Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

:) oczywiscie :) ja wiem ,ze dla nas :) również życze miłego dzionka :) a chętnych zapraszam po katalog :) jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
czy moge dostac nowy katalog na maila? okowinska@wp.eu dziekuje z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo prosze o pomoc, powachalam juz tyle zapachow i nadal nie moge znalezc nic co by mnie zachwyciło. Moze wymienie co wachałam zeby było wiadomo co odpada: Dior-pure poison organza-givenchy burberry-weekend lancome-miracle dolce vita gucci -envy me dvidoff-cool water haloween - jdp boss biały No i niestety zaden z tych zapachow mi sie specjalnie nie podoba Bardzo prosze o pomoc, bo juz trace nadzieje Jezeli nie znajde nic innego to chyba zdecyduje sie na light blue, ale musze powachac go w oryginale bo wachałam tylko podróbke. Wszystkich którzy sa w stanie mi doradzić ( w szczególności Hrabiego) bardzo bardzo prosze o pomoc:) Dodam ze szukam i zapachu na dzień i na wieczór, ale w pierwszej kolejnosci na dzień. Lubie zapachy bardzo swieże ale tez chce zeby był intensywny bo mam wrazenie ze ze mnie wszystko ulatnie sie po 5 minutach:) dziekuje z góry:) Ach nie cierpięcięzkich zapachów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:) na poczatek chcialabym prosic jesli mozna katalog perfum FM (moj mail hexa69@o2.pl) oraz chcialam dosiegnac porady w doborze perfum; ostatnio zakochalam sie w zapachu emporio she armaniego, czy w ofercie FM znajde cos podobnego i nie chodzi mi o alternatywny zapach tylko po prostu cos w tym stylu:) dodam jeszcze ze za slodkimi perfumami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelei26 :) jeżeli mogę to zapraszam do wąchania : coco mademoiselle :) truth CK light blue D&G Escada signature - Eskada one CK :) no i Promesse Cacharela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Hrabio a możesz mi powiedziec czy od 24 kwietnia zmieniła sie oferta w katalogu fm, bo mam od ciebie ten katalog wysłany własnie tago dnia a wydaje mi sie ze pisales cos pare styron wczesniej o poszerzeniu oferty, jezeli zmienilao sie cos to bardzo prosze o przesłanie katalogu jeszcze raz na mojego maila (daj znac na formu a ja ci go napisze na gg). Postaram sie tez powachac w najblizszym czasie wszystkie te zapachy które zproponowałes i sie odezwe:) Dzieki bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry wszystkim
Hrabio, proszę o radę. Widziałam na Twojej aukcji perfumki a'la Promesse. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia zapachu (mieszkam w małym mieście, niestety). Zazwyczaj kupuję perfumy czytając skład zapachowy i podpytując sprzedawcę. No więc pytam co czuć jako pierwsze? Czy zapach kojarzy się z kwiatowym czy owocowym? Znam Coco Mademoiselle, gucci Rush, Organzę i są to jedne z moich ulubionych zapachów (zazwyczaj je kupuję). Nie lubię zapachów bardzo słodkich, takich landrynkowych. Jak można opisać Promesse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach został stworzony dla kobiety zmysłowej, delikatnej i pełnej namiętności. Doskonały na romantyczne chwile. Nuty zapachowe: mandarynka, bergamotka, jaśmin Sambac, orchidea, czarna jagoda, ambra, piżmo, drzewo sandałowe i drzewo cedrowe. Zapach alternatywny dla Promesse - Cacharel Piękny choc nie tak intensywny jak Gucci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry wszystkim
Hrabio za moment wysyłam do Ciebie maila, proszę o info. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Hrabio:)zastanawiam sie nad paroma zapachami Pure Poison Christian Dior Sensations Jil Sander Euphoria Calvin Klein Amarige Givenchy Hypnose Lancoe Coco Mademoiselle Chanel narazie jednak nie jestem zbytnio przy kasie ale za niedlugo bede miala urodzinki, wiec mysle ze jakis prezent bede mogla sobie zrobic. jednak najpierw musze obwachac te wszystkie zapachy i wybrac ten ktory najbardziej przypadnie mi do gustu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapachy nader ciekawe :) sprawdz jak reaguja na twojej skórze :) wg. mnie kazdy z nich świetnie nadaje sie na wiosne :) ale polecam jeszcze zapach paris hilton :0 ku mojemu zdiwieniu na klientce pachniał rewelacyjnie :) jednak kazdy z nas jest inny :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
jeszcze jedno pytanie o kenzo l'eau par czy zaraz po spryskaniu skory czuc wyraznie zapach ogorka? zalezy mi na tym bo uwielbiam ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benny najpierw wydawał mi sie kwiatowy, potem taki melonowo - ogórkowy :) świerzy ładny ( wąchany na Hrabinie ) z flakonika ciut inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
okreslilbys go jako wodny zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
poza tym czy mi sie wydaje czy dla ciebie wszystkie zapachy sa ladne? jest jakis ktory ci sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benny :) jest :) angel - nie do przejscia , Meuelhens jakby na złosc wymyslony , ultrawiolet - boli mnie po nim głowa , tresor - było go tak dużo ,ze mi zbrzydł , o\'oui zapach którego nie czuje wcale .............. wodny tak jak najbardziej ale nie tak delikatny ( ulotny ) jak cool water

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benny :) jest :) angel - nie do przejscia , Meuelhens jakby na złosc wymyslony , ultrawiolet - boli mnie po nim głowa , tresor - było go tak dużo ,ze mi zbrzydł , o\'oui zapach którego nie czuje wcale .............. wodny tak jak najbardziej ale nie tak delikatny ( ulotny ) jak cool water

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
pytanko odnosnie issey miyake. jest zapach l'eau d'issey? wydaje mi sie ze widzialam go tylko w wersji dla mezczyzn. a co z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzyłbym sobie żeby było wszystko zawsze :) no ale nie ma :( niestety ... musi nam narazie wystarczyc 100 zapachów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
no i mam juz kenzo. jestem rozczarowana to za malo powiedziane. te perfumy zupelnie obrzydzily mi ten zapach. pachna starsznie mocno i raczej mesko. ochyda. ale rownoczesnie zamowilam dla siostry light blue i musze powiedziec ze jej sa fantastycznie zrobione. szkoda ze ja nie trafilam. dostalam dodatkowo probke euphorii. tez jest niezla. ale boje sie juz zamawiac z fm. jedna wpadka mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokafix
Drogi panie HRABIO :)!! zaintrygowana perfumami, na których temat przeczytałam chyba już wszystko, bardzo proszę o listę zapachów i kwotę kosztów przesyłki. Pozdrawiam i zniecierpliwiona czekam!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benny - mam kilientki , które używają kenzo i biora go rok .... no ale nie na kazdym zapach jednak jest taki jak możemy sobie wyobrazić ... szkoda ,ze wczesniej nie skorzystałas z próbek :( skoro nie używałas tego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika
czy sa zapachy zblizone do preta porte?uzywam ten perfum od lat i nie wyobrazam sobie bez niego zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
witam. sa w ofercie beyond paradise- e.lauder? trudno je gdziec dostać nie w orginale- może Hrabia ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hrabiego
witaj.mam male pytanko(przepraszam ale nie moge przesledzic calego topiku): czy do kazdego zamowienia za posrednictwem allegro dodajesz jakas probeczke ?czy tylko do wiekszych zamowien? POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×