Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość bisia
ok jak tylko sie zorientuje w zapachach to dam znac...a ktory wdg ciebie ładniejszy...??acha no i cena ?? i najpierw mi wyslllesz czy ja mam wysłać kase?? bo wiesz chce tez byc pewna- ty zresztą też :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *monika
Chciała bym kupic perfumy dla młodego mężczyzny. Tylko nie wiem jakie wybrac :( Ostatnio uzywał Surrender z Avonu. Prosze pomózcie mi dokonac wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ci *moniko One - Calvin Klein albo Hugo - Hugo Boss Zapraszam do mojego sklepu:D www.naturals-sklep.gweb.pl Dla pierwszych 5 osób które dzisiaj zgłoszą się do mojego sklepu i wypełnią formularz z dopisem \"Forum kafeteria\" - wyslę 2 próbki wybranych perfum gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Boss - Hugo Bossa :) to nr 52 w FM :) oczywiscie zawsze moge je wystawić specjalnie lda Ciebie aaaaaaaaaaaaaaaa i u mnie zawsze próbka w gratisie ;) bez wyjątków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
Kiedyś daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu bardzo mi sie podobał zapach smitty ale nie wiem nic wiecej na te n temat, czy cos ci to mówi? bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buśka
perfumy* zgłosiłam się napisz kiedy dostanę te próbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooooo
gdzie ten formularz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buśka
toooo* musisz kliknąć na kontakt i tam się wpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka25
Bisiu to jest mój mail napisz do mnie deutschunterricht@poczta.fm. Mnie się bardziej podoba ten ultraviolet jest bardziej orzeźwiający ale musisz powąchać oba w perfumerii, który Tobie bardziej odpowiada... co do wysłania i ceny myślę że jakoś się dogadamy jak już się zdecydujesz:) (napewno taniej niż je nabyłam). Pozdrawiam i czekam na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W A L E N T Y N K I :):):):):):):) pachnące najpiekjniej :) ... www.perfumy.fm ... zawsze cos dla siebie sie znajdzie :) ...33złote z poleconym priorytetem ( przy wpałacie na konto) + próbka + katalog :):) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Panie Hrabio , soryu,ze nie odpisuje,ze ie dziala poczta na o2.cos sie w kablekach im pomieszalo.rano napisalam mail, w ktorym wyjasnilam,ze dokonalam zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankin
Jestem dystrybutorem perfum Federico Mahora . Dla zainteresowanych www.perfumy.fm Polecam . Niedrogie , trwałe . W sprzedaży również wody perfumowane , żele pod prydznic , dezodoranty o tej samej nucie zapachowej co perfumy . Zapraszam na stronkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
Nie wiem czy wiesz Hrabio, co grozi za sprzedaż perfum grubo ponizej ceny katalogowej.... czyjs donos i wylatujesz z firmy. Wiem bo na mnie tez ktos doniosł i musialem sie tlumaczyc :-O a sprzedawalem po 29 zł. poza tym dziwne ze Ci sie to oplaca :-O w sumie to rozpierdzielasz rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiesz ale mozna bylo niedawno kupowac zestawy .... wychodziło ciut taniej ... jak sie miało duze zamówienia mozna było brac ich wiecej :) ja zawsze sie staram ,zeby moi klienci mieli taniej :) poto jestem :) ale nie przejmuj sie rynkiem :) to ostatnie perfumy za 27 złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
a to sorki :-) nie wiedzialem ze teraz robią zestawy powodzenia w interesie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tymi probkami
jaki formularz trzeba wypelnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zapraszam na strony naszej grupy do zakupów i do wstąpienia do klubu FM. Będziecie mogli kupować taniej dla siebie i sprzedawać - zarabiając, podobnie jak Hrabia, a popyt na perfumki, żele, wody po goleniu i dezodoranty ciągle rośnie! Są też perfumy dla dzieci!Możecie sprzedawać we własnej miejscowości, a także na całym świecie przez internet - np. na Allegro; warunek to opcja \"Kup teraz\" i cena katalogowa (perfumy 30ml i wody perfumowane 50 ml - 30 zł). W ofercie jest aż 80 najpopularniejszych na świecie zapachów. http://www.twojeperfumy.com Polecam dział: PRACA (można albo dużo zarobić, poważnie podchodząc do pracy, albo dorabiać sobie dodatkowo do kieszonkowego i mieć na drobne wydatki - wtedy np. perfumy macie za darmo). Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałm dodać - zamówienia walentynkowe najlepiej składać do 6 lutego do godz. 24:00. Koszty wysyłki: 1 szt. - 3,50 zł >> Przy zakupie 2 szt. lub więcej wysyłka ZA DARMO! katalog, firmowa reklamówka oraz długopis za darmo! Pozdrawiam www.twojeperfumy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka
Witam jestem konsultantka znanej firmy FM. Mam własą stronke z perfumami federico mahora www.kosmetyki24.neostrada.pl Zapraszam zainteresowanych , na stronie jest kontakt domnie tel. lub GG .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę :) troszke tu nie zagladam i konkurencja mi sie pcha dzwiami i oknami :) jakby nie można swojego topiku załozyc :P Ja Was nie zapraszam to sklepu :) zapraszam na moje aukcje allegro :) mam jeszcze żele męskie 51 i 56 w zestawach z perfumami po 5 złotych :)+ 30 perfumy na walentynki w sam raz :) pełna lista na www.perfumy.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to tylko ja ;) drogie Panie , jeżeli któraś potrzebuje adidasa black z zelem , lub panowie Gucci rush z żelem dla Pań :) zapraszam , komplet juz za 37 złotych bez kosztów przesyłki :) oczywiscie z perfum federico mahory ... aukcja na zycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka
a meski taki zestawik tez bez kosztow przesylki dostane ? i probki sama sobie wybiore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka21
To ja rowniez sie podepne! jestem konsultantka z Poznania!! Perfumy oraz inne produkty FM dowoze do domu lub w umowione miejsce w Poznaniu lub okolicach, dltego tez cena perfum wynosi TYLKO 30 zł bo nie ma dodatkowych kosztow np.przesyłki! przy odbiorze perfum posiadam wszystkie probki oferowanych zapachow, wiec mozesz wybrac cos dla siebie!! pozdrawiam Kontakt:sol@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutka
dostałam szybko i gładko :) polecam serdecznie i dziekuje Hrabiemu za wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×