lat. Wielki koncern produkujący 80 % olejków, które są wykorzystywane do tworzenia większości firmowych perfum dostępnych w perfumeriach, tym samym posiada 80% rynku. Firma FM posiada licencje na kupno i wykorzystywanie tych olejków, więc tym samym produkuje ona kopie (nie podróbki) perfum, które są dostępne w drogich perfumeriach! Niestety nie możemy uzywac nazw oryginałów wiec pozostały nam numerki :D ale perfum jest już 80 zapachów a bedzie niebawem o 20 wiecej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest dostępny \"Dune\" Dior i Cerruti \"Si\" dla mężczyzn? I jak mogę zakupić próbki lub zapachy? (nie korzystam z allegro). Czy można kupić je gdzieś w Rzeszowie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerruti jest to nr 92 Dune mam rowniez ale w olejkach mogę Ci przesłać perfumy za zaliczeniem pocztowym (płatne u listonosza) do zapachu ( flakonu) dodaje próbkę w gratisie , jeżeli chciałabyś wiecej próbek wtedy każda w cenie 1 zł . Nie mam ze swojej grupy nikogo w rzeszowie :( pozostaje poczta :) oczywiście wszelkie dodatkowe info jak zawsze na hrabiazenhorst@o2.pl lub GG 4751891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabio horst serdeczne dzieki :)) naprawdę nie wiedziałam . Całe zycue dostaję ulubione prerfumy od mężą wiec nie rozgladałam się za tańszymi okazami.Zapytam jednak.... czy masz moze zapach Eclat`d Arpege?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monifika
Szanowny Panie Hrabio bardzo ubolewam że nie ma na waszej liście uwielbianych prze ze mnie perfumek Givenchy Extravagance d Amarige. Pozdrawiam . Zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzirra
które z męskiech są najtrwalsze, znam większość zapachów zależy mi by wiedzieć które ciagną się na km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzirra
kiedy wejdą te nowe ww zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×