Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

a tak w ogole to bardzo ale to bardzo by mi zalezalo na zapachu : Lumiere ; Rochas ... dostalam to kiedys od mamy.. uwielbiam ten zapach.. ale nawet za bardzo niewidzialam go w perfumeriach.. :( aha no i jeszcze czy jest cos jak Lolita Lempicka?? ten tez uwielbiam a mam tylko reszteczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Andzi S
:) z damskich zapachów, które miałam za trwałe uważam: Dune i Jungle Elephant, troszkę mniej trwałe były dla mnie 5-th Avenue, a wcale nie czułam na sobie Mexx Woman. Nie wiem z czego to wynika być może dlatego, że jestem fanką raczej "ciężkich", mocnych zapachów. Z tych, których używałam wg mnie nie do pobicia jest Jungle, ale... nie każdemu odpowiada ;) Z męskich natomiast mąż używał JOOP-a i też długo pachniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiziaPonczocha
Jungle Elephant absolutnie absurdalnie nie pachnie oryginalnym słonikiem. Co przyznaję ze smutkiem. Blue Light nawet, nawet... nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatier
wejdźcie na stronkę www.chatier.pl tam za 12 zł można kupić to samo co u FM. Ja kupiłam i jestem zadowolona. Powiem nawet że zapach bliższy oryginałowi jak u FM🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatier
Może i bliższy, ale wątpię czy trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio wysłałam
do Pana maila, ale nie wiem czy doszedł i czy załącznik się otworzy . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po długim i zasłuzonym urlopie zapraszam na aukcje zainteresowane Panie :) Oczywiście opcja przesyłka gratis + próbka nadal aktualna dla Pan z Kafeterii :) steskniłem sie troszke za Wami :) Ps. maila nie ma :( a szkoda jak z załącznikiem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
napiszcie,czy Euphoria CK jest dibrze podrobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio wysłałam
maila jeszcze raz , jak tym razem nie dojdzie to spróbuje z innej poczty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria CK z Fm
i oryginalna mają ze sobą niewiele wspólnego... niestety, bo też czekałam na ten zapach z FM, ale wiem, że go nie zamówię :( Jest to oczywiscie moja osobista opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jest identyczny , maja go moje stałe fanki tego zapachu . Sensi roznie sie utrzymuje na jednych długo inni nażekaja na trwałośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczek78
Hrabio który z męskich zapachów jest trwalszy - paco rabane xs czy hb energise? a może polecisz mi coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio
znam fm-ki, są super, a czy z czystym sumieniem polecasz feromony, mikko nakaido tzn. pytam czy rzeczywiście działają tak jak powinny w założeniu ( prosze o szczerość czy to nie jest tylko chwyt reklamowy?) Wiem że nie można oczekiwać cudów, jestem raczej sceptycznie nastawiona a może sie myle i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
czy meskie 58 to odpowiednik allure men czy allure homme sport? który numer to meski hugo boss - szary? pozdrowionka dla hrabiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupurt
badziewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakaido sa swietne :) to znaczy mało tego ,ze pięknie i czysto pachna ( nie ma tam żadnych rozpuszczalników) to jeszcze bardzo długo sie utrzymuja :) zawieraja 0,023 % feromonu to naprawde duzo jak za tą cenę i z opini moich klientów wynika ,ze są skuteczne :) ja sam uzywam wymieszanych z FMkami bo poprawiaja trwałosc zapachu ... no ale zywie nadzieję , że Hrabinię przyciągam nie tylko tymi feromonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanelko Boss szary to 52 :) 58 to klasyczny Allere 67 to Allure Homme Sport Oczywiscie mam je wszystkie i ze sie powtórze wystawiam aukcje na zyczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytajniczku ja używam Bossów :) mam do nich słabośc ... chyba ( może to wpływ mechatych łydek ;)) dlatego bossa Energise polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
dziekuje Hrabio, na pewno skorzystam, ale za jakieś 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciala wiedziec
czy jest szansa na meski ultraviolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio
czy mógłbyś podać liste odpowiedników Nakaido bo na ich stronie sa nazwy nic nie mówiace a na Twoich aukcjach znalazlam tylko liste odpowiedników męskich a chcialabym wiedzieć coś o damskich :D -i jeszcze jaką mają pojemność i -czy trzeba je rozcieńczać( zupełnie nie wiem jak by trzeba bylo to robić ) - czyta mała buteleczka to ma jakiś dozownik czy ma poprostu wyjmowany korek Tak czy tak nadal trudno mi w nie uwierzyć ale może żeby się przekonać wypróbuje któreś meskie lub damskie ( choć nie, męzowi takich nie bede kupować, jednak przezorny ubezpieczony :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×