Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość mokafix-monika
dziękuję za katalog :) ale nie potrafię go otworzyć:( zainstalowałam i klikam i nic :(:( czy ktoś mi pomoże z tym problemem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapachy Coty ... nie nie mam niestety :( próbeczke dodaje do każdego flakonu :) 1 do 1 , 2 - 2 .... a katalog ... instaluj ( uruchom ) i gol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika
a co z fika? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Hrabio
Jeszcze dzis (ewentualnie jutro) chcialabym zamowic u Ciebie 05.(gucci rush ) i probeczke 74.(armania mania damska) .Czy posiadasz w tej chwili takie zapachy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Hrabio
czy zatem mozesz mi dzis wystawic na allegro (tak po godzinie 16.00)perfumki z numerem 05 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlicytuj na aukcji , która mam z perfumami :) a mailem napisz ,ze chcesz nr 05 i próbke .... :) po 16 bede u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Hrabio
ok-tak wlasnie zrobie.Dziekuje za info.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Hrabio
czekam na przesyleczke,zamowilam wczoraj perfumki ,mam nadziejej ze kaska juz wplynela.Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
dzień dobry panie Hrabio, czy mółby pan polecić mi jakieś zapachy, interesują mnie lekko słodkawe, z odrobiną wanilii, trwałe perfumy, nie lekkie i cytrusowe tych nie znoszę, nie wiem jak pachnie Hypnotic posion, co o nim myslisz? albo rush Gucciego, Miałam kiedyś deep reda na początku mi się podobał ale później strasznie bolała mi po nim glowa.Chyba przez wyczuwalny alkohol, a na niego mój nos ma uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sie powoli zalamywac - ja chyba nigdy nie znajde zapachu który mi sie spodoba. Sprawdziłam juz: Tommy girl - czegos tak smierdzacego nie mialam na sobie nigdy light blue - kiedys mi sie podobało, teraz juz jakos straciło urok green tea- takie sobie noa - cacharel kenzo jungle - nie dla mnie hugo woman- na kolezance uwielbiam, na sobie juz nie very valentino -nie buberry weekend - tez nie nazw juz nie pamietam , ale jeszcze z 15 smierdziuchów by sie znalazło troszke podobały mi (to znaczy by uszly, ale nie zachwycily mnie): 212 Carolina Herrera miracle - lancome promesse - cacharel I co ja mam zrobic, czuje ze jak natychmiast nie znajde jakiegos fajnego zapachu, to zaczne mscic sie na bogu ducha winnych czlonkach rodziny:) Bardzo prosze o rady, ma ktos jakis pomysl,co by mi sie moglo spodobac?? powiem tylko ze u mnie w miescie nie ma nigdzie: Glow by J.Lopez ani Paris Hilton, a je tez chciałam sprawdzić POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, polecane przez ciebie Hrabio Truth CK i coco mademoiselle tez mi nie przypadly do gustu (łagodnie mowiąc):) Moze wiec jeszcze jakies propozycje (obiecuje solennie ze jak znajde przepiekny zapach to bede go u ciebie zamawiac do konca swiata:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka25
sprawdzałaś te perfumy z FM? czy prawdziwe oryginały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam zagladam :) ale prosiłem zawsze na maila jest szybciej :) nie moge siedzieć przy komputerze dzień cały .... a komórke mam zawsze wiec na maila odpisze prędzej :)jutro bede miał wiecej czasu postaram sie Paniom odpowiedzieć na wszystkie pytania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko ze wczoraj prztestowalam jeszcze lacoste touch of pink i cerutti 1881 - lacosty nie czułam a cerutti tez mnie nie zachwycil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelei ... szukałaś swiezych a podoba Ci sie Miracle .... to spróbuj Gucciego Rush :) jedynke jak lubisz wiecej wanilii 2 jak spokojniejsze nuty :) wogóle wszystkim dziewczętom poszukującym perfum z wanilia polecam 5 z fm :) sa swietne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie wiem, bo zawsze podobaly mi sie takie swieze, tylko ze te które zaproponowałes na mnie po prostu smierdziały, ja nie wiem moze ja nie moge miec na bazie czegos tam (pizmo czy drzewo jakies - nie znam sie na tym kompletnie) - ale one wszystkie na mnie tym drzeewem jakos tak nieprzyjemnie pachniały No i tez sie tym miracle zdziwiłam bo to było słodkie ale w miare miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam
i juz sie nie moge doczekac na perfumki numer 05 a jestem bardzo ciekawa jak pachna.Zamowilam w zeszly poniedzialek wiec moze dzis lub jutro dotra.Pozdro dla Hrabiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam
tak tak u Hrabiego zamawialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przem0l
Witam wszystkich Właśnie spotkałem się z nowymi zapachami konkurecyjnej firmy i powiem że FM są bardziej ulotne w czasie i cena nie jest super, firma się dopiero rozwija na rynku polskim www.jelley.pl ja już nimi handluje jak ktoś chce to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×