Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość Proszęproszęproszę
Nie mogę przez alegro bo to ma być niespodzianka dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Kiedys dostałam od ciebie katalog,dla mnie Amor Amor nad mężem sie zastanawiam.Proszę doradź mi co jest na czasie,szukam czegos extra.Zdaję się na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Czyli poza alegro nie da rady? Czego sie obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to nie tak , moge wystawić aukcje dla Ciebie :) co chcesz ale nie sprzedaję poza allegro , jak ktoś kupuje 1 raz :) a dla męża w tym wieku to może boss - hugo bossa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
Chodzi o to że ja nie jestem alegrowiczką.Mój mąż jest zarejestrowany,nie moge zamówić,bo to ma być niespodzianka.Te perfumy są mi ,na określony dzień.Można powiedzieć, że to pilna sprawa.No,ale jeżeli inaczej nie możesz tylko przez alegro to przepraszam za zawracanie głowy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to , ze ja na swoich aukcjach nie mam zastrzeżone ,ze nie sprzedaje osobom bez pełniej aktywacji a rejestracja na allegro trwa 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyznaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyznaa
Chciałbym kupic jakies 2 fajne zapaszki. Co bys mi Hrabio polecil ? Czy ten czarny adidas jest taki fajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny :) serdecznie polecam również hugo Bossa - Bossa :) jest świetny i trwały . W promocjach mam tez za 35 zł zestawy męskie z żelami 64i 56 czyli Black Code - Armaniego i Fahrenheit Diora :) przesyłka grais :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszęproszęproszę
ok ok już dokonałam rejestracji ,teraz czekam na kod aktywacji ,ale to trochę potrwa.Czy możemy skontaktować sie jutro na GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moje aukcje: zapach numer 54 z FM :. Hugo - Hugo Boss - To zapach, który przywołuje na myśl delikatność północnego powietrza, świeżość gęstych, zielonych lasów. Zielone nuty bergamotki, mięty, sosny i szałwii, przechodzą w woń jaśminu, lawendy oraz cedru. Bazą zapachu są nuty mchu dębowego i drzewa sandałowego. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77288689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_22
długo nie wierzyłam ale miałes racje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam :) czemu topic upadł? :(:(:( też chcę perfumy na gwiazdkę ale nie wiem jakie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio :) wiem :) absolutnie nie chcę Ci już zawracać głowy :) zrobiłeś wszystko co mogłeś żeby podpasować mi zapach ale to ja jestem taka wybredna :( teraz muszę już sama zakończyć moje poszukiwania :) 🌼 dla Ciebie za cierpliwość :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Hrabio- mam pytanie: jak szybko mozesz mi zrealizowac zamowienie na -Gucci Rush (perfumy) -Very Valentino (dezodorant) - próbki T.H. True Star, DKNY Delicious Woman, Mania Georgio Armani, Gucci Envy Me ?? Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mama
by sie ucieszyla z takich sensi ? nadaje sie to dla doroslej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×